Menu
Pilnā versija
Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Linda Liepiņa · 07.09.2020. · Komentāri (57)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Šie izgāzušies

21.09.2020. 06:42

Par šo pederastu partiju balsi nedevu balsojot. Jābalso ar Tukšu aploksni lai netiek neviens

Atbildēt

Ievēlam

15.09.2020. 13:34

»

Un tiešām

, un tiešām mēs tādus/as ievēlam. Paliek kauns


jā -ievēlam "prastus" cilvēkus. Jāmācās saredzēt šo "prastumu" vēlēšanu laikā. Tas gan mums jāmācās.

Atbildēt

Un tiešām

15.09.2020. 13:30

, un tiešām mēs tādus/as ievēlam. Paliek kauns.

Atbildēt

Dollārs

12.09.2020. 17:44

Atvainojos, bet kas ir 10. Oktobrī?

Atbildēt

Afanasijs

11.09.2020. 17:23

Jums vajadzētu redzēt cik neadekvāta un prasta ir šī būtne, kad atrodas reibumā publiskās vietās, tas nesenā pagātnē, bet nemaina lietas būtību...

Atbildēt

Yes

11.09.2020. 10:41

»

LP

Lauķi, nu gan sad.....i


NA mēsli

Atbildēt

Roberts

11.09.2020. 10:40

Es gan eju kakāt katru dienu

Atbildēt

Lapa

10.09.2020. 10:12

»

Aiva

Cik prasta mātīte


Ko var teikt par tiem LV pilsoņiem, kas balsoja par viņu u.c. no KPLVL, JKP, paristiem.... u.t.t.

Paliek jautājums, par ko vispār balsot?

Atbildēt

Lapa

10.09.2020. 10:09

Nožēlojami pakāpties uz vectēva dzīvi. Ko pati esi paveikusi? Mācijusies Baltijas krievu institūtā?
Deputātes CV - izlasot ir priekšstats, kas par "putnu" ir šī dāmīte.

Atbildēt

Neimaņmāte

09.09.2020. 13:05

Ja tas ir rakstīts žvingulī, tad vēl OK.

Atbildēt

Aiva

08.09.2020. 23:05

Cik prasta mātīte...

Atbildēt

kinomīlis

08.09.2020. 20:40

Vai jaunas šausmenītes reklāma?Tādi foto!

Atbildēt

Elmars

08.09.2020. 16:52

Lindiņ, kā es Tevi saprotu.... 10.oktobris-Pasaules Garīgās Veselības diena. Tu jau sen esi To pelnījusi. Lai veicas.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

08.09.2020. 15:43

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

kāpēc tik slikti?????????????

08.09.2020. 15:23

»

Hehe

Par daudz goda


festivāļi gan mums stulbi, priekš dzeltenās preses...
MĀCĀS jau skolās un internetā, izcili materiāli, lekcijas............kādas s-lampas............

Atbildēt

Hehe

08.09.2020. 06:30

»

Lindas Liepiņas

ideoloģiskais paraugs Saeimā ir Ināra Mūrniece, pusžīdene no tā saucamās NA, galvenā cionisma ideoloģijas turpinātāja un ieviesēja Latvijas likumdošanā


Par daudz goda
Prasta blondīne, kuras vienīgais uzdevums izsjatīties sakoptai, skūt paduses un pžu, kā arī spēt nolasīt no lapiņas īsus tekstus

Atbildēt

Linda ir naiva līdz prāta aptumsumam-

08.09.2020. 05:43

»

lauķis

Nu nepārliecināja Linda...


domāju, ka viņu izmanto. Neko nesaprotot no politikas, viņa virzās politikā pa vien savu “intuitīvo ceļu”, faktiski pareizi sevi pozicinējot politikā. Viņa kā sieviete nojauš, ka cionisma ideoloģijas stabilākā nots Latvijā ir “latviešu nacionālisms”, kontautai stabili un regulāri tekstos mēģina iebarot galvenie tā saucamās “NA krustneši”, kas faktiski cionistiem palīdz iznīcināt latviskuma ideoloģiju latviešos - latviešus vedot bezcerībā kosmopolitizējot Latvijas sabiedrību.

Atbildēt

Nekad nevajag aizmirst piebilst un precizēt,

08.09.2020. 05:37

»

Ārprāts, kāds stulbums dveš no šī raksta!

Šis raksts ir pierādījums tam, ka stulbums valda Latvijas politikā. Linda Liepiņa, vai jums prātiņš ir? Jūs pat neapzināties to, ka liberasti, sorosisti (tie, kuri bija un ir pie varas un ir īstie sūdu taisītāji) jūs izmanto, lai skalotu smadzenes tautai ar savu liberālisma ideoloģiju. ... šī Linda ...


ka Ījabs ir tomēr cionistu ideologs, ka visi sorosisti, “liberasti” kā liberāldemokrāts I. Ījābs, globālisti utt. ir cionisti, cionisma ideoloģijas nesēji un ieviesēji. Cionisms slēpjas aiz dažādiem nevainīgiem terminiem, pat tā saucamā NA ar R. Dzintaru, R. Zīli realizē cionisma iedoloģiju, slēpjoties aiz “nacionālisma izkārtnes”.

Atbildēt

lauķis

08.09.2020. 05:35

Nu nepārliecināja Linda.
Jau liela meitene bet izliekas naiva,un melo.Sistēmas ietvaros nav iespējams pret to cīnīties,sistēma tevi samaļ,vai arī tu sāc gaudot sistēmas valodā,atrodoties sistēmā tu to baro,pat ja tā nedomā.
Un vēl pretīgāk ka Linda piemin savu vectēvu,viņš noteikti necīnījās par šo režīmu.

Atbildēt

pumpeduse

08.09.2020. 00:40

Gobzems no zāles : jauni puiši!
Khm, khm khm.
Vai Linda mērķē uz Nacionālo apvienību?

Atbildēt

Ārprāts, kāds stulbums dveš no šī raksta!

08.09.2020. 00:16

Šis raksts ir pierādījums tam, ka stulbums valda Latvijas politikā. Linda Liepiņa, vai jums prātiņš ir? Jūs pat neapzināties to, ka liberasti, sorosisti (tie, kuri bija un ir pie varas un ir īstie sūdu taisītāji) jūs izmanto, lai skalotu smadzenes tautai ar savu liberālisma ideoloģiju. ... šī Linda Liepiņa - kā var saprast no raksta - pat esot jutusies pagodināta par uzaicinājumu pie lampampiņiem! Idiotisms! Linda Liepiņa pat nav sapratusi ka sorosa fonda vadītājs Latvijā ivars ijabs tādā veidā sevi ienesa Eiropas Savienības Parlamenta krēslā! Ārprāts, kāda vientiesība dveš no šī raksta! Linda liepiņa ar sajūsminātu aizgrābtību runā par ideoloģisku pretinieku - liberastiem, lampampiņiem, un ivaru ijabu! ... Tas ir Idiotisms! ... Šeit nav jāsmejās, par stulbumu ir jāņirdz

Atbildēt

Limda, es tev tivu, bet Gobzemam neticu nevienam viņa vārdam!

07.09.2020. 22:15

Tu esi naiva, Linda! Jo tu nerunā par ieročiem!

No cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas “profesore”, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts korporāciju, “Gudro stratēģija un taktika”.

“Tautai akli jāuzticas drukātam vārdam un ar viņu saistītām maldu mācībām. Gandrīz visa prese atrodas mūsu varā un tā nodrošinās enerģisku atbalstu. Tautai jātic, ka varturi valstij kaitē ar augstāku mērķi un nolūku, ka tie aizstāv strādnieku šķiru un pasaules saimnieciskos principus”.


“Ja Eiropas valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad “gudro” vārdā atbildēs amerikāņu, ķīniešu vai japāņu “lielgabali”. Briesmu gadījumā “gudrie” draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm.”


“Es zinu noslēpumu, kā caurmēra latvietim likt noticēt visam, ko es vēlos. Parādiet kaut ko televīzijā, un tas kļūst par realitāti. Ja pasaule ārpus televīzijas ir pretrunā ar TV tēliem, cilvēki sāk mēģināt šo pasauli pārveidot tā, lai tā tiem līdzinātos.”

Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes.

“Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja terora formā.”

“Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts.” “


“Spēkam (augstiem amatiem) jāizkaro uzvara tiesiskos jautājumos, lai vestu uz liekulību (pie kukuļošanas, krāpšanas, nodevības). Tauta jāpieradina pie nelikumības.”


“ Mēs sev nodrošināsim milzīgas monopoltiesības kā varenu bagātības avotu, kā arī izdevīgus amatus, no kā (kā valsts maksas un banku kredīti) būs atkarīgas citas- pat lielas bagātības.”


“No sākuma atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņām galvo. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi”.


“Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Svarīgi ir tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta neatrod vairs izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.”


“Naudai ir spēks, kurš ir tikai “gudro” rīcībā. Mēs sev nodrošināsim milzīgas monopoltiesības kā varenu bagātības avotu, kā arī izdevīgus amatus, no kā (valsts maksas un kredīti) būs atkarīgas citas - pat lielas bagātības. Nekustamo īpašumu īpašnieki ir mums kaitīgi, viņiem nolaupīsim zemes īpašumus, paaugstinot nodokļus.”


“Viens apdāvināts radošs tautas gars gan spētu mums kaitēt vairāk nekā miljons ļaužu, kas ir savstarpēji sašķelti. Tādi tautas gara spēki ir jātraucē jau pašā sākumā. Viņu domas ir jānoved līdz galējībai, lai labāk varētu sēt nesaskaņas”.
“Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai dzīvnieks, kas pakļaujas stiprākam un ka novājināta tauta padodas iznīcībai.”

“Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personu rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, jo neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu mācībām un melkulību.

Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslāpēta ar kosmopolītisko pārliecību.”

Atbildēt

Pentaklizma

07.09.2020. 22:01

Foršs raksts. Paldies, Linda! Tomēr par 10.oktobri derēja paskaidrot sīkāk, ne visi cilvēki seko Gobzemam FB.

Atbildēt

Oki

07.09.2020. 21:58

»

Nju

Moš' Aldža G partiju dibina


Varbūt, bet tas priekš neticīgā ir pārāk gudrs jautājums . Neticīgais netiek gudrs - tāds ir virsraksts .

Atbildēt

metamais

07.09.2020. 20:59

»

Oki

Es Gobzemam ticu


Ticība neprasa izskaidrojumu.Tici.Apliecini savu ticību.Tad salāpi vilšanās paģiras un meklē jaunu ticamo.

Atbildēt

Kas būs tālāk

07.09.2020. 20:09

Sazatikās lumpeņu un lampeņu noziedzīgie klani.

Atbildēt

hm

07.09.2020. 20:00

Nemīz, nedirs ... iespaids, ka prostitūtu komunikācijas stils pārņēmis deputātus. Gribētos ticēt, ka tikai stils.
Piedevām naiva pagātnes romantisma pārņemta sieviete. Vai tādam jābūt tautas kalpam? Vai nevajadzētu norāpties no pagātnes mākoņiem un nostāties uz zemes? Palūkoties, kas notiek šodien, te un apkārt - tas nu būtu prasīts par daudz!

Atbildēt

Vientiesis

07.09.2020. 19:25

Visu cieņu Lindas patriotismam!Tomēr politeķes talantu nejūt,varbūt trūkst dotību?

Atbildēt

nutad

07.09.2020. 19:20

»

Oki

Es Gobzemam ticu


pac vainīkc .

Atbildēt

Oki

07.09.2020. 18:43

»

neticīgais

Tā arī netieku gudrs, kas notiks 10.oktobrī. Otrkārt, kāpēc tik patriotiskā Liepiņa izpaužas sādos rakstiņos, nevis Saeimas tribīnē...


Pirmkārt savu partiju nodeva tie, kas paklājās zem Vienotības un uzmeta Gobzemu . Liepiņa un Šmits nav uzmetēji . Tālāk tev skaidrot nav vērts , nedaleks .

Atbildēt

neticīgais

07.09.2020. 18:34

Tā arī netieku gudrs, kas notiks 10.oktobrī. Otrkārt, kāpēc tik patriotiskā Liepiņa izpaužas sādos rakstiņos, nevis Saeimas tribīnē?
Tā arī nevaru saprast, kāds ir viņas patriotiskais pienesums Saeimai un mums,sabiedrībai? Vai viņa jelkad ir padomājusi, kāpēc tik daudz cilvēku Saeimu neuzskata par paraugu, kā vajadzētu dzīvot un strādāt.
Lindas kundze,ticu, ka jums labi ļaudis rados, bet neticu jums pašai. Jūs savu darbību sākāt ar nodevību pret partiju, kura jūs ieveda Saeimā.
Uzreiz tēlojāt nogurušu un vīlušos dāmīti

Atbildēt

ha-ha

07.09.2020. 18:21

Vai tik tie ložmetejnieki arī komunistos nav pabijuši? Gan jau meitēns arī par to nav kursā.

Atbildēt

labāk būtu paklusējusi

07.09.2020. 18:09

»

demenciāts

Baigi ir tas,ka tādus ievēlēja


Pat par savu vectēvu maz ko zina.Tādi mums tie deputāti.

Atbildēt

Oki

07.09.2020. 18:07

Es Gobzemam ticu .

Atbildēt

aldis

07.09.2020. 17:54

neatstāj,neko citu,kā ne labu iespaidu.

Atbildēt

ha

07.09.2020. 17:40

Katrā ekonomiski - politiskajā iekārtā toni nosaka muļķi. Tāpēc arī tādu KPV ievēlēja

Atbildēt

Piepe

07.09.2020. 17:40

Kas notiks 10.oktobrī. Rakstīts ir par pašai personiski svarīgām domām. Vai šo vajadzēti katram publiski sludināt? Iespējams jā, jo ļaudis visapkārt tādi sašlukuši. Būtu jau jauki, ja autore atklātu vēl kādu domu kādēļ tāds teksts publiski palaists. No rakstītā nevar saprast.

Atbildēt

Vai

07.09.2020. 17:24

Nu gan sarakstījusi. Iepūtusi ar Kaimiņu??

Atbildēt

demenciāts

07.09.2020. 16:39

»

ABC

Otrā Ždanoka. Baisi, ka tādas sēd Saeimā


Baigi ir tas,ka tādus ievēlēja.

Atbildēt

show must go on

07.09.2020. 16:37

Viena partija vairāk vai mazāk?Būs par ko tukšos maisus kulstīt,nekas vairāk.Siles garums paliek nemainīgs.Saimnieks ļaus nedaudz pagrūstīties un pakviekt,lai neveiklie,apslinkušie,aizdomīgie tiktu atstumti.

Atbildēt

..

07.09.2020. 16:25

»

visu cieņu abiem dakteriem Liepiņiem

Rūdolfs vispār bija novada glābējs, mūžīgs paldies


visu cieņu un mūžīgs PALDIES mūsu vectēviem pirmajā karā un otrajā - mūsu tēviem leģiona rindās stāvēja un krita par brīvu Latviju! Viņu drosme un Latvija ir mūsu gēnos. To gēnos, kas nes to tālāk dzīvē nevis, par nožēlu, politikā.

Atbildēt

nu

07.09.2020. 16:20

Tas jau sen bija zināms, ka Aldim patīk jauni puikas, izrādās, ka Lindai arī.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: