Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš savas mašīnas izdemolēšanā nolēmis vainot Daini Slokenbergu, kurš aizvadītajā nedēļā Pietiek detalizēti aprakstīja tagadējā deputāta mātes Lienes Kaimiņas krāpnieciskās darbības. Slokenbergs izsaukts policijā sniegt paskaidrojumus, jo tieši viņu kā iespējamo vainīgo auto apskādēšanā iesniegumā policijā norādījis tautas priekšstāvis.

Pietiek jau ziņoja, ka Slokenbergs saskaņā ar viņa stāstīto, atrodoties ieslodzījumā, uzticējis savu īpašumu pārvaldīšanu Kaimiņa mātei Lienei Kaimiņai, kura ne tikai izsaimniekojusi viņam piederošo tehniku un mežu, bet arī pieprasa no viņa 30 tūkstošus eiro, par kuriem savulaik pierunājusi parakstīt fiktīvu aizdevuma līgumu.

Drīz pēc šīs publikācijas parādīšanās Pietiek Kaimiņš, kurš pirms publikācijas nekādus komentārus par Slokenberga stāstīto nevēlējās paust, izplatīja paziņojumu, ka naktī uz 8.martu izdemolēts viņa BMW markas auto. “Saņēmu pasta sūtījumu, izdemolētu koridoru un sagrieztu salonu. Kas tālāk pietiek com? Intresanti. Vai kaku maisi būs?” savā Twitter kontā rakstīja Saeimas deputāts.

Taču iesniegumā policijai Kaimiņš jau nedaudz pārdomājis kā iespējamo vainīgo mašīnas izdemolēšanā norādījis Slokenbergu, kurš nekavējoties izsaukts sniegt paskaidrojumus policijā, jo pēc atbrīvošanas no ieslodzījuma ir ciešā probācijas dienesta uzraudzībā.

Pietiek jau ziņoja, saskaņā ar Slokenberga skaidrojumu vismaz Kaimiņa māte savu lietu “kārtošanai” nereti mēģinot izmantot tiesībsargājošās iestādes, rakstot iesniegumus par neesošiem notikumiem.

Intervijā Pietiek Slokenbergs stāstīja, ka Lienei Kaimiņai esot aptuveni 200 tūkstošu eiro lielas parādsaistības un viņa esot pārņemta ar domām par naudu un tās iegūšanu, turklāt liekot lietā arī melus, krāpšanos, sūdzēšanos prokuratūrā u.c. paņēmienus. Turklāt ar savu runas veidu viņa protot panākt cilvēku uzticēšanos, ko pēc tam izmanto pret šo personu.

Pēc publikācijas par Slokenberga piedzīvojumiem ar Kaimiņa māti Pietiek ar stāstiem par piedzīvoto ar šo uzņēmēju vērsušās arī citas personas, turklāt pastāv aizdomas, ka viņa arī mēģinājusi izspiest naudu no kādas ceļu būves kompānijas, - par to Pietiek informēs jau tuvākajā laikā. 

Novērtē šo rakstu:

0
0