Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Visi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.

Vienmēr kopš mūsu pazīšanās bijusi uzticīga tiem ideāliem, ko pārstāvu es. Karīna nāca ar mani, kad mani un visu sabiedrību uzmeta KPV un kad KPV aizgāja Vienotības Kariņa pavadā. Karīna visos Saeimas balsojumos ir balsojusi par Latvijas cilvēkiem. Vienmēr. Katru reizi. Tieši tāpat kā es. Karīna nāca ar mani veidot kopā partiju. Nevis palika ar Kariņu vai aizgāja citur.

Un tagad Jums ir izvēle. Beigt skaust, ka Karīnai ir Rolex, ko uzdāvina vīrs un par ko poļi nepamatoti tranzītā čakarē, prasot skaidrīti zlotos, un paskatīties, kā Karīna balso. Un Jūs, protams, varat rīkoties pretēji - skriet pakaļ visas varas un pamatstraumes skaistajām runām, kamēr vara ar Krišjāni Kariņu priekšgalā ir pret Jums visos vai gandrīz visos balsojumos un lēmumos.

Un vēl. Es neskaužu. Man patīk, ja cilvēki dāvina dāvanas. Man patīk, ja ir maniem kaimiņiem aiz žoga, draugiem, paziņām un citiem. Jo vairāk būs tādu, kam ir, jo labāk dzīvošu arī es. Tā es domāju. Es esmu dāvinājis mašīnas un puķuzirņus, somiņas un kurpes, īpašumus un zemenes. Ja varētu, arī tagad dāvinātu Rolexus un jebko citu. Tagad nevaru, bet kad varēšu, to darīšu atkal. Sievietes ir jālutina un jāaizsargā. Arī deputātes.

Nevienam nekas nav nozagts, neviens nav noslepkavots vai izvarots. Ja būtu, būtu cita runa. Bet nav. Un tad ir jāaizstāv. Es esmu politikā, lai mēs visi kādu dienu varētu. Lai mēs visi priecātos, ka mūsējiem ir. Mūsējiem - tas ir pēc iespējas vairāk. Es esmu politikā, lai mēs aizstāvētu savējos, ja svešie ņem priekšā. Es esmu politikā, lai mainītu domāšanu. Pieņemiet to. Un man šķiet, tieši šīs rakstura iezīmes dēļ tik daudzi man seko. Man par to ir prieks! Un darīšu visu, lai sekotu vēl vairāk.

Novērtē šo rakstu:

48
173