Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Neceriet!

21.03.2020. 11:27

»

reali

Latvijas sabiedrības interesēs ir atklāt pilnībā visas vietas, kur ir slimie, izolētie un šodien...


Ja nepietiks ar iebraucējiem, specdienesti paši izplatīs, kā tas notika Itālijā un citur, jo ķīnieši no jaungada sen vairs nepamet Ķīnu un tur apkarots makaronvīruss, ko acīmredzmi ieveda ASV specdienesti Ķīnā. Kopš 2014. g. Krievijas iebrukuma Krimā ASV atcēla nāvējošu vīrusu bioloģisku ieroču ražošanas pārtraukumu. Starp citu, netipisko pneomoniju no vīrusa nevis baciļiem un kokiem daudzi pārcietuši jau 2019. gada nogalē kā savdabīgu gripu.

Faktiski notiek pasaules karš, citā, mums neizprotamā formā - pasaule tiek inficēta, lai iznīcinātu planētas iedzīvotājus, sagrautu globālo ekonomiku un palielinātu valstu parādus.

UK inficēti 55 000 cilvēku un viņiem liedz darbu, un sūta mājās, lai slimību izplata pasaulē. Vietējos ārstē citādi.

Atbildēt

Astra

21.03.2020. 08:05

»

Pēcis

Vajag nosaukt arī ielu un māju


Nu izskatās ka mēs speciāli vedam Latvija tos no ārzemēm lai butu saslimušo skaits lielāks ,kāpec tadi speciāli reisi katru dienu ? Un ka ienak tie speciālie teisi ta 10-20 saslimušie vai ar vīrusu ko jūs te dariet ? Lai paliek visi kur ir tās 14 dienas karantinā.izskztas ka valdibai izdevigi ievest.cik daudz tautiešu paliek uz vietas lai neatgriestos un nebutu draugiem radiem risks .Paldies tautieši kuri mūs saprot!!! Tadi frukti ka Skrunda atgriezušies no Anglijas dzerdami vazajas pa Skrundu ,tadus cietumā! Un viņķelei ir jāatkapjas par mutes brūķēšanu kā ministre var pateikt piekš kam ta Ogre jums vajadziga vai viņķele vispār domā ko runā vina nav ieveleta saima tur ielidusi ka žurka un ta ari uzvedas!!!

Atbildēt

Latvija par izmērdēšanu?

20.03.2020. 20:14

Latvijā ir izmērdēšanas politika, tādēļ neziņo vīrusa izplatīšanās ceļus, vietas, la savā mājā grābstītos gar inficētām margām, rokturiem, nenorobežotos tuvākajos veikalos, sak, nekā nopietna nav. Arī žurnaļugas, tos tarp Aidis Tomsons, kāda TV24 saka - nav nozīmes izplatības ceļu ziņošanai vai tml.

Atbildēt

R

20.03.2020. 19:55

»

Pēcis

Vajag nosaukt arī ielu un māju


Atbildīgi cilvēki varētu paši darīt zināmu citiem par savu saslimšanu. Re, saslimušie Holivudas spīdekļi pat intervijas sniedz, paši stāsta kur inficējās un kā ārstējas. Londonā arī skatuves slavenības paši publicē par sevi ziņas un informā kā noris atveseļošanās. Pieļauju, ka par sifilisu būtu kauns stāstīt, bet konkrētajā situācijā, kad no paša īpaši daudz nekas nav atkarīgs - kad vīruss gaisā izplatās, kas tur tāds slēpjams?

Atbildēt

Starp citu

20.03.2020. 19:50

likums taču paredz arī piekrišanu ! Tas taču ir tik vienkārši slimniekam palūdz dot piekrišanu !
Masu mēdijos taču regulāri tiek intervēti saslimuši cilvēki un stāstīts kur viņi atrodas !

Atbildēt

Janka Pipars

20.03.2020. 19:36

»

Dzi

Ārkārtas stāvoklis pēc definīcijas atceļ visus datu aizsardzības likumus. Vēl jau bija tās mācības masu nemieru apkarošanā


Dzi esi stulbs vai izliecies. Ārkārtējais stāvoklis neko neatceļ. MK rīkojumā ir skaidri pateikts, ko un kam tas liek kaut ko darīt.

Atbildēt

Pēcis

20.03.2020. 19:16

»

Juris

Tas, ka nosauc precīzu skolu Salaspilī vai bērnudārzu Piņķos, nav datu aizsardzības pārkāpums. Taču, ja nosauksi pagastu vai pilsētu, tā jau būs teju vai krimināli sodāma rīcība


Vajag nosaukt arī ielu un māju !
Viņķelei vajadzētu šodien atkāpties dēļ neatbilstības veselības ministres amatā.
Kāpēc atbraucēji netiek totali izolēti no mums visiem, Rinkevič un Viņekle, Kariņ varat atbildet ??
Ko jus dariet pidaru valdiba ?

Atbildēt

reali

20.03.2020. 19:12

Latvijas sabiedrības interesēs ir atklāt pilnībā visas vietas, kur ir slimie, izolētie un šodien !!!
Tāpat Latvijas sabiedrības interesēs bija izņēmuma stāvokļa noteikšana valstī no 2.-7.marta, kad parādījās pirmais saslimušais.
Un vēl Latvijas sabiedrības interesēs ir pilnībā izolēt visus atbraucējus jau kopš 12.marta, neļaujot viņiem nonākt kontaktā ar tuviniekiem vai citiem sabiedrības locekļiem uz 2-3 nedēļām.
Ceru, ka šī valdība tiks agri vai vēlu notiesāta par bezdarbību ar īpaši smagām sekām Latvijas tautai.
Pie 1000. saslimušā sāks panikot konkrēti visi !

Atbildēt

hmm

20.03.2020. 18:58

Klausos šito viņķelveidīgo perpelēsanu un uzradās jautājumi; 1) Vai steidzīgi tiek iepirktas plaušu ventilācijas iekārtas?2) vai slimnīcās, ko aizklapēja ciet kāds meklē vecās iekārtas, ko varētu atjaunot? 3) vai kādā darbnīcā steidzoši netiek organizēta šo iekārtu ražošana? miljardu sadalīt jenoti māk, bet kojēdzīgu izdarīr laikam nesanāk.

Atbildēt

Slēpj,

20.03.2020. 17:10

lai būtu vairāk upuru!

Atbildēt

Liepājas izpilddirektors

20.03.2020. 15:10

80% inficēto ir Valsts un Pašvaldību iestāžu un uzņēmumu darbinieki.

Atbildēt

fon der von Bomzē

20.03.2020. 15:08

zivs pūst no galva,ar vīrusu inficējas tikai resnais un treknais gals

Atbildēt

Aha!

20.03.2020. 14:08

»

BBC News 2017. g. 20. decembrī rakstīja

ka ASV atceļ aizliegumu savās laboratorijās izstrādāt bioloģiskos ieročus, tostarp kā vīrusus. No drošiem avotiem zināms, ka ASV un NATO karavīriem pieejamas antivielas koronvīrusam. Šī nav dezinformācija. BBC News ikviens var atrast internetā. Bet avotus par antivielām neatklāšu, lai tās iegūtu interneta...


BBC News Русская служба Навигация на сайте
РазделыВ США отменили запрет на производство смертельных вирусов
* 20 декабря 2017
* Поделиться сообщением в Facebook

Поделиться сообщением в Twitter

Эксперименты с производством вирусов помогают искать новые способы лечения
Правительство США отменило трехлетний запрет на производство смертельно опасных вирусов в лабораторных условиях. Решение объяснили тем, что потенциальная польза исследований компенсирует возможные риски.
Лабораториям теперь можно синтезировать вирусы гриппа, атипичной пневмонии и ближневосточного респираторного синдрома (БВРС).
Запрет на исследования был введен после того, как в нескольких государственных учреждениях США были нарушены правила безопасности при работе с вирусами, в их числе - возбудители сибирской язвы и птичьего гриппа.
* Новое лекарство дает надежду страдающим болезнью Хантингтона
* Британские врачи достигли прорыва в излечении гемофилии
* "Зачем мне есть? Я же умер". Такие люди существуют
В 2014 году по недосмотру произошло два резонансных случая. В июне 75 сотрудников Центра контроля и профилактики заболеваний США в Атланте оказались в зоне, предположительно зараженной бактериями сибирской язвы.
В июле в исследовательском центре рядом с Вашингтоном была обнаружена бесхозная коробка, в которой находились старые пробирки с вирусом оспы.
Кроме того, возникли опасения, что опубликованные результаты исследований о возбудителях заболеваний могут быть использованы для создания вирусов-мутантов.


В 2014 году в США произошло сразу несколько случаев, когда по недосмотру была нарушена техника безопасости в лабораториях
Теперь Национальные институты здравоохранения США (NIH) объявили, что пришло время отменить мораторий на финансирование подобных исследований, предложив при этом новые инструкции по безопасности.
После снятия запрета каждую исследовательскую заявку будет рассматривать специальная комиссия ученых.
Заявка будет одобрена только в том случае, если комиссия решит, что другого способа провести исследование не существует, а также если сопряженный риск компенсируется возможной пользой.
Учреждения, которые занимаются исследованиями, должны продемонстрировать, что их деятельность этически оправдана. У них также должно быть достаточно ресурсов, чтобы обеспечить безопасную работу.
Согласно обновленным инструкциям, лаборатории должны ответственно вести исследования, быстро реагировать и минимизировать возможные риски. Кроме того, они обязаны принимать необходимые меры в случае аварий, несоблюдения правил и процедур, а также возможного нарушения техники безопасности.
"Я уверен, что главный биотеррорист - это сама природа. И нам нужно приложить все усилия, чтобы быть на шаг впереди", - говорит Самюэль Стенли, председатель Национального научно-консультативного совета по биобезопасности США, который руководит внедрением новой политики.
"Базовые исследования с использованием этих агентов в лабораториях, которые доказали, что могут работать без риска, - это ключ к мировой безопасности", - добавил он.
На исследовательские институты также ложится ответственность за то, что возбудители потенциально могут вызвать эпидемию.

Директор Национальных институтов здравоохранения США Френсис Коллинз утверждает, что новая процедура поможет снизить риски от экспериментов
По словам директора NIH Френсиса Коллинза, основная задача заключается в том, чтобы внедрить четкую процедуру, которая гарантирует, что все идет по плану.
Многие ученые встретили это решение с оптимизмом, утверждая, что уровень подготовки к пандемиям в стране резко упал и на национальном уровне, и на уровне штатов. Не последнюю роль в этом, по их мнению, сыграло сокращение финансирования.
В то же время противники нововведения говорят, что эксперименты с гиперморфными мутациями - когда белок меняет свою функцию - могут спровоцировать эпидемии.
Среди них эпидемиолог Марк Липсич из Гарвардского университета. В комментарии для журнала Nature он заявил, что такие эксперименты почти никак не помогут в подготовке к эпидемиям, при этом они могут стать причиной вспышек заболеваний.
Тем не менее, он приветствует введение более серьезной системы контроля за экспериментами.

Atbildēt

BBC News 2017. g. 20. decembrī rakstīja

20.03.2020. 08:45

»

Dirsas valsts

Šī jenotu mātīte pat vairāku nedēļu laikā nav uzskatījusi par vajadzīgu medijos atbilstoši informēt tos slimniekus, kurus sērga visvairāk apdraud, lai gan, piemēram, Anglijā vienai daļai no šādiem slimniekiem ir ieteikts 12 nedēļas izolēties no sabiedrības. Un zināt, kādu ļaunumu viņa klusām paveica...


ka ASV atceļ aizliegumu savās laboratorijās izstrādāt bioloģiskos ieročus, tostarp kā vīrusus. No drošiem avotiem zināms, ka ASV un NATO karavīriem pieejamas antivielas koronvīrusam. Šī nav dezinformācija. BBC News ikviens var atrast internetā. Bet avotus par antivielām neatklāšu, lai tās iegūtu interneta noteiktā kanālā, kuru neaizslēgtu.

Atbildēt

Dzi

20.03.2020. 07:44

Ārkārtas stāvoklis pēc definīcijas atceļ visus datu aizsardzības likumus. Vēl jau bija tās mācības masu nemieru apkarošanā....

Atbildēt

kad

20.03.2020. 06:37

Kad šitā beigs smaidīt.......

Atbildēt

piekrītu

20.03.2020. 02:58

»

iemesls, kāpēc nav jāatklāj

Mūsu pirmo inficēto pacientu mediji izskaitļoja un faktiski vajāja, lienot privātajā dzīvē


inficētā vietā iešpļautu ģīmī tādiem ziņkārīgiem žurnālistēm.

Atbildēt

Asiirietis

20.03.2020. 02:44

»

noriebies

Viņķele nav īstā vietā. Ilgi domā un nevar izdomāt


Kabalists Laitmans pats teica, ka visi ir tajās vietās kur tiem jābūt un notiks tā kā zhīdi pasūtījuši.

Atbildēt

Q

20.03.2020. 02:41

Nu kā jūs cilvēki nesaprotat, visa pamatā ir Viņķeles stulbums un savu iespēju un varas izrādīšana!

Atbildēt

Dirsas valsts

20.03.2020. 02:32

Šī jenotu mātīte pat vairāku nedēļu laikā nav uzskatījusi par vajadzīgu medijos atbilstoši informēt tos slimniekus, kurus sērga visvairāk apdraud, lai gan, piemēram, Anglijā vienai daļai no šādiem slimniekiem ir ieteikts 12 nedēļas izolēties no sabiedrības. Un zināt, kādu ļaunumu viņa klusām paveica jau 2019.gadā, nevienam to īpaši nepamanot? Tas pat nav salīdzināms ar Čakšas e-veselības izgāšanos un naudas izpumpēšanu. Grozīja MK noteikumus, par vairākiem gadiem saīsinot pacientu datu glabāšanu, tas ir, pretēji publiskajai vāvuļošanai par datu aizsardzību, parūpējās par ātrāku pacientu datu iznīcināšanu. Tad padomājiet, kādi ir šīs jenotu mātītes patiesie mērķi.

Atbildēt

Aina

20.03.2020. 00:12

Diemžēl valsts vara rūpējas par covid 19 importētājiem Latvijā, jeb precīzāk par viņu drošību. Savukārt pārējo Latvijas iedzīvotāju drošība un veselība šai valsts varai ir "pie vienas vietas".

Atbildēt

Tas ir apzināti, ne klīniskais idiotisms

19.03.2020. 22:48

»

voila

man interesē tā atbildība, kāda iestājas, ja notiek apzināta minēto datu slēpšana, šajā gadījumā infekcijas lokalizācijas noklusēšana. Un vai tas klasificējams kā klīniskais idiotisms vai arī apzināta profesionāla kaitniecība. Un tos kvēlos datu sargātājus man gribētos palaist ezerā kopā ar krokodilu...


Patīkami, ka par regulu ir ierunājies kāds advokāts. Taču, kā redzat, arī tas neko nedod, jo dzīvojam čekistiski komunistiskā 4.maija melu režīmā, kur "taisnība" ir tikai un vienīgi Viņķeles piesauktajiem SPKC "juristiem". Katram nedaudz izglītotam, loģiski (pat ne juridiski) domājošam izlasot Datu regulu, kļūst saprotams, ka tai nav ne vainas, bet problēma slēpajas tajā, kā 4.maija režīma čekisti un komunisti pretēji visām citām ES valstīm regulu "tulko" savām savtīgajām vajadzībām. Reāli tas ir skaidrs - nonākot atklātībā īstajiem datiem, 4.maija režīms vienkārši pašķīdīs, jo viss ir tā nolaists un izzagts, ka, lai kaut ko glābtu, ir jāņem no tiem, kas visu piesavinājušies. Tāpēc sāk slēpt jau ne tikai apdzīvotās vietas, bet pat jau mirušos, kā šodien LTV1 ziņās parādīja. PSRS laikā vienkārši uz noteiktiem dokumentiem, un pat kartēm bija zīmogs "Sekretno", un kā redzams, šo taktiku 4.maija režīma čekisti un komunisti un viņu atvases pielieto arī tagad. Vakar LR1 ziņās pateica, ka Igaunijā testi prioritāri tiek veikti riska grupu slimniekiem ar smagiem simptomiem un apdraudētāko profesiju pārstāvjiem (ne vārda par kaut kādiem iebraucējiem no citām valstīm ar nelielām iesnām vai galvaasāpēm), šorīt LR1 ziņās pateica, ka Lietuvā ieviesti ierobežojumi bezrecepšu un pirmās nepieciešamības medikamentu tirdzniecībā. Bet kas ir 4.maija režīmā? Visas maskas aptiekās izpirktas, un tagad tiek tirgotas internetveikalos, bezrecepšu zāles arī jau grūti nopirkt, bet testu veikšana ir reāls genocīds - par slimības "skartajām" valstīm ir atzīta jau visa Pasaule, izņemot 4.maija režīma pārvaldīto teritoriju, un tie, kas dzīvo šajā teritorijā un nav tajā iebraukuši no Pasaules, nav pelnījuši saņemt testu, pat ja ir jau smagi simptomi! Un šāda genocīdiska prakse tiek turpināta pat pēc ziņās pateiktā par testu veikšanas kārtību Igaunijā!

Atbildēt

veletaji,laujiet vinkelei atgriezties Rezekne !

19.03.2020. 22:47

»

noriebies

Viņķele nav īstā vietā. Ilgi domā un nevar izdomāt


Vinas staditos kapostus pie ministru kabineta majas Riga ari apeda gliemezi !

Atbildēt

Ka koncerta !

19.03.2020. 22:45

Greta Tumberga tikai iesildija korona virusu !

Atbildēt

GEO

19.03.2020. 20:47

Pareizi, Lauri !
Lai Tev veselība !

Atbildēt

noriebies

19.03.2020. 19:16

Viņķele nav īstā vietā. Ilgi domā un nevar izdomāt.

Atbildēt

REKOMENDĀCIJAS

19.03.2020. 19:14

Pēc neoficiāli apstiprinātas informācijas no LIC speciālistiem Latvijā gaidāma COVID 2019 infekcijas gadījumu straujšs pieaugums pēc 2 nedēļām, tas ir aprīļa sākumā.

Stingri tiek šodien rekomendēta pašizolācija 30 dienu garumā un pilnīgi izslēgt lietot sabiedrisko transportu, bet tā vietā iet ar kājām un braukt ar velosipēdu.
Hepa filtri nespēj aizsargāt vīrusa izplatību, tiek rekomendēts bieža telpu ventilācija ar caurvēju.

Atbildēt

Kocins

19.03.2020. 17:02

»

interesanti

Kā tas palīdzētu infekcijas ierobežošanai? Uzzinājusi, ka tavā pilsētā ir inficētais, tu pārstātu laizīt durvju rokturus? Tikai tas saslimušais bija tajā pilsētā arī vakar, kad viņam noņēma analīzes un arī aizvakar un aizaizvakar, kad slimības simptomu vēl nebija, bet vīrusus varēja atstāt visur...


Atvainojos,bet apbrīnoju jūsu debīlismu.Ja zinātu kurā pilsētā vai miestā ir inficētais kurš vienkārši ir tikpat debīls un apmeklē sabiedriskas vietas,tad es sēstos mašīnā un brauktu iepirkties un paelpot svaigu gaisu tur kur neatrodas tie nesapratēji.Ja tāda vieta nebūs,tad sēdēšu mājās un pasūtīšu nepieciešamā piegādes.

Atbildēt

interesanti

19.03.2020. 16:50

»

ESMAIJA

Manuprāt, tas tikai palīdzētu slimības ierobežošanai, ja cilvēki zinātu kur, kas un kad.Tā nav lieta kas jāslēpj. Ne jau vārdu kāds prasa, bet konkrētas vietas norādi. Un tam turēties pretī nav normāla, bet debīla cilvēka rīcība. Vai tīšu prāt izvērsta ļaunprātība pret veselajiem...


Kā tas palīdzētu infekcijas ierobežošanai? Uzzinājusi, ka tavā pilsētā ir inficētais, tu pārstātu laizīt durvju rokturus? Tikai tas saslimušais bija tajā pilsētā arī vakar, kad viņam noņēma analīzes un arī aizvakar un aizaizvakar, kad slimības simptomu vēl nebija, bet vīrusus varēja atstāt visur.

Atbildēt

Derdz

19.03.2020. 16:44

Kam jums visiem tas kartes vai tada kada ir jeb detalizetaka tas neko nemaina galvenais ieverojiet epid.prasibas utml un ceresim uz to labo jo kuri iebrauc latvija uz robezas aizturet un uz noteiktu vietu karantinu divam nedelam nevis laut doties uz majam.bet galvenais cik daudz mes zinam par to virusu kaa izplatad ..varbut ja nav nekadu simptomu cilvekam elpojot gaisa no ieksa noklust telpa pie citiem.

Atbildēt

Laurim

19.03.2020. 16:40

Ir skaidrs, kā Ļaudīm ir taisnība, turklāt viņš šos likumus zina daudz labāk par inspekcijas aprobežoto bābu bataljonu. Problēma ir citur- viņķeles ministrijā nav neviena, kurš prastu karti piesaistīt datiem, jo ĢIS viņiem ir kosmosa zinātne...

Atbildēt

tizlenis

19.03.2020. 16:26

»

Lauku iedzīvotājs

Jūs aptrakuši esat Rīgā...


Gan Valmierā, gan Alūksnē ir saslimušais. Arī Siguldā.

Atbildēt

Juris

19.03.2020. 16:23

Tas, ka nosauc precīzu skolu Salaspilī vai bērnudārzu Piņķos, nav datu aizsardzības pārkāpums. Taču, ja nosauksi pagastu vai pilsētu, tā jau būs teju vai krimināli sodāma rīcība.

Atbildēt

S

19.03.2020. 15:06

»

voila

man interesē tā atbildība, kāda iestājas, ja notiek apzināta minēto datu slēpšana, šajā gadījumā infekcijas lokalizācijas noklusēšana. Un vai tas klasificējams kā klīniskais idiotisms vai arī apzināta profesionāla kaitniecība. Un tos kvēlos datu sargātājus man gribētos palaist ezerā kopā ar krokodilu...


Tu no mēness nokriti? Latvijā neviens ierēdnis ne par ko neatbild. Viņiem,redz, politiskā atbildība. Piezīme vai rājiens labākajā gadījumā.Būtu kā Ķīnā, kur pie sienas liek, būtu kārtība valsts pārvaldē. Kīnā 1,4 miljardi iedzīvotāju, bet kārtība un sasniegumi nav salidzināmi ar bezatbildības citadeli - Latviju. No varas un varnešu pašu personīgās atbildības atkarīga valsts.

Atbildēt

Ķīna, Izraēla var

19.03.2020. 15:02

»

Хм

Да, их карта очень удачное решение! Не раскрывая имен, например указать, что 15 марта в 16.40 сел в автобус Рига Валмиера. Все, кто ехал этим рейсом, могут проветриться сразу.и в чем тут нарушение...


Ir manīts, ka Ķīna, Izraēla publicē visas ziņas, sīki un pilnīgi, cik pilnīgi, nezinu, saka ka pat v;ārdus raksta, lai cilvēki zinātu, lai aizsargātos un lai piespiestu inficētos sargāt citus.

Atbildēt

R

19.03.2020. 15:00

»

iemesls, kāpēc nav jāatklāj

Mūsu pirmo inficēto pacientu mediji izskaitļoja un faktiski vajāja, lienot privātajā dzīvē


Varēja pats paziņot, saslimšanas faktā nekā slēpjama nav. Precīzi informējot, būs mazāks skaits saslimuso

Atbildēt

neKrievs

19.03.2020. 14:59

»

Tumaija!

Koronvīruss izspruka no Ķīnas laboratorijas? Kurš tam tic? To izlaida pa visu pasauli slependienesti, lai korelētu biržu indeksus, atbrīvotos no tiem, kam vāji nervi un uzsāktu pasaules karu, civiliedzīvotājiem liekot tupēt mājās un lai nevazājas apkārt un nelido ar lidmašīnām karadarbības arēnā Defender...


Ja Krievja, Krievijas specdienesti (sarunā - krievi) stāsta kaut ko, it kā sliktu, tas nozīmē, tad zini, ka viņi stāsta par sevi, lai paskrietu priekša, kamēr pasaule nesaķ kladzināt, ko nodarīja krievi. Tā ir čekistu izgudrota metode kā nodošināt viņus - re , tas fakts ir citu ļaunais darbs. Un noklausies video un spried vai tā ir taisnība:

https://www.facebook.com/miervaldis.kalans/videos/2936147126444592/UzpfSTEwMDAwMTU0MjExNzE0NDoyOTc3NzMxNTYyMjg4MjE4/?comment_id 2979041652157209¬if_id 1584311250623560¬if_t feed_comment

Atbildēt

TT

19.03.2020. 14:57

»

Inga

Beidzot kāds pamatots viedoklis par datu aizsadzību. Paldies autoram...


pašiem saslimušajiem varbūt jāinformā un pie sava dzīvokļā vai mājas jāizkar karogs ar uzrakstu COVID? Tā būs ātri un efektīvi!

Atbildēt

Хм

19.03.2020. 14:45

»

XXX

Lietuva ir uzzimejusi pilnu karti, ka inficejusies parvietujusies pa Lietuvu ( ir ari pa Latviju). Vini vairs nav ES, ja var so datu aizsardzibu parkapt sabiedribas intereses, bet Latvija nevar


Да, их карта очень удачное решение! Не раскрывая имен, например указать, что 15 марта в 16.40 сел в автобус Рига Валмиера. Все, кто ехал этим рейсом, могут проветриться сразу.и в чем тут нарушение ?

Atbildēt

Tumaija!

19.03.2020. 14:29

»

ESMAIJA

Manuprāt, tas tikai palīdzētu slimības ierobežošanai, ja cilvēki zinātu kur, kas un kad.Tā nav lieta kas jāslēpj. Ne jau vārdu kāds prasa, bet konkrētas vietas norādi. Un tam turēties pretī nav normāla, bet debīla cilvēka rīcība. Vai tīšu prāt izvērsta ļaunprātība pret veselajiem...


Koronvīruss izspruka no Ķīnas laboratorijas? Kurš tam tic? To izlaida pa visu pasauli slependienesti, lai korelētu biržu indeksus, atbrīvotos no tiem, kam vāji nervi un uzsāktu pasaules karu, civiliedzīvotājiem liekot tupēt mājās un lai nevazājas apkārt un nelido ar lidmašīnām karadarbības arēnā Defender 2020. laikā. Ļaunuma impērijai Krievijai būs vienreiz kirdik krievu nacistiskajiem staļinistiem - Krievijas militāristiem un viņu klaunam Putina klonam, jobanajam udmurtam.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: