Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kristīna

18.07.2020. 21:08

Kāds ārzemju latvietis zvanija uz LR1 raidījumu un ierosināja ,ka jāceļ elektrības cena,Latvijā esot ļoti lēta elektrība.
Dzīvojot ar ārzemju algam,no turienes skatupunkta tā var šķist ,bet man gan tā nešķiet.
Ja jau tik lēti un labi te ,ko tad nebrauc uz dzimteni,nodevēji.

Atbildēt

Kreisais

18.07.2020. 11:30

»

Ja tā,

tad, iespējams, tiek gatavota diversija. Visticamāk, maskās ks iepriekš testos pašās jau ir C20 infekcija. Neviens nepārbaudīs katru masku laboratoriski


Piefantazēt nav māksla... Es uzrakstīju tikai par skaidri zināmiem un pierādāmiem faktiem.

Patiesie iemesli - ir savu kabatu un Attīstībai/Par un visu to veidojošo partiju kases piepildīšana ar "sponsoru ziedojumiem", jeb vienkārši - ZAGŠANA.

Kamēr visās malās viņi reklamējas ar Mārtiņu Staķi, u.c. godīgām sejām - žurkulēns Jaunups sēž paslēpies ēnā, un tālāk par Zandera raidījumu savu šņukuru nebāž, bet tajās viņu partijās neviens nevar nopirsties bez viņa ziņas.

Atbildēt

kur mums tāds sarkans novads

18.07.2020. 07:30

???????????????????

Atbildēt

pie bēdām

18.07.2020. 07:30

»

Grieķiju uzņēma ES

ar finansu instrumentiem aplaupīja, iznīcināja un pazemoja


gan vainīga vietējā ОПГ

Atbildēt

Grieķiju uzņēma ES

18.07.2020. 07:04

»

Izlasi internetā pieejamos”ebreju impērijas trīs standartus”

Tajos atspoguļota ES un Latvijas likumdošana - valstijnedrīkst būt sava banka un nauda utt. Nerīkst būt suverenitātes


ar finansu instrumentiem aplaupīja, iznīcināja un pazemoja.
Latvija jau ir ceļā uz pilnīgu bankrotu. Morālais bankrots jau iestājies. Vara pret tautu.

Atbildēt

Izlasi internetā pieejamos”ebreju impērijas trīs standartus”

18.07.2020. 07:01

»

par ko cinijaties barikades,latviesi?

amerikanu valdiba,ebrejs presidents


Tajos atspoguļota ES un Latvijas likumdošana - valstijnedrīkst būt sava banka un nauda utt. Nerīkst būt suverenitātes.

Atbildēt

Ja tā,

18.07.2020. 06:59

»

Kreisais

Saisīnāts apkopojums no Dombura publikācijām Delfi TV par vienu no masku iepirkumiem...


tad, iespējams, tiek gatavota diversija. Visticamāk, maskās ks iepriekš testos pašās jau ir C20 infekcija. Neviens nepārbaudīs katru masku laboratoriski.

Un vēl. Mums tiek gatavots kaut kas briesmīgs.

Atbildēt

par ko cinijaties barikades,latviesi?

18.07.2020. 03:37

»

Cionistu žurkulēns

K. Kariņš, E. Levita korišs no Minsteres laikiem. Žurkulēns


amerikanu valdiba,ebrejs presidents.

Atbildēt

Kreisais

18.07.2020. 03:32

Un liels paldies Ivaram Zariņam! Lūdzu, turpiniet tādā pašā garā.

Atbildēt

Kreisais

18.07.2020. 03:27

Saisīnāts apkopojums no Dombura publikācijām Delfi TV par vienu no masku iepirkumiem:

Valsts aizsardzības militāro objektu iepirkumu centrs (VAMOIC) iepircis 1 486 000 medicīnas masku no Singapūrā reģistrētā uzņēmuma "ADDI Trading PTE LTD" par kopējo summu EUR 988 680,00

Kompānija "ADDI Trading PTE LTD" ir dibināta 2019.gada 17.decembrī, tātad, uz līguma slēgšanas brīdi, tā ir vien 3.5 mēnešus jauna.

Kompānijas direktors un vienīgais akcionārs ir Latvijas pilsonis – Deivs Jukša, kurš ir amatpersona vēl divās Latvijā reģistrētos uzņēmumos: SIA "JUKD" un SIA "ADD sale".

Neviena no augstākminētajām kompānijām nav atrodama IUB publikācijās, par valsts un pašvaldību iepirkumiem.

Cenu piedāvājums NVD noticis 28.03.2020. telefonsarunā ar Edgaru Labsvīru, un tajā pat dienā "apstiprinājums par masku nepieciešamību tika saņemts mutiski no E. Labsvīra" un notikusi pušu vienošanās telefoniski.

"ADDI Trading" direktors D.Jukša atbildot uz DELFI uzdotajiem jautājumiem, atsakās nosaukt masku rūpnīcas un ražotāja nosaukumu, aizbildinoties ar komercnoslēpumu.

Kā redzams uz masku kvalitātes sertifikāta, ražotājs ir Ķīnas uzņēmums "Leotec (Guangdong) Techonology Co Ltd", taču jebkādas ziņas par to publiski nav atrodamas.

Uz masku kravas pārbaudes ziņojuma lasāms, ka to veicis inspektors vārdā "King Kong".
Līgumam pievienots ziņojums par masku testēšanu, kas it kā notikusi "China Ceprei (Sichuan) Laboratory". Šāda laboratorija nav iekļauta Ķīnas autorizēto aizsarglīdzekļu testēšanas laboratoriju sarakstā. Uz ziņojuma kopijas minētie laboratorijas pārstāvji ir "Džeks", "Džīna" un "Džonsons".


P.S.
Padoms Labsvīram: Paņem savas testikulas saujiņā un skaidri pasaki, kura mauka tev uzlika par pienākumu vest sarunas ar ADDI Trading? Nenomīz, lūdzu! Zinu, ka tev ir ko teikt..

Atbildēt

to>>Q

17.07.2020. 23:32

»

Q

Izkārnījies? Palika vieglāk? Tagad ņem un nosities pret poda malu, deģenerāt


Nekad nestrīdies ar idiotu. Vinš Tevi novilks līdz savam līmenim un tad sakaus ar pieredzi!

Atbildēt

muldis

17.07.2020. 22:56

»

Bihi

Pārtrauc cert


Tirst pārtrauc!

Atbildēt

Q-kū

17.07.2020. 22:55

»

Q

Izkārnījies? Palika vieglāk? Tagad ņem un nosities pret poda malu, deģenerāt


Izēdi podu? Apetīte auga ēdot? Tagad ņem un izlaizi izēsto podu, deģenerāt!

Atbildēt

saskaņa un OIK skandāli

17.07.2020. 20:49

daugavpilī................

Atbildēt

Uldis

17.07.2020. 15:07

»

to Q

Un tad? Bidļjaķina ar lozungiem izies ielās, lai atbrīvotu no cietuma viņu mīluli, staļinistu un pederastu, Ušakovu. Pret noziedzniekiem un ienaidniekiem var cīnīties tikai kompleksi


"bidļjaķina" ir netulkots tiešais patapinājums no krievu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu.

Atbildēt

to Finka paregjojums

17.07.2020. 10:05

Izskatās, ka Finka pareģotais piepildās kādas paralēlās pasaules realitātē, bet ne šeit.

Atbildēt

Pilsone

17.07.2020. 09:41

Paldies Ivaram Zariņam par objektivitāti un nelietību atspoguļošanu. Paliek pretīgi, redzot klaju rijību no valdošo puses. Vissliktākā valdība, kāda jebkad bijusi. Vilšanās, ka visus draņķus izsvītrojot,ieskaitot trulos ministreļus, tāpat ielien pie siles.

Atbildēt

Q

17.07.2020. 08:40

Kamēr visu šo blēžu baru netiesās ar obligātu mantas konfiskāciju iekļaujot tur arī radiniekus , kas nevar pierādīt mantas izcelsmi, nekas šajā sūdu bedrē nemainīsies. ir jāņem piemērs no valstīm ,kas sauc pie kriminālatbildības pae kukuļņemšanu ,gan savus premjerus, gan prezidentus pēc termiņa beigām!

Atbildēt

to Susan Benson

17.07.2020. 08:16

Domāju, ar šo piedāvājumu varat doties pie latvijas valdības, jo noteikti viņiem ir padomā vēl daudzi sadārdzināto un nedeŗīgo masku iepirkumi, dezinfekcijas līdzekļu iepirkumi, kas cenā atbilst labam konjakam, vēl jau arī dažādi kara lūžņi apkārt mētājas utt. Lai arī ir kādi 4 miljardi, lai visu pasaules drazu nopirktu, naudas varētu nepietikt. Un kredīta atdošanu garantē bars noplukušu pingvīnu, kuru kāšanai likumi jau top.

Atbildēt

Cionistu žurkulēns

17.07.2020. 08:13

K. Kariņš, E. Levita korišs no Minsteres laikiem. Žurkulēns.

Atbildēt

Ilmārs

17.07.2020. 07:58

Paldies, Ivar, par Jūsu centieniem parādīt amatpersonu patieso seju! Visu cieņu!

Atbildēt

Žulis

16.07.2020. 21:53

Vērtīgs raksts sabiedrības zināšanai, kas labi atspoguļo Latvijā valdošās kliķes noziedzīgo darbošanos. Tā tas notiek ne tikai ar kovidkrīzei domāto miljardu apgūšanu. Tā tas ir noticis visu šo laiku. Tā ir iedibināta un atstrādāta sistēma.

Atbildēt

ESMAIJA

16.07.2020. 20:25

Vai par sadārdzinātu maksu iepirktās maskas kā pircējs nefigurēja Kariņa māsas vīrs? J tā, tad jāprasa tā saucamajam prezidentam, kādēļ tika ar nodokļos iekasētu naudu, kas skaitāma daudzos miljonos aplaimotas šīs pie varas esošās partijas.CIK ATMINU, TAD šis pats dāsnais svešas naudas dāvinātājs skaidroja, ka tas nesīs labumu visai tautai, jo varneši vairs neiesaistīsies nekādās rebēs un blēdībās. Tagad iegādātajam ir jānodrošina pārdošana un to jau KARIŅŠ grasās darīt - dot komanduvisiem staigāt ar sejas maskām, lai pasargātos no tiem pāris slimajiem, kas ārstējas slimnīcā. Vai Jums tiešām nav ne kauna ne goda?

Atbildēt

jautājums KNAB

16.07.2020. 20:23

vai taisnība, ka tas kriminālais radioloģijas iekārtas iepirkums tika izdarīts pakļaujoties politiskajam spiedienam, bet par tā izpildi rūpējās bijusī NVD amatpersona, ar labskanīgu uzvārdu?...

Atbildēt

Kāds naivums!

16.07.2020. 20:16

"Un tas notiek tiesiskā un demokrātiskā valstī?!"

Ivar, Latvija nav ne tiesiska, ne demokrātiska valsts!

Atbildēt

fakts

16.07.2020. 19:47

Par šo reāli ierēcu- "Pievienoti dokumenti, par kuru izcelsmi ir zināms, ka tie ir viltoti – to publiski ir paziņojis pats šo sertifikātu izsniedzējs,"

Tātad sertifikātu izsniedzējs atzinis, ka pats tos viltojis?

Atbildēt

paardomas

16.07.2020. 19:31

Ne jau Covid mūs nogalinās,to dara varneši.

Atbildēt

vietejais

16.07.2020. 19:30

Kādēļ gan nerīkoties šādi, ja atbildība nav jānes par nodarītajiem zaudējumiem konkrētajai personai vai personu grupai,tā taču ir sveša nauda, visas sabiedrības nauda.Lai tie reņģedāji paši cieš,ja ir tik stulbi ka ļauj tā izrīkoties ar sevi.Gan jau aizies pie saimas un uzdziedās vēl piedevām.

Atbildēt

16.07.2020. 19:21

“ Realitātē, iepazīstoties ar faktiem, mēs redzam kaut ko pavisam citu – bezatbildību, visatļautību, nekompetenci, kas, iespējams, ir bijusi nevis vienkārši bezatbildība un nekompetence, bet plašas sistēmiskas korupcijas piesegs, jo ir grūti noticēt, ka atbildīgās amatpersonas var rīkoties tik bezatbildīgi un nekompetenti.”

To visu sauc par liberāldemokrātiju.

Atbildēt

nu gan saļurināts

16.07.2020. 19:13

OIK jau pieder jūs draugiem zzs........iekāŗtas var pirkt no ražotāja, kāds zaudēja STARPNIEKA NAUDU??????????????????????????????

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: