Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Zaļo un zemnieku savienības deputāta kandidāts 12.Saeimas vēlēšanās uzņēmējs Valdis Kalnozols, kurš saskaņā ar provizoriskajiem vēlēšanu rezultātiem tomēr palicis "aiz strīpas", pārkāpis tiesas noteikto aizliegumu tuvoties saviem bērniem un bijušajai sievai, par ko ierosināts kriminālprocess. Pret bijušo dzīvesbiedri un bērniem uzņēmējs vērsis psiholoģisku un fizisku vardarbību.

Nespējot cīnīties ar šķirtā vīra psiholoģisko varmācību, kas reizēm esot pāraugusi arī fiziskā vardarbībā, Kalnozola bijusī sieva Larisa Pomeščikova bija vērsusies tiesā ar prasību par personiskā un morālā kaitējuma atlīdzību, prasot noteikt arī pagaidu aizsardzību.

Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesa apmierinājusi pagaidu prasību par aizsardzību pret vardarbību un noteikusi aizliegumu Kalnozolam tuvoties bērnu un bijušās dzīvesbiedres dzīves un darba vietām, kā arī jebkādā veidā ar viņiem sazināties. Politiķim liegts arī tuvoties bērnu auklītes un bijušās sievas vecāku dzīvesvietai.

Tomēr, kā izriet no Pietiek rīcībā esošajiem dokumentiem, Kalnozols tiesas aizliegumu nav ievērojis. Viņš zvanījis bērniem un pavēlējis pēc skolas doties nevis uz mājām, bet gan pie sevis, turklāt bērnu klātbūtnē iekaustījis bijušo sievu, nodarot viņai miesas bojājumus. Valsts policija par Kalnozola izdarībām pret bērniem un bijušo sievu ierosinājusi kriminālprocesu.

Savukārt tiesa, kā izriet no Pietiek rīcībā esošajiem dokumentiem, ir pārliecinājusies, ka Kalnozols realizē savas bijušās sievas vardarbīgu kontroli. Tiesa arī pārliecinājusies, ka Kalnozols bērnu klātbūtnē sitis bijušo sievu, nodarot miesas bojājumus, ko apliecina izziņa no medicīnas iestāde. Tiesai nav bijis šaubu, ka jānosaka aizliegums potenciālajam politiķiem tuvoties bērniem tuvāk par 1000 metriem, kā arī sazināties ar viņiem telefoniski.

Neskatoties uz šo aizliegumu, Kalnozols bērniem pa telefonu licis doties pie viņa, ko bērni arī izpildījuši, baidoties no vardarbīgā tēva. Kad māte ieradusies pakaļ bērniem, Kalnozols bērnu klātbūtnē spēcīgi iesitis bijušajai sievai pa seju, kas licis viņai vērsties ārstniecības iestādē, kas konstatējusi vieglus miesas bojājumus.

Pats citkārt runīgais Kalnozols uz jautājumiem par savu rīcību pret bērniem un bijušo sievu atbildēt nevēlas, norādot, ka visa informācija esot jājautā policijai. 

Foto no krusttevs.com

Novērtē šo rakstu:

0
0