Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!

28.10.2021. 00:44

»

Vietējais

Esmu antivakseris, un pagaidām nesaprotu - ar ko tad es apdraudu citus? Vaksētie arī pārnes covid, saslimst! Nevaksētie tieši tāpat. Es arī varu trāpīties gan vienās, gan otrās rindās. Un KAS...


Tas ka nesaproti, nav brīnums. Antivakseri ar saprātīgumu neizceļās. Paskaidrošu. 90% intensīvās terapijas gultas aizņem civēki, kuri nav vakcinēti un guļ tur dažreiz nedēļām. Cilvēki, kuru slimības nevar ierobežot ar poti, nevar saņemt medicīnisko palīdzību.

Atbildēt

man šķiet

27.10.2021. 22:38

postpadomju mantojumu saņems mūsu mazbērni, kad viņiem būs jāatmaksā parādi.

Atbildēt

Žulis

27.10.2021. 22:33

Nesaprotu, kāds tai tautas nopotēšanai ir sakars ar kaut kādu mantojumu no "padomju laikiem", kas beigušies pirms 30 gadiem. Postpadomju mantojums vispār ir kaut kas fantastisks, jo tie postpadomju laiki jau ir šodiena. Tad kāds šodien var būt šodienas mantojums? Izskatās ka tie nopotētie ir galīgi zaudējuši spriestspēju. Taču runas spējas gan viņiem ir saglabājušās.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

27.10.2021. 22:08

»

Shmālavas shmurētājs

Tad tu piekrīti, tam ka Latvijas eirointegrācija ir izgāzusies. Tad tu piekrīti, tam ka Latvijas stratēģiskie partneri Vašingtonā un Briselē ielaiž biksēs. Tad tu piekrīti, tam ka Krievija ir apspēlējusi gan Ameriku, gan ES. Un visa tā rezultātā tu piekrīti, tam ka esi garīgi atpalicis deģenerāts...


Kādēļ lai kaut kā īpaši piekrītu tam ko redzu un zinu, lai gan pie cilvēkiem to nesauc par apspēlēšanu, bet par piemānīšanu, uzdodoties par tādiem, kas patiesībā nebijāt un arī neesat. Ar to domājot kgb un komunistus, civilokupantus un militāros okupantus, kas pieņēma no augstāk minētajiem Latvijas pilsonību, bet palika uzticīgi savai sapņu impērijai. To visu kopā sauc par nodevību, lai gan pareizāk ir saukt par 5 kolonu, kas nozīmē iefiltrējušies ienaidnieki, nogalināto latviešu vietā un atraduši šeit sabiedrotos starp vietējiem cilvēkiem. Kāda ir izeja no situācijas? Manuprāt piedot var tam kas kļūdās, piedot var nepieskaitāmiem, kuri nesaprot ko dara, bet ienaidniekus vienkārši likvidē, vai aiztriec no kurienes nākuši.
P.S.
Integrācija pati par sevi ir pavisam cilvēciska un saprotama lieta jebkuram normālam cilvēkam un nekad nav bijis kaut kā atsevišķi tas jāuzsver. Bet šo gadu laikā izvērstā un uzspēlētā integrēšana ir vistīrākais kremļa projekts, lai piespiestu postpadomju zemes neiebilst pret krievu okupantiem un 5 kolonnas klātesamību, tādā veidā nodrošinot kremļa kriminālās intereses aiz robežām.

Atbildēt

juciks jopciks

27.10.2021. 20:32

»

juciks

Raksts ir neloģiski interesants.Autors pasaka,ka ,,Briselieši" ir nelieši,bet viņu vakcīnas ir drošas


Ļoti labs un pareizs komentārs. Bet tekstā teikts, ka Brisele tikai pret trešās šķiras valstis izturas kā pret atkritumiem. "Pareizas" un "savējas" tautas Brisele nēsā uz rokām.

Atbildēt

juciks

27.10.2021. 20:21

Raksts ir neloģiski interesants.Autors pasaka,ka ,,Briselieši" ir nelieši,bet viņu vakcīnas ir drošas.
Ps.Noskurinos,kad iztēlojos kāda salvete es būtu bez padomju mantojuma. Ļoti dārgi par to samaksājām,kas nav piedodams,bet tas ir cits stāsts.

Atbildēt

volfs

27.10.2021. 20:18

»

O'Vasya

Ja kādā Latvijas daudzdzīvokļu mājas kāpņutelpā ir rodami suņa izkārnījumi, tad noteikti vainīgs ir V.V.Putins


Nē,nē,nekādā gadījumā nē!Vainīgais ir Obama!Viņš jau piecus gadus atpakāl piečurāja pusi Voroņežas liftus...

Atbildēt

Shmālavas shmurētājs

27.10.2021. 19:56

»

Tālavas taurētājs

Spriežot pēc vienīgā teikuma, esat intelektuālis ar augstāko izglītību. Man diemžēl tikai 8.klašu izglītība, par ko parūpējās okupācijas vara, ka nebiju gaidīts nevienā skolā, pat ne tehnikumā. Dzīvē visu bija jāsasniedz paša spēkiem un jāiztur bezgalīgā gremdēšana no malas. Tajā skaitā arī no tiesu...


Tad tu piekrīti, tam ka Latvijas eirointegrācija ir izgāzusies. Tad tu piekrīti, tam ka Latvijas stratēģiskie partneri Vašingtonā un Briselē ielaiž biksēs. Tad tu piekrīti, tam ka Krievija ir apspēlējusi gan Ameriku, gan ES. Un visa tā rezultātā tu piekrīti, tam ka esi garīgi atpalicis deģenerāts.

Atbildēt

he he

27.10.2021. 19:45

Viņš pats ir postpadomju mantojums. Joprojām nav integrējies Eiropeiskajā sabiedrībā.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

27.10.2021. 19:26

»

Shmālavas shmurētājs

Un šī ģēnija mutē acīmredzot Jāņa Dombravas pimpis iestrēgusi


Spriežot pēc vienīgā teikuma, esat intelektuālis ar augstāko izglītību. Man diemžēl tikai 8.klašu izglītība, par ko parūpējās okupācijas vara, ka nebiju gaidīts nevienā skolā, pat ne tehnikumā. Dzīvē visu bija jāsasniedz paša spēkiem un jāiztur bezgalīgā gremdēšana no malas. Tajā skaitā arī no tiesu sistēmas, jo nepiederēju pie kliķes un nedziedāju pa spalvai valdošajai komunistu sistēmai. Tā lūk.

Atbildēt

millers

27.10.2021. 19:05

puntul, aizej ,uzvelc kādu ziņģi stacijas tunelī,būs lielaka jēga,nekā no taviem murmuļojumiem

Atbildēt

Dieviete

27.10.2021. 18:58

»

Autor

Raksts ir labs , BET ,tikko tiku līdz vakcinācijāi , sapratu , kas esi par putnu! Mēsls esi


Tas ka pote (vakcīna) ir dievietes statusā nu ir visiem skaidrs. Pat neviens potēšanas pretinieks-politiķis, to neuzdrošinās apšaubīt, jo Dievietes esamības publiska apsaubīšana rezultējās Cimdara liktenī... Raksts, kā ar āmuru naglai tieši pa galvu!. Jo vairāk visādi Puņķuļiem līdzīgie apsaukāsies, jo straujāk pieaugs iespējamība Latvijā piedzīvot to, ko nesen rādīja tv-Puņķuļveidīgajiem nāksies bēgt, izmisīgi pieķeroties lidmašīnu šasijām... Zviedriem tādi mēsli nav vajadzīgi-tā ka laivas-jahtas variants atkrīt...

Atbildēt

Dr.Olds

27.10.2021. 18:53

»

O'Vasya

Ja kādā Latvijas daudzdzīvokļu mājas kāpņutelpā ir rodami suņa izkārnījumi, tad noteikti vainīgs ir V.V.Putins


Diemžēl jā, jo viņa vara turpina PSRS ekonomisko bēgļu un viņu pēcnācēju kopienas dzīvesstila un informācijas, kultūrtelpas uzturēšanu arī ārpus Krievijas.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

27.10.2021. 18:42

Nauris Puntulis nepamatoti saudzīgi nosauca Latvijā invazētos un Latvijai nepiederošos PSRS militāros okupantus ar pēcnācējiem un civilos okupantus ar pēcnācējiem, kam neizbēgami būs jāpamet pagaidu mītnes zeme Latvija. Bet okupācijai kalpojošos kolaborantus - pārkrievotos un viegli ietekmējamos mankurteļus, pārsvarā no nomenklatūras, būs vien jāizvērtē un jāpāraudzina pašiem uz vietas (ja vien nav krimināli grēki). Ņemot vērā šīs kategorijas milzīgo skaitu, tas nevar būt ne viegls, ne ātrs process, jo tie kas paaudzēm raduši parazitēt uz citu cilvēku darba augļiem, neparko negribēs sākt strādāt un uzņemties atbildību par padarīto. Viņi to vienkārši neprot, bet bandītiskā Krievija ar vieglas naudas iespējām ir viņu galvenais iemesls, šeit saglabāt krievijas pilsoņus un kremļa ietekmi, vienlaicīgi barojoties uz eiropas rēķina un pievērt acis uz bezsaimnieciskumu un resursu izpārdošanu. Nevar taču prasīt no cilvēciņiem saimniecisku rīcību un saimniecisku domāšanu, ja tie orientējas vienīgi modes lietās un uz izklaidēm . Dzīvs piemērs tam ir daudzinātais tūrisma bizness, kā aptrakuši nu tik būvēs un ciemosies, ne sēs ne pļaus, bet dzīvot grib lepni. Jā, to visu var izdarīt ar vieglu vai kriminālu naudu, bet tas nevar būt pamatienākums, turklāt reklamēts visas valsts mērogā. Latvijai vajadzīgs vispusīgi domājošs tautsaimnieks, kas vienlaicīgi spēj domāt par ražošanu un ikvienu Latvijas iedzīvotāju, arī par katru PSRS okupantu, jo jānodrošina tiem vispārējās cilvēktiesības un civilizēta Latvijas atstāšana, ievērojot Ženēvas Konvencijā noteikto kārtību.
Okupācija juridiski ir izbeigta, atliek izbeigt to faktiski, un tālāk jau viss ir Jūsu pašu rokās, godātie Latvijas pilsoņi un pilsoņu mantinieki.

Atbildēt

Raksts tiešām labs, piekrītu.

27.10.2021. 18:33

»

Autor

Raksts ir labs , BET ,tikko tiku līdz vakcinācijāi , sapratu , kas esi par putnu! Mēsls esi


Tu pats arī ne pēc rozēm smaržo, ja godīgi.

Atbildēt

O'Vasya

27.10.2021. 18:27

»

cik pārliecinoši izskaidrots, ka

krievi un Kremlis ir ļaunuma iemesls visām nelaimēm


Ja kādā Latvijas daudzdzīvokļu mājas kāpņutelpā ir rodami suņa izkārnījumi, tad noteikti vainīgs ir V.V.Putins :))))))

Atbildēt

Autor

27.10.2021. 18:26

Raksts ir labs , BET ,tikko tiku līdz vakcinācijāi , sapratu , kas esi par putnu! Mēsls esi!

Atbildēt

Dr.Olds

27.10.2021. 17:56

Latvijas mazais vakcinācijas apjoms un superdaudz C19 slimnieku intensīvajā terapijā skaidrojums ir pavisam vienkāršs-atšķirībā no valstīm, kur ir augsts vakcinēto cilvēku procents, Latvijā ir vislielākā vairāku paaudžu PSRS ekonomisko bēgļu kopiena, kas dzīvoja un dzīvo PSRS (Krievijas) informācijas un dzīvesstilā.

Atbildēt

Aksu

27.10.2021. 17:43

»

Vietējais

Esmu antivakseris, un pagaidām nesaprotu - ar ko tad es apdraudu citus? Vaksētie arī pārnes covid, saslimst! Nevaksētie tieši tāpat. Es arī varu trāpīties gan vienās, gan otrās rindās. Un KAS...


Nemīz ne nieka. Tuvākajās dienās Latvija būs ~60% vakcinēta, kā lielāka daļa Eiropas. Tad paskatīsimies, kādu naratīvu vilks kaujas vakseri. Kad jūs nevainīgi, Kariņš nevainīgs, vakcīna laba un Pavļuts, būs interesanti...

Atbildēt

Ivars

27.10.2021. 17:41

Liekat mierā PUNTULI viņš tik ļoti grib cīnīties ar PSRS mantojumu, ka viņam pat tajā laikā celtās ēkas smird pēc komunisma un būtu jānojauc,gan dzīvojamie rajoni un nedod dievs iedomāsies vēl nojaukt elektrostacijas uz Daugavas.

Atbildēt

Eho

27.10.2021. 17:40

Nē sliktā vakcinācija ir korupcijas un politrostitūcijas rezultāts. Kad vajadzeja iestaties par demokratiju un vēlēšanu caurspīdīgīgumu ASV - musu politfarizeji kluseja. Lūk arī redzam rezultāts.

PzS. Un pat ja teoretiski mums kovidmīts beidzas un visi novakcinējas - domajiet kaut kas mainīsies manos uzskatos pret Eiropas kultmarksistiskon savienību un tās vietvalziem/kangarēvičiem šeit? Jūs nu gan naivi...

Atbildēt

Dr.Olds

27.10.2021. 17:38

Nabaga dāņi, viņi taču 90% vakcinēti un PSRS nav dzīvojuši?!

Atbildēt

cik pārliecinoši izskaidrots, ka

27.10.2021. 17:27

krievi un Kremlis ir ļaunuma iemesls visām nelaimēm!!

Atbildēt

Vietējais

27.10.2021. 17:25

Esmu antivakseris, un pagaidām nesaprotu - ar ko tad es apdraudu citus? Vaksētie arī pārnes covid, saslimst! Nevaksētie tieši tāpat. Es arī varu trāpīties gan vienās, gan otrās rindās. Un KAS?
Kam tad ir sliktums, ja slimošu? Vai neslimošu, un nebūšu vaksēts? Pat, ja nomiršu!
Redz, ļoti slikti tagad skaitās, ka es, nevaksētais kādu nosacīti inficēšu, BET, ja vaksētais inficēs mani - tad tas gan ir okei?
Vai tā jāsaprot šī valsts kampaņa pret nevaksētajiem?
Un vēl šī brutālā piespiešanas kampaņa vaksēties! Jau tas vien rada vislielāko neuzticību šim pasākumam. Tas tikai norāda, ka valdoņiem vairs daudz laika nav, sāksies tas, ej nu tu sazini kas, tātad tas, kad VISI redzēs sekas šai vaksēšanās kampaņai, un tad vairs varētu nebūt neviena, kurš brīvprātīgi ies vakcēties. Tādēļ jāsteidzas, jāsteidzas par katru cenu!
Būtu priecīgs, ja prognoze nepiepildītos, bet pagaidām esmu pat pārliecināts, ka būs vēl sliktāk, sliktāk tiem, kuri ir izrādījušies aitas.

Atbildēt

asv kolonijas realitate

27.10.2021. 16:50

»

Dr.Olds

Viss garais sacerējums apstiprina Naura Puntuļa teikto, ka sliktā vakcinācijas līmeņa cēlonis ir postpadomju mantojums, kas līdz pat šai dienai liek spieķus valdību riteņos visā Austrumeiropā


asv kolonijas latvijas parvaldniekiem ir vienaldzigs aborigenu veselibas un finansialais stavoklis.tapec muld ka parasti par padomju mantojumu.

Atbildēt

Cyril

27.10.2021. 16:20

Kādi stulbeņi! Cik neizglītoti antropoīdi! Vārdi "postpadomju mantojums" nozīmē mantojumu pēc padomju laika; proti, pēc/postpadomju gados. Kā to var nesaprast latviešu auni! Ir padomju mantojums un ir pēcpadomju/postpadomju mantojums. Vai tas, stulbeņi, ir saprotams! Par to, kāds ir postpadomju mantojums, nav vērts atgādināt. Tas ir visai pasaulei zināms, ka postpadomju laikā Latvija ir Eiropā vistumšākā zeme, kurā sadeg un noslīkst visvairāk cilvēku. Labi zināms arī tas, ka latviešiem kultūras ministrs vienmēr ir bijis tumsonis. Citu ministru nav bijuši postpadomju 30 gados. Tiņģeres lakstīgala savu tumsonību jau ir izrādījis daudzkārt. Tikai postpadomju laikā var publiski tik aplami lietot jēdzienus, neņemt vērā, ka "post" ir salikteņa daļa "pēc...". Padomju laikā tāda tumsonība nebija iespējama publiskajā telpā.Tāda tumsonība zeļ tikai postpadomju laikā.

Atbildēt

ha-ha

27.10.2021. 16:05

Krievvalodïgais nav tautïba,bet noräda attieksmi pret valsts likumiem,kuru nevajag aicinät atbalstït.Tāpat ir radïts jauns epidėmijas izplatïšanas veids -ar sertifikātiem,jo sertifikāti nekädi nekave epidēmijas izplatïbu,tikai dod tiesïbas sertifikätu ïpašniekiem to izplatït tiesiski.

Atbildēt

Dr.Olds

27.10.2021. 15:52

Viss garais sacerējums apstiprina Naura Puntuļa teikto, ka sliktā vakcinācijas līmeņa cēlonis ir postpadomju mantojums, kas līdz pat šai dienai liek spieķus valdību riteņos visā Austrumeiropā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: