Menu
Pilnā versija
Foto

Kariņa kungs, nav labi

Pietiek lasītāja, friziere · 09.02.2021. · Komentāri (89)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kolektīvā idiotisma šovs pūļa maldināšanai

10.02.2021. 20:08

Ceturtdien sāks valsts augstāko amatpersonu un eksprezidentu vakcināciju pret Covid-19
SABIEDRĪBA 10/02/21 18:14 | Papildināts, šodien 18:19
  Jauns.lv / LETA

Ceturtdien, 11.februārī, pret Covid-19 sāks vakcinēt eksprezidentus un valsts augstākās amatpersonas, kuru pienākumi saistīti ar nacionālās drošības un valsts pamatfunkciju nepārtrauktības nodrošināšanu, apstiprināja Vakcinācijas projekta birojā.

Nelielais amatpersonu loks, kurām šobrīd tiek dota iespēja brīvprātīgi vakcinēties, esot stingri izvērtēts, ņemot vērā to pienākumus un lomu valsts procesu vadībā.
Atsaucoties uz socioloģiskajām aptaujām, Vakcinācijas projekta birojā skaidroja, ka lielākā daļa iedzīvotāju uzskata, ka valsts augstākajām amatpersonām jāparedz iespēja poti pret Covid-19 saņemt jau vakcinācijas procesa agrīnajā fāzē, lai rādītu piemēru pārējai sabiedrībai. Iecerēts, ka amatpersonu vienbalsīga gatavība vakcinēties būs kā uzticēšanās apliecinājums vakcīnu drošumam un efektivitātei, kā arī kalpos kā nozīmīgs pamudinājums iedzīvotājiem vakcinēties kopējas kolektīvās imunitātes iegūšanai.

Savu uzticēšanos vakcīnu drošumam un efektivitātei ar vakcinēšanos apliecinās arī bijušās valsts augstākās amatpersonas - visi Valsts prezidenti laikā pēc Latvijas neatkarības atgūšanas.
Vakcinēšanās augstākajām valsts amatpersonām tiks sākta vienlaicīgi ar vakcinācijas procesu sociālās aprūpes centros, izmantojot vienu un to pašu "Astra Zeneca" vakcīnu, un tas notiks saskaņā ar Ministru kabineta 9.februāra lēmumu.
Vakcinācija norisināsies Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā 11.februārī un 12.februārī pēc noteikta grafika.


11.februārī no plkst.11 līdz 12.45 vakcīnu pret Covid-19 saņems Valsts prezidents Egils Levits, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV), kā arī bijušie Valsts prezidenti Guntis Ulmanis, Vaira Vīķe-Freiberga, Andris Bērziņš un Valdis Zatlers, Saeimas priekšsēdētājas biedre Dagmāra Beitnere-Le Galla (JKP), Saeimas priekšsēdētājas biedre Inese Lībiņa-Egnere (JV), ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV) un Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētājs Rihards Kols (NA).
Bijušais Valsts prezidents Raimonds Vējonis vakcināciju veiks 12.februārī, savukārt Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (NA) veselības stāvokļa dēļ vakcināciju veiks nākamnedēļ.

Vakcinācijas laikā būs jāievēro divu metru distance, kā arī jālieto mutes un deguna aizsegs. Iepriekš piesakoties, procesu varēs vērot arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvji, informēja Vakcinācijas projekta birojā.

Atbildēt

Aleksandrs

10.02.2021. 16:05

Lūdzu ar savu balsi atbalstīt iniciatīvu PABALSTS JAUNĀKO KLAŠU BĒRNU VECĀKIEM ATTĀLINĀTO MĀCĪBU LAIKĀ https://manabalss.lv/pabalsts-jaunako-klasu-1-5-klase-bernu-vecakiem-kuru-berni-apgust-macibas-atalinataja-procesa/show

Atbildēt

millers

10.02.2021. 15:09

nosaukt šito par kungu ir tas pats,kas samīt kailgliemezi un palūgt viņam piedošanu ,tāds pat glumjš neradījums kas visiem krīt uz nerviem,bet vaļā no viņa tikt-teju neiespējami

Atbildēt

Tie necilvēki savu noziegumu pēdas slēpj ar jauniem noziegumiem

10.02.2021. 14:36

»

paardomas

Tiem necilvēkiem nav citas izejas,iet uz visu banku,tie labi saprot ka ceļa galā būs karātavas.Cilvēki sāk saprast ka covid ir afēra


Viņi iebaidīšanai bez C19 Lielbritānijas un Dienvidāfrikas variantiem jau teic, a putnu gripa esot klāt.

LV jau gadu iepriekš konstatēja, ka LV ir atrasti vismaz 25 C19 štami- paveidi. Tā ka tezervē viņi sev propagandai sagatavojuši globālu biedēkli.

Atbildēt

Kliķe atbild

10.02.2021. 14:31

»

Kliķe ,iepērciet vazelīnu ! :D

КИТАЙЦЫ ПРИЗНАЛИСЬ: ВИРУС SARS-COV-2 НЕ ВЫДЕЛЕН...


Bez Lielbritānijas un Dienvidāfrikas vīrusa C19 varianta piedāvājam ar šodienu putnu gripas vīrusu.

Un vēl būs! Gaidiet jaunas vakcinas!

Atbildēt

Kliķe ,iepērciet vazelīnu ! :D

10.02.2021. 12:14

КИТАЙЦЫ ПРИЗНАЛИСЬ: ВИРУС SARS-COV-2 НЕ ВЫДЕЛЕН
23 января 2021 года в эфире телеканала NBC NEWS глава китайского центра по контролю и профилактике заболеваний заявил о том, что китайцы не выделяли вирус SARS-CoV-2.
О том, что никто и никогда не выделял этот вирус лабораторным путём ещё в начале Июня говорил доктор медицины Эндрю Кауфман.
Кроме этого, американский CDC в своей публикации о правилах и рекомендациях по применению ПЦР теста от ⁣13 июля 2020 года признал факт отсутствия выделенного вируса SARS-CoV-2.
А теперь внимание, вопрос! На каком основании разрабатывают вакцины по всему миру? Почему их так яростно рекламируют в СМИ? Это преступление против человечества! Трибунал не за горами, товарищи.
Яков Джугашвили https://vk.com/jacob.jugashvili

Atbildēt

pensionārs ar stāžu

10.02.2021. 11:41

+Interesanti, kur tad palikuši visi cīnītāji ar netīrās naudas atmazgātājiem - kāpēc no viņu puses nav dzirdams neviens pīkstiens par mazpazīstamās dakterītes pēkšņajām bagātībām - iegādāto dārgo namu Rīgas centrā? Kur visi VIDenieki - ienākumu kontrolieri palikuši? Guļ ziemas miegā kā lāči? Režīmam raksturīga dubultā morāle un melu propaganda visos medijos.

Atbildēt

kalašnikovs

10.02.2021. 04:51

Tiešām! Šī valsts prot tikai ņirgāties!

Atbildēt

ir jau brīvas darba vietas

10.02.2021. 00:27

pagaidām vēl, tāpat frizieru par daudz

Atbildēt

paardomas

09.02.2021. 20:55

»

Viedokļu līderim K. Kariņam apskaidrība

"Covid-19 pandēmija tik drīz nepazudīs" - Kariņš aicina domāt par "drošas sadzīves" nodrošināšanu...


Tiem necilvēkiem nav citas izejas,iet uz visu banku,tie labi saprot ka ceļa galā būs karātavas.Cilvēki sāk saprast ka covid ir afēra.

Atbildēt

No kurienes K. Kariņam

09.02.2021. 20:54

»

Viedokļu līderim K. Kariņam apskaidrība

"Covid-19 pandēmija tik drīz nepazudīs" - Kariņš aicina domāt par "drošas sadzīves" nodrošināšanu...


tāda pēkšņa skaidrība? Vai tik ne no Pasaules Bankas stratēģijas? Kariņš taču nav mediķis!

Atbildēt

Viedokļu līderim K. Kariņam apskaidrība

09.02.2021. 20:41

"Covid-19 pandēmija tik drīz nepazudīs" - Kariņš aicina domāt par "drošas sadzīves" nodrošināšanu

Kariņš informēja, ka otrdien valdības un Krīzes vadības padomes kopsēdē tika runāts par Covid-19 pandēmiju no vairākiem aspektiem.
"Skaidrs, ka pandēmija pasaulē tik ātri nepazudīs un process, kādā tikt galā ar pandēmiju, būs ilgtermiņa. Tas nozīmē, ka sabiedrībai un valdībai būs jāpārkārto domāšana un pieeja šiem jautājumiem, proti, jāattīsta tas, ko sauc par drošu sadzīvi - drošu izglītību, drošu tirdzniecību, drošus pakalpojumus. Uz to mums ir jāiet," uzsvēra premjers.

Atbildēt

Valsts propagandas amautais viedokļu līderis

09.02.2021. 20:30

»

Vai eksistēs ierobežojumi marodieru medīšanai

un ja jā, tad kur varēs iegādāties licences. Daudzi drošivien vēlētos iegādāties gada atļaujas un ķert rūpnieciskos apmēros kā arī darboties ārpus valsts teritorijas


Neizslēdz iespēju pret Covid-19 ātrāk vakcinēt viedokļu līderus
SABIEDRĪBA 9. februāris, 2021. g. 19:09
Jauns.lv / LETA
Vakcinācijas pret Covid-19 kontekstā Veselības ministrija (VM) neizslēdz iespēju vakcinēt sabiedrības grupu viedokļu līderus, lai sniegtu pozitīvu piemēru pārējiem un iedrošinātu svārstīgos iedzīvotājus vakcinēties, liecina valdībā izskatītais Veselības ministrijas informatīvais ziņojums "Par prioritāri vakcinējamām personu grupām".

Ministrijā skaidro, ka sabiedrības prioritāro grupu motivācijas celšanai vakcinācijas pret Covid-19 veicināšanas kampaņā var arī tikt organizēta sabiedrības grupu viedokļu līderu jeb vakcinācijas "vēstnešu" vakcinācija.

Tās ir personas, kurām ir īpaši nopelni sabiedrības labā, dažādu nevalstisko organizāciju līderi un personas, kuru viedoklī konkrētas sabiedrības grupas ieklausās un kurām uzticas. Minētās personas VM ieskatā ar savu rīcību vakcinējoties sniegs pozitīvu piemēru pārējiem un iedrošinās šaubīgos sabiedrības pārstāvjus vakcinēties.

Pēc ziņojumā minētā, patlaban tiek plānots, ka pirmajā grupā kopā ar 35 684 veselības aprūpes darbinieku ietilpst arī pacienti, kuriem saskaņā ar ārsta lēmumu nepieciešama nopietna medicīniska manipulācija. Piemēram, onkoloģiskie pacienti, pirms vai ķīmijterapijas laikā, pacienti un donori pirms orgānu vai cilmes šūnu transplantācijas, vai āri pacienti, kuri ilgstoši uzturas stacionārā ārstniecības iestādē.

Otrajā grupā ietilptu 19 598 ilgstošas sociālās aprūpes centru darbinieki un klienti, kā arī amatpersonas, kuru vakcinācija ir nepieciešama nacionālās drošības un valsts darbības nepārtrauktības nodrošināšanai.

Trešā grupa sastāvēs kopskaitā no 187 700 senioriem, kas ir 70 vai vairāk gadus veci. Šajā grupā ietilps arī 166 000 personu ar hroniskām slimībām, piemēram, ļaundabīgiem audzējiem, hroniskām nieru slimībām, Dauna sindromu vai demenci, sirds asinsvadu sistēmas slimībām, smadzeņu asinsvadu slimībām vai aptaukošanos.

Adnet media icon
Tāpat šajā grupā ietilpst personas ar sirpjšūnu anēmiju, cukura diabētu, bronhiālo astmu, cistisko fibrozi, smagu arteriālo hipertensiju, aknu slimībām, plaušu fibrozi, talasēmiju, kā arī personas ar imūndeficītu stāvokli - HIV infekcijas, medikamentozās imūndepresijas vai onkoloģiskas slimību dēļ.

Trešajā prioritāri vakcinējamā grupā ietilps arī personas, kuras dzīvo vienā mājsaimniecībā ar bērniem, kuriem ir noteiktas hroniskas un imūnsupresējošas slimības, kā arī personas, kuras mājās aprūpē smagi slimas personas.

Tikmēr nākamajā vakcinējamo grupā, kas vakcīnas saņems šī gada otrajā ceturksnī, iekļausies 50 904 pirmsskolas un vispārējās izglītības iestāžu darbinieki, 17 929 operatīvo dienestu darbinieki, 8500 policisti, 2500 robežsardzes darbinieki, 1043 Valsts ieņēmumu dienesta operatīvie darbinieki un 3000 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki.

Tāpat šajā grupā ietilps 2223 ieslodzījuma vietu pārvaldes darbinieki un 324 Valsts probācijas dienestā strādājošie, kā arī 139 Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja darbinieki, 11 721 Nacionālie bruņoto spēku un Zemessardzes pārstāvis, kā arī 619 kritiski svarīgie energoapgādes komersanti.

Pēc viņiem tiktu vakcinēti speciālajās iestādēs, tostarp patversmēs un ieslodzījuma vietās esošie, kuri ietilpst sestajā prioritāri vakcinējamā grupā. Vēlāk - trešajā ceturksnī - vakcīnas saņemtu 27 325 nozaru prioritāro iestāžu darbinieku, kā arī 1229 reliģisko organizāciju garīgais un kalpojošais personāls.

Šajā laika posmā vakcīna pienāktos arī uzņēmumu darbiniekiem, kas sastopas ar lielu skaitu cilvēku, kā arī uzņēmumu darbinieki lielos kolektīvos, kam jāstrādā kopā un ekonomikai svarīgāko uzņēmumu darbinieki.

Savukārt šī gada trešajā un pēdējā ceturksnī vakcināciju varētu saņemt visi pārējie sabiedrības locekļi, kas poti nav saņēmuši iepriekš.

VM norāda, ka šis prioritāri vakcinējamo sabiedrības grupu saraksts ir provizorisks un var tikt mainīts atkarībā no izmaiņām vakcīnu piegādēs, konkrēto prioritāri vakcinējamo sabiedrības grupu atsaucības vakcinēties un atkarībā no jaunākās informācijas par vakcīnu īpašībām un iedarbību.

Līdz ar to valdība atbilstoši situācijai var lemt par konkrētu personu vai sabiedrības grupu prioritāru vakcināciju, vadoties gan pēc specifiskām epidemioloģiskām indikācijām, gan pēc konkrētās sabiedrības grupas vakcinēšanas nozīmīguma tautsaimniecībai vai sabiedrībai.

Vienlaikus ar nepieciešamību vakcinēt prioritārās sabiedrības grupas norādītājā secībā ir nepieciešams nodrošināt maksimāli efektīvu vakcinācijas procesu un ātrumu, un lai tiktu izmantoti visi vakcinācijas resursi, kas konkrētajā brīdī ir pieejami.

Kā ziņots, jau iepriekš VM radīja prioritāri vakcinējamo grupu sarakstu, tomēr patlaban otrdienas valdības sēdē izskatīta jauna, koriģēta saraksta versija.

Atbildēt

Vai eksistēs ierobežojumi marodieru medīšanai

09.02.2021. 20:21

»

Sandra Briķe

Ārkārtas situācijā, kara laikā, kam var pielīdzināt šo pandēmiju, marodierus tiešām nošāva. Tagad atsaka vakcīnas, kas ir cilvēku dzīvības un nāves jautājums, tagad pieņem kaitnieciskus lēmumus, kas grauj ekonomiku, cilvēku dzīves līmeni, citam tas pat ir veselības un dzīvības jautājums, tagad nelietderīgi...


un ja jā, tad kur varēs iegādāties licences. Daudzi drošivien vēlētos iegādāties gada atļaujas un ķert rūpnieciskos apmēros kā arī darboties ārpus valsts teritorijas.

Atbildēt

Sandra Briķe

09.02.2021. 18:00

»

Brike nevar salikt nevienu rindkopu argumentēti un aktuāli

Pirms pāris gadiem prata, tagad klaču līmenis. Melo par meitu, ka apzagta. Kā tā nākas? Meita strādā policjā. Ar vienu teikumu Sandra atbalsta režīmu, ar citu kritizē. Reāla cionistu mērce


Jūs mani apvainojat, es labāk ziņu, kas ar manu meitu, un kāda tam starpība, kur strādā, vai,apzogot prasa, kur strādā. Un kādi ir Jūsu konkrēti priekšlikumi, vai derdzas ka man ir zināšanas labākas par Jums?

Atbildēt

Ko nesaprotat?

09.02.2021. 17:59

»

Sandra Briķe

Kur Jūsu nopietnie priekšlikumi


Rakstiet aktuālus rakstus Pietiek.com.

Atbildēt

vietējais

09.02.2021. 17:46

Neprasiet no Kariņa neiespējamo, tas kurš uzkāpis tik augstu nekad nekāps no saviem augstumiem lejā lai palūkoties uz reālo dzīvi, viņiem ir tikai viena iespēja, nokrist ar blīkšķi lejā.

Atbildēt

C19 risku izslēgšana?

09.02.2021. 17:08

»

viss ir vienkārši

Kas ir nepieciešams C19 izplatības ierobežošanai un arī C19 risku pilnīgai likvidācijai? Pareizi - elementārs CILVĒCISKS saprāts, adekvāti funkcionējošas smadzenes. Ja tādu nav (kā tas ir šajā pašreizējā "valstī") ne visai sabiedrībai kopumā, ne arī "vadošajiem locekļiem" - bez variantiem: "esam tur...


Jūs ar prātu draudzējaties? Nevienu vīrusu nevar ierobežot! To ir daudz, tie taisa mutācijas un konkurē! Zinātnieki atzinuši, ka viņi pat neparedzēja vīrusu risku ietekmi uz cilvēci!

No vīrusiem nav iespējams izvairīties vispār! Kādu laiku var, bet nevar visu mūžu! Tāpēc āpievērš uzmanība imunitātei, nevis vīrusiem!

Vīrusu agresivitāti veicina nejēdzīga antibiotiku pretsāpju, pretiekaisuma līdzekļu un citu medikamentu lietošana.

Atbildēt

Lai taču raksta! Ja spēj!

09.02.2021. 17:02

»

naivā sirds

Laipni lūdzu,kaismīga,brīva no samaksas kritika garantēta.Diemžēl,apsmiekls arī,tādi šeit esam


Te komentāros ir nežēlīga kritika, kas ļauj augt.

Atbildēt

Brike nevar salikt nevienu rindkopu argumentēti un aktuāli

09.02.2021. 17:01

»

naivā sirds

Laipni lūdzu,kaismīga,brīva no samaksas kritika garantēta.Diemžēl,apsmiekls arī,tādi šeit esam


Pirms pāris gadiem prata, tagad klaču līmenis. Melo par meitu, ka apzagta. Kā tā nākas? Meita strādā policjā. Ar vienu teikumu Sandra atbalsta režīmu, ar citu kritizē. Reāla cionistu mērce.

Atbildēt

Viss ir slikti

09.02.2021. 16:23

Jenotiem ir nospļauties uz cilvēku dzīvībām !

Atbildēt

fakts

09.02.2021. 16:15

Par 300 eiro mēnesī var mierīgi dzīvot, nemaz nerunājot par 500 eiro.

Atbildēt

tik pacieties

09.02.2021. 15:56

Nāks Laimes Lācis A.Gobzems ar tikumīgo Jūliju Stepaņenko no Saskaņas un viss būs starā,čikieniekā,kedās,uz brokastlaiku,.ūdos,.akaļā.Viss, ko varam iedomāties-būs!

Atbildēt

NB!

09.02.2021. 15:50

Vēlreiz atgādināts bij.ministres I.Viņķeles ieguldījuma kopējās ziepēs.

Atbildēt

viss ir vienkārši

09.02.2021. 15:43

Kas ir nepieciešams C19 izplatības ierobežošanai un arī C19 risku pilnīgai likvidācijai? Pareizi - elementārs CILVĒCISKS saprāts, adekvāti funkcionējošas smadzenes. Ja tādu nav (kā tas ir šajā pašreizējā "valstī") ne visai sabiedrībai kopumā, ne arī "vadošajiem locekļiem" - bez variantiem: "esam tur, kur esam, un ārā netiekam".

Atbildēt

Ar savu murgu palagu

09.02.2021. 15:39

»

Lauķis-muļķis?

Par ārkārtējo situāciju Latvijā...


atkal pieķēzījusi visas vietas.

Atbildēt

lapsene spalvās

09.02.2021. 15:37

»

Bitīt Matos

Esmu noaudzis kā Levits. Vai kāds nevarētu mani apgriezt kaut parkā uz soliņa


apgraizīt tevi varētu netradicionāli orientētā lapsa tepat pietiekskapī par samērīgu atlīdzību..

Atbildēt

lauķis

09.02.2021. 15:24

»

Tev ar galvu viss kārtībā?

MK lēmumi un MP rīkojumi tiek apstiprināti ar Saeimas akceptu un ar vai bez VP Levita norādēm


Tieši papīram ir nozīme.Bet var arī digitālā formā,ar parakstiem un ģērboni.Tad kur digitālā formā redzams šis rīkojums?
Portāls likumi lv nav dokuments.

Atbildēt

Sagāde

09.02.2021. 15:17

Pag, ja jau pabalsts ir 500 eur (minimums šobrīd), tad tas nozīmē ka līdz šim oficiāli šādus ienākumus deklarējāt.
Ja jau visu laiku spļāvāt valstij sejā (lasi - nemaksāji nodokļus), tad nevajag cerēt, ka tagad dāsni nodokļu maksātājiem jāuztur.

Atbildēt

Tev ar galvu viss kārtībā?

09.02.2021. 15:10

»

lauķis

Tad kur varētu slēpties dokuments par ārkārtas situāciju,dokuments ar kariņa un levita parakstiem,ar valsts ģērboni.Gribētos redzēt kaut vai ieskanētu kopiju


MK lēmumi un MP rīkojumi tiek apstiprināti ar Saeimas akceptu un ar vai bez VP Levita norādēm.

Papīram nav nozīmes, viss atrodams digitālā formā. Briķe tikpat neadekvāta kā lauķis.

Atbildēt

Sandra Briķe

09.02.2021. 14:44

»

lauķis

Tad kur varētu slēpties dokuments par ārkārtas situāciju,dokuments ar kariņa un levita parakstiem,ar valsts ģērboni.Gribētos redzēt kaut vai ieskanētu kopiju


Ceru, ka pietiek.com visu pieprasīs, esmu devusi pietiekami daudz ideju valsts sakārtošanai un BEZ ATLĪDZĪBAS un BEZ VAIRĀKU TŪKSTOŠU ALGAS. Laipni lūdzu, ja vajag bezmaksas ierosinājumus!!!

Atbildēt

Sandra Briķe

09.02.2021. 14:39

»

...

Nevajag valdību jaukt ar pārvaldniekiem


Nu, ja arī viņi ir izpildītāji ar ''kāpostu'' galvām, viņiem tik un tā ir jāatbild LR Satversmes priekšā. Bieži vien par slepkavībām atbild izpildītāji, un viņiem par to atlīdzina vai likvidē.Manā skatījumā, viss ir secīgi atklājams un pierādāms, ir tikai vajadzīga loģiskā domāšana un iespēja izmeklēt. Diemžēl, mums tagad zem datu aizsardzības bieži vien pabāž to, ko vajag noslēpt. Arī esošie izmeklētāji, bez priekšnieku atļaujas, nav tiesīgi tikt klāt pie vajadzīgās informācijas un datiem. Kādreiz izmeklētāji varēja pieprasīt visu vajadzīgo informāciju, kas vajadzīga lietas objektīvai izmeklēšanai, tagad to nosaka priekšnieki pa vertikāli, un, kad viņi saka, ka izmeklēšanā neiejaucas, tie ir meli, jo ir ''smalki'' paņēmieni kā to dara. Tāpat ir ar tiesnešiem, kuri konsultējas un dara kā ''smalki''norādīts, bet kuri neklausa kā es, izdzen no darba, jo viss ar politiķiem saskaņots.

Atbildēt

Ojārs

09.02.2021. 14:31

»

Visi MK lēmumi tiek pieņemti slēgtās sēdēs slepeni

Valdība jau ilgstoši liedz pilsoņiem un sabiedrībai tiesības iepazīties ar MK sēdēs spriesto, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības...


Labi, ka tā. Tad, kad bija populistu iniciētās atklātās MK sēdes, tad ministri tajās tikai atskaņoja izpildvarai nepiederošu personu vienošanās, kuras tika panāktas jau pirms sēdes. Tagad MK lēmumi lielākoties tiek pieņemti MK sēdēs un tos pieņem tam autorizētas personas - ministri.
Cits jautājums ir par MK un tās pieņemto lēmumu kvalitāti.

Atbildēt

Sandra Briķe

09.02.2021. 14:27

»

Vai eksistē statistika

Cik zvērestu nodevušo tautas kalpu ir nošauti par zvēresta pārkāpšanu un kur atrodas cietums, kurā ievieto ierēdņus, kas darbojušies pretvalstiski


Ārkārtas situācijā, kara laikā, kam var pielīdzināt šo pandēmiju, marodierus tiešām nošāva. Tagad atsaka vakcīnas, kas ir cilvēku dzīvības un nāves jautājums, tagad pieņem kaitnieciskus lēmumus, kas grauj ekonomiku, cilvēku dzīves līmeni, citam tas pat ir veselības un dzīvības jautājums, tagad nelietderīgi izšķērdē nodokļu maksātāju naudu utt.,kas faktiski ir marodierisms smalkākā formā, bet sekas jau ir tādas pašas,- ir gan nāves, gan psiholoģiskas ciešanas. Psiholoģiskais terors, ko piedzīvoju es savā darba vietā, un to vērš arī pret citiem cilvēkiem dažādos ''smalkos''veidos, ir staļinisma metožu variants, tikai slēptā formā un ar smalkākām metodēm, kam pievienoti meli, faktu izkropļojumi, cilvēku maldināšana un iebaidīšana. Es daudzās lietās saskatu analoģiju ar mūsu sūro vēsturi (staļinismu u.c.), tādēļ 90.gadu cerība uz demokrātisku labklājības valsti pakāpeniski izdziest!

Atbildēt

Sandra Briķe

09.02.2021. 14:07

»

Vai eksistē statistika

Cik zvērestu nodevušo tautas kalpu ir nošauti par zvēresta pārkāpšanu un kur atrodas cietums, kurā ievieto ierēdņus, kas darbojušies pretvalstiski


Tas, ka valdībai 2m x 2m 25 m2, es dzirdēju, ka 25 m2 nepieciešamībai, piekrita arī Endziņš, par ko es stipri brīnījos, un, kuram būtu jāaizstāv arī mazie un vidējie uzņēmumi, ne tikai jālobē lielveikali, un tas skar ne tikai skaistumkopšanu, kas faktiski ir higiēna, bet arī visus citus mazos uzņēmējus. Šo absurdo kv.m dēļ, tagad pat pasta nodaļā drīkst ieiet tikai 1 cilvēks, lai gan reāli ar 2m un pat vairāk distanci var apkalpot vismaz 2 cilvēkus, un pat trīs, ja samazina pakalpojuma sniedzēju daļu. Redzēju, kā pensionāri gaidot pensijas izmaksu, un citi cilvēki stāvēja laukā salā rindā. Un, kā ar maziem lauku un mazpilsētu veikaliņiem, vai tad visu var samērot ar Rīgas situāciju? Arī laukos cilvēkiem vajag kaut ko no apģērba, apaviem, saimniecības precēm utt. bet laukos nav tādu lielveikalu!!! Es sūtīju preces caur internetu, bet tur vajag lielus ieguldījumus, apģērbu sūtīju šurpu turpu 3 reizes, kas man pasta izdevumos bija ap 15 euro un aprite ilga veselu mēnesi, nauda vēl nav atgriezta, tādēļ vairāk nesūtīšu. Bet, ja cilvēkam steidzīgi vajag tikai kādu vienu lietu, vai tā ir jāuzmēra, vai, ja vecs cilvēks ir ar internetu uz Jūs, un tur vēl draudi uzķerties uz krāpniekiem, kā tas notika ar manu meitu, kurai iztukšoja visu kontu. Banka nesteidzās kompensēt, un bērnu tēvs arī var atļauties izvairīties no uzturlīdzekļu maksāšanas, jo viņa māte ir virsprokurore. Kur ir valdības atbalsts un cilvēku tiesisko interešu aizsardzība tādā ārkārtas situācijas apstākļos?

Atbildēt

latvietiņš

09.02.2021. 13:46

Mums taču vēl ir arī citas inspekcijas, kur tiem darbu zaudējušajiem cilvēkiem likt reģistrēties. Piemēram, Valsts sanitārā inspekcija, Datu valsts inspekcija, Valsts darba inspekcija, Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija... Te vēl varētu pievienot arī reģistrēšanos daudzajos departamentos un tad jau kamēr visas tās institūcijas tos reģistrēšanās pieteikumus būtu izskatījušas kāds gadiņš būtu pagājis un lielai cilvēku daļai vairs tos pabalstus nevajadzētu, jo viņi būtu jau nomiruši. Un tādējādi valsts būtu ieekonomējusi prāvus līdzekļus. Domāsim valstiski!

Atbildēt

Vai eksistē statistika

09.02.2021. 13:14

Cik zvērestu nodevušo tautas kalpu ir nošauti par zvēresta pārkāpšanu un kur atrodas cietums, kurā ievieto ierēdņus, kas darbojušies pretvalstiski.
Ja gadījumā šādu faktu nav, tad jāuzskata visu valsts aparātu par Latvijas Republikas ienaidniekiem un attiecīgi jārīkojas.

Atbildēt

Friziere

09.02.2021. 13:01

»

autorei

Frizieres ģimenei u.c.nenoliedzami ir briesmīga situācija...


Protams, vainīgi ir tie, kuri strādā un mēģina nopelnīt iztiku savai ģimenei, samaksāt īri, vai kredītu. Visi valdības ministri pulcējas, svin ballītes, pat diskotēkās organizē, maskas ar gariem zobiem uzvelk tikai tiešradēs. Ja nav ko ņerkstēt, tad nav

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: