Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

siliņš

24.01.2022. 15:22

kad pazuda tēvs,atrada pēc gaga žagaru kaudzē kd noķēra naconālo parižānu jautāja kāpēc nošāvāt savu atbalstītāju /nelaikā ienāca jo tut bija čekisi kas kordinēja kur būs ķemēšana un tāpēc neticu šai valdībā un iestādēm (es biju esbūšu )ceplis.

Atbildēt

GEO

09.08.2018. 20:51

Izskatās,ka nākamais izdevums būs šerpāks,jo varēs redzēt tos,kuri nevēlējās brīvu Latviju.Apmēram tā.
Tikai ko ar palikušajiem darīt? Uz ielas ar pirkstu rādīt? Sastopot viņus,kaut ko indīgu izpļaut? Ja krāmēs pa ģīmi,tad krimināls draud :).
Tāpēc jau šos uzticamos kadrus no esošajiem amatiem nenometīs un mēs dzīvosim kā dzīvojām..

Atbildēt

formula

08.08.2018. 14:34

Nu, pārāk patētiski laiž kūmīš ! Tā vien šķiet,ka no vecās komunistu avīzes "Cīņas" ievadraksta,kur tādiem pašiem vārdiem gānīti Rietumos dzīvojošie letiņi,kuriem izdevies iegūt daudz maz lelkāku ievērību,salīdzinot ar pārējiem.

Atbildēt

ne tikai Skudra

08.08.2018. 10:44

"ja šajā pašā „sabiedriskajā” radio ar tā vadības ziņu kā „eksperts” regulāri var uzstāties bijušais kompartijas centrālkomitejas propagandas sektora vadītājs Ojārs Janovičs Skudra"
.
LR1 pastāvīgie viesi ir čekas mūdži: Jurkāns un Kreituse, padumjā tiesneša, Vansoviča, laulene, kādreizējā žurnāliste, azartspēļu atkarīgā Strautmane, par ekspertu regulāri tiek aicināts SC biedrs Rublovskis. Nesen reņģēdājus, kuriem nav čekas stukača noziedzīgās pagātnes Tomsona raidījumā mācīja dzīvot bēdīgi slavenais PLL galdu klājējs, kreditoru uzmetējs, Ķirsons.

Atbildēt

ha-ha

08.08.2018. 08:43

»

Nodoklis

Jocīgais! Daudzi kas vistiešāk organizēja barikādēs arī ir atrodami šajā telefongrāmatā. Ko tad viss tas pēc Tavām domām ir bijis “ Feiks


Tie,kuri atzīst kolaborantu nāves bailēs saorganizētās barikāžu šova saistību ar cīņu pret okupāciju,nevis elementāru kangaru cīņu par Kremļa organizētu varas glābšanas akciju,ir līdzatbildīgi par notikušo t.i.nabadzību,sociālo nevienlīdzību,tautas dzīvā spēka organizētu izspiešanu no Latvijas,cilvēknīdēju politikas izplatību,kolaboracionistuvaras triumfu.

Atbildēt

Vai

08.08.2018. 08:31

»

loģiski

Tāpēc latviešu imigranti ir visās lielākās ASV universitātēs, bet tavējā suga, homo russicus, pārsvarā Čikāgas lopkautuvēs


tu lasīt proti? Latvieši tagad pat ir pirmajā vietā Eiropā slīcēju skaitā. Stulbeņi lec uz galvas pusmetra dziļumā, latviešu lopi piedzeras un iet pārpeldēt jūru. Vārdu sakot, idioti ir latvieši visās lietās. Un kur tev ir tie migrantu zinātni, ja latviešu zinātnieku kongresā nebija neviena zinātnieka pie galda tikai maukas un idioti.

Atbildēt

nu gnu

08.08.2018. 08:07

gribu piezvanīt!
ģirts jakovļevs drāmas teātra partijas sekretārs....

Atbildēt

loģiski

07.08.2018. 20:42

»

Tereza Mendoza

Neattīstītai tautai nevar būt attīstīta attieksme pret zinātni


Tāpēc latviešu imigranti ir visās lielākās ASV universitātēs, bet tavējā suga, homo russicus, pārsvarā Čikāgas lopkautuvēs.

Atbildēt

Godmanis

07.08.2018. 18:32

»

the watchful eye of Moscow

Viņš strādā uz Brīvības ielas. Aukstums ir nāvējoš. Viņš cīnās ar brūno un dzelteno sniegu, vāc benārus. Viņš ir mājas sētnieks Vlaģiks


lietuvens.com “Kostya, just how prevalent are former KGB members in the Latvian Government?”

“The are as common as gutter rats. Of course, the KGB is gone now. But the old network still exists. What can I say? It never really left Latvia. There are Deputies of the Saeima who are former KGB agents. Some of them have held ministerial positions over the years.”

“Any presidents? Prime Ministers?” asked Delta.

“Yes. There have been.” replied Kostya with a solemn tone.

“Quite a lot of Latvia’s most powerful businessmen were part of it, too. The whole system here has evolved to protect the richest and most powerful scoundrels in the country from ever facing justice for their frauds and thefts, while outwardly creating the appearance of being a democratic Rule of Law member of the European Union, and a NATO ally. Sickening, isn’t it? But that’s the system. It’s the system that Latvians must rectify if they are ever to get true freedom and true prosperity.”

Delta asked, “Well, you were the one who asked us to meet with you here. What do you want from us?”


“I want to see Valērijs K dragged screaming through the Gates of Hell!”

(to be continued Sunday 12th August, 2018)

Atbildēt

Paste

07.08.2018. 16:44

Paldies Pietiek.com un cilvēkiem, kas riskēja ar savu reputāciju un, iespējams, veselību un dzīvību, par paveikto darbu! Tas, ka šādā veidā ir jāpublicē pēc būtības brīvi piekļūstamai informācijai, ir spļāviens sejā barikāžu un komunistiskā režīma upuriem Latvijā un ārpus tās! Bez vēstures, mums nav nākotnes! Beidzot sāks uzpeldēt tie gadiem slēptie zemūdens mēsli. Man ir neizsakāms riebums pret drošības struktūrām un citām valsts un varas iestādēm, kuras tieši ir vairojušas un piedalās šīs informācijas slēpšanā!

Atbildēt

Edge

07.08.2018. 12:41

»

Tereza Mendoza

Neattīstītai tautai nevar būt attīstīta attieksme pret zinātni


"Visu mūsu dzīvi tagad noteic veikals [tirgus]" J.Rainis, 1925.
Galvenais, lai būtu maksātspējīgs pieprasījums, tad arī sponsors tautas prātu "attīstībai" atradīsies! Nav vairs padomju laiki, kad naudu zinātnei nežēloja: " 1946. gada 14. februārī uz savu pirmo pilnsapulci tagadējā Ministru kabineta ēkā Brīvības ielā 36 sanāca jaundibinātās tolaik Latvijas PSR Zinātņu akadēmijas locekļi, lai nospraustu veicamo darbu pamatlīnijas un ievēlētu amatpersonas, savu pirmo ZA prezidentu agrārzinātnieku Pauli Lejiņu." J.Stradiņš:Latvijas Zinātņu akadēmijas veidošanās ( Zinātnes Vēstnesis - 2016.g. 22.februāris )

Atbildēt

Tereza Mendoza

07.08.2018. 12:26

»


Neattīstītai tautai nevar būt attīstīta attieksme pret zinātni.

Atbildēt

More

07.08.2018. 08:12

»

švamme

Es sāku sekot šim Kristoferam, kad jau bija 6 turpinājumi, tos izlasīju vienā elpas vilcienā. Tagad katru nedēļu ir pa turpinājumam, pēdējais gandrīz šokējošs, jo tik ļoti tā var izrādīties taisnība. Es tik nevaru sagaidīt, kad viņi nolaupīs Karginu un sāks apšaut oligarhus...


You cannot honestly kid yourselves that a group of Latvians got together to form your “Latvian Popular Front” and then they managed to dodge that bullet? It would have been impossible for that to happen. There was a significant presence of KGB Active Reserve members in the senior leadership of that pro-independence movement. It was the same in the other Baltic nations, too. Those people were secretly working for us, a small group of KGB agents in Leningrad who had managed to fall outside the watchful eye of Moscow. We had been conspiring for quite some time to take Latvia out of the Soviet Union and we knew such a move could receive widespread support from the Latvian population, because Latvians wanted freedom and self-determination. They wanted to believe in a new beginning. We also knew we could get support from many members of the Soviet elite in Moscow, because they had stolen so much money from the Soviet state that they would support anybody who was going to create a safe pigeon hole for their illegally acquired wealth. And we knew we could get the Communist moderates in Latvia to align with our plan, because they knew that independence from the USSR would allow them to turn Latvia into their own personal real estate portfolio.

Atbildēt

Es

07.08.2018. 07:50

Eh, Lato, nu. lēti. Bet padārgi tiem, kas pērk.

Es arī esmu to skaitā, kas smejas par telefonu grāmatas pārpublicēšanas pārspīlēto nozīmi. Seku nekādu nebūs.

Atbildēt

ha ha ha

07.08.2018. 05:44

»

pats fake

Papūlies izlasīt pirms komentē. Neiet runa par karu Ukrainā, bet par korupciju un to salaupīto


DISCLAIMER: This is a work of fiction. Names, characters, businesses, places, events, locales, and incidents are either the products of the author’s imagination or used in a fictitious manner. Any resemblance to actual persons, living or dead, or actual events is purely coincidental.

Atbildēt

boom

07.08.2018. 00:36

»

Tikai tad

Kad beidzot tiks publicētas VDK 80.tajos gados vajāto cilvēku liecības varēs sākt runāt par kaut kādu taisnīguma uzvaru. Dīvaini, čekisti un komunisti ir - vajāto cilvēku nav! Patiesībā tas ir pilnīgs absurds


Tāpēc, ka ēnā sēdošie čekisti dzēš visu informāciju. Ja nevar izdzēst, tad novāc personu, pasludina par trako, uzvaktē, lai neizplata info tālāk utt.

Atbildēt

boom

07.08.2018. 00:33

Lato malacis. Čekistu bari sēž ēnā, tas tāpat ir skaidrs. Nekur nav pazuduši.

Atbildēt

KF6477

06.08.2018. 22:40

Pensionāri atkal balsos par O.Kalpaka mēslu talkas organizatoru, kuram pusdienas laikā patīk kundzes pavadībā ALFAS gastronomā iepirkties.

Atbildēt

hm

06.08.2018. 21:48

Uz vēsturi jāraugās kontekstā. Izraujot vēsturiskus sižetus un attiecinot tos šodienā, tā ir visīstākā manipulācija.
Šodien Latvija ir pavisam cita, ko nevar salīdzināt ar 80. vai 90. gadiem. Ne labāka, ne sliktāka, bet pavisam cita. Un ja runājam par Latvijas lielāko šodienas problēmu - tā ir iedzīvotāju skaita samazināšanās un izmiršana.

Atbildēt

pats fake

06.08.2018. 21:05

»

Feiks

Riktīgs feiks, Tautas frontes dibināšanas laikā ne par kādu Ukrainu neviens nerunāja! Kad uzrakstīji- pagājušonedēļ


Papūlies izlasīt pirms komentē. Neiet runa par karu Ukrainā, bet par korupciju un to salaupīto.

Atbildēt

Taisnība

06.08.2018. 20:56

»

Juris Spručs

Jābūt pietiekami slimam, lai uz telefona grāmatas pamata pelnītu naudu. Kurā sarakstā būs Jānis Lapsa? Cik es zinu, viņam bija cieši sakari ar VDK


Tā nv vienkārša telefongrāmata, tā ir kontaktu liste, kura ir apzināti izņemta un noslēpta no visiem publiskajiem avotiem- tāpēc tā ir daudz lielāka vērtība, nekā kādam gribētos to nozākāt! Protams, čekisti un komunisti vienā dienā neapsrāgs, bet no augstākās varas ešeloniem mēs šs lopus vēl varam izravēt.

Atbildēt

aga

06.08.2018. 20:29

Jau ir par vēlu. Šie draugi ar jaunajiem sabiedrotajiem jau ir aizņēmušies un izsaimniekojuši 11 miljardus euro. Tos būs jāatdod mums pašiem , vienalga būs viņi dzīvi vai miruši.

Atbildēt

Juris Spručs

06.08.2018. 20:24

Jābūt pietiekami slimam, lai uz telefona grāmatas pamata pelnītu naudu. Kurā sarakstā būs Jānis Lapsa? Cik es zinu, viņam bija cieši sakari ar VDK

Atbildēt

Feiks

06.08.2018. 20:16

»

More

“So we are going to turn Latvia into some kind of dirty little ‘Switzerland...


Riktīgs feiks, Tautas frontes dibināšanas laikā ne par kādu Ukrainu neviens nerunāja! Kad uzrakstīji- pagājušonedēļ?

Atbildēt

tas bija svarīgi

06.08.2018. 20:10

cerams, ka no deputātu sarakstiem izsvītros

Atbildēt

švamme

06.08.2018. 19:55

»

More

“So we are going to turn Latvia into some kind of dirty little ‘Switzerland...


Es sāku sekot šim Kristoferam, kad jau bija 6 turpinājumi, tos izlasīju vienā elpas vilcienā. Tagad katru nedēļu ir pa turpinājumam, pēdējais gandrīz šokējošs, jo tik ļoti tā var izrādīties taisnība. Es tik nevaru sagaidīt, kad viņi nolaupīs Karginu un sāks apšaut oligarhus...

Atbildēt

Kā tad tā?

06.08.2018. 19:49

Mūsu valsts izgāž 750 000 eiro , rezultāta nav. Lapsas kungam viss izdodas!

Atbildēt

Nodoklis

06.08.2018. 17:53

»

Paija

lasot telefongrāmatu redzu, ka viena pagātnē ietekmīga varas pārstāvja dēls arī pašreiz ir labā amatā, turklāt ar šo dēlu nācās braukt reiz pagātnē kādā komandējumā, tik nepatīkami palika lasot viņa tēva uzvārdu grāmatā...


Un Tu gribēji redzēt tajā grāmatā tikai nelatviešu vārdus un uzvārdus( tāpat jau tur to gana daudz)!? 1985 gadā!? Tad vispār nebūtu neviena kam taisīt ne Tautas fronti, ne dziesmoto revolūciju un tādas Latvijas šodien nebūtu bet būtu “oblastj”

Atbildēt

VB

06.08.2018. 17:37

„Apskatieties pats to grāmateli, uz kuras daudzi uzraujas. Arī es gandrīz iekritu, bet tad pašķirstīju... Visi gaidīja, ka tur būs ziņotāji, bet nav taču. Tur ir zināmu padomju politiķu darba telefoni. Nu un?” – tā, piemēram, rakstīja teātra kritiķe Silvija Radzobe.

Un kur viņai nav taisnība? Tikai tiktāl, ka idioti ko gaidīja... no šā vislētākā PIAR!

Atbildēt

solī

06.08.2018. 17:20

Labs darbs kas padarīts.gaidu nākamo.

Atbildēt

S. Kalniete

06.08.2018. 16:13

»

Lopiski

lietuvens.com -- visi pirmsākumi skaisti aprakstīti, kā komunistu zagļi no KGB plāno izveidot sev skaistu mazo šveici, plānojot un bīdot Latvijas neatkarību


“Just one question…” asked Dmitriy, “… will ordinary Latvians realise we’re behind all this?”

“Short answer, Dmitriy: No. They won’t. It’s crucial that they don’t. Most of the Latvian Popular Front have no awareness about our involvement, either. They think they are getting away with something miraculous. Only our Active Reserve have some idea what’s going on, and even they don’t know the full story. Ordinary Latvians will be supporting this independence struggle from their hearts. They won’t realise at all that they are helping establish a new, covert order in Latvia. To ordinary Latvians it will look and feel like a peaceful, popular revolt against an oppressor, led by pro-democracy Latvian leaders.”

The room filled with laughter as fifteen KGB agents at the Grand Tambov guzzled vodka into the night.

(to be continued Tuesday 7th August, 2018)

Atbildēt

Tiesiskums

06.08.2018. 16:09

lato fox,sāki no A-teiksi līdz Z,vai otrādi!Visu ostlandes kolaborantu sarakstus,nacistu pakalpiņu un pa mežiem klīstošo 44-56 gads sarakstus.Latvji izvērtēs "nopelnus".Tikai nerausties pravdoļub.Šo sarakstus čekisti noteikti arī atstāja,tā ka grūtību nebūs!

Atbildēt

More

06.08.2018. 16:08

»

Lopiski

lietuvens.com -- visi pirmsākumi skaisti aprakstīti, kā komunistu zagļi no KGB plāno izveidot sev skaistu mazo šveici, plānojot un bīdot Latvijas neatkarību


“So we are going to turn Latvia into some kind of dirty little ‘Switzerland’?”

“It’s a great plan, don’t you think? We’re even tossing around the idea of getting Latvia to apply to join NATO and the European Union at a later date, so it looks legitimate and stolen Russian and Ukrainian lucre can be funneled into various investments in the EU, using our little Latvian ‘Switzerland’ as a gateway state. We get what we want… we make a lot of money… have mansions with big swimming pools and beautiful naked women… no boring Soviet hardliners in Moscow ruining our fun. We’ll even have NATO to protect us… and the Latvians feel they have regained their freedom and autonomy again. Everybody is a winner!”

Atbildēt

Yes

06.08.2018. 16:02

lietuvens.com “...in the process of leveraging Latvia’s independence, we will also be leveraging our people into power. Independent or not independent, only Soviet elites will get into power. We are going to re-brand most of the Communist moderates into various “democratic” political parties… left, right, centre, environmentalist, nationalist, liberal… it doesn’t really matter where anybody goes. We are going to make sure that no matter which parties get seats in the Saeima, it will be a party driven primarily by current members of the Latvian Soviet elite. The Latvian people can take their pick as to which group of former Communists they want in government, but no matter who they pick, it will be a bunch of our guys ruling the roost. They can have as much democracy as they want. They can drown in democracy for all we care. The end result will be the same every single time. We win.”

Atbildēt

Nākamā grāmata

06.08.2018. 15:32

»

U.U.

Pēc sarkanajām grāmatām sekos zilās grāmatas par pēcpadomju noziedzīgo laiku, latviešu tautas pārmērīgo attīstību vēl košāk atrādot. Turklāt atrādot pastrādātos nedarbus un tautas zilo kvalitāti t.s. brīvvalsts, neatkarības gados, bet nevis sociālistiskajā saulītē un sociālistiskajā patriotismā...


Denacionalizācijas un privatizācijas nomenklatūra, kas sataisīja tādus mēslus, tādu kriminālu sabiedrību, ka to neizmels un šos sūdus neiztīrīs vēl 50 gadus, vismaz. Savulaik pat tukšu suņu būdu tu nevarēji noprivatizēt, ja nemaksāji kukuļus. Tas bija bandītisks laiks un to visu šie čekistiski- komunistiskie veidojumi un amatpersonas tajos cenšas nostiprināt uz neatgriešanos. Pašvaldībās viltoja pat arhīva grāmatas, plēsa lapas no arhīva grāmatām , tasīja labojumus un viltojumus.

Pārejas perioda NOMENKLATŪRA, kura sagrāba varu, naudu un informāciju, grāba sev un korumpantiem īpašumus, bet tas nav vis ... tūkstošiem cilvēku viņi iedzina kapos.Šo laiku var pielīdzināt kara laikam, pilsoņu kara laikam. Un sekas turpinās, tāpat kā okupācijas sekas.

Atbildēt

Janka

06.08.2018. 15:30

Pakalpiņi, tas ir ļoti relatīvs termins...jo mainoties režīmam vienmēr par tādiem paliek iepriekšējā režīmam kalpojušie....kad pastāvošais režīms sabruks, parādīsies citi pakalpiņi....un tā bez gala..

Atbildēt

Nekas nav mainījies,

06.08.2018. 15:29

jo pie varas ir degradanti un nodevēji, kuri nav gatavi brīvai un tiesiskai sabiedrībai, kuras galvenā vērtība ir cilvēks.

https://m.youtube.com/watch?v ZBuD45btXxU

Atbildēt

Cilvēki, attopieties !

06.08.2018. 15:26

Kuri ir tie aptaurētie, kas balsos par NA !?

Atbildēt

Keep reading...

06.08.2018. 15:21

»

Lopiski

lietuvens.com -- visi pirmsākumi skaisti aprakstīti, kā komunistu zagļi no KGB plāno izveidot sev skaistu mazo šveici, plānojot un bīdot Latvijas neatkarību


They decided to release one of the videos, just for demonstration purposes. Within twelve hours, there was hardly a person in Latvia with access to a computer who hadn’t seen a copy of the video in which the Party Secretary was down on his knees, completely naked, with a feather duster inserted in his rectum, begging to touch the private parts of a semi-naked Belarusian porn actress as she spanked him with a soup ladle while addressing him as “naughy little boy”.

Atbildēt

Lopiski

06.08.2018. 15:19

lietuvens.com -- visi pirmsākumi skaisti aprakstīti, kā komunistu zagļi no KGB plāno izveidot sev skaistu mazo šveici, plānojot un bīdot Latvijas neatkarību..

Atbildēt

U.U.

06.08.2018. 15:10

»

!

Malacis Lapsa, tā turpināt, par saviem darbiem būs jāatbild agri vai vēlu, tas attiecas arī uz šodienas politiķiem


Pēc sarkanajām grāmatām sekos zilās grāmatas par pēcpadomju noziedzīgo laiku, latviešu tautas pārmērīgo attīstību vēl košāk atrādot. Turklāt atrādot pastrādātos nedarbus un tautas zilo kvalitāti t.s. brīvvalsts, neatkarības gados, bet nevis sociālistiskajā saulītē un sociālistiskajā patriotismā.

Atbildēt

Paija

06.08.2018. 15:09

lasot telefongrāmatu redzu, ka viena pagātnē ietekmīga varas pārstāvja dēls arī pašreiz ir labā amatā, turklāt ar šo dēlu nācās braukt reiz pagātnē kādā komandējumā, tik nepatīkami palika lasot viņa tēva uzvārdu grāmatā...
Paldies pietiek.com par šo telefongrāmatas publicēšanu, bet kā jau rakstīju, arī pēc 1991.gada izdotajās valdības telefongrāmatās ir interesanti uzvārdi un interesantas sakritības...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: