Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

komentārs

06.12.2022. 15:29

Viena tante teica,ka lidostā pie "Air Baltic" biroja esot saskaitījusi 8.gab AUDI E-TRON apvidus auto,katru pieslēgtu pie savas uzlādes stacijas..

Atbildēt

jautājums

02.12.2022. 04:08

»

HT

Nupat ASV jaunā drošības stratēģija ir publicēta, tur bez apkinkiem noteikts, ka ASV būs Pasaules valdība. Aiz ASV algotņu armijas, Pentagona un NATO stāv cionistu FRS...


Vai tu, bezsmadzeņu urla, spēj detalizēt kopsakarbu starp šīm rindkopām? Izmuldējies ar 4. paragrāfu.

Atbildēt

HT

30.11.2022. 16:02

»

?!

ir vēl tāds bilderbergas klubiņš ar slepenību masonu stilā un iespaidīgiem īpatņiem tajā,domājams daudz ko lemj "aizmugureski" un pilda pasaulē...


Nupat ASV jaunā drošības stratēģija ir publicēta, tur bez apkinkiem noteikts, ka ASV būs Pasaules valdība. Aiz ASV algotņu armijas, Pentagona un NATO stāv cionistu FRS.

Neizbēgami Krieviju sadalīs jaunai pasaules kārtībai. Kas ir 140 miljoni labākā gadījumā pret miljardu vien. Indijā 1 miljards noteikts kā liekie, Ķīnā utt. Ķīna paliks kā pasaules fabrika, izplešoties uz ziemeļiem.

Eiropā daudz lieko - visi vecie cilvēki. Kariņš : Es jums, pensionārusm, dzīvi padarīšu nepanesamu, ja atteijsieties vakcinēties ar nezināma sastāva vakcīnu pret bioloģisko ko id ieroci”! Tā tagad var tulkot Kariņa draydus. Kuram vēl ir šaubas, ka Levits, Kariņš, Ašeradens un Smiltēns nav latviešu etnosa slepkavas?

Bet Krieviju bija plāns sadalīt agrāk, bet atturēja kodolieroči tās arsenālā. CIP aģents Šelomovs- Putins tos kontrolē.

Plāns ir 1 miljards pasaules iedzīvotāju un glābjas katds pats kā var savās saprāta spējās. Bīstami ir sadarboties ar huntu savas labklājības nolūkos. Uzmetīs un noslepkavos pēc plāna. Drīz elektroniskā nauda un soc reitingu kredītsistēma daudziem atvērs acis, bet būs par vēlu. Tāds Renkuļēvičs vai Zīle, vai Kalniiete var zaudēt visu, bet būs par vēlu.

Atbildēt

?!

30.11.2022. 14:42

»

HT

Latvenergo...


ir vēl tāds bilderbergas klubiņš ar slepenību masonu stilā un iespaidīgiem īpatņiem tajā,domājams daudz ko lemj "aizmugureski" un pilda pasaulē.
borjas džonika fathers izteicies,ka uz zemes pietiktu arī 1 miljardu pīplu,ne jau pats sadomāja,plāni nosprausti anglosaksiem,sarakstītas "labas" grosbuk par HAOSA INPSIRĒŠANU(pie ukriem viss izdevās;BALTU KRIEVIJĀ NESANĀCA;pie saigakavodiem IZGĀZĀS;pie lavrušnikiem neizdodās;tie moldavi tādi "lēnīgi" ameru un gejropas "padomu" izpildē;SERBIJA neiekļaujās zapadencu "konstrukcijā";malači ZIEMEĻKOREJA-vispār liek janki(ameri tur neko arī paveikt nevar,noskaucīs Seulu,kara gadījumā IESAISTĪSIES gan ĶĪNA,gan KRIEVIJA--robežojās un šiem vāks ar visu "aukusu").Bet APOKALIPSES JĀTNIEKI TUVOJĀS!Pat ļaki nu ļoti nemierīgi,trin roķeles gegemona komandai?!

Atbildēt

HT

30.11.2022. 14:08

Latvenergo

Atslepenotais Harvardas projekts paredzēja plānu, kā trīs piecgadēs no 1985. gada sagraut SSSR, beigās ar Hjūstonas projektu sašķelt “ņerušimaju” atsevišķos reģionos.Hjūstonas projekta iemiesojumu redzam ar nacionālā naida vairošanu republikās, sašķeļot sabiedrības, arī Latvijas.Karš Ukrainā ir Hjūstonas projekta iemiesojums dzīvē, naidā sarīdot ukraiņus ar krieviem, nojaucot okupekļus Latvijā, sašķeļot sabiedrību ar starpnacionālo naidu un to novājinot savās cilvēktiesībās visās sfērās.Novājināta tauta viegli padodas savai iznīcināšanai, tāda ir cionistu tēze.Hjūstonas projekts paredz, ka par visu ir jāmaksā. Nav ne izglītība, ne medicīniskā aprūpe par velti.1986. gadā CIP savervētam agentam V. Putinam (īstā uzvārdā Šelomovs, māte ebrejiete) tika dots uzdevums izveidot oligarhiju, kuru var šantažēt ar kompromātiem, lai no Krievijas izvestu dabas resursus.V. Putins, panetot amatu, visticamāk, dzīvos ārzemēs līdzīgi Gorbačovam, kad Krievija tiks sadalīta 1985. gadā plānotajos reģionos, to sadalot starp Vāciju, ASV, Japānu un Ķīnu. Pasaules ekonomikas transformācija notiks uz Krievijas sadalīšanas rēķina, iedzīvotāju skaitu samazinot desmitkārtīgi. Arī Latvijā un citās bijušās SSSR republikās.Lai iznīcinātu kapitālismam nederīgo cilvēkkapitālu, kas tikai patērē, bet LV IKP ir nerentabls pie sagrautas ekonomikas, politikā iesaista un atbalsta “noderīgos idiotus” jau no 90. gadu Kluba -21 laikiem līdz turpinājumam ar O. Kehra vadīto “Ekonomistu apvienību”, kuras sarakstā redzam lielāko daļu visas Latvijas ekonomikas slepkavas. Tos Harvardas un Hjūstonas projekti izvēlas pēc pazīmēm - muļķība, mantkārība, godkārība, naidīgums un ļaunatminība, nodevība.Pie sagrautās ekonomikas kapitālismam noderīgais cilvēkkapitāls ir pametis Latviju.Kas attiecas uz Latvenergo, tad politiski ar noderīgo idiotu starpniecību to plāno kotēt Ņujorkas biržā kā akciju sabiedrību kopā ar citām Latvijas akciju sabiedrībām ar valsts kapitāla daļu kā Latvijas valsts meži u.c. Davosas foruma, Pasaules valdības sammita stratēģija ir apzināties visas pasaules dabas bagātību resursus un tos globālām korporācijām privatizēt, ko realizē caur Ņujorkas biržu. Latvenergo ir to sarakstā ar Pļaviņu HES.Privatizētāji diktēs patēriņu un elektrības cenu, energoresursu cenu globālā elektroniskā koncentrācijas nometnē izdzīvojušiem. Bijušās SSSR iedzīvotāju skaitu Harvardas un Hjūstonas projekti paredzēja samazināt desmitkārt.Vēja parki Baltijas jūrā Latvijai neatrisinās neko, jo pašā Latvijā saražotais Latvijai pietiek pašai, bet sadārdzinās energoresursus nākotnē kopā ar huntas plānoto “Klimata ministriju”. Jo Eiropas komisijas politika ar diktātu Latvijai vērsta uz tirgus diversifikāciju, Latvijā saražoto tirgojot Eiropā kopējos tīklos. Tā tiek iznīcināts tūrisms Jūrkalnē un ekspluatēti Latvijas dabas resursi. Bet tikām pūli maldina ar “utopiskām idejām par zaļo enerģiju un par inkluzīvā kapitālisma 4. industriālo revolūciju”.

Atbildēt

HT

30.11.2022. 13:11

»

...

Šitos zirga zobus gribas sadzīt rīklē visiem zemo ,augsto spriegumumu glumajiem gīmjiem,lai viņi spļaudītos ar asinīm līdz kapa malai,to pašu dubultpilsoņiem,kas dzen tautu postā


Harvardas projekts paredzēja plānu, kā noteiktos trīs etapos sagraut SSSR, sašķelt “ņerušimaju” atsevišķos reģionos. Nākošā etapā kā kapitālismam nederīgo cilvēkkaptālu un valstu, tostarp Lavijas, ekonomiku iznīcināt.

Lai iznīcinātu kapitālismam nederīgo cilvēkkapitālu, kas tikai patērē, bet LV IKP ir nerentabls, iznīcinot ekonomiku, politikā iesaista un atbalsta “noderīgos idiotus”. Tos izvēlas pēc pazīmēm - muļķība, mantkārība, gidkārība, naidīgums un ļaunatminība, nodevība.

Pie sagrautās ekonomikas kapitālismam noderīgais cilvēkkapitāls ir pametis Latviju.

Kas attiecas uz Latvenergo, tad politiski ar noderīgo idiotu starpniecību to plāno kotēt Ņujorkas biržā kā akciju sabiedrību . Davosas firuma, Pasaules valdības sammita stratēģija ir apzināties visas pasaules dabas bagātību resursus un tos privatizēt. Latvenergo ir to sarakstā ar Pļaviņu HES.

Privatizētāji diktēs patēriņu un elektrības cenu, energoresursu cenu globālā elektroniskā koncentrācijas nometnē izdzīvojušiem.

Vēja parki Baltijas jūrā neatrisinās neko, jo pašā Latvijā saražotais Latvijai pietiek pašai, bet sadārdzinās energoresursus. Jo Eiropas komisijas politika vērsta uz tirgus diversifikāciju, Latvijā saražoto tirgojot Eiropā. Tā tiek iznīcināts tūrisms Jūrkalnē un ekspluatēti Latvijas dabas resursi. Bet tikām pūli maldina ar “utopiskām idejām par zaļo enerģiju un par inkluzīvā kapitālisma 4 industriālo revolūciju”.

Atbildēt

bija ekonomisks

30.11.2022. 12:57

»

Uudens tehnologija

Vecaa SPRS laiku video bija redzams eksperimentaals vaagis, ko uzpilda ar uudeni


Tikai vadītājs ļoti ātri nogura mīdams pdāļus.

Atbildēt

...

30.11.2022. 12:23

Šitos zirga zobus gribas sadzīt rīklē visiem zemo ,augsto spriegumumu glumajiem gīmjiem,lai viņi spļaudītos ar asinīm līdz kapa malai,to pašu dubultpilsoņiem,kas dzen tautu postā.

Atbildēt

HT

30.11.2022. 11:50

»

H2O

To ūdeni lēja stiklu mazgātājā


Latvijā pirmie mēģinājumi ūdeņraža tehnoloģiju apgūšanā pirms pāris gadiem bija "Rīgas satiksmei", kas ES fondu projekta ietvaros nopirka desmit Eiropā pirmos ar ūdeņradi darbināmus trolejbusus un izbūvēja uzpildes staciju. Taču transporta līdzekļu ekspluatācija radīja dažādas ķibeles, bet ūdeņraža ģenerācijas iekārtas darbībā tiek izmantota Krievijas dabasgāze, kā rezultātā tiek saražots nevis zaļais, bet gan pelēkais ūdeņradis, kura ieguves izmaksas ir lielas, turklāt šī procesa laikā rodas CO2 emisijas.

Atbildēt

Admin

30.11.2022. 11:48

»

to PIETIEK

Tie autiņi ir ar visām extrām un maksā ap 100 000! Un šitie priekšnieki ir uztaisījuši sev algu pa 13 000 mēnesī. Tas esot valsts uzņēmums! Vai tā nav organizēta zagšana? Tā var zagt tikai tāda murmuļa kā Kariņš aizmugurē


Tas ir vispelnošākais uzņēmums! Pensionāri apmaksās! Nost ar elektroenerģijas nodokli visiem iedzīvotājiem!
Valsts uzņēmums strādā ar 100miljonu peļņu,ko pēc tam ieskaita budžetā...

Atbildēt

HT

30.11.2022. 11:46

»

HT

Vēja parkus Baltijas jūrā Ziemeļkurzemē plāno pieslēgt “zaļā ūdeņraža” ražotnēm...


“Arī AS "Latvenergo" šobrīd strādā pie ūdeņraža pilotprojekta ieviešanas un sagaida, ka arī Latvijā parādīsies arvien vairāk uzņēmumu un sadarbības partneru, kuriem būtu interese iegādāties ūdeņradi, kas ražots no atjaunīgajiem resursiem. “

Nesagaidīs. Jo Latvijas huntas mērķos nav Latvijas zemes ekonomikas uzplaukums. Tas ir tikai vārdos, nevis darbos. Par to neskaitāmās publikācijās lasītājam atgādina Pietiek.com.

Atbildēt

to HT

30.11.2022. 11:43

Paskaidro, lūdzu, starpību starp zaļo un zilo ūdeņradi!

Atbildēt

Uudens tehnologija

30.11.2022. 11:16

Vecaa SPRS laiku video bija redzams eksperimentaals vaagis, ko uzpilda ar uudeni.
Nebija laikam ekonomisks...

Atbildēt

HT

30.11.2022. 11:09

Vēja parkus Baltijas jūrā Ziemeļkurzemē plāno pieslēgt “zaļā ūdeņraža” ražotnēm.

“Nākotnes energosistēmai jāspēj uzkrāt enerģiju brīžos, kad pūš vējš un spīd saule. Elektroenerģijai kļūstot lētākai, ūdeņraža ražošana, izmantojot elektrolīzes tehnoloģiju, ir kļuvusi ekonomiski pamatota. “Zaļais ūdeņradis” var tikt izmantots transporta sektorā, gāzes apgādē un enerģijas uzglabāšanai. Enerģētikā dažādas tautsaimniecības nozares ir saistītas, tāpēc visefektīvāk mērķus var sasniegt tikai cieši sadarbojoties.”

Latvijas Vēja enerģijas asociācijas vadītājs Andris Vanags

“Ideja par ūdeņradi kā degvielu, enerģijas nesēju un uzglabāšanas iespēju nākotnē kļūs arvien pašsaprotamāka. Arī Latvijai ir visas iespējas ražot “zaļo ūdeņradi” no atjaunojamajiem resursiem, kā vējš un saule, kas šeit netrūkst. Ieguvumi būtu gan tautsaimniecības dekarbonizācija, īpaši Latvijas transporta un kuģniecības jomā, gan kopējā ekonomikas attīstība. Skatoties arī Eiropas kontekstā, nav šaubu, ka starpnozaru sadarbības nozīme būtiski palielināsies, īpaši enerģētikā aprites un bezemisiju principi noteiks to, vai un cik ātri dalībvalsts spēs kļūt klimatneitrāla.
Sadarbība starp Latvijas Vēja enerģijas un Latvijas Ūdeņraža asociācijām ir pirmais solis, kas ļaus padziļināti pētīt, attīstīt un veicināt inovatīvus risinājumus neefektīvām un novecojušām enerģētikas, apkures, transporta un ražošanas sistēmām.”

Latvijas Ūdeņraža asociācijas vadītājs Aivars Starikovs
Par Latvijas Ūdeņraža asociāciju

“Latvijas Ūdeņraža asociācijas mērķis ir sekmēt ūdeņraža ekonomikas ieviešanu Latvijas tautsaimniecībā – galvenokārt izmantojot vietējos dabas energoresursus un ūdeņradi kā energonesēju, nodrošināt enerģētikas, transporta un rūpniecības sektoru darbību valstī ar vismazāko ietekmi uz apkārtējo vidi, kā arī atbalstīt videi draudzīgu energoresursu patēriņu un ražošanu. Asociācija darbojas kopš 2005. gada. 


ES ūdeņraža stratēģija ir apstiprināta jau 2020. gadā. 14 ES valstis, Norvēģija un Apvienotā Karaliste ir apstiprinājušas un realizē savas nacionālās ūdeņraža stratēģijas. Arī mūsu kaimiņvalstīs Lietuvā un Igaunijā tā jau ir izstrādes gala stadijā. Patlaban Latvijā šis process pat nav vēl uzsākts, līdz ar to nedz pašvaldības, nedz uzņēmēji nevar plānot nekādas aktivitātes," secina K. Liepiņš. Viņš atzīst, ka ūdeņraža tehnoloģiju efektīvā ieviešanā svarīga loma ir gan valstij, gan mazo ekosistēmu jeb ūdeņraža "ieleju" attīstībā. "


Kaspars Liepiņš
H2LATVIA VADĪTĀJS

Kaspars Liepiņš ir Ilgtspējības un Zaļās transformācijas aktīvs atbalstītājs, kā arī Atjaunīgo energo resursu un Ūdeņraža tehnoloģiju advokāts. Pāris mēnešus atpakaļ veica savu zaļo transformāciju atstājot darbu korporatīvajā pasaulē kur pēdējos 11 gadus bija darbojies vadošajos amatos naftas produktu uzglabāšanas termināļos, noslēguma posmā darbojās SIA “”Ventspils nafta” termināls” biznesa attīstībā. Pirms tam 12 gadus ir strādājis uz naftas produktu tankkuģiem izaugot līdz kuģa kapteiņa amatam.
Patlaban aktīvi darbojās pie tā lai “pārtulkotu” mūsu sabiedrībai un uzņēmējiem vēl lielā mērā svešo ūdeņraža (nākotnes) ekonomikas tēmu. Tic, ka atbalstot, attīstot un investējot zaļo tehnoloģiju pārnesē no laboratorijām un pilotiem līdz uzņēmumu ražotnēm, pašvaldību saimniecībām un mājsaimniecībām mēs spēsim radīt ilgtspējīgu tautsaimniecību.

Top pilotprojekts

Šī gada septembra beigās Hamburgā norisinājās Eiropā vērienīgākā vēja nozares "WIND Energy" konference, kas izstādēs demonstrēja sauszemes un jūras vēja enerģijas sektora jaunākos sasniegumus, kā arī šobrīd aktuālo ūdeņraža tehnoloģiju jomu. "Konferencē tika uzsvērta ciešā sinerģija starp vēja un ūdeņraža tehnoloģijām, turklāt bija redzams, ka šobrīd vēja un ūdeņraža industrijas tirgus strauji augošā pieprasījuma dēļ ir piesātināts gan ar ģenerējošām jaudām, gan enerģijas uzkrāšanas tehnoloģijām. Pašlaik šajā nozarē inovācijas attīstās ļoti strauji. Vēja turbīnas kļūst lielākas un jaudīgākas, bet ūdeņraža tehnoloģijas – pieejamākas," secina AS "Latv­energo" attīstības direktors Kaspars Cikmačs, kurš iepazinies ar nesen pie Rostokas blakus saules parkam uzbūvēto zaļā ūdeņraža projektu, kurā saražoto zaļo ūdeņradi piegādā "Amazon" noliktavu pacēlājiem. "Vairāki ūdeņraža projektu attīstītāji koncentrē savu uzmanību uz elektrolīzes iekārtām, kuras nākotnē varētu uzstādīt jūrā blakus atkrastes vēja parkiem, tādējādi vēja saražotā enerģija jau krastā nonāk ūdeņraža formā, kur to var izmantot liela apjoma transportā, zaļā tērauda ražošanā vai kādā ķīmijas procesā," teic K. Cikmačs. Arī AS "Latvenergo" šobrīd strādā pie ūdeņraža pilotprojekta ieviešanas un sagaida, ka arī Latvijā parādīsies arvien vairāk uzņēmumu un sadarbības partneru, kuriem būtu interese iegādāties ūdeņradi, kas ražots no atjaunīgajiem resursiem. Savukārt K. Liepiņš atzīst, ka līdz ar valsts kapitālsabiedrības aktivitātēm atjaunīgās enerģijas, tostarp arī ūdeņraža, projektos laba perspektīva būtu projektiem tieši privātajā sektorā, kur šīs jaunās tehnoloģijas spētu aizstāt patlaban nekontrolējamās enerģijas izmaksas ar konkrētām un ilgtermiņā zināmām izmaksām. "Kā papildu ieguvumu, pārejot uz zaļajiem enerģijas nesējiem, uzņēmumi iegūst iespēju saražot savus produktus vai sniegt pakalpojumus ar minimālu "oglekļa pēdu", palielinot to pievilcību pasaules tirgos," uzsver uzņēmuma SIA "H2Latvia" (Konsultēšana komercdarbībā un vadībzinībās) vadītājs K. Liepiņš.

Atbildēt

HT

30.11.2022. 11:02

“Zaļais ūdeņradis (to iegūst elektrolīzes ceļā no ūdens) tika iekļauts vairākos solījumos par emisiju samazināšanu ANO Klimata konferencē COP26, lai dekarbonizētu smago rūpniecību, tālsatiksmes kravu pārvadājumus, kuģniecību un aviāciju. Valdības un rūpniecība ir atzinušas ūdeņradi par svarīgu nulles ekonomikas pīlāru.

Zaļais ūdeņradis ir definēts kā ūdeņradis, kas iegūts, sadalot ūdeni ūdeņradī un skābeklī, izmantojot atjaunojamo elektroenerģiju.

Zaļā ūdeņraža katapulta, Apvienoto Nāciju Organizācijas iniciatīva, lai samazinātu zaļā ūdeņraža izmaksas, paziņoja, ka tā gandrīz divkāršo savu mērķi zaļajiem elektrolizatoriem no 25 gigavatiem, kas tika noteikti pagājušajā gadā, līdz 45 gigavatiem līdz 2027. gadam. Eiropas Komisija ir pieņēmusi virkni tiesību aktu. priekšlikumi dekarbonizēt ES gāzes tirgu, veicinot atjaunojamo un zema oglekļa satura gāzu, tostarp ūdeņraža, ieviešanu, un nodrošināt energoapgādes drošību visiem Eiropas iedzīvotājiem.


Tomēr attiecībā uz zaļo ūdeņradi mēs varētu būt liecinieki līdzīgam stāstam kā saules PV. Tas ir kapitālietilpīgs, tāpēc mums ir jāsamazina investīciju izmaksas, kā arī investīciju izmaksas, palielinot atjaunojamo energoresursu tehnoloģiju un elektrolizatoru ražošanu, vienlaikus radot zema riska ieguvi, lai samazinātu kapitāla izmaksas zaļā ūdeņraža investīcijām. Tas novedīs pie stabilām, samazinošām zaļā ūdeņraža izmaksām pretstatā mainīgajām un potenciāli pieaugošajām zilā ūdeņraža izmaksām.

Pasaules ekonomikas forums ir ilglaicīgs tīra ūdeņraža programmas atbalstītājs kopš 2017. gada, cita starpā palīdzot izveidot Ūdeņraža padomi, izveidot ūdeņraža inovāciju izaicinājumu sadarbībā ar Mission Innovation, kā arī izveidot kopā ar Ūdeņraža padomi. Enerģijas pārejas komisija no Iespējamās misijas platformas, lai palīdzētu pāriet grūti samazināmās nozarēs uz nulles emisiju līmeni līdz 2050. gadam.”

Mans, HT, viedoklis ir tāds, ka “ekonomikas nonuļļošanai”, samazinot pasaules iedzīvotāju skaitu, ar “zaļās enerģētikas” īsā laikā izvirzītiem nepiepildāmiem un utopiskajiem plāniem Davosas ekonomikas forums un ANO “zaļā politika” nav nejauša.

Šādas politikas pēdas mēs saskatām Latvijas huntas politikā pret tiem, kas, atsaucoties huntas “zaļās politikas” solītajai rentabilitātei uzstādīja saules paneļus, saņemot “naudas sodus” no huntas par to ar uzspiesto nerentabilitāti paveiktajam.

Aicinu tiesiski nepaļauties uz Latvijas huntas solīto politiku plānotajā “nonuļļojamā ekonomikā” saskaņā ar ANO un Davosas ekonomikas foruma politiskajām melīgajām vadlīnijām, pēc kurām vadās Latvijas huntas vara.

Atbildēt

millers

30.11.2022. 08:41

šiem neliešiem pat zapiņi būtu par labu

Atbildēt

lija

30.11.2022. 08:00

Jāpriecājas ka nav nopirkuši Ferrari par pāris simt "štukām" .........kaut gan esot arī par 150000 eirām

Atbildēt

???

30.11.2022. 07:43

»

Niknais

Cik šie kropļi ir ziedojuši Ukrainai


Ziedot Ukrainai vai ziedot Zeļonkas režīmam,pareizāk sakot,starptautiskajam rabinātam?

Atbildēt

Lapsam

30.11.2022. 06:16

Labāk pajautā par luksus pildspalvu iegādi par vairāk nekā 10 eiro gabalā.

Atbildēt

30.11.2022. 05:50

»

Niknais

Cik šie kropļi ir ziedojuši Ukrainai


un cik tu, kropli, esi ziedojis?

Atbildēt

Pirātu partija

29.11.2022. 22:26

Latvijā vajadzīgs viens maziņš likumiņš par ierēdniecību un melošanu.
Ja kāds no valsts pārvaldes vai ierēdņiem atsakās atbildēt uz žurnālistu jautajumiem vai publiski samelo žurnālistiem, tad tāds ierēdnis, bez tiesas, ar vienkāršu prezidenta rīkojumu, ir atstādināms no ierēdniecības līdz prezidenta termiņa beigam.
Elementāri, bet to nekad nepieņems NewVemjotības savēlētie deputāti.

Atbildēt

Niknais

29.11.2022. 21:11

Cik šie kropļi ir ziedojuši Ukrainai??

Atbildēt

Fakts

29.11.2022. 20:29

»

to PIETIEK

Tie autiņi ir ar visām extrām un maksā ap 100 000! Un šitie priekšnieki ir uztaisījuši sev algu pa 13 000 mēnesī. Tas esot valsts uzņēmums! Vai tā nav organizēta zagšana? Tā var zagt tikai tāda murmuļa kā Kariņš aizmugurē


Lieciet mierā Kariņu. Viņš nevar 4 gadu laikā iznīdēt tās tradīcijas, kas pie mums ieviesušās jau kopš 90_iem. Protams, ka tās ir sū...as tradīcijas: korporatīvās saites, individuālu interešu lobēšana pāri visam, nespēja/negribēšana skatīties valsts un ilgtermiņa mērogā. Kāpēc mēs tādi sūdabrāļi esam - tas ir tas fundamentālais jautājums. Man nav viennozīmīgas atbildes. Jums kādam ir?

Atbildēt

29.11.2022. 19:49

»

Mezinieks

Lapsām tādus pašus jautājumus jāuzdod Latvijas valsts mežiem.Kamēr ierindas darbiniekiem jābrauc septiņus gadus ar vienām un tām pašām mašīnām,kas aprīkotas ar GPS, valde maina dārgus Luxpikapus uz elektromobiļiem ik pāris gadus unbraukā kur vēlas


Lapsa kopā ar līdzdalībniekiem shēmoja, nemaksāja nodokļus, tātad zaga no budžeta. VID sāka lietu.
Tā kā pirms ko jautāt citiem, būtu labāk vispirms pastāstījis kādus sūdus pats savārājis.

Atbildēt

to PIETIEK

29.11.2022. 19:38

Tie autiņi ir ar visām extrām un maksā ap 100 000! Un šitie priekšnieki ir uztaisījuši sev algu pa 13 000 mēnesī. Tas esot valsts uzņēmums! Vai tā nav organizēta zagšana? Tā var zagt tikai tāda murmuļa kā Kariņš aizmugurē.

Atbildēt

Mezinieks

29.11.2022. 19:28

Lapsām tādus pašus jautājumus jāuzdod Latvijas valsts mežiem.Kamēr ierindas darbiniekiem jābrauc septiņus gadus ar vienām un tām pašām mašīnām,kas aprīkotas ar GPS, valde maina dārgus Luxpikapus uz elektromobiļiem ik pāris gadus unbraukā kur vēlas!

Atbildēt

Nu jā!

29.11.2022. 19:00

Jautājumi tad tai valdei uzdoti nepatīkami! Ka tikai nesāk uz pavasari atkal ''lapsenes'' lidot...
Jau reiz tā ir noticis, ar tām lapsenēm tāpat kā ar tām bitēm - nekad neko nevar zināt...

Atbildēt

Sprīdītis

29.11.2022. 18:48

Volvo luksusa auto man biš izklausās pēc Lada Limited Edition.

Atbildēt

Dlīdējs

29.11.2022. 18:47

Patiešām apbrīnojama cīņa ar tumsas spēkiem! Novēlu izturību, dzīvessparu, modrību un vēlreiz - izturību visa ļaunā nīdēšanā!

Atbildēt

Lai izdodas

29.11.2022. 18:41

Patiešām ceru, ka Jums izdosies rakt un uzrakt arvien jaunas lietas par šī kantora pārvaldību. Jo tur noteikti šie ir tikai sīkumi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: