Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

malēniska demagoģe esi

27.04.2022. 20:50

»

Alūksniete

Kā var salīdzināt Strautiņu skolu ar ģimnāziju? Vienā mācās skolēni no 1.- 9. Otrā no 7-12.klasei


paskaties, kur ir Strautiņu skolas beidzēji...protams, pēdējos gados gan vietēji Strautinieši zem līmeņa( kur laba dzīve , tur pielien lotgolas prostajakovi), gan skolu piepičkāja ar atbirumiem...un nebūs jau jums vairs arī tās ģimnāzijas, jau tā ilgi turējās brīvās Latvijas laikā liktie pamati. Skumjākais, ka visam tam nav nozīmes, viss par vēlu, palikusi tikai tukša psrs kolhozu priekšnieku iedomība. Bērnus audzina un veido lĪdz 3 g vecumam...

Atbildēt

Alūksniete

27.04.2022. 20:47

»

fakts

Kāpēc Alūksnes novada dome nolēmusi sagraut skolu tīklu


Bet tad kāpēc ar mērķi likvidēt labāko? Skatoties uz Adlera kunga darbiem un pārējiem deputātiem-kuri skrien kā suņi pakaļ saimniekam,ir nožēlojami. Pirms gada vēlēšanu ietvaros pilsētas centrā ēkas daži labi bija aplīmējuši ar saviem portretiem un parakstu- ikviens ir svarīg. Bet šobrīd, darbos redzams- savs maks ir svarīgs. Kas būs nākamais ko vēlēsies likvidēt- slimnīca?

Atbildēt

Ilga

26.04.2022. 11:10

Tie ir slima suņa murgi, ģimenes dosies prom.
Alūksnē ka vienmēr viss savādāk cita pasaule

Atbildēt

700 000 mīnus 20 % reizes divas

26.04.2022. 09:30

»

Latvijas bērnu vietā bēgļu geto

Vai Liepnā sāks veidot "bēgļu" geto...


vajag vajag

Atbildēt

Ape aizbēga no šitiem kraukļiem

26.04.2022. 09:29

»

Nu ja

Arī Api kāds gudrais pievienoja Smiltenei , lai cilvēkiem 2 reizes tālāk jābrauc uz administratīvo centru


nevar jau paciest, ja sāc domāt

Atbildēt

toties būs baseins un sporta centrs

26.04.2022. 09:27

tupajiem neinteresē Darbs Attīstība...tikai kā par citu pelnītu naudu Nosist Laiku līdz tiek paradīzē. Skatos no malas un ne smieties, ne raudāt-skolotāju pašu diplomēts produkts- sportisti tupiķi. Visi jēdzīdzīgie no tiem šarikoviem cieš višu mūžu. Nu taga skolotāji paši...

Atbildēt

Nūu

26.04.2022. 08:31

»

Dina

Nez kurš bija tas kurš likvidēja Liepnas internātpamatskolu,tagad dzied citu dziesmu


To tak iekārtos welkamistes mašas golubajas tumsnējiem draudziņiem!

Atbildēt

lauķis

26.04.2022. 06:17

»

Nu ja

Arī Api kāds gudrais pievienoja Smiltenei , lai cilvēkiem 2 reizes tālāk jābrauc uz administratīvo centru


Cilvēka zeme ir tur kur stāv viņa kāja,līdz vietai kur stāv cita Cilvēka kāja.Administrācijas un parazīti paliek drūmajā pagātnē.

Atbildēt

Nu ja

26.04.2022. 06:02

Arī Api kāds gudrais pievienoja Smiltenei , lai cilvēkiem 2 reizes tālāk jābrauc uz administratīvo centru.

Atbildēt

Dina

25.04.2022. 21:01

Nez kurš bija tas kurš likvidēja Liepnas internātpamatskolu,tagad dzied citu dziesmu

Atbildēt

Latvijas bērnu vietā bēgļu geto

25.04.2022. 20:12

Vai Liepnā sāks veidot "bēgļu" geto?
Kamēr robežas žoga vietā ir tikai dažas izstieptas dzeloņdrāšu zarnas, tikmēr jāsteidz būt viesmīlīgiem – nodomā mūsu iekšlietu orgānu vadība un lemj izlēmīgi. Proti, Alūksnes novada Liepnas pagastā taps patvēruma meklētāju izmitināšanas centra filiāle. To mūsu dāsnie valdītāji uztapinās jau šoruden, ļaujot pārveidot bijušo Liepnas internātskolu par „bēgļu” mītni. Pārveide izmaksās ap 700 000 eiro.
Vai mums to vajag? Mums to nevajag. Nevajag Liepnas pagastam, kura vadībai, visticamāk, tika pateikts - internātskolā būs „bēgļu” centrs, un jūs tagad paklusējiet. To nevajag arī mums, valsts iedzīvotajiem kopumā. Ja velkamistiem tas ir dzīvessvarīgs jautājums - iemitināt Latvijā pēc iespējas vairāk klaidoņu un teroristu -, laidiet viņus iekšā savos mājokļos. Un ēdiniet paši. Un sildiet paši. Bet ārā nelaidiet.
(https://neatkariga.nra.lv/komentari/elita-veidemane/368736-vai-liepna-saks-veidot-beglu-geto)

Atbildēt

Skats no malas

25.04.2022. 19:56

»

lauķis

Kāpēc tad skolām nav bērnu?Vai tad tā nav mērķtiecīga teritorijas attīrīšana no cilvēkiem


Tas, ka lauku vidū stāv skola, kurā savas dienas vada parsdesmit skolotāji, kuri līdz piektajai klasei nespēj tos pārsdesmit bērnus, kas tur itkā mācās, pat lasīt iemācīt, jo jāpaspēj vēl kādās pāris vietās, lai aldziņu saksītu, cilvēkus ar bērniem šai vietai, jau nu nekā nepiesaista, ja pat neatbiedē. Neviens par sava bērna nākotni domājošs vecāks, savus bērnus šādās "skolās" nelaidīs, tad kam tās tur vajadzīgas, ja ne skolotājiem?

Atbildēt

Vai to gribēji teikt?

25.04.2022. 19:42

»

Skats no malas

Visas šīs skolas un arī tās, kas jau likvidētas iepriekš, vajadzēja likvidēt jau pirms 2009.gada novadu reformas, nevis bezjēdzīgi tērēt valsts un Eiropas naudu to renovācijai, kas patiesībā ir izšķērdēta un zemē nomesta nauda, par ko atbildība ne no viena nav prasīta un arī tas netiks darīts. Jau tad...


Jau kaut ar nedaudz loģisku spriestspēju apveltītam cilvēkam ir skaidrs, ka visas skolas ārpus Rīgas ir jālikvidē. Tur tikai sēž skolotāji savas iegribas dēļ, sargā siltās vietiņas un apgūst naudu. Uzņemtais kurss ir pareizs, galvenais nepiekāpties un visu novest līdz galam,

Atbildēt

Skats no malas

25.04.2022. 19:18

Visas šīs skolas un arī tās, kas jau likvidētas iepriekš, vajadzēja likvidēt jau pirms 2009.gada novadu reformas, nevis bezjēdzīgi tērēt valsts un Eiropas naudu to renovācijai, kas patiesībā ir izšķērdēta un zemē nomesta nauda, par ko atbildība ne no viena nav prasīta un arī tas netiks darīts. Jau tad kaut nedaudz ar loģisku spriestspēju apveltītam cilvēkam bija skaidrs, nebūs šīm skolām bērnu, bet nauda bija un tā bija "jāapgūst". Tas, kas pašreiz notiek ir tikai un vienīgi skolotāju iegribas, proti siltās vietiņas sargāšana. Kaut vai neliels piemērs, vai tad bērnu vešana no Alsviķiem uz Strautiņu skolu ir kaut kā izdevīgāka, kā uz Alūksnes skolu? Novēlu spēku novada vadībai, nepiekāpties intrigantiem, jūsu uzņemtais kurss ir pareizs.

Atbildēt

fakts

25.04.2022. 19:17

Kāpēc Alūksnes novada dome nolēmusi sagraut skolu tīklu?
Tāpēc ka tāds uzdevums dots visām patvaldībām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: