Menu
Pilnā versija
Foto

Kāpēc partiju vara nepārstāv tautu?

Jānis Miezītis · 14.04.2022. · Komentāri (37)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jā, bet...

16.04.2022. 09:29

»

pietiek pļurkstēt

Acīmredzot, daži padomieši vēl nesaprot kā demokratija darbojas


Jā, un kā tad šī darbojas? "Gudri d. rst nav malku cirst."

Atbildēt

pietiek pļurkstēt

16.04.2022. 02:04

Acīmredzot, daži padomieši vēl nesaprot kā demokratija darbojas.

Atbildēt

Deokupācija dekolonizācija derusifikācija

15.04.2022. 16:43

»

smiekls

Autora variantā sanāktu, ka Saeimā paliktu tikai viena atsaldētu rašistu partija, kas nelokāmi īstenotu savu rašistisko ideoloģiju Latvijas un latviešu iznīcināšanai


Ne tev komunistam spriest, kas te būs. Pēc deokupācijas un dekolonizācijas nekāda rašistu ideoloģija nav iespējama, ja nu vienīgi no neapcietināto komunistu atvašu puses.

Atbildēt

forcemajeure

15.04.2022. 16:01

raksta pamatā kļūdains pieņēmums. it kā vajadzētu būt idejai un darbam citu cilvēku labā. bet, ja baušļi ir vecmodīgi, tad viss ir atļauts. secīgi, partijas ir biznesa projekts, veca patiesība. tiekot pie varas, atalgoti tiek sponsori, amatos iecelti radinieki, draugi un pietuvotie. tāpēc arī esam tur, kur esam

Atbildēt

Zombijfans

15.04.2022. 09:40

»

pareizais jautājums

Kāpēc lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombijfaniem


Radies pareizais jautājums-kā pseidozaļie zemnieki atmaksas mūsu valstij 828952 eiro par pilnīgi bezjēdzīgo referenduma organizēšanu.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņam

14.04.2022. 19:04

Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

Indullis Durka no Dikļiem

14.04.2022. 18:34

»

Apustulis

Kurš idiots raksta, šo stulbo penteri


Es tas esmu. Nu un ? Nedrīkst. Es i ori Untuns Mazisanāns.

Atbildēt

Indullis Durka no Dikļiem

14.04.2022. 18:32

»

pareizais jautājums

Kāpēc lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombijfaniem


Es neesmu tik muļķis, lai teiktu, ka nezinu.

Atbildēt

pareizais jautājums

14.04.2022. 18:26

Kāpēc lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombijfaniem?

Atbildēt

tu, analfabētiskais idiot

14.04.2022. 18:25

»

Apustulis

Kurš idiots raksta, šo stulbo penteri


neiespringsti gluži veltīgi - tevis nesaprastie "stulbie penteri" ir domāti normāliem cilvēkiem ar veselām, adekvāti funkcionēt spējīgām smadzenēm. Tātad - ne priekš tevis un taml. BEZsmadzeņu "apustuļiem".

Atbildēt

Indullis Durka

14.04.2022. 17:12

Es māku cejoļus par Muļķu zemi ar no galvas!

Atbildēt

Apustulis

14.04.2022. 17:10

»


Kurš idiots raksta, šo stulbo penteri?

Atbildēt

aha

14.04.2022. 16:52

»

ROFLMAO

Jāmaina Satversme - deputātu bezatbildības vietā jāparedz atbildība


Un ko darīsi, ja tajā iecirknī uzvarēs kāds kuru tu labprātāk redzētu baltās čībiņās? Vēl interesantāk ko darīsi, ja otrajā kārtā tādi būs abi divi?

Atbildēt

smiekls

14.04.2022. 16:37

Autora variantā sanāktu, ka Saeimā paliktu tikai viena atsaldētu rašistu partija, kas nelokāmi īstenotu savu rašistisko ideoloģiju Latvijas un latviešu iznīcināšanai.

Atbildēt

Viegli teikt - iznireļi utt, kad tiek slēpta informācija

14.04.2022. 16:27

»

Es

Ar klapēm uz acīm esot, to nevar pamanīt, kur nu vēl saprast. Diemžēl darīšana ir vai nu ar iznireļiem, vai ar stulbeņiem. Un vēl - Latvijas politikā izsitoties tie, kuriem ir kāds skelets skapī. Pēc 4 gadiem parlamentā ir vēl viens skelets


par valsts noslēgtiem līgumuem, konvencijām, darbību kongresos utt. Utt. Sabiedrība pat netiek informēta. Un tad ievēl deputātus Saeimā unniek viņus faktu priekšā un tad brīnāmies, ka tie jūtas kā “no citas pasaules”.. viņiem komisijās atlāj nosacījumus, kādos var spēlēt.. piesaistot ar parakstu tiem nosacījumu noslēpumiem.. vai pat viņus neinformā.. bet maksā samērā labi par “noderīgo idiotismu”..

Atbildēt

Pirmkārt, pārstāt ie vlobālo korporāciju un specdienestu pavadā

14.04.2022. 15:41

»

jā, bet...

Labi, Jūs pareizi rakstāt par specdienestu un globālo struktūru ietekmi un arī to, ka Latvijas "politiķi" nāk no šīs vides


Nedomāt to, par ko piedāvā politiķi- politikāņi.

Bet domāt to, ko viņi grib l, lai mēs nedomājam. Mums jādomā kā viņiem, lai ieraudzītu viņu ļaunos nodomus, kas noslēpti aiz humānām frāzēm par veselību, izglītību, ekonomiku un finansēm.

Un tas noved pie “dziļās tautas valdības”. Kā Maltas Ordeņa, kas pieķēdēts pie Romas Svētā krēsla kājas.. tijai bez “svētā krēsla un kājas”..

Atbildēt

Joņs Depps

14.04.2022. 14:12

Jā, šis temats patiešām ir pētījumu vērts... Latviski runājošajam vēlētājam kopš neatkarības atjaunošanas brīža nav bijis nevienas darbspējīgas ideoloģijā balstītas partijas. Atskaitot, varbūt tēvzemiešus, vai kā tos tagad sauc. Kreisums ir tabu, jo automātiski tiek attiecināts uz krieviskumu. Latviešu politiskais infantīlisms ir apbrīnas vērts. Bet kāpēc tā, nav atbildējis neviens, arī raksta autors ne.

Atbildēt

Praktiskais latvietis

14.04.2022. 13:54

»

ROFLMAO

Jāmaina Satversme - deputātu bezatbildības vietā jāparedz atbildība


Un vēl , lai būtu bezpartejisko saraksts un deputātu skaits 60 un lai būtu atsaucami !

Atbildēt

Raksta autors

14.04.2022. 12:17

»

Piepe

"par visām tām partijām, kas nav pārvarējušas 5% barjeru, nodotās balsis tiek pieskaitītas barjeru pārvarējušām partijām...


Saskaitot kopā CVK publicētajos 13. Saeimas vēlēšanu rezultātos visas par Saeimā neiekļuvušajām partijām nodotās balsis, sanāk, ka par tām ir nobalsojuši 12,05% vēlētāju. Paskaidrojiet, kur palika šīs 12,05% vēlētāju balsis, ja tās netika pieskaitītas Saeimā iekļuvušajām partijām? Ja tās nebūtu pieskaitītas, tad šodien mums būtu nevis 100, bet tikai 100-12 88 deputāti. Ar interesi gaidīšu atbildi.

Atbildēt

Failed state

14.04.2022. 12:16

Latvijai nav ideoloģijas un tāpēc nevar būt attīstības. Tas amerikāņu sponsorēto noziedznieku bariņš, kas izliekas par likumīgo LV varu, tiks tiesāts. Vai nu esošais establisments tiks nomainīts ar jebkādām metodēm, vai nu tauta ies bojā. Tieši tik vienkārši.Iestāšanās idiotiskā svešu sankciju karā situāciju tikai pasliktinās. NO ES jāpaspēj izstāties , pirms tas sabrūk. Katram muļķim skaidrs, ka šī nav ASV ietekmes zona jau tuvākajā laikā. Te saimniekos ķīnieši un krievi. Tāpēc , jo ātrāk izvāksies jeņķi ar saviem blusainajiem pakalpiņiem, gondoniem pavļutiem un kariņiem, sorosa žurnaļugām un kretīniem no radošās inteliģences, jo tukšāki būs cietumi nākotnes Latvijā.

Atbildēt

jā, bet...

14.04.2022. 11:58

»

Nevis lielie muļķi,

bezatbildība, nedemokrātij, demokrātija, diktatūra, bet pavisam kas cits...


Labi, Jūs pareizi rakstāt par specdienestu un globālo struktūru ietekmi un arī to, ka Latvijas "politiķi" nāk no šīs vides.
Tad kāds ir Jūsu secinājums? Mēs esam mazi, niecīgi un neko šeit nespējam mainīt? Tātad atliek tikai pacelt ķepiņas un laisties dibenā?

Atbildēt

apgrieztā demokrātija ir demagoģija

14.04.2022. 11:50

skatiet, ka muļķi risina neesošas problēmas,jo esošĀs ir DARBS UN TAM TIE NEDER

Atbildēt

Es

14.04.2022. 08:40

»

Nevis lielie muļķi,

bezatbildība, nedemokrātij, demokrātija, diktatūra, bet pavisam kas cits...


Ar klapēm uz acīm esot, to nevar pamanīt, kur nu vēl saprast. Diemžēl darīšana ir vai nu ar iznireļiem, vai ar stulbeņiem. Un vēl - Latvijas politikā izsitoties tie, kuriem ir kāds skelets skapī. Pēc 4 gadiem parlamentā ir vēl viens skelets.

Atbildēt

Es

14.04.2022. 08:37

»

vairums vienkārši stulbi

neprot būt saimnieki un radīt bagātu valsti...tāpēc skauž gudros un zog...tāpat kā krievijā. Gudrie no šamiem bēg, pat no valsts, kā jau krievijā


No Latvijas aizbraukušos latviešus un krievus darbaspējīgā vecumā pieskaitiet. Daži pārpalikumi par viņiem ņirgājas, taču ekonomiskā ziņā tas ir katastrofāli, ka ir aizbraukuši jauni cilvēki. Tautu staigāšanu pie vaļējām robežām noturēt ir grūti, ir jābūt motivatoriem, taču šī politiskā varza, ko radījuši Vienotības eksperimentētāji ar cilvēkiem, ekonomiku un valsti, tādi garīgie kropļi kā repše, vilks, reirs, nekad tādus nav pat mēģinājusi piedāvāt. Un tagad šo vietu aizpildīs slāvi - krievi un ukraiņi. Šo procesa daļu es nevērtēšu, es skatos tikai uz mikrorajoniem un mazpilsētām, ko apdzīvo pensionāri, kas ir klienti veikalā, aptiekā un kapos.

Atbildēt

Хм

14.04.2022. 08:35

Если партии у власти прекрасно понимают настроение электората и говорят ему то, что он хочет услышать раз в 4 года, то почему бы ситуации не быть такой, какая она сейчас?

Партия как телевизор-тот показывает то, что людям нравится смотреть. Не будем себя обманывать, что ТВ нас зомбирует. У каждой передачи есть свой рейтинг, который замеряется. И если сериал смотрят 30%, развлекательное шоу 40%, а "Kas notiek Latvijā" 5%, то ТВ делает совершенно правильный вывод. Как и ПР службы политиков. В итоге какие 2 самые популярные темы последних событий у ведуших партий?
1. Снос памятника
2. досрочное закрытие русских школ.
Почему? Потому что латышскому избирателю эти темы на самом деле важнее и интереснее, чем какие-то экономические дела и проекты.
А тем более в этом году выборы! Я уверен, что ПР службы ведущих партий, условно говоря, Путину говорят самое горячее и искреннее спасибо, потому что война на Украине просто напрочь снимает с партий лишние вопросы за предыдущие 4 года: вы что, какие "что сделано из обещанного, на пороге Путин!". А кто задает в такой момент неудобные моменты, определенно враг и хочет раскачать нашу лодку, расколоть общество и т.д. и т.п..
И не надо мне рассказывать, что я циник, фу, как так можно, это неэтично такое думать-политика никогда не делалась в белых перчатках.

Atbildēt

Es

14.04.2022. 08:33

Kāda tāda laba un dzīvotspējīga ideoloģiska platforma var būt nabagmājas iemītniekam ar vienu veselu pastalu? Krāsas sabiezinātas, bet tomēr. Ko var piedāvāt sīki, egocentriski un nabadzīgi pašlabuma meklētāji, kas uzskata, ka pasauli var attēlot uz Latvijas globusa? Pazīsti latviešus!

Atbildēt

Piepe

14.04.2022. 08:01

"par visām tām partijām, kas nav pārvarējušas 5% barjeru, nodotās balsis tiek pieskaitītas barjeru pārvarējušām partijām"
o šo es gribētu redzēt, partija konservi ieguva 7% balsu kopumā 215 un tai pieskaitīja 11 balsis no to partiju balsīm kuras netika pāri barjerai
šī ir absolūta glupība

bet citādāk pat ezim ir skaidrāks par skaidru, ka partiju varas sistēma kalpo tikai un vienīgi partijām
un vēlēšanas kā sistēmas sastāvdaļa kalpo tikai sistēmas stabilai funkcionēšanai
tātad ikviens, kurš piedalās vēlēšanās atbalsta esošo sistēmu, atzīst par ļoti labu un ir sajūsmā par partiju varas aplamībām

Atbildēt

vairums vienkārši stulbi

14.04.2022. 07:55

neprot būt saimnieki un radīt bagātu valsti...tāpēc skauž gudros un zog...tāpat kā krievijā. Gudrie no šamiem bēg, pat no valsts, kā jau krievijā....

Atbildēt

Tas būtu jāzin

14.04.2022. 06:43

Pasaules Veselības organizācija (PVO) ir specializēta Apvienoto Nāciju Organizācijas aģentūra, kas deklarē, ka ir “it kā atbildīga par starptautisko sabiedrības veselību”. PVO konstitūcijā ir noteikts, ka tās galvenais mērķis ir "visām tautām sasniegt visaugstāko iespējamo veselības līmeni”. Dokumenta, kas noteitu sodu vai sankcijas par PVO noziegumiem pret tautu veselību, neeksistē. Galvenā mītne atrodas Ženēvā, Šveicē, un tai ir seši reģionālie biroji un 150 vietējā biroji visā pasaulē.

Pasaules Veselības organizācijas (PVO) Latvijas pārstāvniecības kopš 2020. gada vadītājs Uldis Mitenbergs. PVO biroja adrese Rīgā, Pils iela 21, t. 67503619

PVO aģentūra Latvijā ir viena no PVO 150 aģentūrām visā pasaulē, arī Krievijā ar biroju Maskavā, kas atrodas zem ANO pārraudzības, ar “PVO aģentūru” un “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” starpniecību plānojot izveidot pasaules pārvaldības struktūras Jaunajā pasaules kārtībā, iznīcinot valstis ar parādiem, ko rada “pandēmija” un vakcinācija, un ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” inkluzīvā kapitālisma politiku, cilvēku kā cilvēkkapitālu bez cilvēktiesībām atsvešinot no savas zemes, valsts, sava darba un savas ģimenes.

Tas jau enerģiski notiek šodien “kovidpandēmijas” PVO vadības stratēģijā, veicot ES valstu valdību pārbaudes un pēcpārbaužu vizītes.

PVO Latvijas birojs, Rīga, Pils iela 21
* Darbinieku skaits: 2
* Darbojas kopš: 1992
* Galvenās darbības jomas: garīgā veselība, digitālā veselība, veselības finansēšana un veselības sistēmas, integrētā veselības aprūpe, ārkārtas situācijas veselības jomā (COVID-19).

Savukārt PVO patiesie aģentūru aģenti ar COVID-19 veselības sistēmas reaģēšanas monitoru (HSRM), ko vada tālāk norādīto valstu atbalstītāji Latvijā sadarbībā ar PVO (WHO), ir “eksperti” Jānis Misiņš un Daiga Behmane, Rīga, Stradiņa Universitāte.

Skatīt šeit:

https://apps.who.int/iris/rest/bitstreams/1390564/retrieve


ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress

Aktīvi PVO aģentūras kā pasaules pārvaldības galvenās struktūras nostiprināšanā, izmantojot ar pandēmiju novājināto valstu valdības, “pandēmiju” kā ieroci izmanto cita ANO globālistu struktūra - “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress”. Ārlietu ministrs Edgars Rinkevičs ar atskaitēm piedalās plenārsēdēs, kas notiek divas reizes gadā Eiropas pilī Strasbūrā.

“ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress” prioritātes izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā. Kongresā galvenā uzmanība it kā tiekot pievērsta vietējo un reģionālo pašvaldību ieguldījumam ANO un PVO ilgtspējīgas attīstības mērķos, it kā veicinot:

* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;
* Demokrātiskās sabiedrības: reprezentatīvās demokrātijas un pilsoņu līdzdalības kvalitāte;
* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;
* Ilgtspējīgas sabiedrības: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;
* Digitālās sabiedrības: digitalizācija un mākslīgais intelekts vietējā kontekstā.

Savukārt, “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresā” ir arī Eiropas mēroga politiskā asambleja, kas pārstāv vietējās un reģionālās pašvaldības no četrdesmit septiņām Eiropas Padomes dalībvalstīm.

Tās uzdevums ir it kā “veicināt vietējo un reģionālo demokrātiju, uzlabot vietējo un reģionālo pārvaldību un stiprināt iestāžu pašpārvaldi” saskaņā ar principiem, kas noteikti Eiropas Vietējo pašvaldību hartā. To veido divas palātas - Vietējo pašvaldību palāta un Reģionu palāta, un tās plenārsēdes notiek divas reizes gadā Eiropas pilī Strasbūrā, kur atrodas tās pastāvīgais sekretariāts.

Ielaušanās bez ieročiem un dialogs ar valdībām. Valdību darbu pārbaudes un pēcpārbaudes

Uzraugot “reģionālo demokrātiju” Eiropā, Kongress uztur regulāru dialogu ar Eiropas Padomes dalībvalstīm. Ministru komiteja, kurā ietilpst šo valstu 47 ārlietu ministri , par vietējām un reģionālajām pašvaldībām atbildīgā Ministru konference, kā arī tās vadības komitejas - šajā ziņā ir galvenie partneri. Vairākas reizes gadā prezidents un Kongresa ģenerālsekretārs sniedz dalībvalstu pārstāvjiem Ministru komitejā protokolu par savu darbību un rīko viedokļu apmaiņu.

Kongresam ir arī tiešie kontakti un regulāra informācijas apmaiņa ar EP valstu valdībām, jo īpaši oficiālu vizīšu laikā dalībvalstīs, reformu pēcpārbaužu plenārsēdēs vai pēcpārbaudēs vizītēs pašā valstī.

Skatīt šeit:
https://www.coe.int/en/web/congress

Atbildēt

Ukrainas Rada

14.04.2022. 06:37

izdeva likumu par nepārvaramas varas apstākļiem un nav jāatmaksā kredīti bankām un nav jāmaksā par komunāliem pakalpojumiem.. kuru nav.

Drīz ari Latvijā būvnieki varēs lauzt līgumus un citi, kas bija atkarīgi no Krievijas un Ukrainas, Baltkrievijas resursiem.. Pat līgumus ar pašvaldībām un valsti..

Noticis Šveices Davosas foruma globālās Pasaules valdības globālo līderu pirmais sammits, slēpjoties zem “Expo -22” izkārtnes.

Apsprieda sociālo reitingu ieviešanu ES, katras personas “elektroniskā vienotā maka saturu” - ID karte, potēšana, QR kods, deklarētā adrese, speciālās tiesības, saistības ar VID, adm. un krim. sodu vēsture u.c.

Ukrainas Rada to jau ieviesusi ES nozīmē katram Ukrainas iedzīvotājam pabalstu saņemšanai Eiropā, esot bēgļiem.

Itālijā, Boloņā, ieviests pilotprojekts “gudrā pilsēta” ar sociālo reitingu soda un stimulācijas punktiem, ja nešķiro atkritumus, nelieto sabiedrisko transportu utt.

Bez citiem jautājumiem sprieda par Zaļo globālo kursu, par globālas B. Geita, Rokfelleru u.c. “investoru” piesaisti, izveidojot globālu korporāciju un izpērkot “tīras vides teritorijas”- ar tīru gaisu, tīru dzeramo ūdeni un tīru no pesticīdiem augsni, lai pārvērstu Ņujorkas biržas aktīvos globālas tirdzniecības tūrisma attīstībai un tīras pārtikas ražošanai maksātspējīgajiem.

Internetā angliski viss par 1. Globālās pasaules valdības Sammitu atrodams.

World Government Summit 2022
The World Government Summit 2022 will be held exceptionally in tandem with the closing of “Expo 2020 Dubai”, the largest event of its kind that brings the world together, under the theme “Shaping Future Governments”. The Summit will bring thought leaders, global experts and decision makers from around the globe to share and contribute to the development of tools, policies, and models that are essential in shaping future governments.

29 — 30 Mar 2022
Expo 2020 Dubai, United Arab Emirates

https://www.worldgovernmentsummit.org/events/annual-gathering-2022

Atbildēt

Nevis lielie muļķi,

14.04.2022. 06:35

bezatbildība, nedemokrātij, demokrātija, diktatūra, bet pavisam kas cits.

Piedāvātais autora risinājumu jūklis politikā atbilst citiem apstākļiem, iluzoriem un abstraktiem.

Vēl tik pietrūka Vēlēšanu likuma izmaiņas.

Autoru vada nezināšana un neobjektivitāte, ignorējot globālos procesus, pārnacionālo struktūru ietekmi, apvienoto globālo slependienestu- specdienestu, kas kalpo globālistu struktūrām, ietekmi, globālo finanšu un ekonomikas struktūru ietekmi uz Latvijas sabiedrību un valsti, caur kuru tiek realizēti pavisam naidīgi Latvijas valstij un sabiedrības labklājībai mērķi zem skaistiemun humāniem ANO, PVO, Pasaules valdības, kuras pirmais sammits jau noticis, lozungiem.

Turklāt Latvijas “politiķi” nāk no šīs vides un ir vienādi pakļauti globālo procesu ietekmei. Globālistu līderu, kuri tiek sagatavoti valstu vadītāju amatiem Davosas ekonomikas foruma Šveicē Globālo līderu skolā.

Atbildēt

ROFLMAO

14.04.2022. 05:36

Jāmaina Satversme - deputātu bezatbildības vietā jāparedz atbildība.
Un vēlēšanu sistēma jāmaina uz mažoritāru - lai katrs deputāts pārstāv konkrētu iecirkni.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: