Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

roselle

11.09.2023. 07:58

nu un pareizi, ka neatskaņoja visā garumā. Ta tik trūka, ka ētera laiku aizņems ar Helmaņa domu rakstiem pilnā apjomā. Lai sāk rakstīt kopotos rakstus!

Atbildēt

kurš noramāls ies uz ogri.................

11.09.2023. 02:21

tā tās novadi bedres veidojas,ieviešas viens smirdīgs, neviens nošaut negrib, bēg

Atbildēt

tev

10.09.2023. 19:32

»

Mazcisāna

peršas ,piemēram


smaga atkarība... ;)

Atbildēt

nospārdīšanas "kultūra"

10.09.2023. 15:35

»

va vellos

Bravo, Kvexmann, šerps joks


"Ad-hominem" – tulkojumā no latīņu valodas nozīmē “pret personu”, “pret cilvēku”.

Tas ("ad-hominem") ir agresīvās demagoģijas "instruments", kas tiek vērsts pret konkrētu subjektīvi netīkamu (iedomāti / reāli bīstamu, melni apskaužamu, trulā barā linčojamu un taml.) personu kā uzbrukums tai personīgi, piekopjot tipisku "naida runu" un prastu demagoģiju – tā vietā, lai elementāri cilvēcīgi, kā arī loģiski pamatoti un taml. adekvāti kontrargumentētu šīs personas proponēto viedokli, pieņemtos lēmumus vai realizēto rīcību.

"ad-hominem" kretīnismā "bāzētas" izpildīšanās, kā vismaz absolūti prioritārās (ja ne pat vienīgās) pseido "argumentācijas", izmantošana šajā pašreizējā "valstī", visās sfērās un visos līmeņos, kā arī šīs valsts sabiedrībā, tostarp visos iespējamajos reālajos un virtuālajos mikrokolektīvos jeb "burbuļos", nu jau ir kļuvusi par ikdienišķi dominējošu negāciju.

Visbūtiskākais – "ad-hominem" agresīvās demagoģijas jeb šāda veida "naida runas" izmantošana nozīmē šīs destruktīvās riebeklības iniciatora sakāves atzīšanu, kā arī cilvēka cieņu apkaunojošu nespēju (visbiežāk) komunicēt pienācīgi adekvāti (loģiski, respektējami argumentēti un taml. konstruktīvi) ar saviem (iedomātajiem) oponentiem.

Atbildēt

va vellos

10.09.2023. 15:10

Bravo, Kvexmann, šerps joks!
Kuram no taviem sulaiņiem ienāca prātā iebāzt ''nēģera'' rakstītā runā ad hominem loģikas formulu?!
Triec šamo ratā - neviens taču nenoticēs, ka esi ko tādu dzirdējis, kur nu vēl zini, ko tas nozīmē. Humors, ko nav kas satīra!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: