Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pitagors

23.07.2021. 09:07

Nu drīz varēs redzēt, cik brivprātīgi atzīst, ka zeme ir plakana un saule griežas ap to.

Atbildēt

Mājsaimniece

22.07.2021. 22:18

Apbrīnoju Citskovska drosmi pateikt taisnību. Nezinu, ko viņš domāja, teikdams rakstā minēto vārdu, bet situāciju tas apraksta precīzi.

Atbildēt

Secinājums

22.07.2021. 14:19

»

Nils

bija krievu socīālisma un kolektivisma atrauga. Blēdis un mahinators. Ostaps Nanoūdens Blenders


Nils tup kaktiņā un nervozi pīpē,viņam līdz staķa un ķirša zagšanas un izsaimniekošanas līmenim augt da augt.

Atbildēt

Pēteris

22.07.2021. 13:13

»

Paklausījos Urbanoviču

Gņils Blusakovs no domes bija labs un kārtīgs pilsētas saimnieks, kura turētā RNP kapitālsabiedrība nekad nevienu viltus tāmi nebija izveidojusi un nepadarītu darbu nebija atstājusi...


Tu, cirvi, neklausies, bet skaties uz paveikto! Dagnijas dēlēns ar ķirsēnu pa šo laiku ir sastrādājuši vairāk sūdu, kā Nils pa pāris gadiem! Tavi zilie elki apraks Rīgu un pataisīs to par geju Lielpilsētu!

Atbildēt

Es

22.07.2021. 11:38

»

Paklausījos Urbanoviču

Gņils Blusakovs no domes bija labs un kārtīgs pilsētas saimnieks, kura turētā RNP kapitālsabiedrība nekad nevienu viltus tāmi nebija izveidojusi un nepadarītu darbu nebija atstājusi...


Tad ķirsim, staķim un citiem rd dirsējiem būtu jāpierāda, ka tramvaju ratiņi, riteņu atstarpes platums vai kas cits neatbilda pasūtījuma specifikācijai. Vai varbūt to izdarīs tāds pļurkšķis kā tu? Tramvaji labi, starp citu. Nils labs pilsētas mērs. Palasiet Twitter un FB, ko tauta saka par Nilu, salīdzinājumā ar tagadējo varzu.

Atbildēt

MK

22.07.2021. 11:35

Из аккаунта 50cent:"Тысячи вакцинированных людей
получили положительный результат на COVID-19 в Нью-Йорке"

Atbildēt

Es

22.07.2021. 11:34

»

aa

es zinu daudz bērnu, kam patika attālinātā mācīšanās.Arī vecāki apmierināti - bērns mājās


Pilnīgi otrādi. Zināšanu ziņā - katastrofa. Uz otro gadu vai nesekmīgo - trīsreiz vairāk. Vecākiem, ja bija darbs - neiespējamā uzraudzības un palīdzības mācībās misija. Savas darbavietas ierīkošana. Atsevišķa, pietiekami jaudīga datora obligāta iegāde bērnam, vai vairāku - bērniem. Starpība ir tāda, ka tev pašam nav bērnu skolas vecumā, tāpēc var runāt blēņas.

Atbildēt

Es

22.07.2021. 11:30

»

tikai

Runājot par "murgiem" Citskovskis domāja tieši tādu urbanoviču bezsakarīgo muldēšanu un dalību tikpat bezsakarīgu lēmumu pieņemšanā


Tas labi, ka olgalvis nedomāja apģērba un apavu tirdzniecības ierobežošanu ziemā, jo kam tad to vispār vajag, bet saglabāja alkohola tirdzniecību klātienē. Jo viņa roka pie tā idiotisma taču tika pielikta?

Atbildēt

Interesanti.....

22.07.2021. 09:07

Interesanti ir tikai tas, ka sazvērestības teorijas piepildās viena pēc otras un daudz ātrāk, nekā domāts.....

Atbildēt

aa

22.07.2021. 07:51

es zinu daudz bērnu, kam patika attālinātā mācīšanās.Arī vecāki apmierināti - bērns mājās.

Atbildēt

sanitars

22.07.2021. 07:23

Stacionāri ir pilni ar vakcinētajiem, bet tie slimo ne jau ar kovidlu, bet sirds un asinsvadu slimībām, pēkšņi uzradušos onkoloģiju, galvas un locītavu kaitēm. Slimnīcās 80% guļ vakcinētie.

Atbildēt

Fēlis

22.07.2021. 06:25

»

ha-ha

Pedagogi un mediķi uzskatami par sabiedrības zinošu un izglītotu daļu un viņu neviennozīmīgā attieksme pret atbildību sabiedrības priekšā ir šokejoša un līdzinās pesteļu veceņu līmenim,tāpat kā viņu atbalstītajiem


Davai ka pediņ paskaidro man, par kādu atbildību iet runa? Pēc potes saslimt var? Var. Inficēt citus var? Var. Bezatbildība ir piespiest cilvēkus vakcinēties, tā izraisot masu nemieru. Pagaidiet, vēl tā īsti nav sācies. Ja piespiedīs ar likuma spēku, viņi to smagi nožēlos. Katlā spiediens ir tuvu kritiskajam. Ja man jāizvēlas starp smagāku slimošanu un iespējamām veselības problēmām līdz mūža galam, tad es izvēlos pirmo un ne kaut kādiem propagandas apstulbinātajiem pamuļķiem lemt manā vietā.

Atbildēt

purva bridējs

21.07.2021. 23:56

Tie nav murgi. Tie ir copy-paste, ko attēlā redzamais ierēdnītis apzinīgi izpilda. Ja kāds nav pamanījis, tad Latvija pēdējos 15-20 gadus pilda TIKAI ārvalstu kungu pavēles! Vai tā būtu PAREX afēra vai kovidšovs - bāleliņi šeit paši NEKO nenosaka! Visos iespējamos veidos notiek teritorijas atbrīvošana no aborgiēniem. Tikai derētu atcerēties vēsturi - tautas apspiedējus beigās iemetīs vinā barā ar pārējiem palikušajiem...

Atbildēt

jautajums

21.07.2021. 23:07

Par ko šis dūšīgais Jānis atbild?

Atbildēt

tikai

21.07.2021. 23:03

Runājot par "murgiem" Citskovskis domāja tieši tādu urbanoviču bezsakarīgo muldēšanu un dalību tikpat bezsakarīgu lēmumu pieņemšanā!

Atbildēt

jā, bet...

21.07.2021. 20:41

»

Nav iebildumu pret teikto, bet ....

Raksta mērķis ir pilnīgi cits. Tēlot visgudros un prātīgos, latviešu tautas glābējus, lai mierīgi varētu turpināt kolonizācijas politiku kopā ar kangariem komsorgiem komunistiem un nu jau ar pokemonu paaudzes alkatīgiem deģenerātiem


Jā, Urbanovičs un "Saskaņa", atšķirībā no mūsu "dziļi nacionālajiem" tautas aizstāvjiem, kas "krīt un ceļas par Tēvzemi un brīvību", un "visu sevi gatavi atdot Latvijai", skaidri un gaiši pasaka, ka balsot pret tautas piespiedu nospricēšanu ar eksperimentālām zālēm. Te nav nekāda tēlošana. Te ir skaidri pausta nostāja par konkrētu rīcību. Nez kuri šeit ir vairāk pelnījuši izlamāšanu - tie, kuri tēlojot tautas draugus atbalsta Latvijā dzīvojošo cilvēku piespiedu potēšanu ar eksperimentālām, nepārbaidītām zālēm par kuru pielietošanas sekām ne to ražotāji, ne izplatītāji neuzņemas nekādu atbildību, vai tie, kuri ir pret šādu antihumānu rīcību?

Atbildēt

Paklausījos Urbanoviču

21.07.2021. 20:35

Gņils Blusakovs no domes bija labs un kārtīgs pilsētas saimnieks, kura turētā RNP kapitālsabiedrība nekad nevienu viltus tāmi nebija izveidojusi un nepadarītu darbu nebija atstājusi.

Tāpat arī tramvaji bija lielisks iepirkums, kurus Gņils iepirka un turēja gadiem šķūņos, jo tie nebija piemēroti Rīgas sliedēm.

Atbildēt

Parex smerdeļi brīvībā

21.07.2021. 19:57

»

Fēlis

60 vai 65 % šī sasaukuma ir jauni. Esi apmierināts ar to idiotu izdarībām


Kādi tev 60% jauni, tā paša sarkanā koka augļi, to pašu sarkano dārznieku atlasīti. Sistēma taču vecā labā, okupācijā pārbaudītā un privatizācijas noziegumos saliedētā.

Atbildēt

Ar to nebūs jāsamierinās...

21.07.2021. 19:49

Ir nepieciešami panākt, lai vismaz 75% nomainās deputāti Saeimā! Tad vecie shēmotāji nevarēs pārpirkt, izveidot savu vairākumu! Tas ir vēlētāju rokās, ja nestenēs mājās, bet gan aktīvi piedalīsies vēlēšanās!

Atbildēt

ha-ha

21.07.2021. 19:42

Pedagogi un mediķi uzskatami par sabiedrības zinošu un izglītotu daļu un viņu neviennozīmīgā attieksme pret atbildību sabiedrības priekšā ir šokejoša un līdzinās pesteļu veceņu līmenim,tāpat kā viņu atbalstītajiem.

Atbildēt

kāpēc viņi grib nonāvēt savējos?

21.07.2021. 19:03

puķins un līdzīgie??? lai mirst, tikai slimnīcās nē

Atbildēt

Kristāla lode

21.07.2021. 18:45

Tas ko es redzu ir suverēnu (vēlētāju) apstrāde zaudējot to uzticību - koalīcijas četrinieks saprot ka 14. viņiem nekas nespīd un tākā viss ir viens dzen ar savu mobingu slepeno atvašu (tipa labie) rociņās - 13., Buldozera, Saskaņas atvašu, TVF un citu "gaismas" bruņinieku gādībā (na ļjubiteļa)... Sarunāts teātris...

Atbildēt

Nav iebildumu pret teikto, bet ....

21.07.2021. 18:41

Raksta mērķis ir pilnīgi cits. Tēlot visgudros un prātīgos, latviešu tautas glābējus, lai mierīgi varētu turpināt kolonizācijas politiku kopā ar kangariem komsorgiem komunistiem un nu jau ar pokemonu paaudzes alkatīgiem deģenerātiem.

Atbildēt

saskumušais

21.07.2021. 18:29

Šis Jānis U. nav tauta,viņš ir ilgstspējīgs deputāts.

Atbildēt

resnam resnā vaimanas

21.07.2021. 18:28

Jānītis nemaz nejūtas atbildīgs par to,ka taisīja Krieviju šeit,bet ne gana spēcīgi.Nejūtas atbildīgs,ka ilgi bez jēgas deputātē.Jedrosu līgumdraugs,valsts finansējuma apguvējs.Labi zina,kā ir slikti,bet kā būtu labi-neteiks!Vispirms ievēliet,tad taisīs Krieviju šeit,un tad būs labi.Ieviešot QR kodus,krievu inficēšanās cipari velk uz 29 miljoniem;liela valsts!

Atbildēt

hm

21.07.2021. 17:34

Krievi strādā pie nazālajām un gēlu vakcīnām pret C19. Un izskatās, ka uz rudeni tāda veida vakcīnas būs iegādājamas. Varu iedomāties kādas jukas un haosu radīs valdības birokrātijas un represīvajā aparātā šādu vakcīnu parādīšanās. Miljoni uzskaitei, reģistrēšanai un ierobežojumiem tai pašā brīdī būs ... kaķim zem astes. Un piedevām valdībai nāksies sacerēt jaunu dziesmu plašām tautas masām. Tas gan attiecas ne tikai uz Latviju.

Atbildēt

Brīvība

21.07.2021. 17:24

Nēesmu par vai pret vakcināciju, jo nav objektīvas informācijas. Saskaņas, vemjotības, nacionālo atkritumu, zilo, zaļo un oranžo vieta ir politiskajā miskastē - sevi ir pierādījuši kā zagļi, krāpnieki un korumpanti. Visas cerības uz jauniem politiskiem spēkiem un jaunām idejām, kuras nav angažētas esošās sistēmas ietvaros.

Atbildēt

Secinājums

21.07.2021. 16:24

"Vairums “Saskaņas” biedru uzskata, ka pašreizējos apstākļos nav drošāka veida, kā pasargāt sevi no COVID-19 saslimšanas, par vakcināciju. "
Ar to biedrs Urbinātājs apliecina ka ir tāds pats kosmosa atkritums ka pārējie Saeimas deputati.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: