Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ar mežu atejā

03.12.2019. 01:53

Ar mežu zagļu bratvā un ar sirdi tauku bļodā ir tā būtība, kas Andi Krēsliņu saista ar Latvijas mežu izzadzēju bandu vairāk kā četrdesmit gadus. No pašiem pamatiem līdz galvenā Latvijas koksnes rūpkombināta uzrauga amatam gadskārtu pie gadskārtas krāti meli un iegūta krāpšanas pieredze, saņemot gan nopēlumus, gan uzslavas. Meža iztirgotājs un nopostīšanas sprieduma parakstītājs - Valsts meža dienesta ģenerāldirektors Andis Krēsliņš no saknēm līdz galotnei jūt, saprot un nolasa no acīm baķkas vēlmes. Vienmēr izcēlies ar savu izkalpošanos, lielajām darba spējām, izcilu aprobežotību, vadītājs ar lielu pofigismu un pārliecību, ka galvenais ir krāpties, un noturēt tabureti Valsts meža dienestā.


Ministru kabineta Atzinības raksts –Andim Krēsliņam – Valsts meža dienesta ģenerāldirektoram


Atbildēt

galvenais ir izpumpēt naudu

03.12.2019. 00:59

par mežu kā tādu, nemaz nerunājot par mežu struktūru, ne mazākās rūpes !

Atbildēt

apk

03.12.2019. 00:34

pirmo reizi lieku plusiņu. Esmu iebildis pret zaļo līšanu privātajos mežos un viņu īpašnieku mācīšanu, kā rīkoties ar īpašumu. Tā, ka nesekoju līdzi topošajām izmaiņām, jo nav aktuāli, jo varu nocirst sev atlikušo mežu kaut vai rīt, jo ir sasniedzis vajadzīgo vecumu. Satraukumu rada rakstā minētā meža atjaunošana, neļaujot atjaunoties dabīgi. Dārgi tas būtu pats par sevi saprotams, bet izaudzēt ir baigā problēma. Šobrīd kopju dabīgi atjaunotu cirsmu, otro reizi. Aptuveni 20% no atjaunotās cirsmas ir apse, bet 80% no apsēm ir aļņu bojāta. Ja nāktos pirkt stādus, tad tie jau būtu jau atkārtoti izdevumi. Ar priedēm tas pats, stādi jāsargā. Atliek bērzs vai egle, melnalksnis. Nav nojausmas, kā aug ozola vai lapegļu audzes un vai tās tiek bojātas no pārnadžu puses. Liedzot dabīgi ajaunoties, meži paliks viendabīgi. Toties manā mežā turpinās augt kļavas, gobas, pīlādži, liepas, šķetrs un pat kāda lazda un baltalksnis pats par sevi saprotams.

Atbildēt

Meżizstrades meistars

03.12.2019. 00:11

To jau visi runā, ka caurmeru nolaišana ir LVM vajadzība. Pilniga taisnība rakstniekam gan par stadiem, gan par LVM pārgurušo elsošanu kokrupniekiem par certamas koksnes trūkumu. Tuliņ jau nozares teoretiķi blaus, mums LVM daudz vecu certamu mežu. Jājautā vai LVM rekinataji uz mežu iet vai piedalas tikai orientešanas mačos.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: