Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Asdfhh

29.08.2018. 10:05

Tak poh uzlieciet šlagbaumu un aizmirstiet kandavu.

Atbildēt

Būtu

28.08.2018. 15:12

trokšņa aizsargsiena uzbūvēta pirms cik tur gadiem,nebūtu ne sūdzību,ne tiesas procesu.Vai tad tik grūti saprast,kas pie vainas,ka Kandavā kartodroms nedarbojas pilnā apmērā?Sen būtu atpelnīti sienā ieguldītie līdzekļi,bet nu- daļā komentāru redzams,cik šaura domāšana cilvēciņam.Var apriet vienu pensionāri,bet pamēģini apriet trases īpašniekus..hahaha..

Atbildēt

Es

28.08.2018. 15:02

»

Aldis

Nu tad dzīvo savā Rīgas Mežciemā, asti kājstarpē iežmiedzis un nesmilksti uz tiem, kuri nepieļauj, lai viņiem taisa uz galvas. Cik es esmu novērojis, tieši šitādi te gudrinieki katru brīvu brīdi gāžas ārā no savas Rīgas uz viņu izpratnē laukiem, kur cilvēki jo projām var dzīvot ar visādiem piesārņojumiem...


Kāda nu tur "taisīšanas uz galvu" nepieļaušana... Nemaldini sabiedrību.

Pilnīgi skaidrs, ka uz katru kvadrātkilometru Latvijā ir kāds sūdzību par jebko gribošs rakstīt cilvēks, ideāli, ja anonīmu sūdzību. Var paskatīties kaut vai citur presē, kā cilvēki gatavi veidot "aculiecinieku reportāžas" ne no kā. Pat televīzijā filmēties sižetos, kur sākotnējais sūdzībnieks beigās izrādās par vaininieku vai meli.

Vēl trakāk, mazpilsētas ir burtiski izmirušas jau tagad, un tas, ka tur nebūs ierastās sporta dzīves, Kandavai nāks tikai par sliktu. Pa ceļam uz Sabili, Kuldīgu var piestāt veikalā vai restorānā paēst. Ko vēl?

Mežciems nav mans rajons (labāks par Kandavas kreiso krastu gan ir noteikti). Es runāju par līdzībām starp objektiem, ko objektīva tiesa augstākajā līmenī (Satversmes tiesā) vairs nevar ignorēt.

Sabiedrības interesēs ir uzturēt un aktīvi ekspluatēt šādu trasi Kandavā un citur.

Atbildēt

Aldis

28.08.2018. 11:13

»

Es

Otrādi. Vietvarai ir jāpalīdz pārcelties pastāvīgi skābajiem. Es to vietu un pilsētu labi zinu. Sporta bāze tur ir jau sen...


Nu tad dzīvo savā Rīgas Mežciemā, asti kājstarpē iežmiedzis un nesmilksti uz tiem, kuri nepieļauj, lai viņiem taisa uz galvas. Cik es esmu novērojis, tieši šitādi te gudrinieki katru brīvu brīdi gāžas ārā no savas Rīgas uz viņu izpratnē laukiem, kur cilvēki jo projām var dzīvot ar visādiem piesārņojumiem nesačakarētā vidē.

Atbildēt

Es

28.08.2018. 10:03

»

Lauķis

Es teiktu, ka viss ir pavisam citādi. Te ir uzskatāmi redzams, kā neadekvāta vietējā vara sagandē dzīvi saviem vēlētājiem. Pilsētas teritorijā tādiem rēcošiem plačiem NAV jābūt. Un laicīgi un sakarīgi lemjot šis kartodroms sen jau varēja būt citur, kur tas nevienam netraucētu. Bet vietējie ''baroni'' ...


Otrādi. Vietvarai ir jāpalīdz pārcelties pastāvīgi skābajiem. Es to vietu un pilsētu labi zinu. Sporta bāze tur ir jau sen.

Atbrauc kādreiz uz Rīgu, kad Biķernieku trasē notiek sacensības. Drird visos tuvākajos rajonos, par Mežciemu pat nerunājot. Pastaigā Maskavas priekšpilsētā, paklausies dzelzceļa elpu. Risinājums ir jāmeklē, pārceļot utis nevis ziloni.

Atbildēt

Es

28.08.2018. 10:01

»

a ko ta nu?

Pilsētas "attīstību" un bagātu cilvēku izklaidi nevar būvēt uz citu cilvēku veselības un diskomforta rēķina


Par bagātu cilvēku izklaidi ...

Tev, lumpenam, nav zināms, bet jā - viss, kam vajadzīgs speciāls aprīkojums - velosports, teniss, hokejs, autosports, motosports, boblejs utt. (un tas viss notiek daudz kur Latvijā, mums ir arī daudz sportisti ar vārdu) - prasa naudu, prasa ieguldīt. Un to arī cilvēki dara. Nekurnot svilina degvielu, tērā naudu un laiku, pērk inventāru, remontē, būvē. Un tu ko tajā laikā? Smilksti?

Par kādu veselību tu runā kartinga trases sakarā? :) Tev tās nav un nebūs arī bez kartinga trases, tev ir sēdošs, parazītisks dzīvesveids. Cik no tavām mājām ir līdz Kandavas kapiem? Drīksti droši apvelties.

Atbildēt

Es

28.08.2018. 09:57

»

a ko ta nu?

Pilsētas "attīstību" un bagātu cilvēku izklaidi nevar būvēt uz citu cilvēku veselības un diskomforta rēķina


Muļķības. Tev Kandavā ir paradīze. Padzīvo Mežciemā, pie Biķernieku trases. To neviens, redz, neslēdz.

Vēlreiz saaku - tu runā muļķības.

Atbildēt

Pāris granātas

28.08.2018. 07:08

ZZS komunistu un līdzskrējēju bunkurā. Mežabrālis.

Atbildēt

Visu latviešu tautu spīdzina

28.08.2018. 07:07

»

L1

Un vēl cik daudz laika un nervu tantei bija jāpatērē, lai panākt taisnīgumu. Un vēl atlīdzinājums par personai nodarīto kaitējumu 500 euro ir ņirgšanas par privātpersonām, smird pēc PSRS varas mantojuma


ZZS, brigmaņi, vecie komunisti- cionisti, čekisti un jaunie stukači. Padzen no Latvijas. Lai ZZS noformējas kā grupa un atliek šīs grupas saietu ar pusžīdu Lembergu paraut gaisā. Citādi turpina zagt, melot un parazitēt, ļaujot cionistiem iznīcināt latviešu tautu. Pāris gr.an.tas un miers. Būs skaista pēcpusdiena.

Atbildēt

a ko ta nu?

27.08.2018. 22:44

»

Es

Īsāk sakot, stāsts, kā viens neadekvāts cilvēks spēj paralizēt pilsētas attīstību tūrisma un sporta jomās


Pilsētas "attīstību" un bagātu cilvēku izklaidi nevar būvēt uz citu cilvēku veselības un diskomforta rēķina.
Padzīvo kādu laiciņu šajos decibelos, tad dziedāsi citu dziesmu!
Tās sūdzības iesniedzējas neatlaidība ir apbrīnojama, cits jau sen būtu sajucis prātā.

Atbildēt

L1

27.08.2018. 22:38

»

Mēs redzam, ka

iedzīvotājus ar tromsni spīdzināja gan kartinga īpašnieki, Kandavas dome, Vides ministrija, Rajona administratīvā un Apgabaltiesa. Izdariet secinājumus, cik pretīgā valstī dzīvojam


Un vēl cik daudz laika un nervu tantei bija jāpatērē, lai panākt taisnīgumu. Un vēl atlīdzinājums par personai nodarīto kaitējumu 500 euro ir ņirgšanas par privātpersonām, smird pēc PSRS varas mantojuma.

Atbildēt

Mēs redzam, ka

27.08.2018. 19:11

iedzīvotājus ar tromsni spīdzināja gan kartinga īpašnieki, Kandavas dome, Vides ministrija, Rajona administratīvā un Apgabaltiesa. Izdariet secinājumus, cik pretīgā valstī dzīvojam!

Atbildēt

Lauķis

27.08.2018. 18:48

»

Es

Īsāk sakot, stāsts, kā viens neadekvāts cilvēks spēj paralizēt pilsētas attīstību tūrisma un sporta jomās


Es teiktu, ka viss ir pavisam citādi. Te ir uzskatāmi redzams, kā neadekvāta vietējā vara sagandē dzīvi saviem vēlētājiem. Pilsētas teritorijā tādiem rēcošiem plačiem NAV jābūt. Un laicīgi un sakarīgi lemjot šis kartodroms sen jau varēja būt citur, kur tas nevienam netraucētu. Bet vietējie ''baroni'' lēma savādāk - strunts ar tām tantēm, vot "MĒS", kā lemsim tā arī būs. Bet tagad - še tev, pakaļā laiks un līdzekļi.

Atbildēt

Aldis

27.08.2018. 18:02

»

Es

Īsāk sakot, stāsts, kā viens neadekvāts cilvēks spēj paralizēt pilsētas attīstību tūrisma un sporta jomās


Redziet, ja jau tiesa ir piekritusi cilvēkam, tad diez vai cilvēks ir tas neadekvātais. Uzņēmējam neviens neaizliedz darboties, ja vien tas nodrošina normām atbilstošu vidi tiem, kuri nav uzņēmēja biznesā iesaistīti to pieprasa. Mēs taču gribam dzīvot valstī, kura aizstāv savu iedzīvotāju intereses, vai ne?

Atbildēt

Panda

27.08.2018. 17:47

»

Debila

Sistema izveidota. Kad trasi uzbuveja, maju nebija. Tagad vienas personas intereses stav pari tukstotim cilveku. Nu ko, lai veicas bezmugurkauliniekiem. Uz prieksu! PS reti ko komenteju, bet nu seit sirdi rugtums


Aizbrauc paskaties, majas bija pirms trases. Es gan neesmu ne tajā, ne otrā pusē, bet redz ko dara savstarpējās komunikācijas trūkums...

Atbildēt

vai

27.08.2018. 16:36

tantiņai ārsta zīmi kāds ir paprasījis?

Atbildēt

Debila

27.08.2018. 14:25

Sistema izveidota. Kad trasi uzbuveja, maju nebija. Tagad vienas personas intereses stav pari tukstotim cilveku. Nu ko, lai veicas bezmugurkauliniekiem. Uz prieksu! PS reti ko komenteju, bet nu seit sirdi rugtums.

Atbildēt

Es

27.08.2018. 14:02

Īsāk sakot, stāsts, kā viens neadekvāts cilvēks spēj paralizēt pilsētas attīstību tūrisma un sporta jomās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: