Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Janka

12.02.2016. 09:31

»

Smecernieks

Jurists. Beidzis policijas akadēmiju, attiecīgi labi sakari «orgānos». Tāpat arī ZZS jaunatnes organizācijas vadītājs, uzticams «kadrs». Maģistrs uzņēmējdarbībā, no Turības gan


Tieši tā! Kamēr cilvēks studēja, strādāja sporta veikalā, lai nopelnītu iztikai! 100% raksta autorei ir 60 gadi un škrobe, ka jaunie nāk viņas vietā!

Atbildēt

:))))

07.01.2016. 22:58

»

hm

Jaunzeme LM ienaaca kopaa ar Vinkjeli


Ne jau ienāca kopā ar Viņķeli. Viņa ir Viņķeles laba draudzene, kas iekārtoja darbā bez konkursa. Tāds stils Viņķelei, klausieties manos vārdos, ne darbos. Galvenais, ka var presē uzstāties kā lielā moralizētāja par valstisku, tiesiskumu un pārējo.

Diez kam ZZS viņu paturēja, interesanti.

Atbildēt

zemnieks

07.01.2016. 21:37

»

Celms

God.zemniek,vai varētu lūgt-iespēju robežās vairāk ziņu par minēto "t.s.deinstitucionalizaacijai paredzeetos miljonus /93/ , kaa arii asistenta pakalpojumam paredzeetos /14/ miljonus."Pamājiet ar mietu,lūdzu


93 miljoni bija paredzeeti atbilstoshi Pamatnostaadneem sociaalo pakalpojumu attiisttibai 7 gadu laikaa, valdiiba atbalstiija LM deinstitucionalizaacijas modeli 47 milj.eiro apmeeraa lielaa meeraa pateicoties R.U.aktivitaateem. Naudas samazinaajums uz pusi' lai 700 personas ar gariiga rakstura trauceejumiem vareetu iziet no instituucijaam un uzsaakt patstaaviigu dziivi. Taapt Vienotiibas virziitaa Jaunzeme nezeelo valsts naudu ne asistentiem' ne beegljiem vinja aktiivi atbalstiija beeglju uznjemshanu Latvijaa un atbalstiija Godmanes-Peetersones izreekjinaatos 16 milj.eiro beeglju uznjemshanai. Peec R.U. aktivitaateem, ko atbalstiija arii labklaajiibas ministrs Augulis tika pausts LM viedoklis, ka mineetaa summa ir neadekvaati augsta.

Atbildēt

Celms

07.01.2016. 11:09

»

zemnieks

Tad spekja rausiitis tieshaam straadaa, neljauj izsaimniekot valsts liidzekljus ar vienotiibas /Lm valsts sekretaares Jaunzemes / paliidziibu. Taapeec jau tapa shis pasuutiijuma raksts tieshi dotajaa briidi, jo Jaunzeme ir noraustiijusies par savu kreeslu un savu dibenu un lej samazgas uz calî ar savu...


God.zemniek,vai varētu lūgt-iespēju robežās vairāk ziņu par minēto "t.s.deinstitucionalizaacijai paredzeetos miljonus /93/ , kaa arii asistenta pakalpojumam paredzeetos /14/ miljonus."Pamājiet ar mietu,lūdzu.

Atbildēt

Celms

07.01.2016. 10:06

»

Celmam

Priekš kam lasīt ierēkšanu par valsts pārvaldi un sievietēm jo īpaši? Par to visa grāmata


Celmam.Pilnīgi atklāti.Lasīt,lai "ierēktu".Kaut gan, beigās palika tāda sāja sajūta par to,kā lietas sakārtojās iedibināto procesu ietvaros.Un arī par kolēģu cieto pārliecību "tikai pa manam un ne citādi".Divās darba dienās var pieveikt,ja daudz ne-ierēc.

Atbildēt

Celmam

06.01.2016. 21:43

»

Celms

Pietiks gānīties.Lasīsim darbā Gundara Ignata "Pārbaudes laiks


Priekš kam lasīt ierēkšanu par valsts pārvaldi un sievietēm jo īpaši? Par to visa grāmata.

Atbildēt

zemniekam

06.01.2016. 21:32

Tagad jau par vēlu. Mītiskie patiesi ilggadīgie ministrijas darbinieki atcerēsies Auguli kā kopumā ļoti labu ministru. Taču nepiedos, ka neizsvieda ārā dāmu ar visiem viņas jau neskaitāmajiem ielikteņiem. Dāmu vislabāk raksturo nekompetence, intrigas un šantāža.

Klīst leģendas, kā savulaik Konkurences padome svinējusi viņas aiziešanu. Atstāja aiz sevis lausku čupu un karteļus visās jomās, ko tagad jaunā vadītāja risina, cik var.

Atbildēt

Detektīvs

06.01.2016. 19:19

Visdrīzāk pati Ieva Jaunzeme ir raksteļa autore vai vismaz piedalījusies tā tapšanā, pasūtīšanā. Ar nolūku sevi minējusi neitrālā lomā. Neitrālā loma vienlaikus ir slavinoša, viņa kā saprāta balss rakstā pretstatīta demonizētajam Reinim Uzulniekam.

Ja izrādītos, ka abu kabineti ir pietiekami tuvu, lai vismaz reizi dienā satiktos, tad vēl ticamāk, ka viņa pati. Lai reizi nedēļā satiktu vadošu pietikami lielas iestādes darbinieku, konstatētu, ka katru pirmdienu nav rīta pusē...maz ticams, ka tie būtu ilggadēji ministrijas darbinieki, ikdienas darbu veicēji.

Atbildēt

..........

06.01.2016. 13:59

Kuras būtu tās ilggadējās darbinieces? Vai par direktorēm iekārtotās valsts sekretāres draudzenes? Nav ne ilggadējas, ne kāds viņas pilnvarojis runāt ministrijas darbinieku vārdā. Sen valsts sekretārus vajadzēja vērtēt starptautiskām HR kompānijām. Izrādītos, ka raksta viena no varonēm pati nav piemērota amatam.

Atbildēt

x

06.01.2016. 11:52

kautkā līdz šim rakstelim nekas tāds manīts netika un LM darbinieki ar tik traucēti vis nejutās:) svieksc un ar padomisku pieskaņu:)

Atbildēt

inese

06.01.2016. 10:05

Varbūt ZZS beidzot vajadzētu atturēties no tautā nepopulārā Ulda Auguļa virzīšanu atbildīgos amatos,ko vērtīgu viņš ir paveicis????? Ir laiks patiesi izvētēt viņa pienesumu Valsts labā! Tad varam runāt arī par viņa komandas rīcībspēju!

Atbildēt

x-stunda

05.01.2016. 15:14

Augoļa mīļākais?

Atbildēt

Celms

05.01.2016. 11:07

Pietiks gānīties.Lasīsim darbā Gundara Ignata "Pārbaudes laiks".

Atbildēt

Lausks

05.01.2016. 10:54

Ne slikti esam R.U.popularizējuši.Kā būtu ar "PIETiEK Lasītāju",kura metusies rakstīt?

Atbildēt

pietiek

05.01.2016. 04:28

Pietiek apliet citus ar meliem, labaak raksta autore lai pastaasta kaa nokljuva LM ar Jaunzemes paliidziibu un cik ilgi bija bezdarbniece pirms tam . Interesanti buutu uzzinaat ko raksta autoreir devusi LV labklaajiibas celsanaa :-)

Atbildēt

zemnieks

05.01.2016. 03:14

Tad spekja rausiitis tieshaam straadaa, neljauj izsaimniekot valsts liidzekljus ar vienotiibas /Lm valsts sekretaares Jaunzemes / paliidziibu. Taapeec jau tapa shis pasuutiijuma raksts tieshi dotajaa briidi, jo Jaunzeme ir noraustiijusies par savu kreeslu un savu dibenu un lej samazgas uz calî ar savu ieliktenju /nevis ilgstosho LM darbinieku/ paliidziibu. Vajadeetu papeetiit kaadus ieliktenjus Jaunzeme ir savilkusi LM un ko vinji ir devushi LV. Calis no pasha saakuma nav ljaavis Jaunzemei izsaimniekot t.s.deinstitucionalizaacijai paredzeetos miljonus /93/ , kaa arii asistenta pakalpojumam paredzeetos /14/ miljonus. Nepatiikami, ka melus lej virsuu tiem cilveekiem, kas kaut ko dara valsts labaa, savukaart melu leejeeji iziet sveikaa sausaam kaajaam un aciimredami turpinaas iistenot savu t.s.politiku arii turpmaak ...

Atbildēt

lauku sēta

04.01.2016. 22:53

Uzulnieks ir glumš pielīdējs bez mazākajām dotībām uz jebko

Atbildēt

Mangālis

04.01.2016. 22:52

Šito saimnieku savā zemē ar sūdainu mietu uz darba nometni vajadzētu aizsūtīt,lai zemi parok, taukus nodzen

Atbildēt

Mirjama

04.01.2016. 22:49

»

Lauķis

Man jau šis censonis, uz vispārējā fona šķiet gana labs...


Un ko tad tas speķa rausītis ir sakārtojis?

Atbildēt

Vagars

04.01.2016. 22:05

»

Lauķis

Man jau šis censonis, uz vispārējā fona šķiet gana labs...


Un ko tieši viņš ir sakārtojis? Nu vismaz vienu nu daudzajam lietām taču varēsi nosaukt?

Atbildēt

Celms

04.01.2016. 20:38

»

puscelms

celms ir duraks. labāk izmanto iespēju paklusēt. laikam pašam ir nepiepildīts sapnis par ierēdņa karjeru, tikai čura par īsu


puscelm-īt,man nevajag to Jūsu urīna ekvivalentā mērīto sapni,nestāšos Jums ceļā vai neraušu prom Jūsu izsēdēto krēslu.Gribētos Jūs turēt drusku gudrāku,bet - up to you,mon ami."Iepūtiet man ... frakas ļipā."(J.Hašeks)

Atbildēt

Lauķis

04.01.2016. 19:43

Man jau šis censonis, uz vispārējā fona šķiet gana labs.
Kaut kāds pasūtījuma rakstels. Nav nekā nozadzis, nav valsts naudu izsaimniekojis vai radiniekiem izdalījis, toties ir daudz lietas sakārtojis.
Ja runā par Jaunzemi, tad viņai sen vajadzētu sēdēt Iļģuciema cietumā par valsts izzagšanu, kamēr viņa būs LM, tikmēr šādi baumu raksti arī uzpeldēs

Atbildēt

piddars

04.01.2016. 14:19

Noteicošais ir tas,ka viņam ir progresīva sex.
orientācuja!Drīz mēs te visu pārvaldīsim!

Atbildēt

Jautājums

04.01.2016. 11:40

Un šādi ir jaunie politiķi? Tikai blati un nekas vairāk. Skumji, ka dzīvojam valstī, kurā tikai ar pazīšanos var tikt augstos amatos.

Atbildēt

puscelms

04.01.2016. 11:11

»

Celms

M.,skauž vai?Pašam (pašai) pietruka dūšas no pabalstiņa padzīvot


celms ir duraks. labāk izmanto iespēju paklusēt. laikam pašam ir nepiepildīts sapnis par ierēdņa karjeru, tikai čura par īsu...

Atbildēt

Celms

04.01.2016. 10:21

»

M.

Rakstā nav pieminēts, ka varonis laikā starp pārdevēju un LM bija bezdarbnieks


M.,skauž vai?Pašam (pašai) pietruka dūšas no pabalstiņa padzīvot?

Atbildēt

džokers

04.01.2016. 02:54

Ja tv meistars andža bērziņš var kļūt par bankas prezidentu un valsts prezidentu, kādēļ botu pārdevējs nevar būt par kaut kādu tur sekretāru? LATVIJA VAR!

Atbildēt

ciniķis

03.01.2016. 11:30

Tas ir normāli. Tā ir mūsu politiskā kultūra. Kognitīvo disonansi jeb negatīvās emocijas rada neatbilstība starp to, kas sabiedrībā kopš bērna kājas tiek audzināts un to, kas faktiski notiek realitātē. Strādīgums, atbilstoša kvalifikācija, darba pieredze un citas īpašības NEKAD nav bijušas par pamatu NEVIENAI karjerai valsts sektorā kā tādā. NEKAD UN NEKUR. Pat privātajā sektorā šīs īpašības 90% gadījumu nav pamats karjerai. Vienmēr un visos laikos pamats karjerai ir cilvēka sākotnējā pozīcija jeb viņa kontakti. Visas karjeras valsts struktūrās pamatojas tikai uz 2 faktoriem - pretendenta radniecība ar tiem, kas ieceļ amatos vai ļoti ciešas un tuvas draudzības saites. Citu iemeslu nav. Izglītība, kvalifikācija, darba pieredze, tas ir priekš tiem, kuriem nav ne radu, ne sakaru. Jā, tā zināmā mērā ir netaisnība, ka ministri paņem no ielas bez nekā, savus radus vai draugus un ieceļ priekšnieku amatos. Tikai mūsu sabiedrība to akceptē, jo tā ir pieņemts. Un katrs nonākot tajā ministra amatā darītu tieši tāpat. Un katram, strādājot sportlandā par pārdevēju nemaz un necik nebūtu iebildumu kļūt par ministra biroja vadītāju. Problēma nav konkrētajos cilvēkos, bet visu mūsu vērtību sistēmā kā tādā. Ja mums atrastos cilvēki, kas dotu priekšroku amatos profesionāļiem, tad sistēma mainītos. Bet tādu cilvēku nav.

Atbildēt

mio

02.01.2016. 23:56

Ja tā ņem, kas tad ir pats Augulis? Ko viņš tādu ir reāli darījis, neskaitot aizmuguriskas vienošanās un parakstu uzlikšanu uz dokumentiem, par kuriem viņiem nav sajēgas. Vai arī Reizniece, kas bez atbilstošas izglītības un pieredzes sēž Ekonomikas ministrijas krēslā? Ļoti labi saprotu iebildumus, jo ar tādiem kampējiem vienā kantorī strādāt nav diez ko patīkami.

Atbildēt

M.

02.01.2016. 20:14

Rakstā nav pieminēts, ka varonis laikā starp pārdevēju un LM bija bezdarbnieks!!!

Atbildēt

b. Nevilks

02.01.2016. 19:15

Kas nu taa par eliti, putuplasts kreesla aizpildiishanai, lai kaads sveshs neieliistu.

Driizaak jaabriinaas, ar ko shis putuplasts traucee Jaunzemei. Vai arii shii raksta vieniigais meerkjis ir atgaadinaat, ka Jaunzeme ir ""Vienotiibai" pietuvinaataa"?

Atbildēt

spogulis

02.01.2016. 18:16

»

ezis

paldies par atgriezenisko saiti, reini, bet varēji jau nu pats ar savu vārdu deklamēties


pofig par tavu atspoguļošanās kaiti, ezi, bet varēji jau nu pats ar savu īsto vārdu eksponēties.

Atbildēt

Miets

02.01.2016. 17:51

Mājiens ZZS,ka jāizmitina kādas citas partijas uzticams darbonis.

Atbildēt

Lausks

02.01.2016. 17:44

Var būt ir pat labāk,ka R.U. netraucē ministrijas darba bitēm gāzt kalnus tautas labklājības jomā,piemēram, ar t.s. "negatīvajiem pensiju koeficientiem".Nu tos jau ne R.U.ir izdomājis.Sīkam garam-sīks uzbrauciens no "Pietiek lasītājas",lielākam žults par maz.

Atbildēt

Reina

02.01.2016. 17:08

Labs jautājums nenoniecinot jebkuru profesiju - vai ikviens veikala ierindas pārdevējs var kļūt par ministra labo roku?

Atbildēt

spogulis

02.01.2016. 15:06

»

ezis

karjeras kāpums nudien iespaidīgs. purns ar šim tāds aizdomīgs.... būtu tiešām jauki uzzināt, kas šis ir par putnu? pozētājs? karjerists? bet varbūt gluži vienkārši pederasts


pašportrets ezim nudien iespaidīgs. purns ar šim tāds aizdomīgs.... būtu tiešām jauki uzzināt, kas šis ir par putnu? pozētājs? karjerists? bet varbūt gluži vienkārši pederasts?

Atbildēt

Fēlis

02.01.2016. 14:02

»

govs

PSRS teica, ka slaucēja var vadīt valsti. Latviju vada ahlamoni, kas pat govi neprot izslaukt


Teica jau teica, tikai tas bija fasādei. Sabrauca pa laikam maskavā ,,tautas pārstāvji", lai vienbalsīgi nobalsotu par to, ko lika priekšā pašizvirzītā banda, kuru savukārt konsultēja gudrākie valsts prāti. Pie mums viss notiek otrādi, sākot jau ar to, ka augstākā izglītība ir bizness un ja tev ir piķis, tad ir arī diploms un tas, kuram ir diploms, pieprasa sev ,,atbilstošu godu''. Tā nu varā viens otru velk cilvēki, kuriem pat normālu darbu uzticēt nevarētu. Ir jau arī pediņu mafija. Var būt viņš ar Auguli kniebjas?

Atbildēt

treknis

02.01.2016. 13:33

PSRS NETEICA,ka mājsaimniece var vadīt valsti.Tieši pretēji,ka viņai jāmācās,jāmācās,jāmācās.
Fabula par to,ka var;no liberastu leksikas,no
pārbūves laikiem,kad ....

Atbildēt

ha ha ha

02.01.2016. 12:45

Kurš teicis, ka Latvija kādreiz vismaz mērķēs tikt uz zaļa zara? Pēdējos 25 gados nav nevienas pazīmes. Tikai kriminālu elementu šeftes...

Atbildēt

ezis

02.01.2016. 08:13

karjeras kāpums nudien iespaidīgs. purns ar šim tāds aizdomīgs.... būtu tiešām jauki uzzināt, kas šis ir par putnu? pozētājs? karjerists? bet varbūt gluži vienkārši pederasts?

Atbildēt

!

02.01.2016. 00:52

»

w

Tā valstiskie lielzagļi ražo "stipendiātus


iespejams ,ka politmafijas partijas radinieks vai rinkevica orjentetais .

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: