Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Žīdelis

25.05.2021. 22:16

Žīdelis pat necentās iegūldīt savu naudu metalurgā, tagad Repše vainīgs, protams, viņam vajadzēja krāsni.. Interesanti Grindeks viņš dibinājā vai privatizēja?

Atbildēt

Joskem vienmēr par maz

25.05.2021. 12:53

Lielāku žuļiku un liekuli par Lipman grūti iedomāties. Nozaga Orgsintēzes institūta eksperimentālo rūpnīcu un izlaupīja Liepājas metalurgu pa tīro kopā ar Valneri un Rungaini. Hokejam neko nav ziedojis. Labi, ka no turienes padzina.

Atbildēt

Pilsonis

25.05.2021. 10:30

»

vēl patiesāk par brīvvalsts TV .lv

Nopietni skaties brivvalsts TV...


Stāsti, ko tu skaties, kas ir tas ko drīkst skatīties. Varoni, klāj visu vaļā

Atbildēt

Nopietni? Tu skaties brivvalsts TV. lv raidījumus?

25.05.2021. 06:07

»

vēl patiesāk par brīvvalsts TV .lv

Nopietni skaties brivvalsts TV...


Nopietni skaties “brivvalsts TV.lv”?

Pēc K. Švābes C19 Lielais restarts, ko esmu iztulkojis, globālistu plāns paredz sociālos nemierus, kādus organizē Vācijā ik dienu, radot divas frontes - valsts institūcijas kā tādas saglabāšanai (brīvvalsts, interesanti no kā brīva? No parāda Pasaules Bankas globālistiem?), un otra fronte ir valsts iznīcināšana ar naudas aizdevumu līgumu nosacījumu slepenām (komercnoslēpums) prasībām 4. maija valsts finanšu kororācijai. Vai biedrība “Satversmes sabiedriskie sargi” nav globālistu projekts? Šī biedrība aizstāj E. Levita propagandu latvietības jautājumos, latvietību iznīcinot.

Tie globālisti, kas pulcē abas frontes, izmanto šos lētticīgos cilvēkus- raidījumu veidotājus! Brīvvalsts TV . lv taču neaicina pretoties esošam režīmam, bet, izskaidrojot tā būtību, tautu ved strupceļā līdzīgi, kā to darīja “zilais Duriks” L. Gratiņš. Globālisti līdzīgi H86 biedrību “Satversmes sabiedriskie sargi” reģistrējuši Liepājā.. Dīvainas sakritības?

LV, LT, EST robežas kartē iezīmēja 1918. g. martā ASV prezidenta Vilsona kabinetā un, parakstot Brestas cietoksnī miera līgumu, no kabatas šo dokumentu- karti izvilka žīds Trockis žīdu ložas B’nai B” rith uzdevumā. Ebreju Eiropas garīgais centrs tai laikā bija Kauņa. Tā kā cionisti radīja LV un tagad to sagrauj kā valsti. Bet palikušos lētticīgos pulcē zem brīvvalsts TV.lv. Izklausās ciniski, bet tāda ir realitāte. Cionists Levits (viltvārdis), kas aktīvi realizē cionistu politiku, nesen bija Vatikānā, kur “uzpurņus” - maskas nelieto un saņēma “zem četrām acīm” cionistu norādes aktuālākajai LV politikai.

Atbildēt

vēl patiesāk par brīvvalsts TV .lv

25.05.2021. 05:54

»

Vatņiks ru

Patiesāk būtu komunistu pēcnācēju TV 15.raidījums


Nopietni skaties brivvalsts TV?

Pēc K. Švābes C19 Lielais restarts, ko esmu iztulkoji, globālistu plāns paredz sociālos nemierus, radot divas frontes - valsts institūcijas kā tādas saglabāšanu (brīvvalsts, interesanti no kā brīva? No parāda Pasaules Bankas globālistiem?) un otra fronte ir valsts iznīcināšana ar naudas auzdevumu nosacījumu slepenām līgumos (komercnoslēpums) prasībām.

Tie globālisti, kas pulcē abas frontes, izmanto šos lētticīgos cilvēkus. Brīvvalsts TV . lv neaicina pretoties esošam režīmam, bet izskaidrojot tā būtību, tautu ved strupceļā.

LV, LT, EST robežas kartē iezīmēja 1918. g. martā ASV prez. Vilsona kabinetā un parakstot Brestas cietoksnī miera līgumu, no kabatas šo dokumentu- karti izvilka žīds Trockis žīdu ložas B’nai B” rith

Atbildēt

Vatņiks ru

24.05.2021. 23:19

»

brivvalsts TV. lv

15. raidījums


Patiesāk būtu komunistu pēcnācēju TV 15.raidījums

Atbildēt

barikādēs izcīnītās

24.05.2021. 23:18

rebes, rebes, rebes ...

Atbildēt

Štelmaņu komandas liekais.

24.05.2021. 20:41

Ka Lipmanis sāk žāvāties, tas tiešām ir uzjautrinoši! beidzot pienācis, sākt atmaksāt veikli izblēdīto, no Valsts izkrāpto! Jācer, ka arī pie brīvas maizes, drošā vietā nokļūs!

Atbildēt

un vēl

24.05.2021. 20:03

»

autors nesajēdz

ka tas datums ir datums, kad tiesas kancelejā var saņemt spriedumu, nevis datums, kad tiesnesis sēd, lasa desmitiem saņemto lietas sējumu un raksta spriedumu


Te pirms neilga laika bija vēl viens jampampiņš, kurš šajā dienā nosūtīja tiesai kaudi ar dokumentiem un saņēma tikpat loģisku atbildi.

Atbildēt

autors nesajēdz

24.05.2021. 19:59

»

Un par ko autors

raksta? Par to, ka divu stundu laikā lieta tiek izskatīta un jau gatavs spriedums, pilnais! Tā to var saprast un arī jautājums- kā to var dabūt gatavu, ja tā tas ir


ka tas datums ir datums, kad tiesas kancelejā var saņemt spriedumu, nevis datums, kad tiesnesis sēd, lasa desmitiem saņemto lietas sējumu un raksta spriedumu!

Atbildēt

Un par ko autors

24.05.2021. 19:50

»

vajag lasīt likumu!

Sprieduma sastādīšanas datums ir datums, kad tas pieejams tiesas kancelejā


raksta? Par to, ka divu stundu laikā lieta tiek izskatīta un jau gatavs spriedums, pilnais! Tā to var saprast un arī jautājums- kā to var dabūt gatavu, ja tā tas ir?

Atbildēt

patiesībā

24.05.2021. 19:37

»

lauķis

Tikai nez kāpēc šīm pavēlēm netiek minēti autori,navparakstu un zīmogu,nav dokumentu.Toties ir sekas,un sekas ir pilnīgi vienādas visā pasaulē


nevienai sazvērestības teorijai netiek uzrādīti konkrēti autori, nav autentisku parakstu, zīmogu u.c. apstiprinājumu, juridiski korektu un pēc būtības adekvātu dokumentu u.t.t. Toties - ir sekas, galvenokārt destruktīvas un principā pilnīgi vienādas visā pasaulē. ;)

Atbildēt

vajag lasīt likumu!

24.05.2021. 18:45

»

Un kādā

veidā tas var būt gatavs, es domāju pilnais spriedums


Sprieduma sastādīšanas datums ir datums, kad tas pieejams tiesas kancelejā.

Atbildēt

Kirov Lipman Superstar

24.05.2021. 17:31

https://www.youtube.com/watch?v RfTIuHCKpAk

Atbildēt

fakts

24.05.2021. 17:03

Vēl viens idiots, kurš nav spējīgs izlasīt likumu tāpēc brīnās kā tas var būt, ka spriedums pieejams lietas izskatīšanas dienā.

Atbildēt

Tikai formāli esam LR

24.05.2021. 16:50

»

Latvija - neizdevusies valsts

LV šobrīd kaut kur atgādina to laiku, kad LPSR tika kolhozi dibināti


Nemelo, tieši otrādi, šis ir laiks kad LPSR sāk beigt savu pastāvēšanu. Nāvi okupācijas režīmam !!! Tiesāt visus kolaboracionistus un režīma uzturētājus.

Atbildēt

Varas kliķe stūrē

24.05.2021. 16:46

Varas kliķe stūrē uz bezdibeni, uz ialaupīšanu. Divi nejēgas vada Rīgu un divi - valdība + prezidents.

Kā var vadīt valsti cilvēki, kuri nesaprot latviešu tautu, kuri nav dzīvojuši šajā valstī 50 gadus, visu izpratni ir pazaudējuši.

Rīgu vada, kā citā komentāra teikts - bērnudārza audzēkni, bet valsti vada svešķermeņi.

Patiesi, drausmīgāks laiks kā tas, kurā Rīgu vadīja Nils Ušakovs.

Atbildēt

lauķis

24.05.2021. 16:31

»

patiesībā

tā nav vārdu spēle, tie ir vienotas normatīvās hierarhijas atšķirīga līmeņa, savstarpējās pakārtotības un saistītās ietekmes normatīvie akti. Apmēram tā, kā LR Satversme, Likumi un MK noteikumi...


Tikai nez kāpēc šīm pavēlēm netiek minēti autori,navparakstu un zīmogu,nav dokumentu.Toties ir sekas,un sekas ir pilnīgi vienādas visā pasaulē.

Atbildēt

patiesībā

24.05.2021. 16:28

»

Latvija - neizdevusies valsts

LV šobrīd kaut kur atgādina to laiku, kad LPSR tika kolhozi dibināti


nekā tamlīdzīga - LPSR tas bija smags bet cerīgs laiks, kas sekojoši realizējās visnotaļ cienījami, kā zināms, tajā skaitā priekš latvieša kolhoznieka parastā. Atšķirībā no tās krampjainās agonijas, kādā šobrīd konvulsē šī pašreizējā necienīgi iznīkstošā pseido "valsts".

Atbildēt

patiesībā

24.05.2021. 16:22

»

lauķis

Regula vai rīkojums,tā ir tikai vārdu spēle,faktiski pavēles nāk no starptautiskā rabināta


tā nav vārdu spēle, tie ir vienotas normatīvās hierarhijas atšķirīga līmeņa, savstarpējās pakārtotības un saistītās ietekmes normatīvie akti. Apmēram tā, kā LR Satversme, Likumi un MK noteikumi.

P.S. Savukārt, par to, no kurienes faktiski nāk pavēles, var tikai populistiski vāvuļot pa tukšo. ;)

Atbildēt

nopas

24.05.2021. 16:06

Daudziem "treknajiem runčiem" ir iestājusies apziņa, ka viņus jau nu nerīkst nevien ..... (katrs ieraksta ko negrib lai ar viņiem nedara). Viņi var. Ar viņiem - nē. Un vēlreiz nē. Kur nu vēl valsts kaut ko pietiesāt. Tikai viņi var kaut ko pietiesāt no valsts.
Taču izrādās ka var arī savādāk.
-no Krājbankas darboņiem solidāri piedzen miljonus.
-Lembergu ieliek cietumā, konfiscē mantu.
-no Kargina un Krasovicka piedzen vairāk kā 100 "ļamus".
- arī no Lipmana piedzen.

Ceru ka nabagmāja kungiem vecumdienās nedrau. Taču laiki mainās. Tas kungiem jāsaprot. Arī AŠ kvadrātā esot tādi iespringuši. Briestot šūdi.

Atbildēt

lauķis

24.05.2021. 15:52

»

!

Nevis rīkojumus, bet regulas, direktīvas no ES un slepenas pavēles no KF


Regula vai rīkojums,tā ir tikai vārdu spēle,faktiski pavēles nāk no starptautiskā rabināta.

Atbildēt

Eduards Lunis

24.05.2021. 14:38

---Būtu interesanti zināt-KĀPĒC jĀNIS TIKAI TAGAD, KAD TIEK ,,UZMESTS,, LIPMANS, SĀK CELT TRAUKSMI!?
Mana 25 gadu pieredze nepārprotami liecina-nav te ne tiesiskums ,un pat valstiskums!
Ja vēl laiciņu atpakaļ tiesas praktizēja dokumentu ignorēšanu, tad pašlaik jau notiek prasības pieteikumu bloķēšana,lai netiktu pat uzsākts process!?
Tā es jau gadiem nevaru ierosināt civilprasību ,lai piedzītu nodarīto kaitējumu nepamatoti pret mani ierosinātajās krimināllietās...?

Atbildēt

Ivars

24.05.2021. 14:22

Lipmans neko nav pacēlis, bet nozadzis Grindexu Organiskās sintēzes institūtam. Un Liepājas metalurgu kopā ar Zahariju izlaupīja. Kuram tagad 19000 pensija?

Atbildēt

Tapat

24.05.2021. 14:14

Varbūt tomēr no sākuma iepazīsimies ar tiesu materiāliem un tad te raktsus rakstīsim? Kāpēc tā tiesvedība būtu jāslēpj, ja tur viss tik godīgi un labi?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

24.05.2021. 14:01

LV šobrīd kaut kur atgādina to laiku, kad LPSR tika kolhozi dibināti.

Atbildēt

lauķis

24.05.2021. 13:15

Valsts neko negrauj,jo,nav nekādas valsts,ir kolonija ar koloniālu pārvaldi.Pārvaldniekiem nav tiesību neko lemt,tikai tupi izpildīt saimnieku rīkojumus.Lūk arī atbilde nezinīšiem.

Atbildēt

cerības stariņš

24.05.2021. 13:01

Levita/Kariņa kliķe ir jātiesā un uz ķurķi, ja ne bax, bax

Atbildēt

Pilsonis

24.05.2021. 12:52

Kad tādas libekveidīgās tiks tiesātas, tad es sapratīšu, ka kangari zaudēja varu šajā izzagtajā un piesmietajā ārzemju kaklakungu kolonijā un parādās cerības stariņš par Latvijas un latviešu tautas nākotni

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: