Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VB

13.12.2017. 09:09

Izzinu no KNAB: "un, ja gadījumā pret deputātu tiks veiktas procesuālas darbības, viņš noteikti par to tiks informēts."
Nu, nevajadzētu jau gan laikam - lai viss notiekas pilnībā automatizēti, līdz pat utilizācijai?!

Atbildēt

Skuķisvisuzina

13.12.2017. 00:14

»

Šļurību un kosmopolita filosofa

Zakatistova politiskais gals. Viss būtu labi, Kanādā ieguvis pieredzi, bet Zakatistovs ir par krievu nacistiski fašistiskajiem okupantiem Latvijā, nevis par latvisku Latviju


Viss jau ir ļoti pareizi. Bet, vai Jūs, lūdzu, nevarētu man izskaidrot terminu - "krievu nacistiski fašistiskajie okupanti", kas tie tādi ir??? Šī ir tā lieta, ko es nezinu un arī "māte google" ir apjukusi savos minējumos...:)

Atbildēt

kāds

12.12.2017. 23:56

Virsrakstā jāpielabo - nevis Kaimiņš atvieglots, bet Kaimiņš atvieglojies... :D

Atbildēt

Skopulis

12.12.2017. 23:23

Artuss Kaimiņš patiesībā ir Lato Lapsas spoguļattēls

Atbildēt

PIETIEK!!!

12.12.2017. 23:14

»

Ja kāc nezin kasmes esam

https://failiem.lv/thumb_show.php?i=ycfaut5v&view


Izdzēsiet, lūdzu, tās bildes linku - es pēc tāda šausmu skata nevarēšu iemigt...

Atbildēt

Ja kāc nezin kasmes esam

12.12.2017. 22:53

https://failiem.lv/thumb_show.php?i=ycfaut5v&view

Atbildēt

J.Ozols

12.12.2017. 22:52

Knab beidzis lietu, un melnais pr izdomājis pats savu lietu, par ko var nokļūt attiecībās ar tiesībsagājošām iestādēm

Atbildēt

Palasiet gan

12.12.2017. 22:38

Kā skribents Rozāns interpetē savus komentārus: https://www.facebook.com/rolands.millers/posts/1762533590447614?comment_id=1762545503779756&reply_comment_id=1763633653670941¬if_id=1513092080433936¬if_t=feed_comment_reply

Kā skribenta Rožāna Ogres draugi nonāca aiz restēm. Tagad skribents Rožēns sēž bez darba un bezjēgā vāvuļo.
http://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/aizdomas-par-krapsanu-liela-apmera-ogres-pasvaldibas-agentura-aizturetas-11-personas.a255119/

Atbildēt

Gvido

12.12.2017. 22:35

»

palasiet feisītī

Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa pakaļskrējēji izceļas ar savu analfabētismu...


Kriminalprocess pret Artussu un KPVLV nav uzsakts un Mari Rožān jeb Ritvars Raitis tu nezini ko Artuss iesniegumā KNAB rakstijis un tapec tu tikai mini kā būs!

Atbildēt

palasiet feisītī

12.12.2017. 22:17

Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa pakaļskrējēji izceļas ar savu analfabētismu
Vakar vakarā piedzīvoju pamatīgu uzbrukumu no vesela bara interneta troļļu, kuru lielais vairums ir deputāta Artusa Kaimiņa pielūdzēji (Jānis Baroniņš, Gvido Skrubis, Rodijs Rododendrs, Sandris Želvis, Liene Kaimina - lai piedod kāds trollēns, ja tika piemirsts). Akcijas inciators - bēdīgi slavenais Ogres "politiķis" Rolands Millers, kurš, kā labi redzams, pēc izgāšanās pašvaldību vēlēšanās sācis gatavot savu startu Saeimas vēlēšanām. Tiesa, Millers ir pārāk gļēvs, lai runātu savā vārdā, tāpēc mēģina apvainot mani, izmantojot citu savu feisbuka profilu - Cita Ogre.
Pirms nedēļas portālā Pietiek parādījās sekojoša publikācija, ar kuru es dalījos feisbukā:
Savelkas KNAB cilpa ap Kaimiņu un viņa "naudas lietām"
Savelkas Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) cilpa ap pašreizējo Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu un viņa "naudas lietām", - birojā ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma pantiem par partijas nelikumīgu finansēšanu, starpniecību nelikumīgā finansēšanā un nelikumīga finansējuma pieņemšanu un izspiešanu.
KNAB oficiālā pārstāve Laura Dūša otrdien nevēlējās atklāt ne to, kāds ir ierosinātā kriminālprocesa pašreizējais statuss un būtība, ne to, vai ir personas, kam šī kriminālprocesa ietvaros ir noteikts aizdomās turētā statuss vai personas, pret kuru sākts kriminālprocess, statuss.
Taču Pietiek ir zināms, ka kriminālprocesu KNAB ir sācis pēc Krimināllikuma 288.2 panta pirmās daļas, 288.3 panta un 288.4 panta pirmās daļas (Politiskās organizācijas (partijas) vai politisko organizāciju (partiju) apvienības nelikumīga finansēšana, starpniecība nelikumīgā finansēšanā un nelikumīga finansējuma pieņemšana un izspiešana).
Savukārt šā gada novembra beigās šim kriminālprocesam ir pievienots arī iesniegums, kurā birojs šā gada jūnija sākumā tika informēts par publiskoto videoierakstu, no kura varēja izdarīt secinājumus par Kaimiņa un citu personu līdzdalību koruptīvos darījumos, tirdzniecībā ar ietekmi un valsts finanšu līdzekļu izšķērdēšanā. Šajā videoierakstā redzams Saeimas deputāts Kaimiņš un viņa palīgs, nu jau bijušais pašvaldību vēlēšanu kandidāts Atis Zakatistovs.
Kā izrādās, Artuss Kaimiņš nākamajā dienā pēc šīs publikācijas parādīšanās vērsies ar iesniegumu birojā. Tas, ko viņš birojam prasījis, netiek atklāts, bet jau saņēmis atbildi, ka attiecībā pret viņu birojā kriminālprocess nav uzsākts, līdz ar to arī nav piemērots procesuālais statuss.
Normāla atbilde, kas nav nekādā pretrunā ar Pietiek publikāciju, taču trollēniem, kā izrādās, prātiņš par īsu, lai saprastu, ka personai, kam tajā kriminālprocesā vismaz pagaidām nav nekāda statusa, birojs sniegs tikai apmēram tikpat daudz informācijas, cik, piemēram, jebkuram žurnālistam.
Kaimiņa pakaļskrējējējiem, kuri nekādi nespēj saprast, kāda ir atšķirība starp "birojā ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma pantiem par partijas nelikumīgu finansēšanu" un "pret Kaimiņu krimnālprocess nav sākts", vēl pēdējo reizi mēģināšu to izskaidrot tēlaini. Piemēram, ja sieva jums liek pārbaudīties, vai neesat noķēris kādu venērisko slimību, bet jūs no daktera atnesat viņai izziņu, ka jums ir labs asinsspiediens, diez vai viņa par to priecāsies...
Lai arī deputāts Kaimiņš šo KNAB atbildi pavicināja, kā tādu starta karodziņu, dodot komandu "balss" savas suņubūdas iemītniekiem, pats viņš zina vairāk nekā atklāj. Jau jau Kaimiņš un Zakatistovs bija izsaukti uz KNAB, lai sniegtu liecības par saviem "home video", tad viņi gan jau saprot, ka birojā kaut kas notiek un turpinās, ka nekas nav beidzies, kamēr par to nebūs informācijas. Nu informācija parādījās, turklāt ļoti ticama, jo par šiem video iesniegumu KNAB taču rakstīja neviens cits kā tieši Lato Lapsa.
Milleram es ieteiktu neslēpties aiz savas "Citas Ogres" - personai, kura iedomājusies, ka var kļūt par politiķi, jārunā skaidra valoda. Un jau jau tu atļaujies apgalvot, ka es izplatu nepatiesas ziņas, tad ko tu ar tādiem pašiem pārmetumiem nevērsies pret Pietiek, Dienu, Kasjauns, TVNET, Apollo, aģentūru LETA un visiem citiem plašsaziņas līdzekļiem? Kaut kā šakālīgi izskatās, vai ne?
P.S. Un, Roland, neaizmirsti, ka rīt paredzēta tiesas sēde par vēl vienu tavu šakālīgo izgājienu.

Atbildēt

skandālists

12.12.2017. 20:25

»

jokste

Kaimiņš ir būs viens no taisnīgākiem deputātiem saeimā,balsosim par viņu saeimas vēlēsanās,baltu cilvēku nekad nevar melnu,tauta redz un saprot,kas ir kas


Šito rakstīja pats āksts Kaimiņš. Pirms tās avārijas, kur pamatīgi sadauzīja galvu, tik dulls nebija.

Atbildēt

Marks

12.12.2017. 20:22

Par "Zakatistovs, kas iepriekš daudzkārt pozicionēts kā ētikas eksperts, nekādus publiskus skaidrojumus saistībā ar šiem izteikumiem tā arī nav sniedzis"
Šeit jau no kādas otrās minūtes:
http://play24.lv/video/9056/preses-kluba-viesos-saulvedis-varpins-atis-zakatistovs-valdis-kalnozols
Liekas, pagājušo reizi nenosaucu pareizo raidījumu.

Atbildēt

izsmiekls

12.12.2017. 20:16

»

jokste

Kaimiņš ir būs viens no taisnīgākiem deputātiem saeimā,balsosim par viņu saeimas vēlēsanās,baltu cilvēku nekad nevar melnu,tauta redz un saprot,kas ir kas


Eu, a stāvēt pie bankomāta un prasīt darbiniekiem, lai šie noņem no kartes un atdod daļu algas skaidrucī Artusam ir taisnīgi? A? Ko? Da āksts tas tavs kaimiņš. Ne tikai tukšs, plātīgs gailis ar pārvērtētu pašvērtējumu, bet vēl arī skops, sīkumains un mantkārtīgs. Taisa šovu, lai tiktu pie naudas. Nav viņam poņas ne par ko. Taisīt svarīgu ģīmi viņam iemācīja teātrī. To var da jebkurš. Oligarhiem viņš nav apdraudējums. Viņš ir parodija un karikatūra par taisnības cīnītāju.

Atbildēt

jokste

12.12.2017. 20:08

Kaimiņš ir būs viens no taisnīgākiem deputātiem saeimā,balsosim par viņu saeimas vēlēsanās,baltu cilvēku nekad nevar melnu,tauta redz un saprot,kas ir kas.....

Atbildēt

Hihi

12.12.2017. 20:07

»

Interesnati

cik kaķu vīrs saņem no politiskajiem oponentiem


Zilajam tirliņam ir politiskie oponenti? Tad jau cirka klaunam ir vairāk oponentu nekā šitai dabas kļūdai.

Atbildēt

Interesnati

12.12.2017. 18:33

cik kaķu vīrs saņem no politiskajiem oponentiem?

Miau

Atbildēt

Šļurību un kosmopolita filosofa

12.12.2017. 18:20

Zakatistova politiskais gals. Viss būtu labi, Kanādā ieguvis pieredzi, bet Zakatistovs ir par krievu nacistiski fašistiskajiem okupantiem Latvijā, nevis par latvisku Latviju..

Atbildēt

TT

12.12.2017. 17:59

ups.... par sponsoriem pagaidām ne vārda?
Gaidām!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: