Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Emīls

05.02.2024. 23:40

LTV diletanti, un Dombrava arī.

Atbildēt

omes kundze

05.02.2024. 22:18

nekas cits ka kremļa aģents un kolaborancs tas baltkrievs dombrava..bedigi.

Atbildēt

Anti colorados

05.02.2024. 22:16

»

grozies kā gribi, pakaļa ir pakaļā

Grozies kā gribi Rēders šā, vai tā ir varas kliķes pakalpiņš


Bet protams, citi pat tuvuvāmā masu debilizācijas raidītājiem netiek pielaisti. Gadās reizēm šaizes, bet ļoti reti.

Atbildēt

LTV1

05.02.2024. 20:29

ir miskaste, kurā samestas nederīgas domas.

Atbildēt

varēji taču paklusēt!

05.02.2024. 20:15

»

Pirātu partija

Latvijas propogandas mēdijus skatās un klausās tikai pie siles pietuvinātie, vai nozombētie pensionāri, kam nav ko darīt...


Nu tas taču, ko tu Pirāt, te pastāstīji, ir kara noslēpums, ja to uzzinās krievi, šie veiks pretpasākumus un ASV plāni neizdosies!

Atbildēt

grozies kā gribi, pakaļa ir pakaļā

05.02.2024. 20:03

Grozies kā gribi Rēders šā, vai tā ir varas kliķes pakalpiņš!

Atbildēt

?!

05.02.2024. 19:44

tāds atbaidošs un briesmīgs paskats,tik raus vaļā
latvanu baidīšanu......

Atbildēt

Pirātu partija

05.02.2024. 19:40

Latvijas propogandas mēdijus skatās un klausās tikai pie siles pietuvinātie, vai nozombētie pensionāri, kam nav ko darīt.
Kādam ģenerātam jābūt, lai skatītos LTV vai reČeka, ja ir internets un tur var atrast to kas patīk, vai kas atbilst patiesībai. No Zaķusalas tiek translēta tādi pati propoganda kā no putleriskās Ostankina, tikai ar savādāku zīmi.
Tāpēc normāliem cilvēkiem ir vienalga ko rāda LTV, paši rāda, paši sevi slavē, paši zīmē sev reitingus.

P.S. Nopietna situācija briest uz Polijas un Baltkrievijas robežas. Pasludināta bezlidojuma zona. Raškas vatņikiem ir plāns, izmantojot Baltkrievijas teritoriju, uzšaut pa kādu no Polijas straķēdiskiem objektiem.
Iespējams degvielas rezervuāriem, vai rūpnīcu. Poļu reakcija neliks ilgi sevi gaidīt. Uz NATO paļauties nevar, tāpēc poļi kopā ar ASV, izmantojot žīdu taktiku, tas ir nezināmas F-35 lidmašīnas, nejauši iznīcinās Baltkrievijā izvietotas, nesen atvestās no Ķīnas, tuvās darbības raķetes ar kodolgalviņām.
Baltkrieviem būs lokāls piesārņojums. Norīs un klusēs!
Līdz Krievijas teroraktam uz AES vēl mēnesis, var paspēt sagatavoties. Pēc 23.februāra sāksies ukraiņu operācija raškas padzīšanai no Ukrainas. Ukraiņu armija pirmo reizi ieies Krievijas teritorijā, lai veiktu ļoti izdevīgu, taktisku manevru. Drīz kara beigas.
Ukraina pilnā sparā saņem jaunākos ieročus, gatavojas, domāju ka vaidēšana TV ir operācijas sastāvdaļa, lai apmuļķotu vatņiku izlūkus un blogerus. Drīz raška kritīs, nomainīsies režīms.
Puķina dubultnieks aizlidos uz Turciju, bet atpakaļ var neatlidot! Turcija piedraudēs raškai, ja tā izdomās spridzināt Zaparožjas AES, tāpēc to nespridzinās, spridzinās savu, Kurskas vai Ļeņingradas AES, bet sākumā metro tuneli zem upes!

Atbildēt

!!!

05.02.2024. 19:17

Ja negribi šito skatīties, pastāv taču arī šovi sabiedrības debilizācijai- Bez filtra, Burkā un kādi tik vēl ne.Tie gan ir privātos kanālos.

Atbildēt

IM

05.02.2024. 18:54

Nu bet, mēdiju uzdevums jau ir vazāt aiz deguna. Kā mēdijs varēs vazāt aiz deguna ja operatīvi reaģēs uz to kas dotajā momentā ir aktuāls? Kārtīgs mēdijs pats nosaka kas būs aktuāls, un ja mēdijs noteic ka otrdien aktuāļs būs Dombrava, tas Dombrava arī būs otrdien aktuāls.

Atbildēt

Pārdomas par birokrātijas lomu sistēmas uzturēšanā.

05.02.2024. 18:50

Diploms vēl negarantē zināšanas vai intelektu un vēl jo vairāk godīgumu, drīzāk otrādi. Turklāt neveiktā dekolonizācija veido milzīgu skaitu slēptu Latvijas ienaidnieku, kas klusiņām darbojas ar mērķi - jo sliktāk, jo labāk.
Nākošā kategorija ir diplomētie muļķi ar milzīgām ambīcijām, kuri pat labu gribot, neko labu nemāk izdarīt.

Atbildēt

formula

05.02.2024. 18:46

" Rēdera kungam ir potenciāls, pieredze (jaunuļiem nekā tamlīdzīga nav un nebūs, jo... nebūs, kamēr ir visaptveroša vēlme MĀCĪTIES, bet NEKO NESAPRAST)." !!!???
Laikam jau autors gaida no tā "elitei " pakaļā līdēja uzaicinājumu pazīmēties par baltu velti tautas priekšā .

Atbildēt

nu nu

05.02.2024. 18:29

Ir apbrīnojama Gribauskaites kundzes, kas ir nodarbojusies ar austrumu cīņām, savaldība. Cits viņas vietā intervijas laikā Rēdera purnu būtu tā pārveidojis, ka tas nekad vairs neparādītos TV ekrānā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: