Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Interesanti, kā VAS Latvijas Pasts amatā ar algu virs 6000 EUR, ir nonācis bijušais Autotransporta direkcijas valdes priekšsēdātājs, vienmēr smuki pielaizītais un Dūdam simpatizējošais Kristians Godiņš.

Lieliskais profesionāls, kurš ir „sakārtojis” autobusu satiksmi tik pamatīgi, ka bija spiests iepriekšējo amatu pamest, nu kārto VAS Latvijas Pasts starptautisko sūtījumu apjomu, cik noprotams pēc Omnivas filiāles bijušās vadītājas teiktā presē, tad nu jau ir milzīgs kritums tieši Godiņam pārraudzītajiem sūtījumiem un nauda būs jāprasa Valstij!

Vēl no Latvijas Pasta brigādes, kas, kā nesen informēja mediji, lepni bija aizdevušies komandējumā uz Omānu (!!!), uzmanību liek pievērst Jānis Kūliņš, - kādā veidā šis „profesionālis” ir nonācis VAS valdē un vai tik arī ne pa simpātiju līniju nu jau bijušajam pasta padomes priekšsēdētājam Raimondam Dūdam!

Protams, tagadējai pasta valdes priekšsēdētājai Beātei Krauzei-Čebotarei (attēlā) ar savu iepriekšējo darbavietu Omniva vēl gan jau būs tiesāšanās, tur meitene smagi ieberzusies. Dūda jau sastāstīja, lai nem...ž, ka visu izrullēs, bet tagad Dūdas vairs nav; domājams, jau drīzumā gaidāma visas valdes nomaiņa, un bars ar Omnivas pārbēdzējiem uz ilgu laiku paliks bez darba valstī, jo tādi nevienam nav vajadzīgi. Ko tas nozīmē? To, ka pusgadu tagad pastā bardaks garantēts.

Nevar noliegt, ka esošās pasta valdes atbildība būtu labs jautājums - kā tad par finansēm atbildīgais valdes loceklis Andris Puriņš (iepriekš pasta finanšu direktors) ne par ko nav atbildīgs, taču budžetu akceptēja, vajadzīgos aprēķinus veica gan iepriekšējam valdes priekšsēdētājam Mārcim Vilcānam, gan Dūdam.

Jaunā, tagadējā valdes priekšsēdētāja nu arī izrādījās tikai Omnivas bilde, bez sapratnes par pasta nozīmi valsts struktūrā, par to, ka kurjerdienests nav tas pats, kas pasts. Vai varētu būt tā, ka meitene nav īsti nekad vadījusi uzņēmumu un ir pamatīgi apmaldījusies? Vai var būt tā, ka ir arī interesanti iepirkumi ar reklāmas aģentūru, kas noslēgti vēl pavisam nesen?

Un kas ar jaunajiem amatiem un tuvu divdesmit bez konkursa ieceltajiem vadītājiem – un, kāda sakritība, visi no Omnivas? Šos jautājumus arī vajadzētu analizēt. Un bijušo Omnivas, tagadējo pasta darbinieku algas, kas, kā runā, ir būtiski lielākas nekā „vecajiem” pasta darbiniekiem, varbūt arī jāpārbauda.

Novērtē šo rakstu:

161
5