Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu

16.10.2021. 14:26

»

Njuss, darahoi Nu

Kuru jūs imejeķe v vidu no tiem V.V. ,a


Tur ir vairāki? Varētu, lūdzu, izvēles iespējas?

Atbildēt

Nu

16.10.2021. 14:15

»

Izņemot

to , ko pats, progresējošās izpausmēs (iekšējās un ārējās)izrādīsi, nekā cita jau nebūs


Jā, es kļūstu kašķīgāks, nenoliedzami. Bet neesmu pārliecināts, ka vakcīnas dēļ.

Atbildēt

Nu

16.10.2021. 14:11

»

Aloizs

Dzīve visu saliks vietās.Latvija 18.gs ieguva drošību un uzplaukumu Krievijas sastāvā.Tagad viss būs tieši tāpat- degradācijai jābeidzas


Nu paga, Aloiz! Nevajag jaukt tūrismu ar emigrāciju. Mēs, protams, atšķirībā no valdošās kliķes, mīlam un cienām Krieviju un Vladimiru Vladimiroviču, bet nevajadzētu steigties uzreiz censties uzplaukt viņa paspārnē. Mainīsies jau tikai aplamājamie subjekti. Un, ja mūsu kariņus un pārējos perdeļus var aplamāt puslīdz nesodīti, tad ar Vladimiru Vladimiroviču tas neies cauri.

Atbildēt

Aloizs

16.10.2021. 14:05

»

Tiešām svarīga informācija!

Nav vairs daudz atlicis, kad šis noziegums nāks gaismā visā pasaulē


Dzīve visu saliks vietās.Latvija 18.gs ieguva drošību un uzplaukumu Krievijas sastāvā.Tagad viss būs tieši tāpat- degradācijai jābeidzas.

Atbildēt

Nu

16.10.2021. 13:57

»

Tiešām svarīga informācija!

Nav vairs daudz atlicis, kad šis noziegums nāks gaismā visā pasaulē


Es gan novakcinējos pie pirmās iespējas vēl ar Astra. Nebūtu to izdarījis, šodien netiktu iekšā Depo pēc alus, kaut gan tā ir pirmās nepieciešamības prece. Attiecībā uz iespēju, ka kopā ar poti man iešāva GPS raidītāju ar mikrofonu, tā ir ļoti niecīga. Noskanēju ar vaboļu meklētāju, neko neuzrādīja ;).

Atbildēt

Tiešām svarīga informācija!

16.10.2021. 13:26

»

izeja ir tikai viena

nevakcinēties. Šlesera un Gobzema “protesti” sagrāa pretošanos...


Nav vairs daudz atlicis, kad šis noziegums nāks gaismā visā pasaulē.

Atbildēt

faktissimo

16.10.2021. 13:24

Pašreizējie politologi, vēsturnieki, ekonomisti un citi tml. nav Marksa tupeļu slaucitāju cienīgi!

Atbildēt

Nu

16.10.2021. 12:48

»

Kapitālisms ir miris

Lai dzīvo komunisms


Komunisms jau piedzima nedzīvs. Lai dzīvo anarhokapitālisms!

Atbildēt

Kapitālisms ir miris

16.10.2021. 12:43

Lai dzīvo komunisms!

Atbildēt

Alfreds

16.10.2021. 12:42

Команда индийских учёных впервые разработала реактор, который производит значительное количество водорода. С помощью различных устойчивых источников, таких как солнечный свет и вода. Что является экономически эффективным и устойчивым процессом...
https://www.youtube.com/watch?v l1KiQp0ajCo

Atbildēt

:)))

16.10.2021. 12:36

»

Nu

Muļķības. Islāms ar pareizticību Dievzemītē sadarbosies vienīgā īstā dieva - FSM vadībā


Beidz ākstīties! :)
https://www.newmessage.org/the-message/volume-4/greater-community-spirituality/what-is-human-purpose

Atbildēt

kas zin

16.10.2021. 12:14

»

Harons

Nāvi globālistu pakalpiņiem


bet 50 % idiotu tomēr ir par daudz. Lai nu viņi piesaka vien sevi vatspā Švābam...vērosim

Atbildēt

Nu

16.10.2021. 12:14

»

Mustafa

Ej uz Sahāru ar abām reliģijām pie tuaregiem un kamieļiem . popi būs īpaši priecīgi! :D


Muļķības. Islāms ar pareizticību Dievzemītē sadarbosies vienīgā īstā dieva - FSM vadībā.
Allags ar Jehovu ir tādi dieviņi FSM priekšā.
Apskatieties video netā, kur viņš ir nofilmēts.
venganza.org

Atbildēt

....

16.10.2021. 12:12

markss jau radīja superkapitālismu-komunismu!!!! vērojiet krieviju, tagad asv...zog labi ja 100 cilvēki...un visa nauda, kas krieviņu, kas asv kur???ofšoros-vienā makā

Atbildēt

izeja ir

16.10.2021. 11:39

Izeja ir vienmēr laba vēderizeja!

Atbildēt

Atsauce

16.10.2021. 10:46

»

izeja ir tikai viena

nevakcinēties. Šlesera un Gobzema “protesti” sagrāa pretošanos...


https://scivisionpub.com/pdfs/covid19-rna-based-vaccines-and-the-risk-of-prion-disease-1503.pdf

Atbildēt

izeja ir tikai viena

16.10.2021. 10:39

»

izeja ir

lūgsim mūs uzņemt KF sastāvā! vai par 51. ASV štatu


nevakcinēties. Šlesera un Gobzema “protesti” sagrāa pretošanos.

Jauno vakcīnu tehnoloģiju attīstība agrāk ir bijusi saistīta ar problēmām. Pašreizējās RNS bāzes SARS-CoV-2 vakcīnas tika apstiprinātas ASV, izmantojot ārkārtas rīkojumu bez plašas ilgtermiņa drošības pārbaudes. Šajā rakstā Pfizer COVID-19 vakcīna tika novērtēta attiecībā uz potenciālu izraisīt uz prioniem balstītas slimības vakcīnas saņēmējiem. Tika analizēta vakcīnas RNS secība, kā arī proteīna mērķa mijiedarbība ar potenciālu pārvērst intracelulāros RNS saistošos proteīnus TAR DNS saistošo proteīnu (TDP-43) un kausēto sarkomā (FUS) to patoloģiskajās prionu konformācijās.

Rezultāti liecina, ka vakcīnas RNS ir specifiskas sekvences, kas var izraisīt TDP-43 un FUS locīšanos savos patoloģiskajos prionu apstiprinājumos. Pašreizējā analīzē kopumā tika identificēti sešpadsmit UG tandēma atkārtojumi (ΨGΨG) un tika identificētas papildu UG (ΨG) bagātas sekvences. Tika atrastas divas GGΨA sekvences. Iespējams, ir iespējamas G četrpusējas sekvences, taču, lai tās pārbaudītu, ir nepieciešama sarežģītāka datorprogramma. Turklāt smailes proteīns, kas izveidots, tulkojot vakcīnas RNS, saista angiotenzīnu konvertējošo enzīmu 2 (ACE2), cinku saturošu enzīmu. Šī mijiedarbība var palielināt intracelulāro cinku. Ir pierādīts, ka cinka joni izraisa TDP-43 transformāciju tās patoloģiskajā prionu konfigurācijā. Ir zināms, ka TDP-43 un FUS salocīšana to patoloģisko prionu apstiprinājumos izraisa ALS, priekšējās temporālās lobura deģenerāciju, Alcheimera slimību un citas neiroloģiskas deģeneratīvas slimības. Pievienotais atklājums, kā arī papildu iespējamie riski liek autorei uzskatīt, ka uz RNS balstītu SARS-CoV-2 vakcīnu regulatīva apstiprināšana bija priekšlaicīga un ka vakcīna var nodarīt daudz vairāk kaitējuma nekā labuma.
Development of new vaccine technology has been plagued with problems in the past. The current RNA based SARS- CoV-2 vaccines were approved in the US using an emergency order without extensive long term safety testing. In this paper the Pfizer COVID-19 vaccine was evaluated for the potential to induce prion-based disease in vaccine recipients. The RNA sequence of the vaccine as well as the spike protein target interaction were analyzed for the potential to convert intracellular RNA binding proteins TAR DNA binding protein (TDP-43) and Fused in Sarcoma (FUS) into their pathologic prion conformations. The results indicate that the vaccine RNA has specific sequences that may induce TDP-43 and FUS to fold into their pathologic prion confirmations. In the current analysis a total of sixteen UG tandem repeats (ΨGΨG) were identified and additional UG (ΨG) rich sequences were identified. Two GGΨA sequences were found. Potential G Quadruplex sequences are possibly present but a more sophisticated computer program is needed to verify these. Furthermore, the spike protein, created by the translation of the vaccine RNA, binds angiotensin converting enzyme 2 (ACE2), a zinc containing enzyme. This interaction has the potential to increase intracellular zinc. Zinc ions have been shown to cause the transformation of TDP-43 to its pathologic prion configuration. The folding of TDP-43 and FUS into their pathologic prion confirmations is known to cause ALS, front temporal lobar degeneration, Alzheimer’s disease and other neurological degenerative diseases. The enclosed finding as well as additional potential risks leads the author to believe that regulatory approval of the RNA based vaccines for SARS-CoV-2 was premature and that the vaccine may cause much more harm than benefit.

Atbildēt

Gojs

16.10.2021. 10:14

»

Joņķis

Tāds Kariņš pēc pieciem gadiem dzīvos savā ASV lai nav jāatbild par pieņemtajiem lēmumiem


ASV būs haosā pēc 7 gadiem.Kartība būs tikai republikāņu štatos. Kariņš nepaspēs aizbēgt,jo švāba kalpiem galvas griezīs visur.Ari miermīlīgie latvieši nebūs izņemums.Visi liberāļi, kalpojot baņķieriem un teririzējot savu tautu, ir parakstījuši sev nāves spriedumu.Tas attiecas arī uz NEPlP un NVO spici.

Atbildēt

Joņķis

16.10.2021. 09:53

Tāds Kariņš pēc pieciem gadiem dzīvos savā ASV lai nav jāatbild par pieņemtajiem lēmumiem.
Vēsture ir pierādijusi, ka vidēji pēc 4-7 gadiem nāk gaismā fakti par valstī pastrādātajiem noziegumiem.

Atbildēt

izeja ir

16.10.2021. 09:43

lūgsim mūs uzņemt KF sastāvā! vai par 51. ASV štatu!?

Atbildēt

...

16.10.2021. 09:41

»

Jansons

Esam tajā fāzē, kad ietekmēt situāciju vairs nevaram. Pat ja latvijas iedzīvotāji sacelsies, sabradās. Paskatiet, kā spiež Poliju


Atsakies no pases,personas koda,pilsonības,bankas konta,kļūsti Dzīvs Cilvēks.Šis būs stipri iedarbīgāks par atombumbu.

Atbildēt

Joske Ebrejs

16.10.2021. 09:37

»

Jansons

Esam tajā fāzē, kad ietekmēt situāciju vairs nevaram. Pat ja latvijas iedzīvotāji sacelsies, sabradās. Paskatiet, kā spiež Poliju


Varam.sastādam sarakstu tipa Mirotvorec, publicējam Koalicijas biedru adreses.Un neglābjami slimi cilvēki, kuriem palicis pusgads ko dzīvot, šīs adrese apmeklē.Ļoti ātri neviens vairs negribetu balsot pret tautu.

Atbildēt

Alternatīvajiem

16.10.2021. 08:58

https://youtu.be/HzRVUHx2SeI

Atbildēt

JJ

16.10.2021. 08:52

Paldies,Māri! Labs darbiņš!
Komentāri uzšķērž sabiedrības daļu! Bēdīgs Skats!

Atbildēt

Ļoti aktuāls

16.10.2021. 08:40

»

Ūpis

Paskatīsimies, kā kāps blakņu izraisīto pacientu skaits


You tube ieraksts.

Par mediķu konferenci un vadošā Kanādas infektologa atzinumu - vakcinācijas noziegumi jāaptur. Pēc “vakcinācijas” noziegumiem sekos šo noziegumu organizētāju slepkavības, kad patiesība nāks gaismā par “vakcīnu “ sastāvu - Levita, Kariņa, Pavļuta,Dunpja slepkavības jau garantētas.

https://youtu.be/fbB2-VFksGo

https://youtu.be/fbB2-VFksGo


Atbildēt

antons

16.10.2021. 08:35

Re, psihenē pacientiem daudz brīvā laika!

Atbildēt

Ирина Васильева

16.10.2021. 08:03

Уважаемые латыши, вы сами в 2004 г.проголосовали за интеграцию-глобализацию - за вхождение в Евр(ео)осоюз, чтоб защититься от страшной России, не понимая того, что родственные народы - лат.и русские - должны держаться друг друга в условиях победы, скажем так, капитала в чужих, нехрист.руках. Россия тоже под властью тех же сил, но чуть-чуть свободнее от них. Парадокс: русские были против независимости Латвии в 1991 г., но в 2004 были ЗА независимость Латвии, увидев общую как для лат., так и для русских угрозу вхождения Латвии в Евросоюз.

Atbildēt

Ирина Васильева

16.10.2021. 07:51

Вопрос, что делать?

Atbildēt

...

16.10.2021. 05:50

»

Ūpis

Patiešām labs analītisks raksts. Brīnos vien par to, ka šeit nemana sistēmas vēmēkļus. Latvijā idiotu ir pietiekami, kuri gatavi noriet jebkuru labu domu, kura neatbilst viņa burgerrijeja un telefona glauditaja koncepcijai. Patiess prieks, ka tomēr Latvijā ir arī domājoši cilvēki


Kad nav argumentu tad sākas riešana.Kāpēc domāt ja mums esot "valsts" un "valdība",tie taču domā un pieņem lēmumus jūsu vietā.Paši atdeva savas tiesības,arī cilvēka tiesības,kļuva par personām.

Atbildēt

Ūpis

16.10.2021. 05:28

»

Vno

Kāds tam sakars ar tevi


Zulis nav pitekantrops, atšķirībā no tevis. Lasīt jau tu proti, bet kā pitekantrops nespēj uztvert rakstītā jēgu.

Atbildēt

Traktorists

16.10.2021. 05:22

»

Vno

Kāds tam sakars ar tevi


Labi, labi, nomierinies, jo visi taču zin, ka par Tevi...

Atbildēt

Vno

15.10.2021. 22:04

»

Žulis

Ļoti labs raksts priekš domājošiem cilvēkiem


Kāds tam sakars ar tevi?

Atbildēt

Žulis

15.10.2021. 21:57

Ļoti labs raksts priekš domājošiem cilvēkiem.

Atbildēt

Jau eksperimentāli sakropļo 10 000 personas dienā

15.10.2021. 21:55

»

Vakcinācijas noziegumu hronika

https://youtu.be/fbB2-VFksGo


Vakcinēšanās temps Latvijā šonedēļ turas virs 10 000 potēm dienā

Play
Klausīties audio formātā

SABIEDRĪBA Šodien 17:53
Jauns.lv / LETA
Pēc valdības lēmuma daudziem strādājošajiem prasīt obligāti potēties pret Covid-19, vakcinēšanās temps Latvijā ir kāpis un šonedēļ turas virs 10 000 potēm dienā, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) dati.

Atbildēt

Vakcinācijas noziegumu hronika

15.10.2021. 21:51

https://youtu.be/fbB2-VFksGo

Atbildēt

Mustafa

15.10.2021. 20:35

»

Kaddafi

Manu valsti var atkārtot kā milzu bloku.Un tā tas būs, sadarbojoties islamam un pateizticībai


Ej uz Sahāru ar abām reliģijām pie tuaregiem un kamieļiem . popi būs īpaši priecīgi! :D
Kadafi zaļajā grāmatā par tādiem idiotismiem neraksta.

Atbildēt

Kaddafi

15.10.2021. 20:28

»

anal izēt

var visu ko. Autors domā ,ka iespejams atkartot pagātni .. apmēram , bet nekas tamlīdzīgs nebūs un ne pie viena nākotnes scenārija


Manu valsti var atkārtot kā milzu bloku.Un tā tas būs, sadarbojoties islamam un pateizticībai

Atbildēt

Ūpis

15.10.2021. 20:15

»

Dzīve

Autoram ir izcils analītisks prāts un runas/rakstu spējas! Dod, Dievs, vairāk tādu cilvēku un to, kas sadzird/saprot


Patiešām labs analītisks raksts. Brīnos vien par to, ka šeit nemana sistēmas vēmēkļus. Latvijā idiotu ir pietiekami, kuri gatavi noriet jebkuru labu domu, kura neatbilst viņa burgerrijeja un telefona glauditaja koncepcijai. Patiess prieks, ka tomēr Latvijā ir arī domājoši cilvēki.

Atbildēt

Baidens paziņoja

15.10.2021. 20:03

»

Baņķieris

Finansu sistēmas sabrukums atcels visu.Atnāks zaļie cilvēciņi un Rietumi varēs pūst mums d.....Nekadu miljardu vairs nebūs


ka tuvāko mēnešu laikā var iestāties ASV defolts.

Bicoin vērtība izzudīs... jo turas uz usd. Nebūs pircēju..

Atbildēt

Baņķieris

15.10.2021. 20:01

»

Nē, mēs to radām,

jo neko nedaram, lai tā nenotiktu. Sadimas vēlēšanu rezultāti neko nemaina, jo neatcels valsts finansu parāda saistības, ja arī deputāti solītu diennaktī strādāt 48 stundas


Finansu sistēmas sabrukums atcels visu.Atnāks zaļie cilvēciņi un Rietumi varēs pūst mums d.....Nekadu miljardu vairs nebūs.

Atbildēt

Nē, mēs to radām,

15.10.2021. 19:54

»

Roza Luksemburga

Vispirms jasaprot, ka Latvija so visu rada un promotee sorositi un vinu neapzinigie pakalpini. Vini ir iefiltrejusies visos limenos un tiks ar tiem gala bus gruti.ar grantu un liekas naudas palidzibu sorosa fonds savulaik uzpirka latvju antinus. Sodien normalu karjeru veidot seit nav iespejams, ka tikai...


jo neko nedaram, lai tā nenotiktu. Sadimas vēlēšanu rezultāti neko nemaina, jo neatcels valsts finansu parāda saistības, ja arī deputāti solītu diennaktī strādāt 48 stundas.

Koņec fiļma

Atbildēt

Tiem , kuri vēl nav sapratuši ,

15.10.2021. 19:50

kas notiek Krievijā ...
https://youtu.be/qGQCmBl84IU

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: