Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Saimnieks nezināms

07.10.2018. 00:35

Kāda jēga balsot par to, kurš rej, bet ir pie siksnas?

Atbildēt

vēletāja

06.10.2018. 15:23

Lai mainītu šo gauso 'kaut kas ir izdarīts" balsošu par KPV.LV,VISPIRMS IR JANOTIEK REVOLŪCIJAI,lai mainītu so valdības kārtību

Atbildēt

vēlētājs

06.10.2018. 09:21

Diemžēl tā ir. Lai JV, JKP un Par, kopā ar Saskaņu, nenolaistu latviešu valsti kanalizācijā, ir jābalso par latviskām partijām, kaut arī pret tām arī ir pretenzijas.
Man mazākais ļaunums ir NA

Atbildēt

ORKĀNS

06.10.2018. 08:01

Par ko tad lai balso? Saprast nevar.Par tiem veciem pretīgiem zagļiem?Tad jau labāk par jukušu lai visu satracina. Un varbūt tad kaut kas sāksies no jauna.Kamēr vecais nav noārdīts,nekas jauns nevar sākties.

Atbildēt

Lelle

05.10.2018. 22:57

Man dziļi nospļauties par tiem prežiem, tukšas vietas un tukšas skaņas līdz šim bijuši ieskaitot pastalu arī...bet arī nākamajā Saeimā nebūs nevienas partijas, kas gribētu atgūt Latvijai nozagto un ofšoros, ārzemju kontos nobēdzināto naudu!!! Nav nevienas partijas, kas gatavi saukt pie atbildības valsts izzadzējus un tautas iedzinējus nabadzībā. Nav nevienas partijas, kas gatavi tiesāt OIK ieviesējus. Cerēju, ka no potenciālajiem premjeriem šovakar kāds par to ieminēsies, bet nekā....Visi cīnījās tikai par personīgo vietu pie tautas sarūpētās siles. Secinājums: mana ģimene rīt sūta jūs visus dēt, idioti........

Atbildēt

MI

05.10.2018. 22:39

Rakstu nelasīju, bet tikai par virsrakstu.
Balsot par mazāko ļaunumu !?
Ieklausieties vārdos. Balsot par ļaunumu. Kāda tam nozīme. Par mazu vai lielu. Bet, balsot par ļaunumu?
Mūsu smadzenes ir sapuvušas.
Mēs akceptējam terminus, mēs domājam terminos mazākais ļaunums. Mazliet pazagt, bet labu sirdi, dalās. Pamelot, utt.
Latvija atdzims tikai un vienīgi tad, kad viņai nebūs pieņemami un saprotami termini mazākais ļaunums, pazagt, pamelot.
Izglītotam cilvēkam šadi termini nav pieņemami. Bet mums taču ir saulveži experti, kuri savu švakekspertīzi sniedz izmantojot šādus terminus, domas griezumu.

Atbildēt

ome

05.10.2018. 21:50

»

Antirevolucionārs

Es pateikšu kāpēc nevar balsot par Kaimiņu


tu neesi antirevolucionars,bet komunistu atkritums,skaidrs tev? nabaga radijums...

Atbildēt

tikai par KPV LV

05.10.2018. 20:55

»

tanks

Balsosim par kārtīgiem Latvijas patriotiem Kaimiņš,šmits LIEPIŅA Gobzems-Latvijā iestasies uzplaukums


par citiem nezinu un negribu zinaat,jo paarejie ir jau bijushi saeimaa,un vel gri un grib soliit,lidz vairs Latvijas nebus,bet buus liela saadza ar saskanjas valdibu Ushakova vadibaa.Amen.

Atbildēt

Piebilde

05.10.2018. 19:57

Tai rindkopai par Saskaņu nepiekrītu. Rīgā ir izdarīts ļoti daudz kas un pirms tam neviena bāleliņu partija nebija darījusi vispār neko. Tas , ka tur ir bijuši kadri, kas ir pazagušies, tad tādi ir bijuši pilnīgi visās partijās.

Atbildēt

Antirevolucionārs

05.10.2018. 19:54

»

ALexa

Kāpēc es balsošu par Kaimiņu? Visa mana ģimene, radi, draugi. Ne jau tāpēc, ka uzskatam, ka viņi ko mainīs, ka viņi ir labākie. Nē, varbūt pat vissliktākie.... Bet balsosim tāpēc, ka lai iešpļautu sejā ZZ, Vienotībai, Saskaņai un pārējiem tiem visiem, kas mūsu Latviju ir noveduši līdz d...sai. Un pat...


Es pateikšu kāpēc nevar balsot par Kaimiņu:
tāpēc ka matrožu revolucionārā pārliecība visu noārdīt NEKAD, NEKUR un NEKĀDOS LAIKOS neko labu tautai nav devusi, tikai postu, haosu un attālinājusi jebkādus uzlabojumus.

Atbildēt

Jurčix

05.10.2018. 18:19

attopieties, nebalsojiet par šnabi+kotletēm !!!

Atbildēt

ALexa

05.10.2018. 16:42

Kāpēc es balsošu par Kaimiņu? Visa mana ģimene, radi, draugi. Ne jau tāpēc, ka uzskatam, ka viņi ko mainīs, ka viņi ir labākie. Nē, varbūt pat vissliktākie.... Bet balsosim tāpēc, ka lai iešpļautu sejā ZZ, Vienotībai, Saskaņai un pārējiem tiem visiem, kas mūsu Latviju ir noveduši līdz d...sai. Un pat ja KPV tiks pie varas un nolaidīs visu līdz burbulim, tad karogs rokās, jo tāpat jau tālāk nav kur...

Atbildēt

tanks

05.10.2018. 14:54

Balsosim par kārtīgiem Latvijas patriotiem Kaimiņš,šmits LIEPIŅA Gobzems-Latvijā iestasies uzplaukums.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: