Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Silvija Dreimane

29.09.2018. 09:58

Komunista, Padomju Latvijas jurista un tiesneša Andra Guļāna ģimenes drauga Jāņa Maizīša vadītais SAB un pa blatam darba tikušā Normunda Mežvieta vadītais DP saka, ka čekas maisi turot valsts stabilitāti

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

27.09.2018. 22:07

Un vēl gribu piebilst.
Tajos saucamajos čekas maisos noteikti ir arī nevainīgi cilvēki, kas ielikti aiz pārpratuma, aiz čekas atriebības, ka nevēlējās sadarboties..kas apsolīja, bet neizpildīja uzdevumu.
Nu daudz viņi, pieņemsim, nav..bet ir. Un tagad padomāsim, ja mēs izglābsim kaut to vienu nevainīgo no publiska kauna, no traģēdijas, kas var pat bēdīgi beigties, vai tas nav tā vērts, ka mēs tos pārejos desmit vainīgos neatmaskojam?
Tagad starp aitām un auniem var novērot tādu sadistisku,gaidu pilnu, satraukumu..visi gatavojās maisu atvēršanai, vāc akmeņus apmētāšanai, vecas olas un trenējās apspļaušanā.
Visi gatavojās publiskajai eksekūcijai. Mūsu zemiskais instinkts prasa asinis..pūlī tas ir populāri un politiķi grib izpatikt savam elektorātam.
Es tā padomāju.. vai aiz tiem čekas maisiem, vai aiz to satura mēs necenšamies paši paslēpt savu vainu arī?
Valsts ir nolaista līdz kliņķim un to jau nav izdarījusi tikai tie ziņotāji..tur mēs visi esam roku pielikuši..Bet atzīt jau to neviens negrib.
Domājiet, ka tagad neviens nestučī uz esošu lemberga un pārējo oligarhu sistēmu..? Stučī..un kā vēl. Komunistu un čekistu pārvaldītajā valstī padomju sistēmas tradīcijas turpinās..jo vadītāji jau tie paši. Ar ko mūsdienu stučītāji ir labāki par padomju laiku ziņotājiem? Tādi paši karjeristi, labumu tīkotāji un pielīdēji.
Lai taisītu karjeru,,lai izsistu labumus..pasūtījumus, lai iznīcinātu konkurentus, ir jāsadarbojās ar zināmām iestādēm, Un teikšu ..tai sadarbošanai, stučīšanai bieži vien nav nekā kopīga ar Latvijas valsts nacionālajām interesēm un latviesu tautas interesēm. Un stučī, protams, viens uz otru..tā vieglāk ir pāvaldīt pūli.
Mēs visi, latvieši, neesam spējuši labi pārvaldīt savu valsti. Mēs esam kopīgi valsti atļāvuši izzagt un atdevuši to smagos noziegumos apsūdzētajam.
Mēs visi esam balsojuši par Lemberga sistēmas partijām. Vai mums vispār ir tiesības tagad nomētāt ar akmeņiem to mazo čupiņu ziņotāju, ko čekisti mums ir pasvieduši noēšanai?
Kas uzvarēs - loģiskais saprāts vai pūļa alkas pēc atriebības, kas uz mirkli liks aizmirst par savu vainu un atbildību.
Ir taču sen zināms fakts..tie,kas ir visvairāk cietuši no čekas..tie nemaz tā nealkst uzzināt to vārdus, kas uz viņiem ir stučījuši. Viņi ir tiem piedevuši un negrib to sūdu čupu pat cilāt..

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

27.09.2018. 15:31

Kapēc es esmu pret, tā saucamo, čekas maisu atvēršanu?
Uzreiz pašā sākumā pateikšu - ja man uzdotu jautājumu..vai es esmu par to, ka visi čekas maisi, gan labi patīrītais mazumiņš, kas nejauši tika "aizmirsies" čekas ēkā, gan tas milzīgais kvantums, kas atrodās Maskavā..ar noteikumu, ka pie katras kartītes ir visi ziņotāja - aģenta pašrocīgi rakstītie ziņojumi ar 100% pierādījumiem, tad es būtu
AR ABĀM ROKĀM PAR ATVĒRŠANU.
Iesākumā ir jāuzdod jautājums, kas tad īsti bija čeka..? Un te nu laikam visi būsim vienisprātis - VDK bija komunistu represīvs orgāns, kas bija ļoti naidīgi noskaņot pret visu latviešu tautu un pret Latvijas brīvvalsti. Čeka bija lielākais latviešu tautas spīdzinātājs un terorizētājs Padomju laikos. Neviena cita iestāde nav nodarījusi latvijas tautai tik daudz slikta, kā LPSRS VDK.
Tik tālu esam vienojušies un jūtu..visi man piekrīt.
Tagad nākošais jautājums(tas viss ir svarīgi, ticiet man, lai saprastu uzrakstīto)..kādi cilvēki strādāja čekā..? Dumji..? Mazizglītoti, vientieši..? Netālredzīgi..?
Laikam nevienu nepārsteigšu, kad pavēstīšu..VDK strādāja augstākās raudzes profesionāļi, gudri, izglītoti, rafinēti, aukstasinīgi nelieši un ļoti, ļoti viltīgi turklāt..
Es domāju, arī iebildumi nebūs šeit..un ļoti labi, ka tik tālu mums viss sakrīt.
Un, treškārt, ir jāatbrīvojās mums no mīta, ko pašā sākumā centās mums ieborēt..čekisti, panikā bēgot, PSRS beidzamajās pastāvēšanas dienās, nejauši "aizmirsa" paņemt līdzi čekas ziņotāju kartotēku. Esot bijusi gluži vai tāda pati panika un haoss, kā Trešā reiha pēdējās dienās Hitlera bunkurā, kur nevienam nebija nekāda daļa par dokumentiem un pierādījumiem, kur visi domāja tikai par savu ādu.
Laikam nevienam vairs nav noslēpums, ka Pārbūve, Atmoda tika izplānota PSRS politbirojā un viņa pakļautajā PSRS VDK. Visa padomju komunistu augstākā nomenklatūra, čekistu vadītāji bija nolēmuši pāriet uz kapitālisma sliedēm. Jā, bija daudz neparedzēti tautu brīvgājieni, bet kopumā viss gāja pēc plāna. Grūti iedomāties, ka tāda viltīga, gudra un tālredzīga organizācija, kā VDK, kur strādā gudri un rafinēti čekisti, neparedzētu visus gadījumus..Pat neiespējami iedomātie, ka tāda organizācija nebūtu laikus sagatavojusies un aizvedusi visus svarīgos dokumentus un pierādījumus uz Maskavu.
Tas ir neiespējami!
Un tāpēc izmetīsim no savām galvām ārā domas, ka čeka ātrumā, haosā, glābjoties pameta visus ziņotāju datus..
Tāda sajūta, ka VDK darbinieki, pati organizācija bija kaut kādi labdari latviešu tautai, ka atstāja mums nodevēju vārdus. Kaut kā tas viss neiet kopā ar augšā pieminēto..VDK vislielākais latviešu bende, vislielākais brīvvalsts ienaidnieks..
Bet, redzot, cik kāri visi žļembā tos "aizmirstos" čekas maisus, sajūta, ka visi tic..LPSR VDK tik ļoti rūpējās, lai latviešī varētu veiksmīgi atjaunot savu valsti, ka nolēma palīdzēt mums..
Lūk Jūsu nodevēji..sabradājiet viņus, apspļaudiet un iemīciet zemē.
Nu vai kāds tic tādai labdarībai no čekas, kas latviešu tautu un valsti nekad nav ieredzējusi..?
Nu pasakiet, loģiskās domāšanas entuziasti, kāda vella pēc gudram, ciniskam, viltīgam mūsu valsts un tautas ienaidniekam ir jādara labs pakalpojums ..?
Esam noskaidrojuši, ka negaidīta pārkārtošanās priekš čekas tā nebija un savlaicīgi viss tika nogādāts Maskavā Lubjankā. Tatad, neviens tos maisus nejauši neatstāja vai neaizmirsa.
Esam noskaidrojuši, ka čekā muļķi nebija..un tāda naidīga organizācija neatstātu mums tādu dāvanu..Nu jā, protams, ja čekā strādātu tādi, kā Emsis, tad nu ne to vien aizmirstu.
Vai tiešām kāds domā, ka VDK neloloja Latvijas valsti un latviešus arī turpmāk, brīvvalsts laikā, izspiegot, šantažēt, pakļaut??
Muļķīgi tā domāt.
Vai tiešām kāds domā, ka tik svarīgu šantāžas un manipulācijas materiālu, kā čekas ziņotāju sarakstu, LPSR VDK vadītāji un darbinieki negribētu izmantot arī turpmāk?
Jeb Jūs domājiet, ka visus svarīgākos, aktīvākos, lietderīgākos ziņotājus stulbie čekisti atstāja draugiem latviešiem un pēc tam, ja gribēs kādu šantažēt, tad prasīs materialus Maizītim..?
Labi, pat tik daudz pietiek, lai saprātīgs, loģiski domājošs cilvēks skatītos uz mums "draudzīgās" organizācija maisiem ar skepsi.
Bet, ja kādam nepietiek, varam iet tālāk...
Nu kas tad tur var būt tajos čekas maisos, kas, atkārtoju, ir stipri vien patīrīti..Uzreiz pateikšu, lai tie, ka 90 os tur šiverējās pa maisiem un tirgoja kartītes, daudz nepriecājās..dublikāti ir Maskavā un viņi tā pat būs uz āķa.
Nav jābūt lielam gudriniekama, lai saprastu, ka atstātajos, patīrītajos maisos ir āģentu ziņotāju vārdi, kuri nekādu interesi vairs neizraisa Maskavai.. Var gadīties pat tā, mani draugi, ka tur ir tādi ziņotāji, kas Atmodas laikā negribēja vairs sadarboties un tika atstāti tur par sodu nepaklausībai.
Visvairāk apmierināti, ja maisu saturu izdos žļembāšanai aitām un auniem, būs ziniet kas...Maskava un tie latviešu cītīgie, lietderīgie stukači, kas piekrita sadarboties pēc atmodas un tagad dod ziņas Maskavai. Iedomājieties..divi ziņotāji..viens nolēma saraut saites ar VDK un vairāk nesadarbojās..otrs nelietis turpina stučīt ienaidniekam. Un tagad, kas notiksies..mēs automātiski iedodam leģimitāti un tīru neaptraipītu lapu slepenajam čekas stučītājam. tas, protams, ar pirkstu rādīs uz apspļaudīto ziņotāju, kas nolēmis bija vairāk neziņot.
Bet tas arī nav nekas..iesim tālāk.
Kas tad ir tie "lielie pierādījumi", ar kuriem mēs tagad gribam nelaimīgos pienaglot pie kauna staba. Plika, kartiņa ar vārdu Jānis, pēteris un Kārlis ..ar kļičkām "jēpis", "jestrais" un "cicerons"..Un vsjo..dārgie draugi! Visi pierādījumi..mēs taču zinām, ka lielākā daļa nav pierādāma,
Mēģiniet aptvert šos vārdus -
N A V P I E R Ā D Ā M A !!!!
Skaidrāk vairs neuzrakstīšu. Tas nozīmē, ka atverot maisus, mēs automātiski jau pasludinām spriedumu "vainīgs" un tas ir neatgriezeniski. Un cilvēks būs nospļaudīts, iemīts dubļos..un nevienu vairs neinteresēs, ka pēc laika viņu tiesa attaisnoja,,jo nav pierādīts..utt. To neviens neatcerēsies, jo viņam uz pieres būs bļemba - STUKAČS.
Nu noteikti , ka viņš ziņoja, kāds teiks, tikai pierādījumi nebija..vot, vot..to jau es arī saku, bez pierādījumiem spriežam tiesu..
Bet, jomajo, dzīvojam taču tiesiskā valstī!
Nu labi, ja tas vēl nav pārliecinājis Jūs..iesim tālāk..
Vai vispār kāds iedomājās , ka PSRS laikos VDK ne tikai izsekoja, spīdzināja, izsūtija cilvēkus..Tā arī, lai cik tas dīvaini nebūtu, rūpējās par iedzīvotāju drošību. Respektīvi, cīnījās pret organizēto noziedzību, liela mēroga laupītājiem, sevišķi bīstamiem slepkavām un maniakiem. Visas lielās bīstamās lietas bija čekas, ja ne pakļautībā, tad uzraudzībā noteikti. Un iedzīvotāji, lai noķertu slepkavas, maniakus, bandītus, kas apdraudēja sabiedrību palīdzēja, deva vērtīgus ziņojumus, ar kuru palīdzību tika noķerti bandīti, kas apdraudēja sabiedrību. Un ziniet, tāds apzinīgs, drosmīgs pilsonis, kas palīdzējis atbrīvoties sabiedrībai no slepkavas, manika, var mierīgi atrasties tajos maisos..
Un kas notiksies..slepkava - maniaks, nosēdējis savus 10- 15 gadus, visu sroka laiku kalis plānus, kā atriebties tiem, kas viņu iesēdināja, pēkšņi atrod sarakstā savu paziņu vai kaimiņu..un nu skaidrs ir viss..ir kam atriebties. Un sāksies, mīļie draugi, vislatvijas kariņš, kur notiks rēķinu kārtošana.
Atverot maisus, tur visi ir vienā čupā..visiem ir piešūta birka "stukačs", bet tur ir dažādi stāsti, dažādi cilvēki..
Nu kau vai, viselementārākais..bija ārzemēs, izsaukums uz VDK..raksti, ko redzēji, ar ko tikies..
Viss, ar to var pietikt..regulāri brauci , rakstīji atskaites..vari būt maisos, kā ziņotājs.
Tur var būt iekšā zinātnieki, kas gribēja strādāt savā profesijā..un diemžēl, būdami vāji savā raksturā , sadarbojās..
Visi radošo profesiju pārstavji noteikti..tur arī kataram savs stāsts..
Bija arī tādi, kas spēlēja ar čeku paslēpes..atrakstījās..labumu nekādu nedeva..
Nu un bija pēdējie nelieši, kas ar nepacietību gājā stučīt, karjeristi..kuri paši uzprasījās biedru nodot.
Bija arī pēdējā kategorija necilvēku, kuru dēļ cilvēki tika spīdzināti, turēti pagrabos, izsūtīti un nogalināti..
Ko mēs tagad gribam..pielīdzināt visu šo publiku..
Ziņotājs, kura dēļ tika izsūtīti cilvēki, ir tāds pats stukačs, kā atskaites rakstīji..kā Pauls teica.."visi kaut ko parakstīja.
Es tik daudz te argumentus minēju "pret" un grūti pateikt, kas ir galvenais..
Svarīgi, lai mēs nepakļautos uz šo provokāciju.
Svarīgi, lai mēs spētu loģiski padomāt..nu kāpēc lai Latvijai un latviešiem tik naidīga organizācija darītu labu darbu..uzrādītu viņu ziņotājus??
Un un atbilde ir vienkāŗša, tie īstie, lietderīgie ziņotāji ir Maskavā un, atverot šos maisus, mēs iedodam dzelžainu alibi pašlaik strādājošajiem ziņotājiem.
Bez 100% pierādījumiem pasludināt par noziedznieku cilvēku, nav demokrātiski un ētiski. Pat, ja zinām, ka viņš ir ziņojis.
Neviens nevar izvērtēt , cik un ko katrs ir rakstījis, bet visi iet pēc viena panta.
Ja mēs pakļausimies šai provokācijai, tad no tā būs ieguvēji īstie ziņotāji, kas paslēpti Maskavā, pati Krievija būs ieguvēja un lētā bulvāru prese ar saviem mietpilsoņiem, kas kāŗi žļembās pasviesto zaļbarību.
Un tagad pēdējais jautājums, ko var uzdot kāds vērīgs, loģiski domājošs pilsonis..nu, ja šie maisi ir provokācija un domāti, lai tik mums būtu sliktāk, tad kāpēc jau sen netika atvērti..?
Ļoti vienkāŗši..ar tiem nabaga maisiem varēja visus šantažēt..visus šos brīvvalsts gadus..Noteikti ar šo maisu palīdzību sistēma ,Krievija panāca, ka visa inteliģence klusēja, kad tika saukts valdībā tautas padzītais Krievijas draudziņš Lembergs. Ar šo maisu palīdzību visiem tika mutes aizvērtas, kad notika mūsu valsts izzagšana.
Nu visi netīrie darbi ir paveikti..mēs esam tieši tāda valsts, kāda Krievijai ir vajadzīga..esam izzagta, korumpēta, ar vāju tiesu varu, ar aizbraucošiem latviešiem, ar atbaidošu nodokļu politiku, viss ir izpārdots..esam atkarīgi no Krievijas tranzīta..valsti atkal vada smagos noaziegumos apsūdzētais ar savu sabiedroto SC, sabiedrība sašķelta, puse dzīvo zem nabadzības robežas, latvieši visi(vai gandrīz visi) ir sazagušies..
NU VAR MŪS BEIDZOT ŅEMT AR PLIKĀM ROKĀM!
Bez tankiem un zaļajiem cilvēciņiem..tikai pateicoties latvietim - parastajam.
UN TĀPĒC, KAD VISS JAU IR SAKĀRTOTS, TAS BUBULIS - ČEKAS MAISI VAIRS NAV VAJADZĪGS.
To var izmest aitām un auniem par prieku, lai pagremo vēl viens otru "na pasļedok"!

Atbildēt

Tauta runā,

27.09.2018. 13:16

»

LLL

Ko tad pētīja komisija...


ka nozagtie čekas maisi ar bij. VDK darbinieku A. Borovkova un I. Godmaņa starpniecību nogādāti uz Izraēlu vai ASV, bet noteikti židmasonu B' nai B' rith vajadzībām cionistu Giudro stratēģijas un taktikas realizēšanai Latvijā, valsti pakļaujot parādiem, tautu nabadzībai. Variet būt droši, ka neviens par to publiski nerunās. Tabu tēmas LTV un radio ir židmasonu B' nai B' rith, cionistu politika utt. Atļauts apskatīt prerunīgas tēmas sadzīves līmeni, vēlams spriest par negatīvo.

Atbildēt

LLL

27.09.2018. 12:10

»

VDK stukačs

faktiski šitā versija sāk kļūt stipri ticama, jo izskatās, ka to maisu reāli nav - un meņģēšanās par to atvēr/neatvērt ir tikai reņģēdāju uzmanības novēršanai


Ko tad pētīja komisija???

No grāmatā teiktā noprotams, ka maisi ir, bet tie nav pie SAB, bet kāds tos ir izzadzis, tas vai liks lietā vai nē, neviens nezina.

Īstenībā jaunajiem, ja telefonā nebūs pieeji saraksti, nevienu tas neintersēs. Vēl jo vairāk, jaunā paaudze skanētu dokumentu pat lasīt nesāks.

Atbildēt

VDK stukačs

27.09.2018. 11:38

faktiski šitā versija sāk kļūt stipri ticama, jo izskatās, ka to maisu reāli nav - un meņģēšanās par to atvēr/neatvērt ir tikai reņģēdāju uzmanības novēršanai.
Profesionāls un ilgstošs augsta līmeņa blefs

Atbildēt

Jā, nesamērīgi!

27.09.2018. 11:01

»

hm

VDK, pēc rakstītā, strādāja un darbojās vairāk kā 10 tūkstoši darbinieku. Notiesāt var desmit, simts , bet ne jau cilvēku tūkstošus...


Z. Freida nozīmīgākā daļa vēstuļu ir ASV Kongresa bibliotēkā noslepenotas. Z. Freids radīja psihoanalīzes un masu zombēšanas metodes, kas tika pilnveidotas PSRS laikā. Noziedzīgās VDK metodes ir Z. Freida izgudrojums, ieslēdzot VDK noziegumos pašas sabiedrības visus slāņus. Līdz ar to tiesāt onkrēta režīma sabiedrības šķiras var tikai ar morālu nosodījumu. Zombēšana turpinās iluminātu metdēm, visu notiekošo atspoguļojot kā jaunas reformas un sasniegumus, pielietojot Z. Freida izstrādāto neirolingvinistisko zombēšanu. Z. Freidu dzīves nogalē finansēja židmasonu B' nai B' rith, tieši tāpat kā ārzemēs šodien uztur un finansē ar lielu godu M. Gorbačovu.


Latvijas ekonomikas jaunie sasniegumi reformu jomā ir varonīgi, tomēr ekonomikas izaugsme īstermiņā ir ar mīnusa zīmi. Tā izklausās patiesi sagrautās Latvijas tautsaimniecības novērtējums ar neirolingvinistiskās zombēšanas metodi. Tieši tā izsakās Valdis Dombrovskis, Vj. Dombrovskis, V. Zatlers, Reizniece- Ozola un citi. :):):):)

Atbildēt

hm

27.09.2018. 10:24

VDK, pēc rakstītā, strādāja un darbojās vairāk kā 10 tūkstoši darbinieku. Notiesāt var desmit, simts , bet ne jau cilvēku tūkstošus.
Pasaulē šādos gadījumos, ja vēlas sodīt, izveido koncentrācijas nometnes, kur ievieto režīmam naidīgās personas. Bez tiesas, uz aizdomu pamata. Jo neviena tiesa nevar iztiesāt sabiedrības daļu, kas mērāma tūkstošos, kuri izrādījušies vainīgi vai noziegušies pret jauno iekārtu.
Staļinam piederēja Sibīrija. Kur mēs izsūtīsim? Uz Roņu salu? Atdevām igauņiem!
Notiesāt nav iespējams, izsūtīt arī. Diskriminēt? Bet atkal jautājums, kā var diskriminēt tiesiskā valstī bez tiesas lēmuma?
Tāpēc izdomāti šie maisi, kurus nekad nebūs iespējams ne piepildīt, ne iztukšot. Politiska spēle - Čekas maisi.

Atbildēt

spēri

27.09.2018. 08:37

Mūsu tiesībsargajosas iestadēs,prokuratūrā DP,SAB-strāda pēc krievijas ietekmes,vecie cekisti pie stures palika,krievija un Latvijā vecie komunisti un čekisti.Un tāpēc nav noķerts neviens spiegs,un attīstība ir nesalidzinama zemaka ka Igaunijā.

Atbildēt

Šodienas apstākļos

27.09.2018. 06:02

»

LV pilsonis

Okupantu pilna Rīga, uzspiestā integrācija izgāzās tāpat kā eiropā, jo klaidoņus un noziedzniekus sestajā paaudzē nav iespējams pieradināt pie cilvēcības. Daudz uzkrītošāks ir krievu asimilētais latviešu daudzums, kuri zog un melo pat profesionālāk par pašiem asimilētājiem...


latviešu tauta nedrīkst koncentrēt savu uzmanību tikai uz krievvalodīgajiem okupantiem, jauniem migrantiem, ko uzspiež Vācija, Merkelei draudzējoties ar židmasonu B' nai B' rith, nododot vācu tautas intereses, bet faktiski jākoncentrē sava uzmanība uz patieso ienaidnieku B' nai B' rith, kas slēpjas zem iluminātu draudzīgās maskas. Vienlaikus Latvijas likumdošanu degradējot ar nerolingvinistisko kodēšanu, tostarp valsts amatpersonu un iestāžu faktiskajā rīcībā realizējot pretlikumības.

Atbildēt

Jā, saskaņā ar Karamākslas principiem

27.09.2018. 05:56

»

LV pilsonis

Okupantu pilna Rīga, uzspiestā integrācija izgāzās tāpat kā eiropā, jo klaidoņus un noziedzniekus sestajā paaudzē nav iespējams pieradināt pie cilvēcības. Daudz uzkrītošāks ir krievu asimilētais latviešu daudzums, kuri zog un melo pat profesionālāk par pašiem asimilētājiem...


Latvija ir okupētā zeme, ko okupēja PSRS, Krievijai it kā pārmantojot PSRS tiesības. Bet patiesībā PSRS laikos un tagad PSRS un ES ir židmasonu B' nai B' rith projekts. Lai latviešu un krievu tautas neieraudzītu savu patieso ienaidnieku židmasonu B' nai B' rith VARU, ko LV tieši realizē E komisijas biroja vad. židiete Inna Šteinbuka, latvieši tiek biedēti ar Krieviju, Krievija ar NATO ...

Atbildēt

Faktiski Krieviju kā Latviju izzog vienādi

27.09.2018. 05:49

»

LV pilsonis

Okupantu pilna Rīga, uzspiestā integrācija izgāzās tāpat kā eiropā, jo klaidoņus un noziedzniekus sestajā paaudzē nav iespējams pieradināt pie cilvēcības. Daudz uzkrītošāks ir krievu asimilētais latviešu daudzums, kuri zog un melo pat profesionālāk par pašiem asimilētājiem...


Židmasonu B' nai B' rith izpildvaras Eiropas komisijas vadītāja žīdiete Inna Šteinbuka nupat atzina, ka oik maksājumi, ko veic iedzīvotāji, ir likumīgi, kaut ir pretrunā ES regulām par atjaunojamiem dabas resursiem. Pirms tam EK paziņoja, ka valsts kases izzagšana ar Parex afēru ari ir likumīgi.

Židmasonu B' nai B' rith, kam pieder ASV fed. rez. fonds, SVF/PB, LV realizē tautsaimniecību iznīcinošu politiku, latviešu tautas genocīdu visās sfērās - izglītībā, medicīnā, ekonomikā, sociālajos atbalstos kā pensiju lielumā utt.

Atbildēt

LV pilsonis

26.09.2018. 23:15

Okupantu pilna Rīga, uzspiestā integrācija izgāzās tāpat kā eiropā, jo klaidoņus un noziedzniekus sestajā paaudzē nav iespējams pieradināt pie cilvēcības. Daudz uzkrītošāks ir krievu asimilētais latviešu daudzums, kuri zog un melo pat profesionālāk par pašiem asimilētājiem.
Vienīgi pēc deokupācijas varēsim iziet no mājas neaizslēdzot ārdurvis, tāpat kā Ulmaņlaikā un valsts budžetā uzkrājums būs tikai pēc noziedzīgā režīma arestēšanas un valsts birokrātiskā aparāta 100% nomaiņas. Līdz K.Ulmaņa nākšanai pie varas 1934.gadā, liberāldemokraāti un sociķi izzaga Latviju līdzīgi, protams ne tādos apmēros kā tagad, kad apvienojušies ar okupantiem. Politikā reālas opozījas nav ir tikai konkurence, kurš vadīs bandītisko veidojumu un nosmels krējumu kalpojot kremļa interesēm un kuriem būs jāsēž opozīcijā, lai par katru uzdrīkstēšanos pelnīt, maksātu meslus varturiem, bet misēkļa gadījumā vai pašdarbība tiek bargi sodīta. Tieši tāpat kā zonas kārtība,viss po poņāķijām un likumsakarīgi, kādi ļaudis pie varas, tāda kārtība un tādi tikumi valda.

Atbildēt

boom

26.09.2018. 21:15

»

Dīvaini,

ka I. Godmanis nav ar koku vēl nosists kādā sētmalē


Piekrītu. Bet Borokovs iekšā KNABā nav dīvaini?

Atbildēt

Karote

26.09.2018. 20:42

Skaidrs, ka publicējot, it neviens īpaši neciestu.Kā jau tas noticis visās postpadomijās. Ķeza ir tikai plikumos. Kad daudzi, pašuprāt ļooti cienījamie sabiedrības pīlāri, piepeši izrādītos prasti ģļēvi seksoti, kuriem normāls cilvēks roku nepasniegtu, kur nu vēl klausītos šamo filosofēšanu vai celtu amatos. To nu viņu godkāre nepārciestu :))

Atbildēt

TO to jurka!

26.09.2018. 19:51

»

to jurka

tu esi melis un tava māte tevi ieņēma netīrā krievu kazarmā


Tev vairāk nepaveicies,jo atrada tevi saplēstā kurpju kastē pie miskastes.

Atbildēt

Dīvaini,

26.09.2018. 19:36

ka I. Godmanis nav ar koku vēl nosists kādā sētmalē.

Atbildēt

emīls

26.09.2018. 17:55

(flag:lv)Sociologi-L.Muzikantes Raksts no 25.09.18.g. par judo Levitu, kurš jau gadiem sauc latviešu Latvijas valsti par ""savu valsti""...!? Vai nu tā ir debilitātes vai šizofrēnijas pazīme vai vēl kas !?(xmas)

Atbildēt

Antons Mikoss

26.09.2018. 17:54

Viņi ziņoja (stučīja) par noskaņojumu, jo nebija vairs tie laiki..

Tepat pietiek.com aprakstīts kā tika atlasīti vietvalži. Ievadiet meklētājā

Atbildēt

Indriķa Latvieša darbi

26.09.2018. 16:09

jālasa komplektā ar citiem, piemēram, Михаил Любимов. Операция "Голгофа" секретный план перестройки

Atbildēt

Latvis

26.09.2018. 12:48

Ja jau kompartijas vadītāji var būt saeimā, kas pārraudzīja čekas darbu, tad nesolīdi ir neatļaut čekistiem ieņemt vadošus amatus, balotēties saeimas vēlēšanās un kur vēl kaut kādiem "štukačiem no maisa" būtu, kas liedzams.

Atbildēt

to jurka

26.09.2018. 12:43

tu esi melis un tava māte tevi ieņēma netīrā krievu kazarmā

Atbildēt

jurka

26.09.2018. 12:26

Ticamākie informācijas avoti ir lielākie meļi,divkoši,kangari?Melu straumes turpina plūst un šīs straumes turpina regulēt padomju okupantu rezidenti.Kremļa propogandas izplatīšana joprojam notiek ar pie varas esošo pārģērbto kundziņu protekciju.Viņi pat publiski turpina kavēt valsts nodevēju atmaskošanu.ES Zīle publiski diendienā sludina,ka viņš joprojam esot kompartijas biedrs,jo nekad mūžā neesot mainijis partijas.Šie kungi dara visu lai Latviju mūžam noturētu nabadzība un okupācija liktos kā zaudēta paradīze.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: