Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks, kultūras darbinieks, akadēmiķis vai profesors, vien parasts opozīcijas politiķis. Šis fakts rada pārdomas.

Un tātad – jau vairākas dienas LTV1 tiek reklamēts, ka otrdien, 6.februārī raidījuma "1:1" vadītājs Gundars Rēders diskutēšot ar politiķi Jāni Dombravu.

Galīgi aplam. Šāda tipa raidījumā, kas notiks vien nedēļas otrās darbdienas pieprasītākajā ētera laikā, publiskā televīzija iepriekš a priori nevar zināt, kas būs aktuāli pēc dažām dienām.

Pašreizējā ģeopolitiskajā situācijā nav svarīgi, vai jau reklāmas laikā Dombravas kungs zina un spēs saturīgi pastāstīt par to, kas notiks līdz otrdienai. Proti, būtu svarīgi, ja pati LTV1, kas saņem iespaidīgu finansējumu no publiskā (valsts) budžeta, sāktu ielāgot, ka tamlīdzīgi raidījumi organizējami efektīvi, operatīvi, bez iepriekšējas reklāmas.

Rēdera kungam ir potenciāls, pieredze (jaunuļiem nekā tamlīdzīga nav un nebūs, jo... nebūs, kamēr ir visaptveroša vēlme MĀCĪTIES, bet NEKO NESAPRAST).

Kas traucē LTV1 un Rēdera kungam pateikt, ka otrdienas vakara intervija "1:1" ikreiz ekskluzīvi notiks ar personu, kura būs kompetenta, aktuāla un interesanta tieši tobrīd?

Novērtē šo rakstu:

89
26