Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kristīna

16.10.2020. 12:53

»

jā Gobzemam

Jāaizmēž Kariņa-Levita noziedzīgā kliķe


vai tad KPVL pati neiebalsoja levitveidigo .

Atbildēt

Kristīna

16.10.2020. 12:51

»

vajadzētu papētīt

kam kalpo Letas valdes loceklis Juris Mendziņš


Iespējams ,kā jau īsteni baltieši ,kalpo Latvijas Valstij!https://youtu.be/ZGT4AuwFYsI

Atbildēt

L-indei

16.10.2020. 12:37

»

“Laiks iedzert vīnu!” LIEPIŅA LINDA, 13. Saeimas deputāte

No cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas “profesore”, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts korporāciju, “Gudro stratēģija un taktika...


Nu tak dzerat to pārrūgušo suslu vienatnē,neuzspiežat savas tradīcijas veselas dzīves piekritējiem ,atturībniekiem.
Mūsu prioritāte svaigu vīnogu ogu ogās esošā dekstroze ,kura stiprina sirdi un smadzenes.
Sāksim sevi cienīt dodot ķermenim labāko ko dod daba un Saule!

Atbildēt

Mark

14.10.2020. 09:51

Google ir samaksājis 27485 līdz 29658 dolārus par to, ka no mājas meta tīmeklī. Esmu pievienojies šai darbībai 2 mēnešus atpakaļ, un pirmajā mēnesī no šīs darbības esmu nopelnījis 31547 USD. Es varu teikt, ka mana dzīve ir pilnībā uzlabojusies! Uzmanies no tā, ko es daru .....

www.S­­e­­l­­f­­c­­a­­s­­h­­5­­.­­c­­o­­m

Atbildēt

ha-ha

13.10.2020. 11:49

Pēc Alda prasījuma samest miljonu miljonāram vajadzētu sekot aicinājumam samest miljonu arī pašam Repša variantā.

Atbildēt

Par vēlu! Laiks dzert vīnu!

13.10.2020. 11:11

»

Uldis

Trešais variants - ilgais gājiens. Neļaut viņiem sabojāt mūsu bērnus, bet audzināt viņus pašiem. Kā zināms, liberāļi savus bērnus masveidā nogalina nedzimušus tāpēc jaunus liberāļus var radīt tikai izskalojot smadzenes ar indoktrināciju sākot jau no bērnudārziem


Bērni kopš bērnudārza un valsts skolās tiek audzināti kā stingra režīma pārmācību iestādēs. Ja skolu beidz, cilvēkam izdod valsts sertifikātu - atzīmju apliecību, pasi, diplomu, bet valsts likumi noteic cilvēka izmantošanas instrukciju.

Atbildēt

Uldis

13.10.2020. 10:44

»

Uldis

Gobemam ir jāpadomā par sekojošo...


Trešais variants - ilgais gājiens. Neļaut viņiem sabojāt mūsu bērnus, bet audzināt viņus pašiem. Kā zināms, liberāļi savus bērnus masveidā nogalina nedzimušus tāpēc jaunus liberāļus var radīt tikai izskalojot smadzenes ar indoktrināciju sākot jau no bērnudārziem.

Atbildēt

Laiks iedzert vīnu!

13.10.2020. 10:23

»

Uldis

Gobemam ir jāpadomā par sekojošo...


Un atrast domubiedrus patstāvību kopienām, kas alternatīva valsts pārvaldei. Valsts neko negarantē, izņemot savu parazitēšanu uz tautas rēķina, izplatot melus.

Atbildēt

Uldis

13.10.2020. 10:10

Gobemam ir jāpadomā par sekojošo.
1. Saulvežiem vairs neviens netic.
2. Nav tā, ka visa tauta ir apspiesta. Ierēdņiem, pabalstniekiem utt. ir mēreni labi un viņi turpinās balsot tā pat, kā līdz šim. Šo cilvēku ir daudz - vismaz 1/3, bet droši vien pat vairāk. Pieskaitām vēl pensionārus, kas pamatoti negrib šūpot laivu un iebiedētos "krievi nāk!" un mēs esam tur kur mēs esam. Ja nu gadījumā "bāze" sašūposies, teiksim demogrāfijas un emigrācijas rezultātā, tad sekos atbildes gājieni ar nekontrolētu imigrāciju un "bāze" tiks atjaunota ar eksotiska rakstura cilvēciņiem.

Domāju, ka visi adekvātie to saprot, gan liberāli noskaņoti budžetnieki, gan parastie ļaudis. Kā parastajiem izrauties no liberāļu diktatūras?

Demokrātiskā veidā šaubos vai tas ir iespējams līdz nebūs iestājies pilnīgs morālais un fiskālais bankrots. Tad Hitlers (nevis Ulmanis, kurš pie varas nāca ar apvērsumu).

Otrs variants - Makabeju sacelšanās, kur ticīgie ebreji karoja ar helēnisma pārņemto valdošo (okupācijas) šķiru. Tas arī beidzās tā - nekā, bet valdošajai šķirai jārēķinās, ka izmisuši cilvēki ir gatavi uz daudz ko.
Atbildēt

par

13.10.2020. 09:18

»

atbilde 'varētu padomāt, ka'

par likteņkopību un sīklopiem


Letas Mendziņu un likteņkopību

Atbildēt

atbilde 'varētu padomāt, ka'

13.10.2020. 09:17

»

nozīme ir

"likteņkopībai" ar NA Gerhardu un vēsturiskajai sinerģijai ar ZZS tagadējo lupatleļļu trupu


par likteņkopību un sīklopiem

Atbildēt

nozīme ir

13.10.2020. 09:14

"likteņkopībai" ar NA Gerhardu un vēsturiskajai sinerģijai ar ZZS tagadējo lupatleļļu trupu

Atbildēt

par ko neraksta,,latvijas mediji,, !

13.10.2020. 08:05

Vakcinas SPUTNIK V klimiskie izmeginajumi turpinas Apvienotajos arabu emiratos.Kina,Indina un Brazilija jau ir parakstijusi vienosanos ar Krieviju par sis vakcinas razosanu savas zemes.Masveida vakcinaciju pret covid-19 ar so vakcinu gan Krievija ,gan citas 50 valstis uzsaks oktobra beigas ,novembra sakuma .

Atbildēt

“Laiks iedzert vīnu!” LIEPIŅA LINDA, 13. Saeimas deputāte

13.10.2020. 06:32

No cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas “profesore”, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts korporāciju, “Gudro stratēģija un taktika”.

“Tautai akli jāuzticas drukātam vārdam un ar viņu saistītām maldu mācībām. Gandrīz visa prese atrodas mūsu varā un tā nodrošinās enerģisku atbalstu. Tautai jātic, ka varturi valstij kaitē ar augstāku mērķi un nolūku, ka tie aizstāv strādnieku šķiru un pasaules saimnieciskos principus”.


“Ja Eiropas valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad “gudro” vārdā atbildēs amerikāņu, ķīniešu vai japāņu “lielgabali”. Briesmu gadījumā “gudrie” draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm.”


“Es zinu noslēpumu, kā caurmēra latvietim likt noticēt visam, ko es vēlos. Parādiet kaut ko televīzijā, un tas kļūst par realitāti. Ja pasaule ārpus televīzijas ir pretrunā ar TV tēliem, cilvēki sāk mēģināt šo pasauli pārveidot tā, lai tā tiem līdzinātos.”

Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes.

“Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja terora formā.”

“Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts.” “


“Spēkam (augstiem amatiem) jāizkaro uzvara tiesiskos jautājumos, lai vestu uz liekulību (pie kukuļošanas, krāpšanas, nodevības). Tauta jāpieradina pie nelikumības.”


“Mēs sev nodrošināsim milzīgas monopoltiesības kā varenu bagātības avotu, kā arī izdevīgus amatus, no kā (kā valsts maksas un banku kredīti) būs atkarīgas citas- pat lielas bagātības.”


“No sākuma atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņām galvo. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi”.


“Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Svarīgi ir tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta neatrod vairs izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.”


“Naudai ir spēks, kurš ir tikai “gudro” rīcībā. Mēs sev nodrošināsim milzīgas monopoltiesības kā varenu bagātības avotu, kā arī izdevīgus amatus, no kā (valsts maksas un kredīti) būs atkarīgas citas - pat lielas bagātības.
Nekustamo īpašumu īpašnieki ir mums kaitīgi, viņiem nolaupīsim zemes īpašumus, paaugstinot nodokļus.”


“Viens apdāvināts radošs tautas gars gan spētu mums kaitēt vairāk nekā miljons ļaužu, kas ir savstarpēji sašķelti. Tādi tautas gara spēki ir jātraucē jau pašā sākumā. Viņu domas ir jānoved līdz galējībai, lai labāk varētu sēt nesaskaņas”.
“Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai dzīvnieks, kas pakļaujas stiprākam un ka novājināta tauta padodas iznīcībai.”

“Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personu rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, jo neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu mācībām un melkulību.

Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslāpēta ar kosmopolītisko pārliecību.”

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

13.10.2020. 00:27

»

way to business

Pašam jāsagatovo "preses relīze" vienkāršā valoda,bet ar apslēptām mīnām,lai izķēzīšana neizdotos.Jāizdala mediju pārstāvjiem līdz ar uzkodām;pie tam pieklājīgi jāsmaida garlaikotajam sejām.TAs ir masu mēdītājiem.Īstajiem īnfo izplatītājiem kādu nedēļu iepriekš jāienes tas pats,un ari neformālu stimulu...


Ir sacīts: "Domāšana, šķiet, ir ļoti smags darbs - tādēļ arī pasaulē tik maz cilvēku ar to nodarbojas."

Un, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna." ;)

-------

...
Sauc "līderi" uz "cīņu" Tautu,
Kas, šamo NOZOMBĒTA, 'mautu',
Par "plebeju" un "goju" kreņķiem,
Līdz - 'biedri' tiks pie "goda" beņķiem.

Un - ATKAL sāksies viss no gala:
Pūst dažiem zobos SILES mala,
Bet vairums - uztur 'feiku' "valsti",
Kur SISTĒMAI vien mainās "balsti"...

-------

muļķu zeme SILES "valsts" parodija "euro.latvānija", XXI gadsimts.

Atbildēt

varētu padomāt, ka

13.10.2020. 00:22

»

vajadzētu papētīt

kam kalpo Letas valdes loceklis Juris Mendziņš


taml. liellopu / sīklopu "sinerģijai" ir kāda nozīme, vai pat sistēmiska "likteņkopība"?

Atbildēt

way to business

13.10.2020. 00:04

»

1033.pietiek lasītājs

Šis gailītis nodziedāja.Un-klusums.Jāsāk ierasti gausties par nesaprašanu.Jo arī nekādos komentāros nav lamu par A.G. un L.L. neparasti aizraujošos atklāsmju noklusēšanu.Vai nepamēģināt deputātu mandātu nolikšanu,neatkarīgie gailis un vista?Ir taču kauns ņemt naudu no valdošās kliķes...


Pašam jāsagatovo "preses relīze" vienkāršā valoda,bet ar apslēptām mīnām,lai izķēzīšana neizdotos.Jāizdala mediju pārstāvjiem līdz ar uzkodām;pie tam pieklājīgi jāsmaida garlaikotajam sejām.TAs ir masu mēdītājiem.Īstajiem īnfo izplatītājiem kādu nedēļu iepriekš jāienes tas pats,un ari neformālu stimulu ievērojamāa apmērā,lai izraisītu zināmā mērā pārgalvīgu rīcibu.Ja paši aldiņš un co to nezina,tad ko mums tādus ievēlēt atkal.

Atbildēt

vajadzētu papētīt

12.10.2020. 23:56

kam kalpo Letas valdes loceklis Juris Mendziņš?
un vai viņa sieva Ilona Mendziņa ar savu Vides ministrijā Dabas aizsardzības departamentā ilgi, ilgi, ilgi direktores vietnieces amatā izsēdēto krēslu, kalpo un apkalpo vienu un to pašu politmafijas grupņiku?

Atbildēt

Idiotisma paraugstunda. Medijpratība.

12.10.2020. 20:44

LETA
"Problēma, kas jāapzinās visiem" - Levits skaidro, kas var palīdzēt cīņā ar dezinformāciju 5
POLITIKA Šodien, 2020. gada 12. oktobrī, 19:00
  Jauns.lv / LETA

Pret dezinformāciju var cīnīties ar medijpratību, pirmdien Bauskā tikšanās laikā ar jauniešiem norādīja Valsts prezidents Egils Levits.
Valsts prezidenta birojā informēja, ka pirmdien Bauskas rātsnamā Levits piedalījās apļa diskusijā "Jaunietis. Valstsgriba. Demokrātija", lai ar jauniešiem apspriestos par viņu lomu demokrātijas procesos un redzējumu par Latvijas nākotni. Diskusijas karstākais temats bija demokrātijas sargāšana informatīvajā telpā, kad to apdraud dezinformācija un medijpratības trūkums. 
"Tā ir problēma, kas mums visiem ir jāapzinās. Lai pret to cīnītos, ir jāveicina mūsu medijpratība, kas ir māka apieties ar informatīvo telpu, lai izvairītos no manipulācijām, prastu atpazīt patiesas ziņas no viltus ziņām, domātu kritiski, analītiski. Digitālajā informatīvajā telpā ikviens var mūsdienās izteikt savu viedokli, ar ko diemžēl ir viegli manipulēt. Mēs neapzināti izvēlamies to telpu, kas apstiprina to, ko mēs domājam, un tā veidojas informatīvie burbuļi. Cilvēki pat neaizdomājas, ka ir vēl citi informatīvie burbuļi bez tā, kurā viņš atrodas," pauda Valsts prezidents.

“Tāpēc rodas subjektīvs iespaids, ka tas, ko es uzzinu, piemēram, "Facebook" platformā, ir patiesība, ko domā visa sabiedrība. Un tas ir bīstams priekšstats, ar ko viegli manipulē, piemēram, boti un algoritmi. Turklāt, cilvēkam sniedzot šai videi daudz personīgas informācijas, algoritmiem daudz vieglāk ir profilēt katru lietotāju. Manipulatori parasti ietekmē personas politiskos uzskatus, viedokli par dažādām aktualitātēm, strīdīgiem tematiem," uzsvēra Levits.
Tāpat Valsts prezidents runāja ar jauniešiem par to, kas ir nepieciešams, lai demokrātija  funkcionētu."Pirmkārt, ir nepieciešami demokrāti, kuri jūtas ieinteresēti veidot savu valsti, sabiedrību. Pilsoņi, kuri ir gatavi veltīt savu laiku un, iespējams, arī darbu sabiedrības interesēm. Tas vienmēr nenozīmē darboties politikā, iestāties partijā," piebilda Levits.

Diskusijas gaitā jaunieši arī interesējās, kāpēc viņiem būtu jāpiedalās vēlēšanās, un Valsts prezidents sacīja, ka "ikviens cilvēks vēlas būt atbildīgs, pilnvērtīgs pilsonis, kurš grib ne tikai saņemt, bet arī dot sabiedrībai. Tas ir pašnovērtējuma jautājums - ja tu sevi cieni, tu ej vēlēt".

Atbildēt

jk

12.10.2020. 20:07

VDK VDD GOPSEMS 8kājs

Atbildēt

Es uškovietis

12.10.2020. 19:22

»

mums ir žurnālisti

pārraksta maskavas ziņas un porno dzeltenie, ezotēriķi...jo vairums jau č


Vai atceries mani, kā es panācu, ka kā okupācijas atribūtikas, okupācijas valodas un okupācijas pieminekļa atbalstītājs latviešu gaumē kļuvu par gudrāko, labāko pilsētas mēru, kāds latviešiem tik labs pilsētas "saimnieks" vēl nekad nav bijis? Nauda, nauda, nauda, rīdzinieku dzīvokļu miljoni, kura patīk un slavināja mani, līdz pus Rīgas tikko neaizgāja pa burbuļi, jo mani fani labi prot zagt un ņemt kukuļus, un ... dot kukuļus. Vai visi latviešu un krievu žurnālisti kā viens par mani, par manu saimniekošanu korī brēca slavas dziesmas. Vai aizmirsāt, ka balsot par mani pavilkās vai puse latviešu. Savējie zog, jābalso par mani, cerēja, ka es un mana grupa nezags. Kā sanāca, tā sanāca, bet 10 gadus Rīgā noturējos un še jums pīrāgs - pat uz Eiropu mani iebalsoja tavi latvietīši. Ne viens vien jūsu latvietītis stājās manā partijā, kura atbalstīja Putina Vienoto Krieviju, lai tiktu pie varas, deputātos un tika daudzi.

No tiesiskuma, no korupcijas apkarošanas žurnālisti baidās kā "velns no krusta" - jo samazinās reklāmas, samazinās netīrā nauda, kas plūst vajadzīgajās kabatas.

To Aldim Gobzemam nesaprast un neatrast.

Atbildēt

1033.pietiek lasītājs

12.10.2020. 19:03

Šis gailītis nodziedāja.Un-klusums.Jāsāk ierasti gausties par nesaprašanu.Jo arī nekādos komentāros nav lamu par A.G. un L.L. neparasti aizraujošos atklāsmju noklusēšanu.Vai nepamēģināt deputātu mandātu nolikšanu,neatkarīgie gailis un vista?Ir taču kauns ņemt naudu no valdošās kliķes!

Atbildēt

Tas pats vien ir

12.10.2020. 17:41

Ir tikai 30 gadi pagājuši, un mēs atkal varam citēt Bulgakovu:

- Nelasiet neko par Gobzemu ne ko arī viņš saka pirms ēšanas

Atbildēt

Tiesiskas valsts pamati ir likumīgie tās pilsoņi

12.10.2020. 17:34

»

Atis Priedītis

Ir jāatrod sistēmas vājās vietas. Diemžēl, tas ir sāpīgs un riebīgs process


Sāpīgs un riebīgs tas būs tikai pašiem genocīda veicējiem. Cietušajiem, kas tajā skaitā ir arī paši kolonisti, tam jābeidzas ar gandarījumu būt saimniekiem katram savā zemē un saņemt kompensāciju par sātaniskā režīma izpostīto dzīvi.
Katram propogandas piemānītam un nelikumīgi pārvietotam PSRS pilsonim ir tiesības uz kompensāciju, tāpat kā genocīdā cietušajiem Latvijas iedzīvotājiem, ja vien tie paši nav piedalījušies genocīda veikšanā.

Atbildēt

Bez putniem

12.10.2020. 17:22

Gobzems nav ne Kennedijs un ne arī Tramps, nav tas vēriens, ne arī lidojums, tā kā no putna lidojuma tas pats 200 vien bija.

Atbildēt

Atis Priedītis

12.10.2020. 16:57

»

Uz grābekļiem

Tieši to pašu darīja šķēle šlešers uc.,rezultātu visi atceramies. No sistēmas ir jāatbrīvojas tautieši, nevis jāmēģina sadzīvot ar to


Ir jāatrod sistēmas vājās vietas. Diemžēl, tas ir sāpīgs un riebīgs process.

Atbildēt

Uz grābekļiem

12.10.2020. 15:18

»

fans

Aldi, dibini jaunu partiju, jo jālikvidē esošā varas koalicija-Latvijas grāvēja


Tieši to pašu darīja šķēle šlešers uc.,rezultātu visi atceramies. No sistēmas ir jāatbrīvojas tautieši, nevis jāmēģina sadzīvot ar to.

Atbildēt

vietējais

12.10.2020. 15:08

Nu kam ir vajadzīga tagad tā prese, avīzes vēl var noderēt kad mazgā logus dzīvoklim, vai paklāt uz grīdas remonta laikā, bet ne lasīšanai. Latvijas radio neklausos, tur visu laiku viens un tas pats plus piemēslots ēteris piedevām ar reklāmām.Radio vienīgie vērtīgie raidījumi bija tie precīza laika pīkstieni, bet tiem jau neatradās naudas.

Atbildēt

Tikai VDD provokators A. Gobzems

12.10.2020. 14:29

»

Jā, bet

Nu tad organizē augšā savus protestus. Tādus, lai nav aizdomu, ka tu esi VDD provokators. Un aicini uz visu to, uz ko Gobzems neaicināja...


var tautu kūdīt, kā S. Āboltiņa un A. Pabriks, V. Zatlers un S. Ēlerte uztaisīja sapulci 2009. g. 13. janvārī Doma laukumā, lai tautai pēc “lietussargu revolūcijām” nolaistu asinis. Tagad līdzīgs stāvoklis. Gobzema VDD uzdevums ir identificēt aktīvākos un virzīt politikā, taisot no muļķiem šovu. Citus, kuri radikāli, kāds bija A.A.Bērziņš izprovocēt un sodīt citiem par biedinājumu. A. Gobzems aicina protestēt. Bet nekonkrēti. Jo ir no VDD.

Atbildēt

patiesībā

12.10.2020. 14:23

»

Karote

Komercmediji, tur viss saprotams. Diemžēl, turpat soļo arī sabiedriskie. Tūliņ viņus ar reklāmas tirgus liegumu piesies vēl īsākā bantē, visas naudiņas lems Jēkaielas pupsiki, nāksies kūkumu izliekt vēl elegantāk. Cilvēkus jau var saprast- darbs, kredīti, bērni jāskolo. Iedos vilka pasi- kur tad liksies...


"Tā nu PAMAZĀM SĀK noklusēt, izlikties nemanām, vai jau trenējas propogandas stabuli pūst."

.......................

tā to varēja raksturot pirms 30 gadiem. Tagad jau tā ir 30 gadus ilgtspējīga ikdienišķa realitāte.

Atbildēt

Karote

12.10.2020. 14:09

Komercmediji, tur viss saprotams. Diemžēl, turpat soļo arī sabiedriskie. Tūliņ viņus ar reklāmas tirgus liegumu piesies vēl īsākā bantē, visas naudiņas lems Jēkaielas pupsiki, nāksies kūkumu izliekt vēl elegantāk. Cilvēkus jau var saprast- darbs, kredīti, bērni jāskolo. Iedos vilka pasi- kur tad liksies. Tā nu pamazām sāk noklusēt, izlikties nemanām, vai jau trenējas propogandas stabuli pūst. Bet, žēl, ka tā.

Atbildēt

jau sen

12.10.2020. 13:50

»

Sargsunji

...degradeejushies


...neatgriezeniski.

Atbildēt

nekā interesanta

12.10.2020. 13:46

»

kam pieder tvnet.lv

interesanti, kam pieder tvnet.lv


igauņiem. tāpat kā apollo, delfi, leta uc latvāņu zombijmasmēdītaji.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

12.10.2020. 13:43

Toties visur un daudz bija objektīvī atspoguļots, ka gājienā par baltkrievu sieviešu aizstāvību piedalījās vairāk kā 60 dalībnieku.

Atbildēt

ja esi tupāks par tupu

12.10.2020. 13:42

»

ja esi tupāks par sorosu

ciet vai vēlē pareizi. Kurš ievēl mujābus


ej vēlēt "pareizos mūjābus" un turpini "balsot par mazāko ļaunumu".

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

12.10.2020. 12:49

»

Es

Žurnālisti tiešām nav objektīvi. Stabulē atbilstoši norādījumiem un savai izpratnei, kas biezi nav objektīva. Izskatās, ka ir pērkami


...
"MUĻĶU Zemē - TĀ vi’š i’!..."
( ...[p]ar MZ SILES "valsts" angažētajiem ‘masmē.dekļiem’ )
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© arChīva" )

"Caur to ar' esam slaveni, ka..."
Šīs "valsts" 'masu mē.dekļi',
Pirms "glupo pūli" NOZOMBĒ ~
Šos pašCENZŪRA izkastŗē:

Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
Dēļ ANGAŽĒTAS ...(mel)šanas:

“Šai MU.ĻĶU Zemes “valstī” VISS,
Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
Ja “balts i' mells”, tad - tā vi’š i’,
Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!

Ja Saimnieks pavēl "nospārdīt" ~
Pa "masmē.dekļiem" iz..(gānīt),
Jebko, kas "nelojāls" vai "svešs",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - paknaps "kešs")!

Ja Saimnieks ŗukšķ (pēc Orvela),
Ka "četras kājas" -- "vērtība",
Bet "divas kājas" -- "nerullē",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - kretinē)!

(...)

muļķu zeme SILES "valsts" parodija "euro.latvānija", XXI gadsimts.

Atbildēt

fakts

12.10.2020. 12:07

Kalpo globālās korporācijas komercfirmai,kur patiesā labuma guvējs ir žīds Maikls Blumbergs.

Atbildēt

Varstiepis

12.10.2020. 12:05

Mēs te pārdzīvojam par notiekošo Baltkrievijā un Ziemeļkorejā, bet viņējo varnešiem vēl ir ko mācīties no latvju tautas uzraugiem.

Atbildēt

Duraks

12.10.2020. 11:48

»

Kaspars

Mēs tur bijām 2000. Gobzems panāks, kad visi bagātnieki tiek sasēdināti cietumā!!! Visi stājas Gobzema partijā


Duraks neko nesaprot, ka visa prese vai ka sauc, masu mediji pieder tiem, kuri maksā, tātad, oligarhiem, tātad ORGANIZĒTAJAIU NOZIEDZĪBAI.

Duraks organizē "sapulci" pret visu ko un pret visiem, nezina, ka organizētajā noziedzībā iesaistītas arī lielas cilvēku masas, kuriem patīk, ja pieliek piecīti. .

Atbildēt

Jā, bet

12.10.2020. 11:30

»

Gobzems aicina protestēt vispār un pret Saeimas koalīcijas lēmumiem

Ne pret E. Levitu, kurš uzspļauj likumam par mediķu algu celšanu...


Nu tad organizē augšā savus protestus. Tādus, lai nav aizdomu, ka tu esi VDD provokators. Un aicini uz visu to, uz ko Gobzems neaicināja.
Tikai nekas tāds jau nenotiks. Kritizēt un aizdomas sēt ir viegli, bet kaut ko izdarīt - tur zarniņa par tievu.
Tas valdošajai varai ir tieši vajadzīgs, lai protestētāji taisa katrs savus protestus un kritizē citu rīkotās protesta akcijas. Tā mēs varam nelielos pulciņos taisīt protestus līdz pastardienai.

Atbildēt

jā Gobzemam

12.10.2020. 11:20

Jāaizmēž Kariņa-Levita noziedzīgā kliķe!

Atbildēt

Kaspars

12.10.2020. 11:19

Mēs tur bijām 2000. Gobzems panāks, kad visi bagātnieki tiek sasēdināti cietumā!!! Visi stājas Gobzema partijā!!!

Atbildēt

Gobzems aicina protestēt vispār un pret Saeimas koalīcijas lēmumiem

12.10.2020. 11:16

Ne pret E. Levitu, kurš uzspļauj likumam par mediķu algu celšanu.

Ne pret to, ka globālā “pandēmija”, par kādu to izsludina PVO, ir nepārvarama vara saistību tiesību komerclīgumos ar bankām, tostarp valsts parāda līgums Pasaules bankai! Bet A. Gobzems taču ir jurists! Kāpēc Gobzems par to nerunā?

Gobzems neaicina valdībai un tieslietu ministrijai ievērot Satversmē noteiktās tiesības - zināt savas tiesības.

Tāpēc ir jautājums - vai A. Gobzems nav VDD provokators ar uzdevumu identificēt aktīvākos neapmierinātos? Kas tu esi, A. Gobzem? Āksts vai jurists? 13. Saeimas deputāts? 13.?

Diversantiem pret valsts ekonomiku, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: