Menu
Pilnā versija
Foto

Kāpēc meloja un melo tik daudzas reizes?

Pietiek lasītāja · 24.01.2022. · Komentāri (0)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Es nezinu, ko jūs domājat par visu, kas šobrīd notiek, bet mani nepamet sajūta, ka esmu piemuļķota. Esmu vīlusies gan tajos, kas man lika vakcinēties, gan pati sevī, ka viņiem noticēju.

Man stāstīja, ka vakcinētie būs pasargāti no saslimšanas, un to teica speciālisti virusologi, valdības augstākās amatpersonas, ģimenes ārsts. Uzticējos viņu teiktajam un vakcinējos divas reizes.

Pēc tam man teica, ka saslimt tomēr varot, taču vieglā formā un slimnīcā vakcinētie nenonākšot. Pēc tam mans kods bija nepieciešams, lai es drīkstētu iet veikalā. Kāpēc??

Tad paziņoja, ka es varu saslimt arī smagi, taču esmu pasargāta no citu inficēšanas un no nāves. Vēl pēc neilga laika man kods bija jāuzrāda, lai man vispār ļautu turpināt strādāt un nopelnīt iztiku!!!

Tad tika paziņots, ka vakcinētie arī mirstot. Turklāt izrādās, ka manām abām vakcīnām beigšoties derīguma termiņš, par ko netika pateikts pirms tam!

Es vairs nejutos pasargāta, sazinājos ar ģimenes ārstu un vēlējos uzzināt par iespēju iegādāties zāles, ja gadījumā to vīrusu noķeru. Jaunās tablešu zāles piecu dienu laikā izceļot no gultas pat smagi slimos.

Izrādās, šīs zāles man nav pieejamas, bet tā vietā man ieteica veikt trešo potēšanos! Ja divas potes man nedod garantiju nesaslimt un nenomirt, tad trešā pote beidzot būs tā, kas mani pasargās?

Ja reiz ir izstrādātas tik efektīvas zāles ar 89% garantiju atveseļoties, tad kāpēc vēl aizvien mirst tik daudz cilvēku? Kāpēc man ir liegta iespēja tās iegādāties? Kāpēc nepieciešamības gadījumā man nav iespējas sevi glābt? Esmu gatava iegādāties šīs zāles par saviem līdzekļiem, man ir tie 500 eiro nolikti nebaltai dienai!

Un kāpēc man no paša sākuma meloja? Turklāt daudzas reizes! Ik pēc mēneša saka kaut ko citu! Pēc visa šī es vairs neticu nekam. Es vairs neuzticos veikt trešo poti. Kāds man var paskaidrot, kāpēc man tas būtu jādara?

Kur ir garantija, ka man nepieprasīs vēl ceturto, piekto un sesto poti? Un kāpēc man ir liegta iespēja sevi pasargāt ar jaunajām zālēm? Kas notiek?

Un kur ir tā solītā pūļa imunitāte? Ir taču 70% vakcinēto!

Novērtē šo rakstu:

545
25