Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mazais vecītis

30.12.2022. 15:38

Slimnīcā sniegtie veselības nodrošināšanas pakalpojumi un personāla attieksme pret slimnieku ir pagājušā gadsimta līmenī. Iedzīvotāji to sevišķi izjuta kovida periodā. Lai tiktu uz slimnīcas onkoloģiskajiem izmeklējumiem slimnieki gaida trīs un vairāk mēnešus, pat līdz pusgadam.
Slimnīcā strādājošo algas ir nesamērīgi augstas salīdzinot ar pārējo iedzīvotāju ienākumiem. Arī slimnīcas Valdes priekšsēdētāja alga ir nesamērīgi augsta - tā tuvojas Veselības ministra algai. Neatliekami nepieciešams slimnīcas personāla attieksmes un saimnieciskās darbības, pakalpojumu izmaksu pamatojuma vērtējums.

Atbildēt

atbilde Inesim

18.12.2022. 12:17

»

Inesis

Pat kadru daļas priekšniece Gaiļezerā saņem daudz vairāk kā ķirurgi. Diemžēl šajā slimnīcā personāls nav vērtība. Bosings un mobings ir ikdienišķa parādība. Par to šeit maksā vairāk kā ķirurgiem u.c medpersonālam


Kadru priekšnieks saņem vairāk-un vāc darbā savējos blatmaņus...un tas par tām lielām naudām..
Kas attiecas uz personāla vērtību, tad tā tas ir visās vietās visā 2.LV republikā...

Atbildēt

Medicus bonus

13.12.2022. 22:25

Problēma Latvijas medicīnā nav tas, ka mediķi/ārsti saņem maz. Ārsti LV jau kādu laiku nesaņem mazas algas. Problēma ir tur ka pastāv milzīgas algu atšķirības starp lielāko vs mazāko algu saņēmējiem medicīnā. Latvijā ir viena no lielākajām algu "amplitūdām" medicīnā ES. Turklāt sākot jau ar vidējo med personālu. Lasītājs ir painteresējies cik saņem teiksim internistiskās aprūpes/ procedūru māsa vs. operāciju/anestēzijas māsa. Teiksim rentgenlaborants (radiogrāferis) rtg kab vs radiogrāferis MRI kabinetā. Šeit ir 2-3x kārtīgas algu atšķirības ar to pašu izglītību par to pašu slodzi. Ārstu vidū, piem ķirurgs uzņemšanā vs. ķirurgs privātklīnikā. Radiologs reģionā vs consultant level radiologs algu atšķirības mēdz būt 5x-10x kārtīgas. Tāpēc dažās medicīnas jomās pastāv asa un nežēlīga konkurence (dermatoloģija, plastikas ķirurģija), turpretim citās medicīnas jomās (onkoloģija, patoloģija, internā med) speciālistu ļoti trūkst, reāli nav kas strādā. Kopējais rezultāts speciālisti turpina aizbraukt, joprojām pastāv korupcija. Situāciju radījis kopējais haoss sitēmā, nekonsekventā veselības aprūpes politika, nesaskaņotā dažādu med asociāciju rīcība.

Atbildēt

Zee

03.12.2022. 21:45

Ārstiem es nepieliktu nevienu jevrocentu. Algas ir gana labas, bet tas nav mazinājis korupciju šīs profesijas pārstāvju vidū. Burtiski dažas dienas atpakaļ runāju ar cilvēku, kurš, lai tiktu ar savu sirdsproblēmu kārtīgāk izmeklēts slimnīcā, piedāvāja kukulīti- nu tādas minimālās algas apmērā. Un, tavu brīnumu, tika uzklausīts.

Atbildēt

maksima

03.12.2022. 16:47

Beidzot k;ads no dakterīīem saka skaļi, kas ir ikdienas prakse jau ne pirmo gadu - jānopenka tie 7500 mēnesī, citādi izstums no baltsvārču cunftes. Te visi ceļi un vietas ir pietiekoši labas- te tāda patiesa stabilitāte vajadzīga, lai grūtajos laikos būtu tas iztikšanas mazumiņš nu kā var nemaksāt?

Atbildēt

IM

03.12.2022. 12:03

»

Ķermeņa vergs

Raudu, jo ārsts nav izrakstījis zālīti vārgā ķermeņa nomierināšanai


Sakarā ar lielo noslodzi un mazo algu ārsts raudošos neapkalpo. Tikai gaudojošos. Gribi zālīti, sāc gaudot.

Atbildēt

Ķermeņa vergs

03.12.2022. 11:55

»

IM

Raudāja māte, raudāja meita


Raudu, jo ārsts nav izrakstījis zālīti vārgā ķermeņa nomierināšanai.

Atbildēt

medicīnā 'menedžeru'

03.12.2022. 09:52

»

Personāla attīstības speciālists

Vadītājam tā ir normāla alga, bet visādiem admin direktoriņiem un pusvadītājiem 3-5 tūkstoši ir stipri par daudz, salīdzinot ar ārstniecības personālu


un aptieku visma 2x par daudz...bet durakiem vajag dienēt kantoros, govis tagad slauc mehanizēti...darab vietu ta nav

Atbildēt

vem laimīgs

03.12.2022. 09:49

»

noriebies

Vēmiens nāk dzirdot un redzot šo ārstu raudāšanu


un staigā pie šamaņiem, ārsti tev neuzmācas, ārstiem tevi noteikti nevajag

Atbildēt

IM

03.12.2022. 09:33

»

noriebies

Vēmiens nāk dzirdot un redzot šo ārstu raudāšanu


Raudāja māte, raudāja meita ...
Raudājā ārsts, raudāja pacients ...

Atbildēt

noriebies

03.12.2022. 03:33

Vēmiens nāk dzirdot un redzot šo ārstu raudāšanu.

Atbildēt

Personāla attīstības speciālists

02.12.2022. 18:11

»

patiesībā

tie 8500 Slimnīcas vadītājam ar ir milzu alga uz ciu ierindas mediķu fona


Vadītājam tā ir normāla alga, bet visādiem admin direktoriņiem un pusvadītājiem 3-5 tūkstoši ir stipri par daudz, salīdzinot ar ārstniecības personālu.

Atbildēt

Inesis

02.12.2022. 17:58

»

IM

Par to jau ar ir runa


Pat kadru daļas priekšniece Gaiļezerā saņem daudz vairāk kā ķirurgi. Diemžēl šajā slimnīcā personāls nav vērtība. Bosings un mobings ir ikdienišķa parādība. Par to šeit maksā vairāk kā ķirurgiem u.c medpersonālam.

Atbildēt

Paga

02.12.2022. 12:32

»

teiksim kā ir

ja nav kauna prsīt sev nepamatoti lielas algas, tad atbilde ir adekvāta


Kā nepamatoti liela - Vācijā iesācēja ārsta alga ir puse no slimnīcas direktora algas. Tikai sociālo vienlīdzību prasa.

Atbildēt

Un

01.12.2022. 16:32

»

tavs politiķis

Jautājumu nesapratu: Lūgums paskaidrot to


Tikai pie liela daudzuma augstskolu, tavi dzērumā taisītie padebīlie bērni, var tikt pie augstās izglītības! Nedegradējot izglītības sistēmu, to nevarētu izdarīt .

Atbildēt

90% no ārstiem

01.12.2022. 16:06

»

komunista čangaļa tipiska atbilde

starp ĀRSTĒT un IZĀRSTĒT ir zināt kāda atšķirība ???? MŪSU ŠAMANI MĪL ĀRSTĒT GADU GADIEM....IZĀRSTĒTS PACIENTS-ZAUDĒTS PACIENTS...APBURTS ŪDENS JĀDZER GADIEM UN REGULĀRI JĀNĀK PĒC JAUNAS PORCIJAS. Kāpēc izārtstēt, nedod dievs


ir farmācijas produktu un tehnoloģiju izplatītāji. Īstie ārsti ir bīstami farmācijas nozares attīstībai un peļņas pieaugumam. Patērētāju sabiedrībai īstie ārsti neder.

Atbildēt

čangaļi maksā, lai viņus ātstētu labāk ka citus

01.12.2022. 13:22

»

un

kapēc tie nabaga cilvēki paši maksā? Ja ir muļķi-tad lai maksā


nu lai maksā.....................................

Atbildēt

komunista čangaļa tipiska atbilde

01.12.2022. 13:20

»

viesis

Slimnīcas atbilde ir tik drausmīgi atbilstoša Latvijas videi un kultūrai, ka vēmiens nāk. Ārstiem var ieteikt tikai vienu- nepazemojieties, tāda līmeņa speciālisti atradīsiet darbu arī citur


starp ĀRSTĒT un IZĀRSTĒT ir zināt kāda atšķirība ???? MŪSU ŠAMANI MĪL ĀRSTĒT GADU GADIEM....IZĀRSTĒTS PACIENTS-ZAUDĒTS PACIENTS...APBURTS ŪDENS JĀDZER GADIEM UN REGULĀRI JĀNĀK PĒC JAUNAS PORCIJAS. Kāpēc izārtstēt, nedod dievs

Atbildēt

kad nevar, tad nevar

01.12.2022. 13:09

ārsti strādās tur kur var...kads paeglītis jau paliks čammāties viņu vietā, lu iedos diplomu kādam šamanim, pat iekārtas nevajadzēs, tikai čajus pēc bukša magones receptēm...vai urīnterāpiju...lotgola mīl...priekš kam gaiļezers??????????????????????????????????????

Atbildēt

IM

01.12.2022. 12:23

»

jautājums IM

Secināji? Un tālāk ko iesāksi, secinātāj


Ko iesākšu? Turpināšu to pašu ko sen jau esmu sācis. Noskatīšos kas te notiekas un turpināšu noskatīties kas te vēl notiksies. Neesmu jau nekāds Veselības ministrs vai, lai vēl kaut ko darītu. Nu aploksnītē gan drusku nolikšu, gadījumam ja nu kas. Viss. Lai Dievs mani, un visus citus jau ar, sargā.

Atbildēt

jautājums IM

01.12.2022. 10:45

»

IM

Tātad, ko mēs varam secināt...


Secināji? Un tālāk ko iesāksi, secinātāj?

Atbildēt

un

01.12.2022. 10:44

»

Kuku

A cik viņi konvertos saņem no nabagiem cilvēkiem un viss ir kārtībā tas tā tikai čajam


kapēc tie nabaga cilvēki paši maksā? Ja ir muļķi-tad lai maksā.

Atbildēt

Kuku

01.12.2022. 10:22

»

patiesībā

tie 8500 Slimnīcas vadītājam ar ir milzu alga uz ciu ierindas mediķu fona


A cik viņi konvertos saņem no nabagiem cilvēkiem un viss ir kārtībā tas tā tikai čajam 👌🇱🇻🇱🇻🇱🇻

Atbildēt

Stāļins

30.11.2022. 21:12

»

Ļeņins

Katra ķēkša var vadīt valsti, kur nu vēl slimnīcu. Strādnieku šķira ir galvenā, pārējiem - zemniekiem, inteliģencei kalpotājiem ir jāstrādā strādnieku šķiras interesēs. Pārējās šķiras ir vardarbīgi jāapspiež, lai neeksplutē strādniekus. Urā


Cēlām augstās skolas, lai strādnieku, zemnieku šķira varētu mācīties! Un kur Tev tur ķēķenes ko vadīja? Pēc rēvolūcījas nāca krievžidi ar labu izglītību!

Atbildēt

IM

30.11.2022. 20:50

Tātad, ko mēs varam secināt.
Naudas medicīnā nav. Rīgas Austrumu klīniskajā slimnīcā (un gan jau ka vispār Latvijā )ārsti darba laikā staigā apkārt ar domām par necienīgu atalgojumu. Ja jūs esat saslimis un gribat lai ārsts jūs ārstē nevis lidinās savās domās par necienīgu atalgojumu, ja jūs gribat ārstu Uz laiku atgriezt no domām un pievērst sev un savai slimībai? Palīdzēt var tikai APLOKSNE, tikai APLOKSNE. Nav citu variantu. Diemžēl, tāda ir aktuālā kārtība Latvijas medicīnā.

Atbildēt

izdabajot pindosiem

30.11.2022. 19:29

»

vv

Latvijas augstskolas pārdod diplomus, ja ir nauda, jebkurš var iegūt izglītību, tāpēc jau jaunie speciālisti ir nulles ar ambīcijām, padomijas izglītība gan profeņu, gan tehnikumu, un par augstskolām vispār nav ko runāt, bija ļoti kvalitatīva


tagad latvija profeni nosauca par koledzu,pec pindosu standartiem.atliek vel mulkibas turpinat un visusskolas pec pindosu standartiem pardevet par high scool.

Atbildēt

real

30.11.2022. 19:25

so ,,valdes prieksedetaju,, vajadzetu tiesat kopa ar tiem ,kas vinu sai amata ielika,bet diemzel korupciju latvija nevares parvaret ,kamer bus fanatiski pensi tv panoramas skatitaji,kuri gaida arsta pienemsanu rinda pusgadu ,bet vienalga balso par karinu.

Atbildēt

arī cilvēks

30.11.2022. 19:17

Saņemt 4500 eiriķus un vēl ņemt pateicības? Nupat apglabāju darba biedru, vēzis 4 stadijā, bet kukulīti pieņēma. Cieņa jau nesākas ne no 7,5 tūkstošiem, ne no 10, vai 15 tūkstošiem.Saņemot šādas algas ārstiem zūd cilvēcība, rodas pārākuma apziņa un necieņa pret cilvēkiem. Gan jau kādu noķers par kukuļa pieprasīšanu un "ārstēšanu" un uzsēdinās uz mieta. YouTube bija video, liekas ka no Dagestānas. Atteica vecam vīram bez kukuļa palīdzību, saskrēja bariņš radu un un lai kā arī centās, uzņemšanas ārstam palīdzība vairs nelīdzēja.

Atbildēt

Ļeņins

30.11.2022. 18:24

»

Un

tas nav pareizi! Padomijas laikos strādnieki pelnīja vairāk kā kalpotāji. Kaut agrāk vadītāji bija profesijā speciālisti, tagad tikai partijnieki vai radi


Katra ķēkša var vadīt valsti, kur nu vēl slimnīcu. Strādnieku šķira ir galvenā, pārējiem - zemniekiem, inteliģencei kalpotājiem ir jāstrādā strādnieku šķiras interesēs. Pārējās šķiras ir vardarbīgi jāapspiež, lai neeksplutē strādniekus. Urā...

Atbildēt

vv

30.11.2022. 12:52

»

Un

Tas jautājums mūsu politiķiem! Kāpēc visiem tehniskajiem darbiniekiem ir jābūt augstākā izglītība? Kāpēc nepietiek ar vidējo speciālo vai tehnisko? Kā var būt Latvijā 56. augstskolas, ja PSRS laikā pietika ar sešām? No kurienes saradās tāds daudzums gudru jauniešu, kas ir spējīgi mācīties augstskolās...


Latvijas augstskolas pārdod diplomus, ja ir nauda, jebkurš var iegūt izglītību, tāpēc jau jaunie speciālisti ir nulles ar ambīcijām, padomijas izglītība gan profeņu, gan tehnikumu, un par augstskolām vispār nav ko runāt, bija ļoti kvalitatīva.

Atbildēt

Un

30.11.2022. 12:42

»

vv

Kur Tu tagad redzi kādu speciālistu, jaunie "speciālisti" ir pilnīgi nejēgas, es teiktu muļķi ar milzu ambīcijām, es savā darbā bieži ar to sasakaros, un jo tālāk, jo trakāk


Tas jautājums mūsu politiķiem! Kāpēc visiem tehniskajiem darbiniekiem ir jābūt augstākā izglītība? Kāpēc nepietiek ar vidējo speciālo vai tehnisko? Kā var būt Latvijā 56. augstskolas, ja PSRS laikā pietika ar sešām? No kurienes saradās tāds daudzums gudru jauniešu, kas ir spējīgi mācīties augstskolās? Jeb tomēr augstākās izglītības līmenis ir "novēlies" zem padomju laika tehnikuma?

Atbildēt

IM

30.11.2022. 12:42

Man kā pacientam ir vajadzīgs gudrs, izglītots, atbildīgs ārsts, ar cienījamu atalgojumu. Tik cienījamu (attiecībā pret) ka no aploksnēm atsakās. Tāds slimnīcas valdes priekšsēdētājs man nemaz nav vajadzīgs. Ja maniem ārstiem slimnīcā tomēr tādu vajag tad lai pieņem tādu darbā un attiecīgi algo. Konkrētās ārstu sūdzības par necienīgu atalgojumu attiecībā pret valdes priekšsēdētāja algu manuprāt ir kā absurds kam vispār nevajadzētu būt. Man slimnīcā galvenais ir ārsts ar taisnīgu atalgojumu. Visi pārējie ir pēc ārstu ārstniecības vajadzībām un protams ar taisnīgu atalgojumu.

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

30.11.2022. 12:32

»

patiesībā

tie 8500 Slimnīcas vadītājam ar ir milzu alga uz ciu ierindas mediķu fona


Par tāu algu uzreiz dzīvokli var nopirkt , novados.
Bet bez labierīcībām ,ko pats var ierīkot vēlāk ,arī Pārdaugava bija piedāvajumi.
Noteikti organu transplantācija ir ienesīgs bizness.

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

30.11.2022. 12:28

Pretīgi ,ka prežidents Levīts 30 gadus tirgojis Jūrmalas īpašumus viņa nīstajai Krievijas elitei -krievžīdiem,arī Ķemeru rehabilitacijas sanatoriju nez kam pardevis ,kura nekalpo nacijas atveseļošanās nolūkā .Priekš kam mūs atveseļot ,kaut vai tos ,kuri strādā nenormali smagajā piena ražošanas nozarē ,ja jau visi indējami ar KALIOFERROCIANĪDU, gatavoti sleptai utilizācijai .
Cilveki nenormali bāli ,visa žīdu ES-Izraēlas,Kipras ,Vatikana,Vācijas aškenazi hunta jasauc pei atbildības ,Hāgas tiesā ,par noziegumiem pret cilvēci .
Mediķi noteikti ņem līdzdalību šajā genocīdā ,citadi būtu pamanījuši ,ka no mums tiek nolaistas slepeni asinis ,asins nolaišanas rituāls žīdu gaumē .

Atbildēt

vv

30.11.2022. 12:16

»

>un

Kurā rūpnīcā, kolhozā vadītāji bija okupācijas laikā speciālisti? Kapēc te tik daudz dumju rakstītāju


Kur Tu tagad redzi kādu speciālistu, jaunie "speciālisti" ir pilnīgi nejēgas, es teiktu muļķi ar milzu ambīcijām, es savā darbā bieži ar to sasakaros, un jo tālāk, jo trakāk.

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

30.11.2022. 12:09

Redzot atalgojuma ciparus ,var secinat ,ka ārsti ne ar ko neatšķiras no okgļu šahtas pazeme strādājosajiem bezgaisā , tumsā ,aukstuma ,mitruā ,netīrā ,kaitīgā veselībai darbā ,nevis nodokļu maksātaju nodrošinātās siltas ,gaišās ,apgaismotās ,tīrād darba vietās ,ar visu medicīnosko iekartu ,medicīnosko preču nodrošinajumu ,apsardzi ,sicoālām garantijām ,un it īpaši ,nepieciešamības gadījuma iespēju apmeklet ik vienu speciālistu bez rindas un samaksas.Do maju ,ka medikamentus,parsienamos ,spirtu ,paši savam vajadzībām ,kā PSRS laikos arī var dabūt ,vai radus ielikt blatnieku palātās.
Kur nu vel pacientu pateicība ( ko es personīgi atzīstu ,ka labu esam praksi ).
Pretīgakais apstaklis medicīnā ,ka cilveki apzinati tiek indēti ar pārtiku ,lai pec tam ārstetuy ,biznesa ritenis iegriezts -farmkompaniju un medicīnas biznesā .
Porošenko-Valcmans ar Ukrainas palmu eļļas partiku aizdambē asinsvadus latviešiem,ķirurgi taisa suntešanu ( kau gan arī cūkgaļas holesterīns dara to pašu ).
Valcmaņa draugs Junkers( Brisele) ,indē mūs ar KALIOFERROCIANĪDU ,Francija razo dzelzs preparatus un pelna ,lai mūsu organismi atjaunotu dzezs līmeni ,kas tiek izvadīts ar KALIOFERROCIANĪDU SĀLĪ .Bet vel ir sirds distrofijas ,mazasinības ,astenijas ,nieru slimības ,aknu cirozes ,un vesels lerums slimību ,kam pamats kalioferrocianīds partikā, ar kuru mūs apzinati indē Eiropas Savienība ,bet pelma farmkompanijas un medicīna .
Tāpēc ,ka paredzēta mūsu izmiršana, un mums pases drīz nevajadzēs ,jau savlaicīgi ir iespeja izņemt 5 eiro verto ID plastikata gabaliņu ,jo prieks kam pase ,kura pierāda ,ka jums pieder šī LATVIJAS ZEME ( SENČU DZIMTENE ) ,ja paredzēts mūs utilizēt .
Ne velti briti ar BREXIT izstajās no šī sionistu Getto - jevrosojuza.

Atbildēt

IM

30.11.2022. 11:54

»

patiesībā

Un ko domā pasākt lai lietas mainītu uz labo pusi


Es vai? Es neko, es varu tikai priecāties ja kāds vispār kaut ko pasāk lietas labā.

Atbildēt

vv

30.11.2022. 11:51

»

Admin

Pie slimnīcām ir ārstu autostāvvietas! Garāmgājēji var redzēt "trūcīgo" ārstu automašiņas, var arī apskatīties kādos "graustos" viņi dzīvo... Kāpēc ārstam ir lielāka alga par ministru? Sieviešu kārtas pārstāves ir apkārušās ar brilijantiem, nebrīnīšos drīz kādu redzēt miljonāru sarakstos...


Ministriem maksā stipri par daudz, viņi nenes nekādu atbidību par savu darbu, viņiem nav jāapdrošina sava darbība, lai ko šis satrādātu nekad un nekas šiem nedraud, nekad ne ar ko ministrs neriskē.
No ārstu puses arī milzīga nekaunība, onkologam nepastāv risks, jo slimnieks jau ir saslimis, ķirurgam švakāk, lietas var būt pierādamas.
Latvijā viss labāk dzīvo valsts darbos strādājošie, viņiem ir garantija par to, ka alga būs, to indeksēs, apdrošināšana un daudz, daudz labumu, bet ko iesākt uzņēmējiem, kā viņiem izdzīvot, ne visi ir baigi pelnoši, un kur to naudu ņemt tādos daudzumos kādos saņem valsts sektorā strādājošie, nodokļu slogs uzņēmējiem ir nenormāls, nez vai ko var pielikt.

Atbildēt

Un

30.11.2022. 11:50

»

>un

Kurā rūpnīcā, kolhozā vadītāji bija okupācijas laikā speciālisti? Kapēc te tik daudz dumju rakstītāju


Visos, idiot! Un nekādi blati, partija, nevarēja palīdzēt, ja nebija augstākā izglītība nozarē!
Nekā nezini, nemuldi stulbības!

Atbildēt

med

30.11.2022. 11:42

»

jautājums

.....reti kurš tās stundas par PILNU slodzi atsēž


Poliklīnikā parasti maksā par katru pacentu , nav cietā alga .

Stacionārā savādāk . Protams dežūra būs no līdz .

Atbildēt

patiesībā

30.11.2022. 11:35

»

IM

Par to jau ar ir runa


Un ko domā pasākt lai lietas mainītu uz labo pusi?

Atbildēt

>un

30.11.2022. 11:34

»

Un

tas nav pareizi! Padomijas laikos strādnieki pelnīja vairāk kā kalpotāji. Kaut agrāk vadītāji bija profesijā speciālisti, tagad tikai partijnieki vai radi


Kurā rūpnīcā, kolhozā vadītāji bija okupācijas laikā speciālisti? Kapēc te tik daudz dumju rakstītāju?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: