Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Nevaru nepadalīties ar savu sarunu ar Lieni Barisu-Sermuli, jo tikai šodien sazīmēju, ka viņa ir LTV1 žurnāliste. Paskaidroju, ka turpmāk ar uzrunu „Jūs” es domāju žurnālistus, kuru rīcība man šķiet neprofesionāla un neētiska. Pārcitēšu, ko teicu Lienei Barisai-Sermulei, un vēl nedaudz izteikšu to, par ko man nemierīgs prāts:

"Es domāju, ka Jums nav morālu tiesību man pārmest bezsirdību, jo ne es tiražēju stāstus par mirstošajiem cilvēkiem, atrādot sižetus no intensīvajām palātām fonā, Jūs uzdrīkstējāties Jaungada svētku laikā cilvēkus baidīt ar pārvietojamo MORGU mašīnām, Jūs tiražējat neprecīzus datus par saslimstību un mirstību, pat necenšoties tos pārbaudīt. To darāt Jūs - žurnālisti!

Jūs bez sirdsapziņas pārmetumiem iesaistāties varas BRAINWASHINGā (smadzeņu skalošanā) un INFORMĀCIJAS ATMAZGĀŠANĀ. Un tad, kad varu un Jūs pieķer pie rokas, tad Jūs kliedzat gvaltis! Ja Jūs darītu, kā nākas, savu darbu un publiskotu informāciju, kas varai nav komplimentāra, mēģinot izanalizēt un sabiedrībai izskaidrot arī CITĀDOS viedokļus, tad tagad mums nebūtu jāskatās kārtējais Pavļuta/Kariņa šovs "TAUTA PRASA VAKCĪNAS"!

Jo tieši neprofesionālā žurnālistu rīcība, patiesības neatspoguļošana liek šiem varnešiem ticēt (vai izlikties, ka tic), ka Latvijā 1,5 miljoni grib vakcinēties! Visi ierēc, soctīkli vārās, bet mainstream mediji kopā ar Kariņu /Pavļutu tik dzied, kā ar armijas palīdzību ienesīs laimi katrā sēta - VAKCĪNAS izskatā! ATMOSTIETIES un mēģiniet pamodināt arī šos puišus!.

Vēl papildus vēlos pavaicāt, vai mūsu "godprātīgie, žēlīgie un sirdssiltie" žurnālisti pienācīgi sabiedrībai atspoguļoja informāciju par Pfizer vakcīnu, vai stāstīja KATRU DIENU ZIŅĀS vairākas reizes dienā, ka šī vakcīna ES Zāļu aģentūrā reģistrēta ar atrunu? Vai stāstīja, ko nozīmē reģistrācija ar atrunu? Vai stāstīja, kādu ietekmi tā var atstāt vai neatstāt uz grūtniecību, uz reproduktīvā vecumā esošo spēju nākotnē radīt veselus bērnus? Vai stāstīja, vai tas vispār ir pētīts?

Vai stāstīja KATRU DIENU, ka vakcīna ir izstrādes 1.stadijā? Vai katru dienu mums stāstīja, kādas ir vakcīnu atšķirības,? Jeb tikai tikai Copy/Paste tiražēja dažu labi pabarotu puišu un meitu viedokļus bez alternatīva skatījuma, ar galveno vēstījumu - vakcīna ir DROŠA!

Parasti par nereprezentatīvu tiek uzskatīts viedoklis, kuru pauž iesaistītā vai ieinteresētā persona, bet nu ko mēs te ņemamies - mums, stulbeņiem, jāņem pretī viss, ko mums potē. Kamēr mūsu žurnālisti līdzdarbosies ar politķiem vienā šovā un savstarpēji pašapmierināsies klubiņā "Veiklās rociņas un mēlītes", tikmēr mēs neticēsim, tikmēr mēs apšaubīsim, un tikmēr mēs ierēksim par šīm izdarībām.

Žēl gan tikai, ka ŠOVS par mūsu naudu, tāpēc būtu jādarbojas principam - kas maksā, tas pasūta mūziku! Bet pagaidām tas nav par tautu. Lūdzu, ATGŪSTIET CIEŅU un beidzot sāciet darīt savu darbu, kamēr mēs neesam izģērbti galīgi pliki, nopotēti, ar debilitātes pazīmēm vaigā no izglītības neesamības un smadzeņu skalošanas!

Novērtē šo rakstu:

134
12