Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

interesanti

05.09.2020. 09:08

Berķis labi pazīst Arvīdu Ozolu no Zemkopības ministrijas?

Atbildēt

maldies

04.09.2020. 20:38

»

Padoms

Nu nelasiet tās avīželes! Izčabēs pašas par sevi


zombiji mutēs ctās formās

Atbildēt

Padoms

04.09.2020. 13:52

Nu nelasiet tās avīželes! Izčabēs pašas par sevi!

Atbildēt

TYT

04.09.2020. 13:49

Berķu noziedzīgais klans ir piebarojis un kontrolējis ne tikai prokremlisko A/Par!, bet arī tās centrālo grupējumu - Vienotība un kontrabandistu piesegorganizāciju - JKP. Bordāns savu saiti ar Berķi un LA pat īpaši nenoliedz.
Kads bruks šī korumpētā sistēma, tad Berķu famīlija var nonākt cietumā, kā vieni no galvenajiem līdzdalībniekiem valsts nozagšanas shēmās.

Atbildēt

?

04.09.2020. 07:06

»

dzeltenais

suņa murgu raksts


ko tu seit dari? tevi tacu sorositu lampa gaida vel lielakam prata aptumsojumam !

Atbildēt

dzeltenais

03.09.2020. 20:53

suņa murgu raksts

Atbildēt

Z

03.09.2020. 18:46

Latvijā valdībai slikta slava, Saeimai slikta slava, tiesām neuzticas,tāpēc arī slikta slava, prese uzpirkta, tāpēc arī slikta slava. Rezultātā taisnīgums un tiesiskums nav. Un tā jau 30 gadus...

Atbildēt

visur BŪS

03.09.2020. 16:29

»

R.

galvenais jāpieskata "Rīgas meži", kas ar tiem notiks! Jātur acis vaļā. Tur būs


mērķis jau tilts..............visi taču sovak-č

Atbildēt

atbilde

03.09.2020. 15:19

»

Pilsonis

Sankcijas izlūdzās ne tikai pret Lembergu. Arī pret Latvijas īpašumu sankcijas tika panāktas...


šo radījumu (nav iespējams nosaukt tos par cilvēkiem) dzīvnieciskais naids pret Lemberguiet pāri visam - viņš ir jāiznīcina ar meliem, šantāžu, safabricētiem un uzpirktiem tiesas materiāliem, jā, arī neskatoties uz to, ko tas maksā Latvijai. Un maksā ne maz. Cerības ir mazas arī uz ASV tiesu, jo kā Jūs jau minat - sorosieši te vai tur tā ir vienota banda. Jācer, ka šo to kungi būs spiesti atklāt.

Atbildēt

Ir tā

03.09.2020. 14:47

Berķa intereses pārstāv E. Čeporjus.
Viņš ir viņu kalps/ sulainis, uzticamības persona utt..
Čeporjus vārds parādās pie Latvijas Attīstībai dibināšanas. Tā kā Berķis ir klāt tur no pirmās dienas un vēl krietni pirms tam. Tikai ielikteņi un kalpi izpilda pavēles par dienišķo maizi.

Atbildēt

:)

03.09.2020. 13:51

Radies iespaids, ka LA saturu veido draugu klubiņa dalībnieka Šmidres sieva

Atbildēt

atbilde viedoklim "ko tu tur murgo"

03.09.2020. 13:46

»

Ko tu tur murgo?

Bet kādu laiku atpakaļ Putins intervijā Financial Times paziņoja par liberālisma beigām, skaidrojot tā kroplību un postu tautām


vai cien. tautietim veselais saprāts vēl ir piederīgs? vai tautietis spēj atšķirt / citnošķirt ārpolitiku no iekšpolitikas? ... gadījumā, ja veselais saprāts ir sen pazaudēts, tad paskaidroju sekojošo: tieši tāpēc, ka utopiskās ideoloģijas ir bankrotējušas (nazi, komunisms, liberālisms), krievijai ir svarīgi, lai šīs ideoloģijas vēl tiktu uzspiestas valstīm, kuras ir jākontrolē

Atbildēt

saucas sociķi

03.09.2020. 13:15

.................

Atbildēt

super! vairāk rakstu par šo breķi - krievijas aģentu!

03.09.2020. 12:31

super! vairāk rakstu par šo breķi - krievijas aģentu! ... Šodien ir ļoti viegli izskaitļot krievijas aģentus - visi ir liberastu aizstāvji un pārstāvji! :)))) ... krievijas politika - jo sūdīgāk ar nacionālo identitāti mūsu zemītē, jo labāk ... tāpēc visādi atparisti tā cenšas nomainīt Eiropas "kultūras nācijas" identitāti pret "naudas nācijas" identitāti t.i. nosaucot to bezformīgos simbolos kā "pilsoniska nācija" vai "politiska nāciaj" .. :)))) ... idiotisms, vai ne? ... un tie, kas dod naudu šādas ideologijas atbalstīšanai ir acīmredzami, -tas ir berķis! ... un mūsu drošības dienesti izliekas par beigtiem , neko neredzošiem , neko nesaprotošiem :))) ... vienu dienu tautas dusmas, caur deputātiem, aizslaucīs mēslainē šos aklos drošībniekus. Pavisam drīz! :)))

Atbildēt

super! vairāk rakstu par šo breķi - krievijas aģentu!

03.09.2020. 12:22

super! vairāk rakstu par šo breķi - krievijas aģentu! ... Šodien ir ļoti viegli izskaitļot krievijas aģentus - visi ir liberastu aizstāvji un pārstāvji! :))))

Atbildēt

vai taisnība?

03.09.2020. 12:17

Ka galvenā redaktrise jau pamazām jaunu darbu sāk meklēt? Domāja, ka Krustiņonkuli pametīs zem ceļaruļļa un viss būs kārtībā, bet nekā?

Atbildēt

kas interesanti

03.09.2020. 12:07

»

to hihi

Ir nu gan vienam otram nestabila psihe. Pietika LA atteikt 'interviju' un viens otrs joprojām tā sanervozējies, ka ar Pietiek lasītāja segvārdu turpina piepurkšķināt telpu


Izskatās, ka LA "redakcija" ir ne pa jokam satraukusies, ka Olafs šiem sviestiņu uz maizītes atņems par sliktu uzvedību.

Atbildēt

Pilsonis

03.09.2020. 11:21

»

ESMAIJA

Vaitad, kad Bordāns ar svītu ieradās Asv, lai lūgtu noteikt sankcijas pret Lembergu... un tās arī noteica, viens no iemesliem netika minēts politisko spēku - tā tautiski runājot - uzpirkšana? Tikai bez tiešiem pierādījumiem. Bet te ir pierādījumi vairāk kā vajag!!!! Savā laikā arī Vīķe skandināja vārdu...


Sankcijas izlūdzās ne tikai pret Lembergu. Arī pret Latvijas īpašumu sankcijas tika panāktas.
Cerams Lembergam ASV tiesā vismaz sanāks panākt sankciju pamatojumu atklāšanu.
Kaut gan ņemot vērā, ka tiesu varu ASV kontrolē klintenoīdi jeb kā pie mums viņus sauc par sorosu, un pie tam kangaram bordānam par tiesu informācija jau ir nopludināta, šaubos vai izdosies. Tajā demokrātijas citadelē korupcija ir drūmākā

Atbildēt

Pilsonis

03.09.2020. 11:10

No lielajiem tā saucamajiem medijiem, kas tad nav melu midzenis? Bet melu midzeņos tak vieni meļi strādā, bez kauna, bez sirdsapziņas, pie tam bieži ļoti aprobežoti, ar intelekta mazspēju.
Nezinu, tādus tur speciāli ņem darbā, jo visu laiku melot nav viegli. Vai arī viņi visu laiku melojot notrullinās, degradējās

Atbildēt

ES

03.09.2020. 11:09

»

pierādījumi štābeļiem arī par hūti

a Lembja slavenās burtnīciņas ar Pleskavas šoseju, TB/LNNK sivēntiņiem, u.c. aizgalda personāžiem


Jūs jau parādat, no kuras ligzdas esat ar to vienu vārdu - Lembja... Šim drosmīgajam un nesalaužamajam cilvēkam ir arī vārds. Tas viens. Par Burtnīciņām nekas nav dzirdēts, tikai par to vienīgo, kurā glabājās Jaunā Laika melnā kase - par Piteronoka burtnīciņu, kuru Juta vai ANNA IZNĪCINĀJA UZSPĻAUJOT LIKUMAM PAR LIETIŠĶO PIERĀDĪJUMU SAGLABĀŠANU.

Atbildēt

to hihi

03.09.2020. 11:08

Ir nu gan vienam otram nestabila psihe. Pietika LA atteikt 'interviju' un viens otrs joprojām tā sanervozējies, ka ar Pietiek lasītāja segvārdu turpina piepurkšķināt telpu.
Vai tad neko sakarīgu ielikt nevarēji, lai būtu ar ko pusdienas pārtraukumā īsināt laiku?

Atbildēt

R.

03.09.2020. 10:41

galvenais jāpieskata "Rīgas meži", kas ar tiem notiks! Jātur acis vaļā. Tur būs..!!!

Atbildēt

Ojārs

03.09.2020. 09:14

Tas viss izskatās pēc tā, ka tagad arī Rīgā Berķis ar kāju varēs vērt visas durvis.

Atbildēt

ESMAIJA

03.09.2020. 09:01

Vaitad, kad Bordāns ar svītu ieradās Asv, lai lūgtu noteikt sankcijas pret Lembergu... un tās arī noteica, viens no iemesliem netika minēts politisko spēku - tā tautiski runājot - uzpirkšana? Tikai bez tiešiem pierādījumiem. Bet te ir pierādījumi vairāk kā vajag!!!! Savā laikā arī Vīķe skandināja vārdu savienojumu ,,Lemberga stipendiāti" , tikai ar pierādījumiem kaut kā negāja... Bet, kas tad šīs Berķa nopirktās partiķas būtu, ja ne Berķa stipendiāti. uN PAMĒĢINĀT KO UZSĀKT PRET ŠO MONAKO PILSONI ir veltas pūles - no visiem saņemsiet trīs pirkstu kombināciju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: