Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

04.04.2019. 18:36

(bell) (bell)Leģenda.
Grāmata. Eižens Finks.
Apgāds Jumava. 2006.g.

39.lpp. Sarunā ar Augustu Rudzīti neilgi pirms savas ""aiziešanas''Finks sacījis šādus vārdus : Latvija un Latvijā būs brīva, suverēna valsts un latviešu tauta To es redzu, bet , kad tas tieši notiks, grūti ir pateikt, jo laiks neeksistē tai sfērā, iespējams 2020. Un, lai gan latvieši šķībi skatās uz krieviem, tomēr krievi būs tie, kas šo iekārtu gāzīs. Turklāt Latvijas krievu sabiedrība bez neviena šāviena pati mūs atstās- viņi aizies savās zemes robežās. Tikai žēl, ka līdz ar viņiem aizies daudz labu un gudru krievu kopienas cilvēku. Bet bijušās Padomju Savienības robežās iespējams pat pilsoņu karš, tur var iet bojā miljoni, tomēr beigās komunisms tiks gāzts uz visiem laikiem. Tomēr ir svarīgi saglabāt labas attiecības ar krieviem, jo tie ir mūsu sabiedrotie.(bell)

Atbildēt

Džo

30.03.2019. 19:12

Rietumi zaudējuši cīņu par prātiem..Tagad Sīrijā un Venecuēlā pakāsuši arī spēju karot un uzvarēt "oranžajās" revolucijās... Rietumu modernās ideologijas tendences normālos cilvēkos izraisa riebumu un atgrūšanu..RIETUMI IR ZAUDĒJUŠI JEBKĀDU PIEVILCĪBU..Maskas ir kritušas..

Atbildēt

atkal tas galvasslimais seskubedres muļķis iesmirdējies

23.03.2019. 14:34

»

Idiots Indulis Durka diemzēl

akal jūk prātā. Tiesā iebāz tās savas rīmes, Mikropiscancz


Neizaicini, muļķi, savu cionistu židmasonu čekistu provokātora un stukača likteni. tevi mēģina brīdināt. tu pat nevari iedomāties, ar ko tev var būt darīšana. Aizver savas smirdīgās debiloiida žaunas un tupi savā seskubedrē pietiirst.komā! Tu taču negribi, lai arī turpmāk publiskojam tavas ČEKAS stukača grēksūdzes, vai tavu mājas adresi kas ir tavā provokātōra stukača aģenta kartiņā ČEKAS maisos!

Atbildēt

Ivans Bargais

21.03.2019. 12:04

»

man tas sarts ir pie kajas

latvijas tv neskatos,makdonaldus neapmekleju un cnn feiku zinam nepiesledzos.holivudu boikoteju


Blad, Sārt, kur ir tava stratēģiskā diršana? Ivans Burkāns ar Russia Today jau saimnieko Latvijas TV! Pizda sisteme, ja ... Nē nu demokrātijas apstākļos arī meli ir vārda brīvība, tikai nesaprotu kāpēc jāmaksā piķis baram mākslīgu radītu domnīcu "ekspertiem", kuri tikai zina kā baurot, ka Kremlis melo un, ka tā ir propaganda. Nu pateici vienreiz un pietiek, tad sāciet kaut ko darīt, ja vispār kaut kas ir jādara! Vienu dienu Kremlis labosies un ko tad jūs darīsiet, varēsiet iet mājās, jo ķipa darba ta vairs nebūs!

Atbildēt

?

21.03.2019. 02:54

»

siska

Tas taču Rinkeviča pirmais favorīts


ari homosexsualists,jeb tikai homosexsualisma propogandetajs ?

Atbildēt

man tas sarts ir pie kajas

21.03.2019. 02:50

latvijas tv neskatos,makdonaldus neapmekleju un cnn feiku zinam nepiesledzos.holivudu boikoteju.

Atbildēt

Idiots Indulis Durka diemzēl

20.03.2019. 17:29

»

CENZĒTS

...


akal jūk prātā. Tiesā iebāz tās savas rīmes, Mikropiscancz!

Atbildēt

Vabole

20.03.2019. 12:01

»

RADO

Cik bezgaumīgs pulkstenis viņam uz rokas! Dārgs, bet drausmīgā krāsā


Dārgs nav (nu, labi, priekš dažiem - dārgs), bet absolūti nevietā nēsāts gan!

Atbildēt

Edge

20.03.2019. 11:21

»

Kaatad

Autors ,šķiet, mazliet sapinies pidžammbiksēs. Viss smalki, aplinkus. Tā vietā, lai vnk pateiktu, jā ,šodien notiek apbpusējs informatīvais kariņš. Jā, pustrakais Putins ir drauds, tur skalo smadzenes, un arī pie mums skalo smadzenes "pareizāk". Tāda dzīve,tāds laiks. Dies pasarg, lai tas Vladimirovičs...


Kas gan nevēlas tādā "siltā vietiņā" nokļūt - vizināties ar ASV vēstniecības auto un uz rokas mēnesi saņemot ap 7 500 EUR)! Vajag sārtajiem-ļenganajiem drusku pakasīt, lai viņi pavisam taukos neieaug.

Atbildēt

Asiirietis

20.03.2019. 02:43

»

Žulis

Ja runājam par informatīvo karu Latvijas teritorijā, tad var teikt, ka mums uzbrūk gan no Austrumiem, gan Rietumiem. Faktiski jau mūsu informatīvā telpa ir abu šo mums naidīgo pušu okupēta. Kāpēc? Tāpēc, ka ne Austrumiem, ne Rietumiem šeit nevajag tautu, kam ir augsta nacionālā pašapziņa un kas vienoti...


100% pievienojos, šajos gados ir izdarīts viss, lai NEBŪTU.
Lai pie kāda darba ķertos, vai kādas problēmas risināšanas, vai kaut ko uzsākot no jauna, visur sagaida vilšanās un kā pret sienu. Te viss pakārtots lielveikalu veiksmīgai darbībai un svešu banku peļņai, bet vietējā proletariāta hapugas nodrošinājušies ar pašradītām monopoltiesībām.
Viss pārējais ir vainu aizliegts vai padarīts neiespējams un nerentabls.
Ā, vēl drīksts dziedāt, diskutēt un bumbu driblēt, tas nekaitē kangarnieku peļņas gūšanai.

Atbildēt

Kaatad

20.03.2019. 02:32

Autors ,šķiet, mazliet sapinies pidžammbiksēs. Viss smalki, aplinkus. Tā vietā, lai vnk pateiktu, jā ,šodien notiek apbpusējs informatīvais kariņš. Jā, pustrakais Putins ir drauds, tur skalo smadzenes, un arī pie mums skalo smadzenes "pareizāk". Tāda dzīve,tāds laiks. Dies pasarg, lai tas Vladimirovičs nenospiež knopku. Paralēli, godīguma pēc ,atzīstot, ka nekādi tanki Latvijai nedraud, ka pie mums cenzūra strādā tāpat kā Ru, un, ka Dievu lūdzot, ticam, ka Krievija reiz būs forši kaimiņi, un arī Latvija pievērsīsies saviem cilvēkiem, viņu dzīvei šodien. Jo, pat paranoja nav mūžīga :)

Atbildēt

Teds

20.03.2019. 02:19

»

Mākslīgais intelekts

Izcilnieki jau nesaprot kāda koncentrēta krievu veiksmes formula ir citātā no tās krievu filmas. Krievu propagandas mašinērija ir tik neuzveicama tieši tādēļ ka saka patiesību. Tikai saliek savus akcentus pareizajās vispār. vienkārši atklātus feikus pieļauj ļoti reti,par ko tiek arī pieķerti. Bet izcilnieki...


Afigeķ var pēc tādas lekcijas, krievs esot kādreiz taisnību teicis ?????
Tev ar galvu viss kārtībā, jeb esi pats no krievu okupantiem cēlies ???
Nu to, ka amerikā ir valsts valstī, to mēs zinām un bankas diktē ne tikai ameriku, bet lielāko daļu pasaules finansē karus. No tā būtu beidzot jāatbrīvojas, bet stāstīt cik krievs ir patiess un naudu nicinošs, var tikai neglābjami slimais un propogandas nozombēts okupantmīlis.

Atbildēt

Viedais

20.03.2019. 01:47

Par kadu uzvaru informatīvā karā var runāt ļautiņi, kas prot tikai aizliegt. TLV mēdiji pārsvarā ir PSRS sovoka atraugas, kamēr RF piedāvā baudāmu kontentu. Kādas ideoloģiskas cīņas var vest krievu valodas aizliedzēji, kas tādējādi ir atgriezuši jaunatni no iespējas pat apgūt kaujas paņēmienus šajā lauciņā. Mēs savu savdabību esam pārvērtuši par kultu, kas drīz mūsu tautu ierakstīs Sarkanā grāmatā. Ir protams arī pārangliskotāji, taču kārkluangļi diez vai būs īstie vadoņi ideoloģiskā cīņā.

Atbildēt

Mākslīgais intelekts

20.03.2019. 00:32

Izcilnieki jau nesaprot kāda koncentrēta krievu veiksmes formula ir citātā no tās krievu filmas. Krievu propagandas mašinērija ir tik neuzveicama tieši tādēļ ka saka patiesību. Tikai saliek savus akcentus pareizajās vispār. vienkārši atklātus feikus pieļauj ļoti reti,par ko tiek arī pieķerti. Bet izcilnieki melo nepārtraukti un līdz ar to tiem neviens vairs netic.
Вот скажи мне, американец, в чём сила! Разве в деньгах? Вот и брат говорит, что в деньгах. У тебя много денег, и чего? Я вот думаю, что сила в правде: у кого правда, тот и сильней! Вот ты обманул кого-то, денег нажил, и чего — ты сильней стал? Нет, не стал, потому что правды за тобой нету! А тот, кого обманул, за ним правда! Значит, он сильней!

Atbildēt

Gatis

19.03.2019. 23:12

»

Pilnīgas muļķības

Tas nav ne informatīvais, ne hibrīdkarš, bet globāla haosa radīšana valstu politikā, finanšu un ekonomikas sistēmās. Haoss, kuru kādreiz sēja iekarojamās valsts teritorijā, kļuvis par globālo haosu...


Diezgan precīzi. Ar propagandu un kontrpropagandu, kas bieži vien atgādina daudzsēriju "ziepju operu", tiek muļķota sabiedrība, piesegti notiekošie procesi, to virzības patiesie mērķi, piemēram, globālā haotizācija, kā arī esošo potenciālu (ekonomisko, militāro, demogrāfisko u.c.) izmaiņas. Drīz, pavisam nemanot, sabiedrība konstatēs, ka ir iestājusies pavisam cita realitāte un tā ir tikusi apzināti muļķota...

Atbildēt

TTT

19.03.2019. 21:46

Pasaule noteikti atpaliek zombēšanā no Krievijas. Tur ir izveidota milzīga industrija, kas russkijam miram dzen prātos vienu un to pašu, katru dienu, daudzos raidījumos. Dažreiz tos skatos, lai saprastu, kas ir galvenā tēma, uz kuru pusi velk. Pašreiz 1.vietā Ukrainas prezidenta vēlēšanas + rosija mogučaja, velikaja strana, it īpaši izceļot drošības struktūru darbību.

Atbildēt

klopsis

19.03.2019. 21:32

»

ha-ha

Tev jau rādās? Kur, kurā raksta rindkopā krievus (LV) ieraudzīji


Izlasi pētījumu un redzēsi!

Atbildēt

siska

19.03.2019. 21:03

Tas taču Rinkeviča pirmais favorīts

Atbildēt

klopsis

19.03.2019. 20:27

»

ha-ha

Nauda iztērēta liela, bet augļus nav nesusi. Kādi tik propagandas paņēmieni nav pielietoti, lai baurus noliktu uz "pareizā" ceļa, bet šie tik iet pa to, ko paši saprot kā pareizo


Nevis bauri, bet krievi nolikti uz pareizā ceļa. 90% Latvijas krievu uzskata, ka Krievija nav vainīga pie kara Ukrainā, ka Krievija neokupēja Krimu, ka visas pārējās tautas un valstis ir sazvērējušās pret krieviem.
Tāda ir krievu daba. Viņiem pie pakaļas tas, ko saka Sārts, Kariņš, LTV, LR un amerikāņi.

Atbildēt

ha-ha

19.03.2019. 19:56

Nauda iztērēta liela, bet augļus nav nesusi. Kādi tik propagandas paņēmieni nav pielietoti, lai baurus noliktu uz "pareizā" ceļa, bet šie tik iet pa to, ko paši saprot kā pareizo.
Par to jau stāsts.
Pārējais - apdare, lai neizskatītos pārāk sausi un tieši.

Atbildēt

Raivis Dzintars smird un norok partiju ar melbārdēm

19.03.2019. 19:20

»

Žulis

Ja runājam par informatīvo karu Latvijas teritorijā, tad var teikt, ka mums uzbrūk gan no Austrumiem, gan Rietumiem. Faktiski jau mūsu informatīvā telpa ir abu šo mums naidīgo pušu okupēta. Kāpēc? Tāpēc, ka ne Austrumiem, ne Rietumiem šeit nevajag tautu, kam ir augsta nacionālā pašapziņa un kas vienoti...


Un kā gan var uzvarēt informatīvajā karā,ja iepriekš Kultūras ministrijā Mediju politikas nodaļu vadīja piders Putnis, bet tagad to vada juriste Grišina? Juriste!! Tāpat kā rakstā minētais Sārts - bakalaurs vēsturē.

Atbildēt

Žulis

19.03.2019. 18:23

Ja runājam par informatīvo karu Latvijas teritorijā, tad var teikt, ka mums uzbrūk gan no Austrumiem, gan Rietumiem. Faktiski jau mūsu informatīvā telpa ir abu šo mums naidīgo pušu okupēta. Kāpēc? Tāpēc, ka ne Austrumiem, ne Rietumiem šeit nevajag tautu, kam ir augsta nacionālā pašapziņa un kas vienoti spēj aizstāvēt savas nacionālās intereses. Tad nu gan Austrumi, gan Rietumi cenšas no mums izskolot paklausīgu darba lopu baru bez savas nacionālās pašapziņas un pat bez īstas nojēgas par nacionālo identitāti. Lielā mērā tas jau ir izdevies. Publikācijas, kas skaidro un popularizē nacionālisma idejas tautā un atklāj mūsu tautas patieso vēsturi ir tik retas, ka vispārējā melu un mums naidīgas demagoģijas straumē gandrīz nav pamanāmas. Tas jau vairs nav karš, tā ir tautas informatīva slepkavošana, kas te notiek ar latviešu tautu. Mums cenšas iestāstīt, ka mēs esam primitīva vergu tauta, kaut kādi pastalnieki, kuriem kultūru atnesuši vācieši (Rietumu variants)vai krievi (Austrumu variants). Mēs esot bijuši žīdu šāvēji un sarkanie Ļeņina revolūcijas sargi (Jauktais Rietumu un Austrumu variants). Mūsu tauta nemaz savu valsti neesot izcīnījusi, to priekš mums esot angļi izkārtojuši, bet krievi augstsirdīgi tam piekrituši. Taču pēc tam, kad viss Latvijas proletariāts esot nonācis briesmīgās Ulmaņa diktatūras spaidos, brālīgajai padomju tautai nekas cits neatlicis, kā vien pēc darbaļaužu lūguma nākt un to Latviju atbrīvot. U.t.t. Nav jau iespējams uzskaitīt visas tās muļķības, ko tagad cenšas mums iestāstīt gan par senākiem, gan pavisam neseniem notikumiem. Bet tiem, kuru pienākums būtu dot pretsparu šiem izdomājumiem, tēlotā nevarībā plāta rokas un meklē aizbildinājumus. Mums pietiek naudas, lai būvētu nevajadzīgas celtnes, "zelta tiltus", finansētu neskaitāmus mazsvarīgus vai pilnīgi nevajadzīgus projektus, bet rodas šausmīgas problēmas, tikko ir vajadzīga nauda nacionāla satura mākslas darbu finansēšanai, nacionālisma ideju un latvietību popularizējošu raidījumu veidošanai televīzijā, Okupācijas muzeja paplašināšanai, vai korektu zinātnisku pētījumu veikšanai par mūsu vēsturi. Vienīgi 18. novembrī un Lāčplēša dienā mūsu valdības vīri kaut ko no tribīnēm novāvuļo par Brīvības cīņām un cīnītājiem, kuru piemiņa esot jāglabā. Tas viņiem ir tāds amata pienākums.

Atbildēt

ha-ha

19.03.2019. 18:23

Tas ir reāls valsts firmas raidītās kremļa propagandas auglis eksčekistu un ekskomunistu izpildījumā,bet kur nu nabaga ekšu izpakaļotiem to izprast.

Atbildēt

Zāra Golbaum

19.03.2019. 18:03

»

vispār jau

tie "kasmīsļa" raksti visi ar tādu pašu nodevības un provokatoru smaku


Interesanti, vai "Kasmīslim" galva ir saspiesta plakana kā pankūka jeb kvadrātveidīga kā betona bluķis?

Atbildēt

lauķis

19.03.2019. 18:01

»

Edge

PSRS uzvarēja Lielajā Tēvijas karā


Dolārs uzvarēja WW2,visas iesaistītās tautas bija zaudētājas.Diemžēl to krievi nespēj saprast,un nevajag to viņiem pārmest,jāpalīdz saprast.

Atbildēt

Neuzvarēja sabiedrotie

19.03.2019. 17:22

»

Viktors

Varbūt tev tas bija tavas tēvijas karš, bet pasaulei tas bija WW2 un uzvarēja tajā sabiedrotie, ja tie nebūtu izvēlējušies "mazāko" ļaunumu, mēs šodien būtu Vācijas līmeņa valsts


jo "sabiedrotie" neizraisīja un neorganizēja WW2. Korporokrātijas (židmasonu) plāns bija vispasaules proletariāta revolūciju, ar ko bija plānota globalizācija jau tad ar tiem pašiem mērķiem, kas sasniegti šodien. Tieši Staļins izjauca visus plānus, nostiprinot PSRS nometni, ko izdevās sagraut tikai uzspridzinot Černobiļu. Pirms tam bija Ļeņingradas AS avārija, izmešu bija maz, par to niklusēja. Černobiļas zaudējumi bija PSRS viena gada budžets. AS bija ārzemju projekti gan Ļeņingradā, gan Černobiļā, bet apzināti tika pielaistas kļūdas celtniecībā, kuras apzināti neņēma vērā ekspluatācijā Černobiļā. Černobiļa bija diversija. Īsi pirms diversijas to pievienoja enerģētikas ministrijai, kura neko nejēdza no fizikas. Vadītājs pēc avārijas aizmigrēja uz Rietumiem. Tas viss ir pierādīts.

Kad Staļins nāca pie varas, viņš likvidēja visus žīdus augstajos posteņos, kamēr židmasonu B' nai B' rith viņu nenogalināja.

Atbildēt

vispār jau

19.03.2019. 17:14

»

Edge

"Maldini, un tu uzvarēsi!" Sun Dzi: Kara māksla...


tie "kasmīsļa" raksti visi ar tādu pašu nodevības un provokatoru smaku..

Atbildēt

...

19.03.2019. 17:12

Pilnība var piekrist raksta autoram, ka Rietumi ir zaudējuši vismaz kārtējo kauju cīņā par prātiem un sirdīm, ko arī apliecina veiktās aptaujas rezultāti. Diemžēl tas tikai Krieviju padara neparedzamāku un to arī Krievija izmantos, par "pārsteigumu" Rietumiem. Pēc kārtējā "pārsteiguma" Rietumi cīnīsies ar sekām nevis cēloņiem, t.sk. tiks iztērētas tonnas papīra un kilogrami tintes, lai pētītu to, ka ir jau vairāk neka nepieciešams pierādīts - Krievija ir agresors, okupantu vara Krimā, Gruzijā, Abhāzijā, kā arī starptautisko normu un tiesību neapstrīdama pārkāpēja. Diemžēl arī neesam tālu no kārtējā Ribentropa pakta un scenārija, kāds bija 1938.g., kad tika sadalīta Čeholovākija. Agresors nevar būt nomierināts vai samierināts tam katru reizi piekāpjoties.

Atbildēt

tu

19.03.2019. 17:09

»

Namejs

Kāda sūda pēc Sārtam uz pirksta or pat dubultais Nameja gredzens


nameiz pamperos, ja nezini vai uz vidējā pirksta šim nav trīskāršais gredzens..

Atbildēt

Viktors

19.03.2019. 17:01

»

Edge

PSRS uzvarēja Lielajā Tēvijas karā


Varbūt tev tas bija tavas tēvijas karš, bet pasaulei tas bija WW2 un uzvarēja tajā sabiedrotie, ja tie nebūtu izvēlējušies "mazāko" ļaunumu, mēs šodien būtu Vācijas līmeņa valsts.

Atbildēt

RADO

19.03.2019. 17:01

Cik bezgaumīgs pulkstenis viņam uz rokas! Dārgs, bet drausmīgā krāsā!

Atbildēt

Fakts

19.03.2019. 16:59

»

Edge

PSRS uzvarēja Lielajā Tēvijas karā


Latvieši 1920.gadā sakāva krievu armiju un tāpēc tika noslēgts Latvijas-Krievijas Miera līgums.

Atbildēt

Edge

19.03.2019. 16:53

»

Ej

ar savu ienaidnieku līdz galam un gaidi, kad ienaindnieka līķis aizpeldēs tev garām pa straumi


"Sārtajiem-remdenajiem" savi sakāmvārdi, bet "sarkanajiem" savi: «Сам погибай, а товарища выручай/ Kaut pašam bojā jāiet, tomēr savs biedrs [komandieris] ir jāglābj!"

Atbildēt

Viktors

19.03.2019. 16:50

Viens no informatīvajiem kareivjiem - A.P. ir ļoti aktīvs, agresīvs un smirdošs.

Atbildēt

Edge

19.03.2019. 16:48

»

"Uzvaras" pieminekļa sakarāp

Pašlaik ir īstais laiks 19.03.2019. 16:24...


PSRS uzvarēja Lielajā Tēvijas karā.

Atbildēt

"Uzvaras" pieminekļa sakarāp

19.03.2019. 16:40

»

Edge

"Maldini, un tu uzvarēsi!" Sun Dzi: Kara māksla...


Pašlaik ir īstais laiks 19.03.2019. 16:24
demontēt tos betona bluķus.


Jo esat uzzinājuši patieso vēsturi, kas pierāda, kas ir un bija patiesie uzvarētāji Otrajā Pasaules karā. Tā nebija PSRS, kā mums joprojām melīgi stāsta. PSRS bija to iedzīvotāju cietums bez cilvēktiesībām. Cietumu nevar saukt par uzvaru.Neuzvarēja arī nacistiskā Vācija ar savu nacismu.Tad kas gan uzvarēja Otrajā Pasaules karā? Viennozīmīgi, ka tie, kas organizēja šo karu un radīja Starptautisko valūtas fondu jau 1944. gadā, gatavojot USD par pasaules naudas norēķina vienību, aizdodot naudu karā sagrautajām valstīm, tostarp sniedzot finansiàlu atbalstu cilvèku cietumam PSRS, šodien izlaupot bijušo PSRS teritoriju ar SVF/PB starpniecību. Un tā ir pārnacionālā korporokrātija. Labi, ka nenosaucu tieši - žīdsātanistu B' nai B ' rith, kas organizēja arī PPK. Hmm...Zinot šos faktus, tā saucamajamam Uzvaras piemineklim nav nekādas nozīmes, tas ir kara kapu piemineklis no betona un bez nosaukuma. Tādēļ nojaucams. Hmm.Aizliedzams sabiedrībā valkāt nacistiskās Vācijas laika un PSRS laika karavīru formas tērpus. Kas drīzumā ar likumu tiks realizēts.Attiecībā pret pārnacionālajām korporācijām globālo korporokrātiju - visi iedzīvotāji ar likumu jāčipo, no apgrozības izņemama skaidra nauda. No iedzīvotāju patērētāju apziņas slepeniem pārtikas ķīmiskiem un masu ideoloģiskiem ieročiem jāizņem apziņa par cilvēktiesībām, nacionālo un dzimuma identitāti jau no pirmskolas vecuma

Atbildēt

Ej

19.03.2019. 16:35

»

Edge

"Maldini, un tu uzvarēsi!" Sun Dzi: Kara māksla...


ar savu ienaidnieku līdz galam un gaidi, kad ienaindnieka līķis aizpeldēs tev garām pa straumi.

Atbildēt

Edge

19.03.2019. 16:31

»

diletants

Sārts nekad nav dienējis armijā un nekad nav bijis zemessargs. Viņš ir 100% civilists. Tas nav normāli, ka šādi cilvēki tiek tādos nopietnos amatos...


Ja cilvēks ir "iznācis no skapja" - un ieņēmis "Rinkēviča pozu", tad saņems atzinīgu novērtējumu no Rietumu vērtību nesēju un ieviesēju puses. Būs amati, prēmijas, godalgas utt.utml. Mācās, karjeristi - mācās no sārtajiem (remdenajiem)!

Atbildēt

Edge

19.03.2019. 16:27

"Maldini, un tu uzvarēsi!" Sun Dzi: Kara māksla.
Šitais "Kasīkļa" raksts ir spilgts Sun Dzi atziņas patiesuma apliecinājums. Atliek vien paskatīties uz aktīvo cīņu pret latviešu tautas simboliem (Brīvības cīņas, 18. novembris, 1905., Atmoda ), lai atzinīgi novērtēto sārto darbību - saprastu viņu ieguldījumu Latvijas virzīšanā pretim pilnīgai un galīgai saplūšanai ar ES kodolu.

Atbildēt

Bet

19.03.2019. 16:03

»

diletants

Sārts nekad nav dienējis armijā un nekad nav bijis zemessargs. Viņš ir 100% civilists. Tas nav normāli, ka šādi cilvēki tiek tādos nopietnos amatos...


tas taču pie mums ir normāli! Nedod Dievs, ja kādā krēslā nonāktu speciālists, bet nevis kaut kāds nekauņa ar nekaunīgu purnu un Nameja gredzeniem uz visiem pirkstiem un tajā skaitā arī uz Tā mazā pirkstiņa šim pāķim.

Atbildēt

diletants

19.03.2019. 15:37

Sārts nekad nav dienējis armijā un nekad nav bijis zemessargs. Viņš ir 100% civilists. Tas nav normāli, ka šādi cilvēki tiek tādos nopietnos amatos.
Līdzīgi ar ģenerāli Graubi - okupācijas gados bija elektriķis Mārupes kolhozā, bez augstākās civilās un militārās izglītības gan toreiz, gan tagad. Graube savā mūžā nav beidzis nevienu karaskolu - tikai īsus dažu nedēļu kursus NATO koledžās līdzīgi kā Sārts.

Atbildēt

opis

19.03.2019. 15:34

Nevis Krievijai Krima,bet otrādi Krievija Krimai maksāja nodevas līdz 18.gs........

Atbildēt

Ko muldi?

19.03.2019. 15:17

»

Lauku pāķis

Vajag sākt ar Vikipēdiju! Izdzēst tos briesmīgos ierakstus ,ka Krima gadsimtiem piederējusi Krievijas impērijai un tikai komunistiskā režīma laikā atdota Ukrainai


Tie ir visiem ināmi fakti, ka Krimu Ukrainai pievienoja PSRS laikā, veidojot administratīvos saimnieciskos apgabalus - okrugus.

Atbildēt

Lauku pāķis

19.03.2019. 15:08

Vajag sākt ar Vikipēdiju! Izdzēst tos briesmīgos ierakstus ,ka Krima gadsimtiem piederējusi Krievijas impērijai un tikai komunistiskā režīma laikā atdota Ukrainai.

Atbildēt

pofig

19.03.2019. 15:05

pofig man tads sarts ! klausos un skatos vesti.ru,Russia today un Sputnik !

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: