Menu
Pilnā versija
Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Linards Hartmanis · 12.01.2021. · Komentāri (13)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

14.01.2021. 18:23

Mana mīļa tauta, atgriezīsimies pie sentēvu tradīcijām. Stiprināsim latvietību un mūsu tautas spēku. Uzvilksim kaklā pērkoņkrustu. Iedegsim tumši zilu svecīti skaistā svečturī uz galda un lūgsim Pērkonu: « Visvarenais Pērkon, es Tevi pielūdzu un slavēju! Visvarenais Pērkon, es Tevi pielūdzu un slavēju! Visvarenais Pērkon, es Tevi pielūdzu un slavēju! Pērkoņtēv, uzklausi manu lūgšanu. Zibeņmetēj, uzklausi manu lūgšanu. Tu esi godāts gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Tu esi mīlēts gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Tu esi cienīts gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Tava griba ir tīra un svēta. Tavs spēks iz bezgalīgs. Palīdzi man, Pērkon, dzīvē sasniegt manus mērķus. Dāvā man spēku sirdī un ķermenī. Izdziedē manas brūces un rētas. Piepildi manu garu ar savu dievišķo spēku. Virzi mani pretī panākumiem un laimei. Atvairi no manis nelaimes un nelabvēļus. Sargā manu dzimtu tāpat kā es godāju Tevi. Svētī mani, Pērkon! Visvarenais Pērkon – Debesu Tēv – es pieņemu Tevi savā sirdī. Es pieņemu savu senču spēku. Kļūsti par manu aizstāvi, visvareno Pērkon! Dari mani spēcīgu un neuzvaramu. Lai godāts tiek Pērkons kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir.».
Pērkons ir viens no spēcīgākajiem mūsu Dieviem. Mēs esam Dievu bērni. Pērkons mūs mīl. Pērkoņtēvs ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas un piepildīs mūsu vēlmes. Pēc lūgšanas vēlams ir atstāt zem kāda koka mežā ziedojumu par godu Pērkonam. Kā ziedojums var būt gabaliņš no jebkura ēdiena, kas vislabāk garšo. Pieliekot plaukstu pie koka, ir jāpateicas Pērkonam par visu labo, ko Pērkons mums ir sniedzis. Lai Pērkons mūs svētī!
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Ziemassvētki #24.12.2020. #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #sentēvi #patriotisms #buršanās #rituāli #saticība #iecietība #sapratne

Atbildēt

Žulis

13.01.2021. 11:47

Izskatās, ka neviens no komentētājiem tā arī nav sapratis, ko raksta autors šeit ir mēģinājis pateikt. Manuprāt, raksta autors ir mēģinājis pateikt to, ka cilvēki, kuri sabiedrībai māca neticēt nekādai Augstākai varai, paši īstenībā ir fanātiski ticīgie. Cilvēki, kuri sabiedrībai cenšas iestāstīt, ka nacionālisms ir bezcerīgi novecojusi ideoloģija un nacionālā vienotība ir kaut kas sulbs, arhaisks, paši ļoti stingri ievēro ne tikai nacionālos, bet arī savas kārtas vienotības principus. Un visi tie, kuri kā auni klausās uz šo sludinātāju vārdiem, bet nepavēro viņu darbus, kļūst par upuriem un vergiem viņu labklājībai, jo zaudē iespējas kolektīvi pretoties viņu vienotībai un fanātiskajai ticībai.
Jautājums raksta autoram: Vai es pareizi uztvēru Jūsu domu?

Atbildēt

nu, cer uz tumsonības uzplaukumu

13.01.2021. 07:03

ASV sabrukuma dēļ

Atbildēt

īstenībā

12.01.2021. 22:28

tā tas viss ir cilvēcei uzspiestajā Bībeles projektā un monoteisma jēdzienu telpā. Monoteistiskās apziņas arhetips ir vertikāle, piramīda ar “visu redzošo aci” spicē. Vertikāle, piramīda ar pamatni, skaldnēm un virsotni, kurā kāds ir zemāks, bet cits augstāks, - visas monoteistiskās civilizācijas pamats cilvēka apziņā ir augsne ekspluatācijai, apspiešanai, nevienlīdzībai, pakļaušanai, tiesību ierobežošanai u.tml. Jo Dievs (vertikāle) tā ir radījis, bībelē (torā, korānā) ierakstīts, un viņa kalpi sludina.

Patiesā pasaule nav piramīda, tā ir daudzskaldnis, kurš monoteisma jēdzienos nav izsakāms un izprotams. Kad cilvēce ieraudzīs un izpratīs, ka pasaule ir daudzpolāra un atmetīs uzspiesto monoteismu, tad arī atbrīvosies no “visu redzošās acs”, ekspluatācijas un citiem pašreizējās civilizācijas “labumiem”.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

12.01.2021. 21:16

Viss, ko varu pateikt - attēlā redzamo šaha partiju nav spēlējuši "žīdi"..melnajiem divas figūras zem sitiena, "mittelspiel" iet uz beigām, bet abas puses nav rokādi veikušas..

Atbildēt

voila

12.01.2021. 20:00

visvieglāk ir operēt, un tas arī cītīgi tiek darīts gan vēsturē, gan šodien, ar tādu jomu, ko neviens nespēj ne pierādīt, ne izzināt. Tie ir fundamentālie un vēl neatbildētie jautājumi - kas vispār ir dzīvība? Un kas ir apziņa? Vai ķīmiska zupa smadzenēs vai kaut kas ārpus indivīda pastāvošs. Analogi ir arī ar ticību, kas cilvēkam tiek dota līdzi kopā ar ēstgribu un galīgi nav svarīgi, kam tieši viņš tic. Toties, ticība ir spēcīgs šķēlējspēks

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

12.01.2021. 19:31

»

millers

kariš-dz,1964.g--6,vecums-56g.--6 ,meklējam trešo 6


Uzvārdā ir "š" un ciparā seši ar ir "š".
Viss! Sātanists!

Vispār jau ir sabiedrībā un valdībā tik nožēlojami personāži, ka viņiem par šādas birkas piekarīnāt šķiet pagodinājums.

Atbildēt

Derdz

12.01.2021. 18:30

Sen senu un vairāku tautu sakāmaus - divas rokas var vairāk labu darbu izdarīt nekā tūkstošu roku lūdzoties! Vai tad cilvēkwm vajag reliģiju vai ko citu, lai saprastu, kas ir labs un ļauns, vārdos, darbos, utml.,

Atbildēt

Ripa

12.01.2021. 18:10

»

Visurredzošā acs

ir loooooooti sens simbols , vēl no aizlaikiem


Protams, un mūsdienu tehnoloģijas ļauj šo sapni realizēt tepat laicīgajā vidē. Kas var būt labāks par šo!!!

Atbildēt

Visurredzošā acs

12.01.2021. 18:06

ir loooooooti sens simbols , vēl no aizlaikiem.

Atbildēt

Ripa

12.01.2021. 18:03

Nu cik var ar tiem žīdiem ņemties! Sieva nedod - žīdi vainīgi, priekšnieks, čista latvietis, izdrāza - žīdi vainīgi, pašam vēders slikti iziet - žīdi vainīgi, Kariņš duraks - atkal žīdi vainīgi

Atbildēt

Klausa Švābes Lielajā restartā

12.01.2021. 17:44

ieskicēts Bībeles motīvs, neizplūstot.

Bet Bībeles motīvs grāmatas kontekstā ir pretruna starp Jauno derību un Veco derību.

Zobs pret zobu.

Zobs pret zobu - atriebība no žī du puses. Lielais inkvizitors un krusta kari.

Atbildēt

millers

12.01.2021. 17:42

kariš-dz,1964.g--6,vecums-56g.--6 ,meklējam trešo 6

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: