Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

rīdzinieks

21.10.2020. 22:46

Prieks par Ozola spējām būt tik atklātam šajā jautājumā! Iespējas kautko mainīt paliek arvien mazāk, klāt nāk arvien jaunas debilo masas.

Atbildēt

Edgars A

19.10.2020. 15:42

Igaunjus 90tajos izvilka Tartu inteligenti.
Sheit arii bez intelektuaaliem neiztiks. Peec tam, kad buus runaajushas p.i..s.

Atbildēt

!!

19.10.2020. 10:39

labs raksts, precīza faktu konstatācija, paldies! Viena daļa komentāru nešaubīgi norāda, ka autors ir bīstami pietuvojies patiesajai situācijai

Atbildēt

deģenerātam

18.10.2020. 20:51

»

Masu panika ar C19 testiem tiek realizēta mākslīgi

sagatavojot sabiedrību piespiedu vakcinācijai policijas klātbūtnē, ja cilvēks atteiksies. Tieši tāpat, kā policija var sodīt par masku nenēsāšanu...


Brīvus cilvēkus neviens nekad nevakcinēs piespiedu kārtā, bet krievu vergus gan sagaida piespiedu "vakcinācija", jo būtiski krītoties naftas un gāzes cenām un izsīkstot ieguves vietām, nepietiks līdzekļu tehnisko palmu tauku iegādei, lai pabarotu visus 90 miljonus, vai cik tur tās bidlomasas vēl palicis.

Atbildēt

ROFLMAO

18.10.2020. 17:06

"Inteliģentais" bezdarbnieks pamodies.

Atbildēt

Aitasgalva007 atkal pieķēzījusi visas vietas

18.10.2020. 16:20

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


ar saviem PMS žultsmurgu tamponiem.

tev atkal kritiskās dienas ienākušās?
Un psihenē laikam atvērto durvju diena...
Cerams, ka rīt psihenē visas palātas atkal aizslēgs un arī internetu atslēgs.

Varbūt ir vērts vērsties pie laba psihiatra, ja vien jau nav par vēlu?
Varu ieteikt kādu, kurš plātās, ka varot palīdzēt ar padomu un pieredzi.

Atbildēt

Masu panika ar C19 testiem tiek realizēta mākslīgi

18.10.2020. 15:50

sagatavojot sabiedrību piespiedu vakcinācijai policijas klātbūtnē, ja cilvēks atteiksies. Tieši tāpat, kā policija var sodīt par masku nenēsāšanu.

Lētākās vakcīnas pret C19 cena ir 3-4 usd. Firma no ASV, kurai Tramps piešķīris 1.9 miljardus usd, jau juridiski nodrošinājusies pret atbildību par sekām, ko varētu radīt vakcīna. Vakcīnas izstrāde pamatota ar biznesa interesēm un “vēlēšanos palīdzēt” panikā ar C19 pandēmijā nonākušajām valstīm.

Jaunā Astrogen vakcīna radīta, nevis kā citas uz vīrusa bioloģiskās bāzes radot antivielas, bet lētā 3-4 usd vakcīna vakcinējot genētiski iejaucas un izmaina cilvēka šūnas tā, ka tām pašām jāizstrādā antivielas pret C19. Tā kā notiek iejaukšanās cilvēka genomā, to mākslīgi piespiedu kārtā rediģējot, tiek uzjaukta pati cilvēka genoma; pastāv riski, ka vakcīna ilgtermiņā ar imūnsistēmas pretreakciju var izsaukt saslimšanu ar vēzi, radīt neauglību vai citas slimības.

Bila Geitsa privātkapitāla un D.Trampa valsts budžeta finansētā vakcīnu ražotājfirma Astrogen šo vakcīnas izstrādi uzsāka pēc 2020. gada janvārī Davosā ir kā slepeni pieņemtā lēmuma par iedzīvotāju piespiedu vakcināciju. Šveice nekavējoties pieņēma likumu, kas aizliedz piespiedu iedzīvotāju vakcināciju. Dānijā pretošanās piespiedu vakcinācijai ir kriminalizēta.

Kāpēc Latvijas valdība ar Saeimu neizstrādā un neapstiprina likumu, kas aizliegtu pakļaut piespiedu vakcinācijai Latvijas iedzīvotājus?

Atbildēt

Sorry!

18.10.2020. 14:15

»

FKK

Tas, protams, ir JKP argumentācijas līmenis - "autors ir stulbenis, kurš nemāk rakstīt...


Nu un? Atkal grafomānija! Vai esi, Izol, uzrakstījis ko būtisku? Nē! Jo tas viss sen zināms! Aiz kokiem vnk negribi redzēt mežu! Runā par mežu, nevis kokiem!

Atbildēt

IM

18.10.2020. 12:48

»

Nav inteliģences kā tādas,

jo padomju inteliģence tika uzdota par radošo inteliģenci...


Inteliģences paliek arvien vairāk un vairāk, jo labu izglītību iegūst arvien vairāk un vairāk. Parasts inteliģents jau nebūs tas pats kas intelektuālis. Kas attiecas uz radošumu tad visi jau kaut ko rada, ja vien galīgi neslaistās.

Atbildēt

FKK

18.10.2020. 12:48

»

Sorry!

Atkal tukša grafomānija, Ozola kungs


Tas, protams, ir JKP argumentācijas līmenis - "autors ir stulbenis, kurš nemāk rakstīt" :)
Vai šīs prasmes nāk no tieslietu ministrijas "komunikācijas ekspertes?" Ak vai - tie nebijām mēs!!! - korītī dziedās jkpēē - tie nebijām mēs, kas zaga no valsts budžeta naudiņu ar fiktīviem darbiniekiem, tas nebija mūsu viedais vadītājs Bordāns Jānis, kurš šo sīkmanīgo shēmu pieņēma, ka pašsaprotamu rīcību.

Atbildēt

Nav inteliģences kā tādas,

18.10.2020. 12:31

»

IM

Nevar darboties tas kas uz meliem būvēts. Un kādas ir mūsu demokrātiskās vēlēšanas. Kurš ir savēlēts kā labākais un spējīgākais? Nav tādu, vismaz pie varas nav. Pie varas ir mazākais ļaunums. Ja vēlēšanas nebūtu ar meliem sameistarotas, bet būtu pēc būtības un patiesības tad vēlēšanas vispār nebūtu. ...


jo padomju inteliģence tika uzdota par radošo inteliģenci.

Sabiedrības intelektuālo potenciālu un tā materializāciju noteic pieprasījums un atlases konkurence.

Attīstoties tehnoloģijām, savulaik pieprasījums bija pēc personām ar inženieru zināšanām un spējām, šodien IT piemērotu domāšanu.

Globālajās tīklu sistēmās ir radusies jauna intelekta pieprasītas personas - mainīgā persona, kura, cīnoties par savu izdzīvošanu, prot pielāgoties, izmantojot savu mainīgo kultūras kapitālisma pieredzi.

Tuvojoties globālajai finanšu un ekonomikas krīzei, kurā mūs ieved ar C19. sabiedrības vadības zinātnēs pieprasītas kļūst personas, kuras spēj analītiski kritiski novērtēt reālo politisko situāciju. Bet sabiedrība tam nav gatava.

Atbildēt

IM

18.10.2020. 12:27

»

FKK

Valstī ir notikusi likuma pārkápšana parlamenta līmenī, notikusi vēlēšanu rezultātu krāpšana. Tas ir zināms, redzams, pateikts. Tieši kurā brīdī valdošā koalīcija to vispār ņēma vērā? Viņi jau paši šos noziegumus apzināti ir izdarījuši. Un


Pašu noziegumi ir pašu noziegumi. Bet viņi jau vispār piesedz noziegumus, savas negribēšanas un nespējas dēļ laikam, cerams. Ne apzināti taču cenšas nolaist valsti uz grunti?
Amerikas latviešu dakteris dialogā ar ministri minēja vairākas lietas medicīnā kas nedrīkstētu notikt bet notiek. Ministre gari un plaši atbild saistībā ar visu ko, bet par to kas Latvijas medicīnā nedrīkstētu notikt bet notiek pilnīga ignorance un klusums, it kā neviens ir neko nebūtu teicis.

Atbildēt

FKK

18.10.2020. 12:19

»

Tukša muldēšana par personālijām

Negribot un nevēloties saskatīt, kas tad ideoloģiski notur partiju un valsts aparāta valsts korupcijas oganizēto noziedzību...


Atkārtojiet pašam Ozolam savu apzināti "pielādēto" jautājumu, kas sevi ietver tīši melīgu apvainojumu. Ja pietiks dūšas.

Atbildēt

IM

18.10.2020. 12:07

»

Čakars

"Un tas nav tikai Latvijas fenomens, - arī citur Eiropā intelektuāļus sen neviens īpaši neņem vērā ..."- Otto, pajautā, noskaidro, vai Latvijā vispār kādu "no malas" ņem vērā, ja tev nav naudas maka ar netīro naudu, ko dāļāt bez izmēra un skaita, kuri runā vai vienīgi ar nomenklatūru, kuri virza "delas...


Nevar darboties tas kas uz meliem būvēts. Un kādas ir mūsu demokrātiskās vēlēšanas. Kurš ir savēlēts kā labākais un spējīgākais? Nav tādu, vismaz pie varas nav. Pie varas ir mazākais ļaunums. Ja vēlēšanas nebūtu ar meliem sameistarotas, bet būtu pēc būtības un patiesības tad vēlēšanas vispār nebūtu. Vēlēšanu dienā visi mierīgi sēdētu mājas jo nav jau par ko balsot (tik tālu esam gan). Balsošana par mazāko ļaunumu ir propogandas melu sekas. Patiesībā ja nav par ko balsot tad pēc patiesas demokrātijas iecirknī nemaz nedrīkstētu rādīties.
Tā ka pagaidām manuprāt tauta (inteliģence tai skaitā) un vara var tikai savstarpēji atgrūsties. Vai ta nevar manīt?

Atbildēt

Tukša muldēšana par personālijām

18.10.2020. 12:02

»

FKK

Gan Dombrovskis, gan Bordāns ir konkrēti pieķerti darbībās, kuras rietumu demokrātijās nešaubīgi klasificē, kā korupciju, atbildīgam politiķim nepieņemamas. Fiktīvus darbiniekus, kuri tika apmaksāti no nododkļu maksātāju kabatas, Tieslietu ministrijā neiekārtoja kaut kādi 'ļaunie mediji' bet gan pats...


Negribot un nevēloties saskatīt, kas tad ideoloģiski notur partiju un valsts aparāta valsts korupcijas oganizēto noziedzību.

Otrkārt, šo liberāldemokrātijas sistēmu “demokrātisku vēlēšanu” ceļā nav iespējams izmainīt. Tātad lieki un bezjēdzīgi ir spriest par partijnieku un ierēdņu populistiskajiem solījumiem, kuri sabiedrību vienmēr noved un novedīs pata stāvoklī spēlē pret 4. maija valsts korporāciju.

Kā tad raksturo šādu tukšu spriedelēšanu rakstveidā? Vai ne par grafomāniju, Ozola kungs?

Atbildēt

FKK

18.10.2020. 11:54

»

IM

Nu manuprāt, ja inteliģencei rodas saprašana ka valstī notiek lietas kurām nevajadzētu notikt bet politiķi nereaģē un pat izvairās, tad nu inteliģence ir vienīgā kam varētu rasties vēlme uz to kaut kā reaģēt, nu tā, izejot no sava izglītotā saprāta, nevis no tā cik par to maksā...


Valstī ir notikusi likuma pārkápšana parlamenta līmenī, notikusi vēlēšanu rezultātu krāpšana. Tas ir zināms, redzams, pateikts. Tieši kurā brīdī valdošā koalīcija to vispār ņēma vērā? Viņi jau paši šos noziegumus apzināti ir izdarījuši. Un?

Atbildēt

FKK

18.10.2020. 11:50

»

Čakars

"Un tas nav tikai Latvijas fenomens, - arī citur Eiropā intelektuāļus sen neviens īpaši neņem vērā ..."- Otto, pajautā, noskaidro, vai Latvijā vispār kādu "no malas" ņem vērā, ja tev nav naudas maka ar netīro naudu, ko dāļāt bez izmēra un skaita, kuri runā vai vienīgi ar nomenklatūru, kuri virza "delas...


Gan Dombrovskis, gan Bordāns ir konkrēti pieķerti darbībās, kuras rietumu demokrātijās nešaubīgi klasificē, kā korupciju, atbildīgam politiķim nepieņemamas. Fiktīvus darbiniekus, kuri tika apmaksāti no nododkļu maksātāju kabatas, Tieslietu ministrijā neiekārtoja kaut kādi 'ļaunie mediji' bet gan pats JKP vadītājs. Labi apzinoties, ka npdarbojas ar krāpšanu. Un JKP biedri šo uzvedību būtībā ir attaisnojuši. Viss. Punkts. Tālāk JKP var runāt, ko vien vēlas - uzticības kredīts ir izsmelts. Ar šo un citiem līdzīgiem gājieniem.

Atbildēt

Čakars

18.10.2020. 11:22

»

Žulis

Kāpēc nav politiskās ietekmes? Tāpēc, ka mūsu radošajai inteliģencei ir dota vārda brīvība kopā ar rūgtu pieredzi šo brīvību neizmantot


"Un tas nav tikai Latvijas fenomens, - arī citur Eiropā intelektuāļus sen neviens īpaši neņem vērā ..."- Otto, pajautā, noskaidro, vai Latvijā vispār kādu "no malas" ņem vērā, ja tev nav naudas maka ar netīro naudu, ko dāļāt bez izmēra un skaita, kuri runā vai vienīgi ar nomenklatūru, kuri virza "delas". Reirs, Kariņš un Co ir tie, kuriem nav sava viedokļa. Tiecies ar viņiem - tev neko jēdzīgu neprot, nevar atbildēt, kaut ko nomurmulē zem deguna un noraida teikto, neko neizprotot.Un Maizītis, Kalnmeijers nebija tādi paši tukši, gļēvi, padevīgi, "visiem labi"? Ar šiem ujn līdzīgiem kadriem pēc sarunas ar viņiem jūties nelāgi, ka tādos augstumos ir šādi kadri - tu aizej neapmierināts, tukšs, vīlies, ka runāji. Tā nebija un nav runājot ar Valdi Dombrovski. Viņš ir principa cilvēks, tādēļ viņu un līdzīgus (arī Jāni Bordānu) masu mediji čakarē, kur var un kā var.
Jau ir teikts - var partijās būt 10 000, 100 000 biedru, tā ir tukša vieta pie mūsu organizētās noziedzības sistēmas ONS), kas valda valstī. Un partiju iekšienē šādus darbīgus vadītājus, cilvēkus piesmej savu partiju iespēju robežās, esot zemākos amatos, taisa viedokļus pret partiju un grauj šo vadītāju autoritāti, bet masu mediji sit ne jau tos "bojātājus", bet tos vadītājus, kuri it kā atbildīgi partijā. Pie "bojātājiem" jāpieskaita "piecīšus", "sesīšus"- intrigantus, nomenklatūras atsevišķus darboņus, komisiju vadītājus, tipa uldus un citus.

Atbildēt

Žulis

18.10.2020. 10:58

Kāpēc nav politiskās ietekmes? Tāpēc, ka mūsu radošajai inteliģencei ir dota vārda brīvība kopā ar rūgtu pieredzi šo brīvību neizmantot.

Atbildēt

IM

18.10.2020. 10:37

»

FKK

Tieši kādā veidā ietekmēt? Uzrakstīt atklātu vēstuli? Nopietni...


Nu manuprāt, ja inteliģencei rodas saprašana ka valstī notiek lietas kurām nevajadzētu notikt bet politiķi nereaģē un pat izvairās, tad nu inteliģence ir vienīgā kam varētu rasties vēlme uz to kaut kā reaģēt, nu tā, izejot no sava izglītotā saprāta, nevis no tā cik par to maksā.
Pirmais tāds gadījums kam nevajadzētu būt bet kas ir, ir tas ka inteliģence joprojām ir visai nebrīva (var sabradāt un izmest). Ko vajag? Vajag saprast nebrīvi un vajag kaut kādu vēlmi pēc brīvības un ja paliek pāri laiks tad biškiņ arī pacīnīties par to kas nu brīvā demokrātiskā valstī inteliģentam un inteliģentiem pašsaprotami pienākas.

Atbildēt

FKK

18.10.2020. 10:36

»

NU

Kauy vai atklātu vēstuli, tikai ar reālu saturu, bez trulas gānīšanās un sava kuņģa-zarnu trakta satura izlikšanas publiskai apskatei kā to dara autors


Katrs jau izlasa un saredz to, kas viņam tuvāks. Vēstules rakstīt ir bezjēdzīgi. To var apliecinās mediķi, kurus Reirs pretlikumīgi piekrāpa veidojot budžetu pirms gada. Tad tika pat noorganizēta īpaša drošībnieku akcija, lai diskreditētu mediķus un skolotàjus. ReBaltica aktīvi iesaistījās.

Atbildēt

Kam cionisti ar tā saucamās NA ideoloģiju izskalojuši smadzenes

18.10.2020. 10:17

»

AI

Ja kāds nopietni vēlas aplēst : cik dziļi tauta ur degradējusi, atvainojos, ne tauta, bet gan tautas daļa, kura raksta piem. šos komentārus, tad atliek vienīgi ieslēgt veselo saprātu un kļūs skaidrs tautas daļa, komentētāju intelektuālais jeb saprāta līmenis, lai neizteiktos rupjāk...


tiem radošuma nav un viņi akli tic visam varas mediju sacītajam, ka valsts strādā tautas labklājībai, lai gan tiek veikts genocīds. Ekonomika LV turas vien uz mirušo, mirstošo, valsts parāda un nedzimušo rēķina. Visus plāno obligāti vakcinēt pret C19, lai faktiski sabeigtu imūnsistēmu un sterilizētu.

Atbildēt

Radošiem kļūt un būt ir nepieciešamība pilnīgi visiem,

18.10.2020. 10:11

»

Izvēle ir vienkārša

Nodokļu politika bija tā ar kuras palīdzību 1945-50. g. atņēma īpašumus un izsūtīja. Šodien kārta ir nonākusi līdz radošajiem. Kāpēc šobrīd - jo jaunajā situācijā radošo pulcētie masu pasākumi vēlētājiem ir zaudējuši aktualitāti. Radošie, neiegūstot rūdījumu, tikai ar piejaucēšanu un uz okupācijas laika...


lai izdzīvotu. Jo “sarkanie hmeri” - bij. čekisti un komunisti žīdu cionistu ideoloģijas mērcē valda Latvijā - šī sarkano buržuāzina nonākusi daudzcerētās latvju buržuāzijas vietā ionistu solītajā “atjaunotajā 18. novembra Latvijā”. Šodien faktiski globālās finanšu korporokrātijas sastāvā kā valsts korporācija ar iekšējo slepeno NOG slependienestu izpildījumā.

Tāds ir svētdienas rīta sprediķis.

Atbildēt

parasts

18.10.2020. 09:29

Īpaši "radoša" uz noziedzību un korupciju ir valdošā Kariņa-Levita kliķe!!!

Atbildēt

Izvēle ir vienkārša

18.10.2020. 09:23

Nodokļu politika bija tā ar kuras palīdzību 1945-50. g. atņēma īpašumus un izsūtīja. Šodien kārta ir nonākusi līdz radošajiem. Kāpēc šobrīd - jo jaunajā situācijā radošo pulcētie masu pasākumi vēlētājiem ir zaudējuši aktualitāti. Radošie, neiegūstot rūdījumu, tikai ar piejaucēšanu un uz okupācijas laika privilēģiju lauriem ir izvēles priekšā - kļūt par galma ākstiem, pakalpiņiem vai mākslas mīļotājiem - brīvā laika amatieriem, vai taisīt mākslu citur - bet tā vairs nebūs nacionālā māksla un nācijas pašapziņas celšana.

Atbildēt

Q

18.10.2020. 09:02

Tautas deģenerācijas apjomi otrās brīvvalsts 30 gados ir šausminoši,deģenerācijai pakļautas pilnīgi visas darbības sfēras, izglītība, māksla,kur uz krēsla uzlikta sūdu čupa tiek saukta par instalāciju un modernā inteliģence to aplūkojot no sajūsmas spiedz!Es nepieminēju nāves kultu ,pederastiju, kas tiek propagandēta visos valdības grantus saņemošos interneta portālos , Delfos, TVnet u.c. Man rodas jautājums, kurp ej Latvija!

Atbildēt

VDD jumta pavēnī

18.10.2020. 08:58

»

ONG Vienotība un VDD co

ir valsts korporācija - partijas nosaukumam nav nozīmes. Protams, baiļu nosaukt šo ONG par cionistu ideoloģijas realizētāju nav vien anonīmiem komentētājiem. Latvju zemē siro svešzemju specdienesti un novāc rebenokus un bunkus


Par to pašu Reiru - esmu dzirdējis, kā viņš atklāti pasaka – „da varat par mani runāt, ko gribat, man tas dziļi pie pakaļas”, jo ONG atrodas VDD droša jumta pavēnī.

Atbildēt

AI

18.10.2020. 08:40

Ja kāds nopietni vēlas aplēst : cik dziļi tauta ur degradējusi, atvainojos, ne tauta, bet gan tautas daļa, kura raksta piem. šos komentārus, tad atliek vienīgi ieslēgt veselo saprātu un kļūs skaidrs tautas daļa, komentētāju intelektuālais jeb saprāta līmenis, lai neizteiktos rupjāk!!!

Atbildēt

NU

18.10.2020. 08:39

»

FKK

Tieši kādā veidā ietekmēt? Uzrakstīt atklātu vēstuli? Nopietni...


Kauy vai atklātu vēstuli, tikai ar reālu saturu, bez trulas gānīšanās un sava kuņģa-zarnu trakta satura izlikšanas publiskai apskatei kā to dara autors.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

18.10.2020. 08:24

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

lauķis

18.10.2020. 07:49

Vienkārši nevajag kosmosa atkritumus saukt par radošo inteliģenci.

Atbildēt

FKK

18.10.2020. 03:26

»

IM

Manuprāt jau runa nemaz nav par pārspīlēšanu vai nepārspīlēšanu. Runa ir par to ka inteliģence ir vienīgais spēks kas var ietekmēt politiku pareizā virzienā. Protams ka tikai tad ja inteliģencei ir apziņa ka esošais politiķu realizētais virziens ir nepareizs un ir vajadzība pēc kaut kā labāka. Ja nav...


Tieši kādā veidā ietekmēt? Uzrakstīt atklātu vēstuli? Nopietni?
Atvainojiet, bet Ašeradens, Reirs, Jaunups, Ēlerte, Pūce un pārējie par to vienkārši noškaudīsies. Tieši tā. Viņi zina, ka faktiski nav nomaināmi, viņi uzskata, ka visu zina labāk un klīniski nav spējīgi pieņemt, sadzirdēt kādu atšķirīgu viedokli. Precīzi tās tas ir un nevajag lolot ilūzijas, ka kāds kaut ko var mainīt vai ietekmēt. Šie cilvēki apkalpo konkrētu oligarhu daudzmiljonu intereses un mēģinājumi tur kaut ko mainīt beigsies ar ļoti konkrētu iznākumu - tevi sabrādās un izmetīs mēslainē, tāda vai citādā formā. Lembergs un Šķēle bija primitīva amatieri uz šī rafinētā grupējuma fona.

Atbildēt

IM

18.10.2020. 02:39

Manuprāt jau runa nemaz nav par pārspīlēšanu vai nepārspīlēšanu. Runa ir par to ka inteliģence ir vienīgais spēks kas var ietekmēt politiku pareizā virzienā. Protams ka tikai tad ja inteliģencei ir apziņa ka esošais politiķu realizētais virziens ir nepareizs un ir vajadzība pēc kaut kā labāka. Ja nav ne apziņas ne vēlmes tad par kādu ietekmi vispār var runāt.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

17.10.2020. 23:50

»

Ods

Lielisks raksts! Vismazākā vērtība ir 'radošās' inteleģences un tās atzariem. Nodevēji, kolobracionāri sastāda līdz 90% no viņu vidus! Kāre labi dzīvot uz sabiedrības rēķina viņu aprindās ir isplatīta netikai Latvijā, tā sērga ir visā pasaulē“Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
/ apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nicināmi gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Savukārt, kā zināms: "Katra tauta (t.sk. arī euro.latvānijas lum.peņu "titulnācijas" bio.gaļas izstrādājumi u.c. taml. "lojālpat.REJotiski orientēti" zombiji) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i. pie valsts / pašval.dauņu SILES trekni strebjošus "vienlīdzīgĀKos cūklopus"), kā arī tādus "neformālos viedokļu līderus" (t.i. "oficiālajai" politekonomiskajai varas sistēmai / ideoloģijas zombē.jumam "cieti lojālpat.REJotiski orientētus" un atbilstoši "politkorekti" kviekuļojošus SILEI pietuvinātos sīklopiņus), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

-----------

Mediju ziņa (2009. gada 14. oktobris): Politekonomisko interešu grupējuma "latvijas radošo savienību padome" (LRSP) funkcionāri esot "izplatījuši paziņojumu, kurā aicina visus Latvijas māksliniekus *uz vienu dienu* - 18.novembrī - piedalīties "klusēšanas akcijā", kas nozīmētu šajā (tikai vienā?!) dienā nepiedalīšanos nevienā valsts varas oficiāli rīkotajā pasākumā". Šīs "klusēšanas akcijas" organizatori esot publiski "pauduši uzskata, ka kultūra valsts varu VAIRS neinteresē – prioritāšu sarakstā tā ir ierindota pēdējā vietā un "finanšu ministrijas" (FM) sagatavotie budžeta priekšlikumi 2010.gadam kultūrai paredz finansējuma samazinājumu par 64%". Akcijas organizatori arī "aicina visus Latvijas māksliniekus šajā dienā (18. novembrī) nespēlēt, nedziedāt, nedejot, nerunāt dzeju varas pārstāvjiem par godu un prieku, nepagodināt viņus ar savu klātbūtni svinīgajās svētku pusdienās un vakariņās, neatvērt varai durvis uz muzejiem, mākslas galerijām, teātriem, bibliotēkām, koncertzālēm, Operu, atteikties no kultūras lappusēm preses izdevumos, ja tādi iznāktu 18.novembrī, un kultūras raidījumiem televīzijā un radio, tas ir - šajā (tikai vienā!!!) dienā parādīt varas pārstāvjiem, kāda izskatās Latvijas valsts bez kultūras"...
-----
Mediju ziņa (2009. gada 20. oktobris): Interešu grupējuma "latvijas radošo savienību padome" (LRSP) valdes vārdā iecerētā, LRSP ietilpstošās struktūrvienības "latvijas rakstnieku savienība" (LRS) iniciētā vienas dienas "klusēšanas akcija", kuras realizācija bija paredzēta valsts svētkos - šā gada 18.novembrī - tomēr "netiek izsludināta", esot paziņojuši LRS vadošie locekļi. "Tomēr - šīs akcijas iniciatori aicina Latvijas māksliniekus, kultūras nozares ļaudis un visus Latvijas iedzīvotājus 18. novembrī ( t.i. – TIKAI šajā dienā, vienu reizi gadā "izņēmuma kārtā"! ) atcerēties, kāpēc svinam savas valsts svētkus un vai tos var svinēt, izliekoties, ka valstī viss ir kārtībā, kā arī - varbūt ir vērts aizdomāties, kāpēc kopš padomju laikiem mūsu attieksme pret varu nav mainījusies", esot "norādījusi LRS vadība"...
-----

"(NE)patrEJotiski (NE)kulturālā (NE)klusēšana."
( NE-"radoša" un NE-"inteliģenta" brīvdomātāja viedoklis )
( iz "O.M.© arChīva", 'ANNO' ~ 10.2009. )

Kad "skunstniekam", kurš tirgo drazas lētas,
Tās netiek vairs 'pa dārgo (!) apstellētas',
No Saimnieka, kurš ĻAUJ šim 'andelēties' ~
Dveš "apbižotais": "Sirds alkst 'atspēlēties'!!!

Mēs gadiem ilgi sadzīvojām 'zvēŗā':
Ko Saimnieks pavēlēja - ņēmu vērā,
Kur 'pasūtīja' - tur kā sjunīts skrēju,
Ja pasvilpa - kaut 'rīkli raudams' rēju:

Par 'Jevro-kolChozu', kur jātiek iekšā ~
Lai "regulas" 'stumj pakaļā un priekšā',
Kas ieskaidros, ar ko drīkst 'tusēt' kopā,
Un kā 'pa fikso' "valsti" 'salaist lopā'...

Par "libeŗastiem" & "skapja toleŗanci" ~
Kā bauriem "prAIDU" 'ieskapēt pa glanci',
Lai "tumsoņiem" top "apgaismota" 'fiška':
Kam rumpī 'ieriktēta' "taisnā 'kiška'"?...

Par "vaukšķu" 'varzas' "labu pārvaldību" ~
Kā "optimizēt" šīs "valsts" izglītību,
Lai skolām var 'dzīt cauri' aunu baru,
Kas, stulbi ņirdzot, klausīs "gudro" varu...
...
Par to - ļauj Saimnieks 'andelēt' ar mantām,
Kas 'iet pie dūšas' "kulturālām" 'tantām',
Un MU.ĻĶU Zemes "pat.REJotu" 'slakai'
(Par spīti "specifiskai" SILES smakai...):

"valsts" svētkos - tirgot "ekselenču" bildes,
No "lielkŗetīnu" & "tautas kalpu" ģildes,
Šiem MZ "prezi" (kārtējo), 'kā dzīvu',
Vēl 'piestiķējot' "bonusā" - par brīvu...

Pirms "urnu talkām" - SILES "politiku",
Kā "luksus preci" 'kundēm' priekšā liku,
Klāt - "pozitīvais" ZOMBĒJUMS ( 'uz šaru' ) ~
Lai tie, kas "shēmo" ATKAL 'paņem' varu...

Un - 'štrunts', ka 'švakā' bodē prece slikta,
Bet cena - dubultā (vismaz) tiek likta:
Man Saimnieks 'rebes trekni subsidēja',
Plus - "kulturāli" 'shēmot motivēja':

No budžetlādes grašus 'izkratīja',
Bet "atskaitīties" - diez ko neprasīja:
"'Kuļturņiki' tak' "godīgi", bez gala ~
Kā 'dajebkurš', kam 'zobos SILES mala'!..."

No "kultūrkapitāla" trekni 'slaucu':
Pa "radošajiem simpozijiem" 'maucu',
Caur "prodžektiem" 'uz ķešu piķis nāca'
(Līdz - 'čut ne menti, padlas, nesavāca'...).

Ne viens es šitā dzīvojos - ar baru,
Sev līdzīgo mēs apkalpojām varu:
Uz "kampaņām" - pa masmē.dekļiem brēcām,
Bet IKDIENĀ - pa kluso ('ŗijot') sēcām.

Par to - mūs SILES labvēlība "skāra":
Pa 'bļembukam' pie "kultūrfrakām" 'kāra',
Pie "kulturāla" 'kāposta' dažs tika,
Jo - 'vērām žaunas' tikai tad, kad lika...

Bet - "dižķibele" (maita!...) 'gāja vaļā':
'Kuļturņikus' vairs Saimnieks 'neņem daļā',
Kaut, bučojot šim ...('vaigus'), žēli kaucām...
Dēļ tam, 'vot' - "sabiedrību talkā saucam":

Kad "valsts" SEV rīkos 'hepī-bjūz-dei' rautus ~
Lai Saimnieks polonēzē 'šūpo pautus',
BEZ 'muzōna' no "galma mākslEniekiem",
Un "pozitīviem kultūr-triecienniekiem"!!!

Tad redzēs (lops!!!), cik "kultūra" ir vērta,
Kas "treknos gados" tiek 'pa feino' svērta,
Bet "dižķibeles" krīzē(s) – vairs ne 'sū#a':
Bez mums tak' sabruks "valsts" kā skalu būda!..."
...
Kad sīklopiem, kam izlaizīt ļauj SILI,
(Kur liellops atvēmis šiem "bada pili")
Vairs nepietiek ar to, kas pārpalicis ~
Skan pagļēvs kvieciens: "Qiii! MUMS pamaz ticis!

Pat pabiras (kas sen jau -- mūsu tiesa),
Sāk "apšķērēt" ('wow' - bada 'paika' liesa)?!
Tas 'gruzī'... Bet - kas bļauj, tie paliek bešā!
Būs "kulturālāk" klusēt un... '(sv)īst vešā'..."

-----------

MUĻĶU, peŗmanenti nozombētu LUM.PEŅU, bezcerīgi aprobežotu "lojālpat.REJotu", ģen.ētiski de.fektīvu "SILEI pietuvinātu lielāko kŗetīnu", klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lop!ski tŗulu zombij.fanu, derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju", nicināmi gļēēvu "kluso mīīzēju" u.c. taml. necilu "bio.gaļas izstrādājumu" zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Ods

17.10.2020. 23:33

Lielisks raksts! Vismazākā vērtība ir 'radošās' inteleģences un tās atzariem. Nodevēji, kolobracionāri sastāda līdz 90% no viņu vidus! Kāre labi dzīvot uz sabiedrības rēķina viņu aprindās ir isplatīta netikai Latvijā, tā sērga ir visā pasaulē.

Atbildēt

acīmredzams

17.10.2020. 22:59

Latvijas fenomens ir tas, ka opozīcijā jau gadiem ilgi varu kontrolē diezgan agresīva, manipulatīvi spējīga, bet intelektuāli aprobežota grupa, kas sen zaudējusi saikni ar realitāti!

Autora raksts to lieliski parāda.

Atbildēt

varētu būt

17.10.2020. 22:16

iešāva sev kājā.Ja gribēju dzirdēt spredīki,tad iepriekš gāju baznīcā.

Atbildēt

nedirs nu

17.10.2020. 20:22

Rakstā minētie ir rusofīlie kremļa pakalpiņi, tāpēc arī Solncevas brigādes un Krievijas FSB šeit dzīvojas kā mājās.

Atbildēt

autoram

17.10.2020. 20:16

"Jaunais Laiks > Vienotība > Jaunā Vienotība > A/Par > JKP"
----------------
Kur tad palika bandītu: Meļņika un Zaharjina, rokaspuiša, Putina kuces Zatlera, banda, kas bija uztaisīta DPsaimnieks un LPP vietā?

Atbildēt

Manas domas.

17.10.2020. 20:10

Tur augšā saprot, lai mēs nākotnē izvilktu ir jābūt gudriem cilvēkiem savai ellitei, kas dienā 300 lpp. izlasa-kā angļu koledžnieks,saviem specdienestiem, tāpēc arī gaismas pili cēla, kā vēstījumu nākamām pāaudzēm.

Atbildēt

arī

17.10.2020. 20:10

augstāk minētie ir sulaiņi citiem hierarhijā.

Atbildēt

ONG Vienotība un VDD co

17.10.2020. 19:19

ir valsts korporācija - partijas nosaukumam nav nozīmes. Protams, baiļu nosaukt šo ONG par cionistu ideoloģijas realizētāju nav vien anonīmiem komentētājiem. Latvju zemē siro svešzemju specdienesti un novāc rebenokus un bunkus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: