Menu
Pilnā versija
Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Raivis Zeltīts · 16.01.2023. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Deokupāciju dekolonizāciju derusifikāciju

17.01.2023. 00:34

»

HT

Gaidi ar maisu Mossad cionistu Cukura slepkavas


Bez kautiņa nevar gaidīt pārmaiņas, ar labu tie nekauņas neatkāpsies. Vai tad 90 gadā nomainījās vara, nē, tā tikai pārkrāsojās un mēs paši to pieļāvām, akli noticējām, izklīdām no barikādēm. Tagad tie paši sarkanie stums savus bērneļus, trīsdesmit un četrdesmitgadīgos, vai atkal noticēsim šiem parazītu parazītiem,zagļiem, meļiem, solītājiem un okupantu aizstāvjiem.

Atbildēt

Haralds Kalns

16.01.2023. 23:42

Viss ir absolūti pareizi! Šos (patreizējos)) nav vērts mazgāt- jātaisa jauni!!!

Atbildēt

Vorkuta

16.01.2023. 22:33

»

JKL

Tas viss tiesa, tikai jāsaprot, ka rakstu raksta tīņi....Kādas nu tiem lielas zināšanas par nacionālismu


Apzināti vai neapzināti, daudzi šos terminus jauc. Par orkiem saprotams, tiem izdevīgi, bet bieži jaucas arī tie paši ukraiņu patrioti. Cilvēki vienkārši nav izglītoti šajos jautājumos, bet ko var gribēt, ja pat Latvijas radio totāli kontrolē tādi okupantu sistēmas biedri kā eduards liniņš un aidis tomsons.

Atbildēt

Par nacionālo un sociālo taisnīgumu.

16.01.2023. 22:16

»

paldies

Paldies par rakstu!vēl ļoti labs raksts šodien la.lv par Herbertu Cukuru


Ļoti pareizi ir pacelts H.Cukura jautājums, neviens cits mūs nesargās, ja paši sevi nesargāsim. Vienlaicīgi arī jātiesā KGB un komunistu partija kā pasūtītājs, bet Izraēļiem jāpieprasa tiesāšanai Cukura slepkavas. Krievžīdus, kas patiesībā nav semīti, jāizraida no Latvijas kopā ar krievu okupantiem, bet attiecībā uz raidījumu "Nacionālā ģeogrāfija", kur Latvijas kontūrai tika uzspiests nacisma zīmogs, ir jāpanāk starptautiska atvainošanās.

Hruščova laiku par "atkusni" nekādi nevar nodēvēt, jo tieši tad notika pāreja no gulagu sistēmas uz represīvo psihitriju. Tās apskāvienos nonāca tūkstošiem Latvijas patriotu, kurus mums tepat blakus nozāļoja un pārējo acīs padarīja par nepieskaitāmiem muļķiem. Tāda apsaukāšanās ir tipiska krievu okupantiem un nav beigusies vēl šobrīd.

Atbildēt

HT

16.01.2023. 21:58

»

Žulis

Raksts labs, tikai ar dažām neprecizitātēm. Tādu dažādu nacionālismu nav. Ir tikai viena veida nacionālisms un tas ir tas etniskais nacionālisms. Visi pārējie "nacionālismi" ir vai nu nacisma vai internacionālisma paveidi, kas nosaukti nacionālisma vārdā. Nacionāls - vienai, konkrētai tautai piederošs...


Šis Zeltīša projekts ir “ābols no ābeles tālu nekrīt”. Vienotība arī dzemdēja vēl lielāku vilkati - JV , apvienojot žīdboļševikus cionistu globālā politikā žīdboļševiku Levitu un lupatu lelli Kariņu no ASV.

Atbildēt

JKL

16.01.2023. 21:55

»

Deokupāciju dekolonizāciju derusifikāciju

Pat ļoti nepilnīgs, faktiski uzsaukums aicina neko nemainīt. Latvijas 30 gadu izzagšanas stafete jau nodota komunistu pēcnācējiem, okupanti savairojušies, īpašumtiesības nostiprinātas, atliek pārdēvēt par guberņu un lieta darīta


Tas viss tiesa, tikai jāsaprot, ka rakstu raksta tīņi....Kādas nu tiem lielas zināšanas par nacionālismu...
Bet-par prihvatizāciju-tam piekrītu, bet tā jau pavisam cita runa...

Atbildēt

Žulis

16.01.2023. 21:42

Raksts labs, tikai ar dažām neprecizitātēm. Tādu dažādu nacionālismu nav. Ir tikai viena veida nacionālisms un tas ir tas etniskais nacionālisms. Visi pārējie "nacionālismi" ir vai nu nacisma vai internacionālisma paveidi, kas nosaukti nacionālisma vārdā. Nacionāls - vienai, konkrētai tautai piederošs.
Katrā ziņā rakstā paustais ir pretējs nacionālo kolaborantu, sauktu par partiju "Nacionālā Apvienība" īstenotajai politikai. Patīkami redzēt, ka daži "NA" biedri beidzot ir nākuši pie apgaismības, ka viņu partija neiet pareizo ceļu.

Atbildēt

Skolnieciņš

16.01.2023. 20:02

💛💛💛💙💙Слава Україні! Героям слава!💙💙💛💛💛
🙏🇺🇦🙏Glory to Ukraine! Glory to the heroes!🙏🇺🇦🙏
https://failiem.lv/u/5aj7ymzav [Mape: Ievads dievturībā. Dabas Māte svētī mūs!.jpg]
https://failiem.lv/f/7qh6xqbxw [No war in Ukraine! Stop Putin!.JPG]
Dievturība ir laba izvēle priekš latviešiem. Esi labs pret Dieviem un apkārtējo pasauli, tad Dievi būs labi pret Tevi. Dzīvo harmonijā ar sevi, ar dzīvo un nedzīvo dabu un ar apkārtējo sabiedrību.
💛💛💛💙💙Слава Україні! Героям слава!💙💙💛💛💛
🙏🇺🇦🙏Glory to Ukraine! Glory to the heroes!🙏🇺🇦🙏
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš™ ®Skolnieciņš

Atbildēt

paldies

16.01.2023. 19:50

Paldies par rakstu!vēl ļoti labs raksts šodien la.lv par Herbertu Cukuru.

Atbildēt

Laura Andžāne Saeimas deputāta Riharda Kola palīdze

16.01.2023. 19:29

Man garšo Nacionālie atkritumi Zeltītā iepakojumā.

Atbildēt

Bb

16.01.2023. 19:29

»


Atkal piedirsis visu ar saviem murgu palagiem.

Atbildēt

HT

16.01.2023. 19:28

Raivja Zeltīša politiskā dzeja ir vājāka par politmahinatoriem Raivija Dzintara un I. Parādnieks - vismaz salā pie Saeimas nama vajadzēja plēst kreklus no krūtīm, uzrakstot ar sarkanu - neatdosim Abreni. Īstam Drošības policijas pagrabos izdomātam trikam vajadzēja būt. Kā NA kangaru mušām.

Te nekā - vāja politiskā dzeja. Tādu dzejo NA kangari ik dienu pie pilnas Saeimas siles. Gudri sev šķietas - cionistu gudrībā.

Vajadzēja sākt ar Satversmes izmaiņām, kur prasīs ierakstīt, ka “latviešu tautai būs tiesības ar ieročiem rokās sacelties pret latviešu tautas ārējiem un iekšējiem valsts ienaidniekiem, pretojoties cionisma politikai Latvijā”. Tas mazākais. Daudziem arī būtu par abstraktu, jo nav “pārliecinoša šova kailā salā”.

Kas tad atliek? Klusais apvērsums, jo pat rindas Satversmē neko nedotu, bet pašapziņas.Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

16.01.2023. 18:55

Rakstā nebija peteikts pats galvenais: kur var iegādāties zāli, kuru autors pīpē?

Atbildēt

labvēlis

16.01.2023. 18:43

...18.novembris:zili/dzelteno pārsvars pār Latvijas karogiem!Par kādu nacionālismu var būt runa?!Debīlie pastalnieki!!!

Atbildēt

?

16.01.2023. 18:34

Kas ir pilna apmēra uzbrukums Ukrainai? Tālāk lasīt nebija vērts-- muļķības.

Atbildēt

Pretīgie kangari

16.01.2023. 18:28

Kādu, kādu? tādu, lai aiz dūmu aizsega par krievu nākšanu, var bučot zābakus ārzemju kungiem un izzagt budžetu par to. Kangari jau bez kungiem iztikt nevar. Tāpēc viņi tagad meklē jaunus kungus, kuriem bučot zābakus, intermarium projektā

Atbildēt

ne viss ir zeltīts, kas riebīgi smird

16.01.2023. 18:05

ne viss ir zeltīts, kas riebīgi smird

Atbildēt

HT

16.01.2023. 17:47

“Austošā saule” - NA filiāle? Bez jaukiem uzsaukumiem - DDD, neko neredz un nejūt. Aicina sadarboties ar visām tautām. Kosmopolītisms? Internacionālisms? Filiāle reģistrēta kaut kur laukos, kā zemnieku palīgsaimniecība ar nodokļiem?

Raivis Zeltīts, zeltīta saule aust, austošā saule.

Nejūt kaujas garu. Necik un nemaz, jo nesaprot ienaidniekus, paliek sajūta, ka DDD tiktu sasniegta pastaigā ar lāpām nakts tumsā. VDD un NA projekts? Kāpēc man nav ticības šim projektam. Pārāk daudz Raivju? Raivis Dzintars, Raivis Zeltīts.

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju derusifikāciju

16.01.2023. 16:52

»

nu

labs, patiess raksta, lai ar nepilnīgs


Pat ļoti nepilnīgs, faktiski uzsaukums aicina neko nemainīt. Latvijas 30 gadu izzagšanas stafete jau nodota komunistu pēcnācējiem, okupanti savairojušies, īpašumtiesības nostiprinātas, atliek pārdēvēt par guberņu un lieta darīta.

Atbildēt

nu

16.01.2023. 16:14

labs, patiess raksta, lai ar nepilnīgs.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: