Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu galīgi

04.06.2019. 14:25

Nu galîgi neesmu ne par zemnieku, ne regionu sarakstu. Timēr: vai tad Satversme vai zemāki likumi paredz, ka tausi Senlags ...? ( ir dažādas metodikas, katrai savi plusi/mīnusi). Vai tas tika noteikts faktiski patvaljīgi (?). Par tausnīgumu. Tai vietā, lai veiktu milzīgi grūtus aprēkinus dalīt vai reizināt ar 1 ( bez kalkulatora to nemaz nevar izdarīt. Ironija un sarkasmad), tausnīgāk būtu : vispirms ( sākot no vairāk balsis sanēmušajiem) pieškir pirmo ( Pirmo!) deputāta vietu katram, kas pārvar 5%. Tad atlikušās vietas/balsis atkal dala no pirmā ( uzvarētāja faktiski, vairākuma sanēmēja). Vai tad nebūtu logiski?

Atbildēt

Vovo

02.06.2019. 14:40

»

fakts

Ždanokas tautieši Junkers,Makrons,Merkele jau sen valda par eirokolchozu.Tagad Latvijā par prezi būs Ždanokas tautietis Levits,arī Zīle no tās pašas zortes


Idioti tikai dodas vēlēt, lai tie parazīti saņemtu 25 000 € tēriņam EP katru mēnesi. Un tas viss uz vēlētāju rēķina.

Atbildēt

RRR

01.06.2019. 23:43

Lai Ždanoka & Co tiktu EP vissvarīgākais bija samazināti vēlētāju aktivitāti. CVK vairākos gadījumos nopietni kļūdījās un ar to faktiski viņus atbalstīja. Viena kļūda ir saprotams. Divas - var mēģināt. Trīs un vairākas kļūdas tiesībsargājošām iestādēm liek pildīt savu uzdevumu - atcelt vēlēšanu rezultātus un sākt nopietnu izmeklēšanu.
CVK izplatīja informāciju, kas maldināja vēlētājus, daudzi vēlētāji tika aizraidīti prom no iecirkņiem. Rezultāti ir tādi, ka kremļa kandidāti dabūja maksimāli iespējamo un varas partijas - tieši tāpat. Mums nav tiesību ticēt "sakritībām." Eglāja kungs, kura no varas partijām jums ir īpaši tuva? Un cik mandātus tā dabūja?

Atbildēt

jaajaa

01.06.2019. 20:49

»

VB

Sevišķi liela jēga dalīt ar 1, man škiet


...ideja ir tajā, ka, ja dalītu pēc rindas 1,2,3,4..., tad Ždanoka uz EP netiktu...:)

Atbildēt

cvk mājaslapā

01.06.2019. 20:36

»

Paija -autoram

Cik izsvērts aprēķins


https://www.cvk.lv/uploads/files/Veidlapas/Velesanu_rezultatu_aprekina_piemers_2019.pdf

Atbildēt

Paija -autoram

01.06.2019. 20:30

Cik izsvērts aprēķins.
Drīkst zināt, kur publicēta metodika, pēc kuras Jūs rēķinājāt?

Atbildēt

jaajaa

01.06.2019. 19:12

http://algliczbamandatow.blogspot.com/2012/06/metoda-dhondta.html

Atbildēt

jaajaa

01.06.2019. 19:07

...:D...par Donta aprēķinu metodi viss ir skaidrs... jautājums ir cits...Kāpēc likumā ierakstītā rinda ir 1,3,5,7...?...Kas to ir izdomājis un pieņēmis ?...LKS ?...:)

Atbildēt

E. Lunis Vislatvijas glābšanas komiteja

01.06.2019. 17:32

»

V. Freimentāls (cilveks444)

Atbalstu J. Bordāna "cīņu" pret Kalnmejeru...


Pilnībā atbalstu V. Freimentāla un Grantiņa H86 teikto!
Arī es, esmu iesniedzis Bordānam sūdzi’bu par Kalnmeijeru un Bičkoviču un ar saskaņā ar APL tiesību normatīvajiem aktiem prasību mani pieņemt personiski darba laikā, jo man ir daudz dokumentāli fakti par noziegumiem tiesās ! Es neizslēdzu, ka saskaņā ar APL pirmais, ko teikšu, būs - šis ir mutvārdu iesniegums! Lai mani nevarētu saliekt. Arī esmu personiski iesniedzis J. Bordānam īstu dokumentu ar savu paraxstu par partiju varas uzurpāciju, kas neatbilst Satversmei.


Arī Drošības policijai (VDD filiālei) esmu iesniedzis šādu prasiību kompensēt saskaņā ar APL likumiskajām normām "Vislatvijas glābšanas vārdā" man nodarītos morālos un materijālos zaudējumus tagad jau ar jauno valsts prezidentu "ebreju tautas vārdā", kad viņi bija ieradušies pie manīm mājās…un "nejauši" pārsteiguši mani iereibušā stāvoklī, nozogot mobilo un maku ....par ko esmu jau ar savu paraxstu ziņojis policijai un tiesai.

Atbildēt

V. Freimentāls (cilveks444)

01.06.2019. 17:30

Atbalstu J. Bordāna "cīņu" pret Kalnmejeru!


Kā var ģenerālprokurors atpilst savam amatam, ja ingnorē oficiālus juridiskus iesniegumus uz ģenerālprokurora vārda ? Proti, ar likumu nedrīgst ignorēt nevienu ģenerālprokurora iesniegumu, ja tajā minēts personas kods, adrese kā deklarētā dzīvesvieta. Es nezinu, kur dzīvo Ēriks Kalnmeijers! Un neprasiet man to! Es nevaru atbildēt pat to, ko nezinu!


Rīgas Latviešu Biedrības ieņemšana 1993. gada 18. februāra asiņainajā "gleznu" naktī,
naktī, kas iezīmēja pavērsienu Latvijas vēsturē, likumīgo 1938. gada statūtu aizliekšana, atjaunotajā Rīgas Latviešu Biedrībā un, (pēc vairākiem mēnešiem) "viltotas biedrības" izveidošana ar tādu pat nosaukumu ir viens no lielākajiem sasniegumiem "4. maija Latvijas" pastāvēšanas laikā ! Bet šoreiz es ne par to!


Helsinki 86 izsaka pateicību Bordāna iniciatīvai !


Latviešiem ir NEATŅEMAMAS tiesības sabiedroties savā, likumīgi atjaunotajā Rīgas Latviešu Biedrībā, atbilstoši biedrības likumīgajiem 1938. gada statūtiem!
-Kalnmeijers neatbilst ieņemajam amatam, kauču J. Bordāns neatbild uz manu iesniegumu Rīgas Latviešu biedrības ieņemšanas sakarā asiņainajā naktī, kam sekoja abortācija, ari tādēļ, ka apkaro Latvijas cilvēktiesību aizstāvības Helsinki 86 svētos principus un noziedzīgi vēršas pret Latvijas neatkarības atjaunošanas celmlauzi un Helsinki 86 dibinātāju Linardu Grantiņu, kas ir prātam naptverama cūcība!


-Kalnmeijers neatbilst savam amatam, jo Latvijā pastāv genocīcs pret latviešu daucbērnu ķimenēm kopš 1993. gada 18. februāra asiņainās Rīgas Latviešu biedrības ieņamšanas nakc, nakc akta un vēlāk atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības prettiesiskās, BRUTĀLĀS abortēšanas! (Un visu RLB dokumentu slepenās iznīcināšanas, lietu "noraujot podā!")


-Kalnmeijers neatbilst amatam, jo latviešiem pieprasa maksāt nekustamā īpašuma nodokļus viņa naudas kontā, kurus pac vēlāk pārved - ieskaita savā ārzonas kontā no sava konta, kaut viņa ienākumi nesasniedz pat iztikas minimuma pārtikas daļu !


Vissmagākā nasta tautai ir nepiemērotās, pretlatviskās tiesībsargājošo institūciju amatpersonas ! Tās pieņemot amatpersonas darbā, nav ar iekšējiem administrativajiem iestāžu noteikumiem noteiktc limic amatpersonas svaram un svara kategorijai pēc valsts standarta. Pac Mazīc un Kalmeijers tam ir vistreknākais pierādījums!


Laiks parādījis viņu neatbilstību – latviešu ģimenes masveidā un maisveidos - ar čemodāniem ņem kājas pār pleciem un atmet Latvijai ar roku uz neatgriešanos !


Prokuratūras darbs ir zem jebkādas kritikas, jo 26 gadu laikā netiek saukti pie atbildības pretlatviskie prokuratūras prokurori- kriminālnoziedznieki, kuri izplānoja un īstenoja likumīgi atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības asiņaino un ZVĒRĪGO ieņemšanu ar vēlāko abortizāciju - likvidāciju 1993. gada 18. februāra naktī !


Kategoriski pieprasu atjaunot likumību visā Latvijā un pārtraukt genocīdu pret latviešu ģimenēm !
Savu 10 bērnu un 15 mazbērnu, kā ari visu latviešu ģimeņu vārdā !Valdis Freimantāls, Helsinki 86 cilvēktiesību ebreju aizstāvības grupas cīnītājs.
p/s
Kalnmeijeram nekavējoši jāpārtrauc krimināllieta pret Linardu Grantiņu, jo Helsinku 86 pacs pirmais un tiešais uzdevums ir vērsties pret komunistu un čekistu nelikumībām Latvijā !
01.06.19

Atbildēt

Egde

01.06.2019. 15:54

Gan apšaubāmā E. Levita ievēlēšana par VP, gan apšaubāmā I.Muižnieka apstiprināšana LU rektora amatā, gan EP vēlēšanas zem "valsts noslēpumu zīmes", sasaucas ar 4. maija komunistu- čekistu- cionistu valsts korporācijas nostiprināšanos LR. Uz to norāda arī I. Muižnieka tieša sasaiste arī arī L!K!A!.

Uz to norāda 4. maija valsts korporācijas mērķtiecīgi uzvirzītie vājie konkurenti gan E. Levitam, gan I. Muižniekam.

Uz to noeāda arī pēkšņā CVK pr-ja nomaiņa ar K. Bērziņu un viņai piešķirtā pielaide valsts noslēpumiem. ( la. lv)

Atbildēt

fakts

01.06.2019. 15:28

Ja teātrī režisors patvaļīgi izveido lugu....tad kaut kur citur var atsaukties uz Likumdošanas aktiem,kurus var interpretēt un lugu uzvest savādāk....un viss būs ok

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: