Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tik tok

06.03.2021. 21:55

Rīgas vēlētājus aizmirsa brauca pie bagātajiem šveices vēlētājiem. Tikai un vienīgi daiļd i r š a n a. Gribēja izbaudīt priekus ar diplomātisko pasi. Nav jau žēl ka par nedeklarētu naudu nopirka rolexu bet jēga no tā štrunta pulksteņa. Ja ievārija jezgu un melo. Fu šitai tantei lai noliek pilnvaras.

Atbildēt

Bez skaudības

05.03.2021. 12:42

Mans cilvēks... Ne jau parastais mirstīgais...
Gobzemam vajadzētu saprast, ka deputātam jābūt ar nevainojamu reputāciju.Šoreiz viņš ne vārda nerunā par būtisko, izskatās, ka galvenais ir pateikt mans cilvēks- un viņām vairs nav jāatbild par savu rīcību. Un ja cilvēks ar tādiem uzskatiem tiek pie varas?
Tad būs MANI cilvēki un parasti mirstīgie. Bet ziniet, parastajiem mirstīgajiem ir vērtības, kuras nav nopērkamas par naudu.
Lai tiek viņai pulkstenis un lidojumi, nav žēl,bet no Gobzema gan gaidīju attieksmi pret šo starpgadījumu.

Atbildēt

Līga

05.03.2021. 11:31

Par "tautu domājošais altruists" tikai "aizmirsa", ka "viņa cilvēks" vicināja diplomātisko pasi, lai gan neatradās komandējumā. Bet arī es par šo visu jau pārstāju sašust, jo katra tauta ir pelnījusi kādu ākstu, tikai cerēsim, ka Meine Kotlette tā arī paliks tikai karikatūras līmenī. (Paldies pietiek., jo, kad pirmo reizi to ilustrāciju ieraudzīju, vairākas dienas nevarēju beigt smieties).

Atbildēt

:):):):):):)

04.03.2021. 19:48

»

Stāstam

Taisnība, bauriem jau dīķis svarīgāks par labi ģērbtu sievieti. Tāpēc jau brīžiem negribas būt latvietim


Labi ģērbta sieviete ar zelta krāsas Rolex????? Nu ja, par gaumi nestrīdas, no mana viedokļa - klajs bezgaumības demonstrējums!!! Arī ar gaumi atšķiras tie uz Austrumiem orientētie, no tiem - uz Rietumiem orientētajiem!

Atbildēt

:):):):):):)

04.03.2021. 19:43

»

millers

fui,aldi,sprūde izgāzās,kā veca sēta


"...Karīna visos Saeimas balsojumos ir balsojusi par Latvijas cilvēkiem...."Latvijā ir 1,8 milj. cilvēku. Kā visi zinām, ļoti dažādi un atšķirīgi cilvēki no visiem aspektiem raugoties. Gobzem, pirms nodarboties ar daiļdir...u, būtu labi precizēt, cik un kādi no šiem 1,8 milj. Latvijas cilvēku ir Katrīnas mērķauditorija, par kuriem viņa balso!!!

Atbildēt

ļeģajeva

04.03.2021. 15:26

zagļu banda un vēl izplata covid

Atbildēt

Nbccc

04.03.2021. 08:10

Var redzēt dāmitei nav ceļošanas pieredzes , stulbi uzrāvās tas arī viss , nozieguma sastāvs nulle, nezināšana nav attaisnojums bet aiaiai ilgi tagad jenoti šo pieminees

Atbildēt

sprūde

03.03.2021. 23:17

»

Mir,družba,vodka,balalaika

Esmu veeleetaajs.Kad Spruude pie manis brauks?Rigas rajons


Es tač skaidri teicu, ka braucu tikties ar Cilvēkiem, nevis kaut kādiem tur mirstīgajiem kotlešrijējiem.

Atbildēt

aha пошёл

03.03.2021. 23:14

»

He He

Техас. Первый пошёл...


Ceļš jau skujām kaisīts!

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

03.03.2021. 19:16

Esmu veeleetaajs.Kad Spruude pie manis brauks?Rigas rajons.

Atbildēt

beta

03.03.2021. 17:41

Ļoti labprāt palasītu Alda Gobzema skaidrojumu par Latvijas diplomātiskās pases izmantošanu. Ja pareizi saprotu, kundze nebija oficiālā valsts deleģētā pasākumā, tātad diplomātisko pasi izmantot nedrīkstēja.
Ko teiksi, Gobzem?

Atbildēt

He He

03.03.2021. 15:37

Техас. Первый пошёл 📣 💪
Губернатор Эбботт объявляет, что все предприятия в Техасе могут открыться на 100%, и прекращает действие масочного режима на всей территории штата 👏
« Ни при каких обстоятельствах никто не может быть наказан за отсутствие маски » - сказал он ✊

Atbildēt

:)))

03.03.2021. 14:29

»

skaties te

https://www.apollo.lv/7192775/tresais-vilnis-ir-klat-jaunais-paveids-izplatas-ka-ugunsgreks-balvu-un-gulbenes-slimnicu-apvieniba-komente-covid-19-izplatibu-regiona


Bet vīrusu viņi arī nevar parādīt , be publicē to ko liek publicēt .Neviena laboratorija uz pasaules to vīrusu nav atradusi vēl! Bet aitām jau vienalga.

Atbildēt

skaties te

03.03.2021. 14:23

»

;)))

Parādi man ,lūdzu, kaut vienu covid19 vīrusu


https://www.apollo.lv/7192775/tresais-vilnis-ir-klat-jaunais-paveids-izplatas-ka-ugunsgreks-balvu-un-gulbenes-slimnicu-apvieniba-komente-covid-19-izplatibu-regiona

Atbildēt

ziga

03.03.2021. 12:00

»

shēmotāju fanam

Izlasi likumu, auns


viņa situāciju mēģinājusi risināt, uzrādot FSB apliecību , lai gan nav bijusi oficiālā komandējumā

Atbildēt

blasotājs

03.03.2021. 10:58

»

Stulbenis Gobzems

Lielāku stulbeni par Gobzemu grūti iedomāties pēc šī raksta, lai gan tas bija skaidrs arī pirms tam


Vēl liekāks stulbenis par Gobzemu ir tikai viņa balsotājs!

Atbildēt

Stulbenis Gobzems

03.03.2021. 10:56

Lielāku stulbeni par Gobzemu grūti iedomāties pēc šī raksta, lai gan tas bija skaidrs arī pirms tam.

Atbildēt

ESMAIJA

03.03.2021. 10:16

»

millers

fui,aldi,sprūde izgāzās,kā veca sēta


Un kā tad ir ar Saeimas un valdības ārpuskārtas vakcināciju ar ārpuskārtas vakcīnu? Un kā tad ir ar zālēm, kas vienam cilvēkam izmaksā 2000 eiro, kam šīs iepirktās zāles tiek glabātas. Sprūdes it kā pārkāpums ir tikai pupu mizas salīdzinot ar to visu, kas redzamsšīs kliķes darbībās.

Atbildēt

nu i

03.03.2021. 09:10

»

Divitālo algoritmu kodi, kodētie vakcinētie

Algoritmu kodi...


duraks. Šitādu vinigretu reti var dabūt palasīt...labāk būtu gājis uz kādu slimnīcu par brīvprātīgo pastrādāt reanimācijā pie Covid slimniekiem,- tāda ir mana ideja par neizmantotiem resursiem.

Atbildēt

R

03.03.2021. 09:06

Tādi tur Saeimā visi. Apšaubāmā ceļā tikuši pie naudas, kas tiem aizmiglojusi prātu. Kaimiņš sadzēries krogā arī mauroja: vai tu zini kas es esmu, kad apsargs to gribēja izraidīt ārā.

Atbildēt

Divitālo algoritmu kodi, kodētie vakcinētie

03.03.2021. 08:42

Algoritmu kodi

Digitālajā,mūsdienu ciparizācijas laikmetā
partjas un baznīcas vairs nav vajadzīgas, baznīcu un partijas jau aizvieto sabiedrības ciparizācijas digitālie algoritmu kodi.

Kas ir Covid- 19 pandēmija? Bioloģisks ierocis.

Kāds ir “pandēmijas” mērķis? Visus iedzīvotājus kontrolēt onlaina režīmā- valdību, Saeimu, tiesu utt., tirdzniecību un citus attālinātos pakalpojumus - izglītības, drošības, veselības.. Vienlaikus ierobežojot lieku iedzīvotāju pārvietošanos ar transporta līdzekļiem, kas patērē enerģiju.

Pirmsindustriālajā laikmetā visus pārvaldīja baznīca.

Industriālajā laikmetā visus pārvaldīja partijas.

Digitālajā, ciparizācijas? IT tehnoloģijas, algoritmi. Vara ir to rokās, kam ir šo algoritmu kodi.

Kas ir vakcinācija? Vakcinācija ir cilvēku kodēšana - “ja vakcinējies aitu barā, esi mūsējais, sekotājs ebreju dzīvnieka E. Levita piemēram”, “ja nevakcinējies, nebūsi kodēts” - nebūs “veselības pases”.

Svešais ir tas, kas atsakās vakcinēties!!! Pret tiem būs safabricēti bezgalīgie kriminālprocesi, ja pretosies Zālamana Jūdu kabalistu plānotai ebreju sarkanai impērijai, kas aprakstīta Davosas foruma autora grāmatā Covid-19 Lielais restarts!

Un visbeidzot- kuru rokās tad ir algoritmu kodi, kas kontrolē un soda sabiedrību?

Tas VDD, ko formāli vada S. Ģirģens.

LV totalitārisms :

1. LR Satversme nestrādā, jo LV nav demokrātijas, bet ir liberāldemokrātija globālās finanšu korporokrātijas specdienestu uzraudzībā, saskaņā ar Suņ Dzi Karamākslas 9 zemju principu likumiem Latvija ir “atvērtā zeme”, kurā svešzemju specdienesti ar svešu naudu realizē savas intereses,

2. LV 13/03/20 atteikusies ievērot cilvēktiesības,

3. vara centralizēta ar VDD, kurā ietilpst SAB, kas CIP un Mossad pasūtījumā ar Saeimas koalīciju realizē noziedzīgus plānus pret LV tautu,

4. notiek cilvēktiesību ierobežojumi uzņēmējdarbības izvēlē, pulcēšanās aizliegumi u.c. aizliegumi, salaužot tautas nacionālo garu pretoties ,

5. piešķirta pielaide valsts noslēpumiem CVK vadītājai K. Bērziņai, slepeni sagatavojot jauno 14. Saeimas (noderīgu jūdu politikai) sastāvu u.c.

6. LV VDD vajā un represē biedrības “Sabiedriskie Satversmes sargi” biedrus, uzskatot tos par “etniskiem teroristiem”,

7. LV VDD vajā un represē politkustības “Tautas varas fronte” biedrus - LR Satversmes 2. pants - “Vara pieder tautai” nestrādā,

8. LV VDD vajā un represē “Brīvības braucienu” dalībniekus, liedzot pulcēšanās cilvēktiesības,

9. LV vara pilda Davosas ekonomikas foruma uzstādījumus pēc K. Švābes rokasgrāmatas “Covid-19 Lielais restarts” saskaņā ar Pasaules Bankas un ECB norādēm,

10. Tautas pretošanās gars novests strupceļā, nav ideju un resursu, kā pretoties latvju tautas iznīcināšanai.

Atbildēt

tu saki

03.03.2021. 05:46

»

Liekais

Patreizējie politikas veidotaji un taisnības aizstāvji, var tikai žēli noskatīties, kā Gobzems paņems banku! Laiki mainās kungi, un stenēšana nepalīdzēs


Gobzems taisās aplaupīt banku, lai finansētu partiju, kā to pirms gadsimta darīja citi "politiķi"?

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

02.03.2021. 22:20

Mani ne pārāk satrauc, ka cilvēciņi, kuri dzīvo no manas realitātes visai attālās dimensijās, pērk, no mana nenozīmīgā viedokļa skatoties, visādus bezjēdzīgus priekšmetus. Tā ir viņu realitāte, viņu tiesības, un, ja no mana viedokļa skatoties, kaut kāds bezjēdzīgs grabulis pagarina krānu, uzlabo potenci, palielina pupus... īsāk paaugstina ego kaut kādās paralēlās aprindās, tas mani neskar.
Mani skar (un visus Tēvzemītes iedzīvotājus arī), ja persona, kura ir ievēlēta (hohma), kura ir tiesīga lemt par valsts attīstību, varas attieksmi pret mani un man līdzīgajiem:
1-kārt, pieņem neloģiskus un neracionālus lēmumus;
2-kārt, pārkāpj likumus;
3-kārt, otro pamato, ka viņa jau nav "vienkāršs mirstīgais" un viņai drīkst...
tad man ir ļooti lielas šaubas (sameloju, šaubu nav), ka viņa ir mans priekšstāvis, kas rūpēsies par manām tiesībām un interesēm.

Atbildēt

Tur kur vajag

02.03.2021. 22:15

»

Aldim

Par to "daudzi man seko" vari iestāstīt tikai panaivām tantiņām. Ja tev apkārt būs tādas žuļicenes kā Sprūde - Tinamagomedova, tad nekas spožs nav gaidāms. Arī pulksteņa iegāde ir žuļicība un, visticamāk, saistīta ar kādu ziedojumu melnai kasei jaunajai partijai!? Tautā pazīstami cilvēki tajā partijas...


Tautā pazīstamie, lielākā skaitā ir sevi realizēt nespējīgas nelgas, kuri gatavi par naudu pat māti pārdot! Nedomāju ka Gobzemam vajadzīgi šādi "censoņi". Ka Gobzemams gūs panākumus ar jauno partiju varat būt droši! Kā visas plukatas ir nobijušās, kauc un vaimanā, jau ir rādītājs!

Atbildēt

Aldim

02.03.2021. 19:54

Par to "daudzi man seko" vari iestāstīt tikai panaivām tantiņām. Ja tev apkārt būs tādas žuļicenes kā Sprūde - Tinamagomedova, tad nekas spožs nav gaidāms. Arī pulksteņa iegāde ir žuļicība un, visticamāk, saistīta ar kādu ziedojumu melnai kasei jaunajai partijai!? Tautā pazīstami cilvēki tajā partijas jaunveidojumā nav un arī netaisās stātiesw, jo pietiekami daudz dumības un lielības jau pats esi sastrādājis. Būs vien jāsola ķīseļa upes debessmanas krastos un jālamā pie varas esošie.

Atbildēt

Robis

02.03.2021. 19:40

Aldi, prasts kontrabas kā Saeimas deputātei Čigānei reiz ar lakatiņiem tagad izrādās ir lieta, kura jāaizstāv. Un par Tevi cilvēki vēl domā vēlēt... Cik degradēta ir šī sabiedrība...
P.S.
Tranzīts ir tad, kad mantas ir nododamā bagāžā, kuru saņem Rīgā.

Atbildēt

Nav cerības.

02.03.2021. 18:49

Jebkurš autora rakstiņš pauž prastu viduvējību. Laikam neko gudrāku nesagaidīšu....

Atbildēt

shēmotāju fanam

02.03.2021. 18:39

»

Oki

Protams , ka nav jānotic . Jānotic Rinkēviča kantorim, kas saka , ka ar diplomātisko pasi pārstāv valsti . Kā tad - visi diplomātu ģimenes locekļi ļoti pārstāv valsti , bet kad sanāk ziepes , tad tos piesedz visiem iespējamiem un neiespējamiem veidiem...


Izlasi likumu, auns!
Par diplomātisko pasi

1. pants. Diplomātiskā pase apliecina, ka tās uzrādītājs ir oficiāls Latvijas Republikas pārstāvis ārvalstīs. Diplomātisko pasi izsniedz Latvijas Republikas pilsoņiem, un tā ir Latvijas Republikas īpašums.

Atbildēt

jaajaa

02.03.2021. 18:08

..."Nevienam nekas nav nozagts"...auuu !!!...tāpēc, ka neizdevās...kontrabanda ir krimināls...Aldis arī īsti prātīgs nav, ja šito raksta...būtu nu labāk gudri paklusējis...cauri būs ar visu "likumu un taisnību"...

Atbildēt

Redža

02.03.2021. 17:30

Aldi! Tavs cilvēks Sprūde ir Saskaņas bijušais cilvēks..Roleksi pandēmijas laikā..Ušakovi..vari muldēt, cik gribi..tavai šleserveidīgai diršanai vairs netic.

Atbildēt

bet

02.03.2021. 17:21

cienījamie, runa jau nav par pulksteni vai puķēm utt., runa ir par to, ka Gobzems atzīst - es un mani Parteimitglieder, mēs esam über alles! Parteimitglieder taču nav parastie mirstīgie. Acu aizmālēšanai tiek piesaukta arī nenotikusi izvarošana. Stulbi eksadvokāta centieniņi.

Atbildēt

hulio

02.03.2021. 16:02

»

Stāsts

nav par skaudību, autor.Mums visiem ir iespēja aizbraukt citur un pelnīt roleksus un ne tikai to vien,vai šeit darboties par vienīgo vērtību pieņemot materiālos labumus.Visiem ir iespējas krāpt,blēdīt,korumpēties vai būt korumpētam.Stāsts ir par cilvēka īsto dabu.Ne par velti ir teiciens-caur uguni,...


Domāju, ka precīzāks tulkojums būtu "caur vara caurulēm". пройти испытания, трудности, лишения и жизненные потрясения (вода и огонь), затем испытание славой (медные трубы).

Atbildēt

nesatiktie vēlētāji

02.03.2021. 15:35

Gobzem, tu šoreiz apdirsies!

Atbildēt

partijas nav

02.03.2021. 14:02

Piedošanu, bet nekādas tādas Gobzema partijas nav.
Kad būs, tad arī varēs lielīties.

Atbildēt

biete

02.03.2021. 13:39

Novēlu visai drīzi klūt par "parastiem mirstīgajiem" - gan Sprūdei, gan Gobzemam.
Pats vēlākais, uzreiz pēc nākamajām vēlēšanām.

Atbildēt

Konkrēti - kādi vēlētāji bija Šveicē

02.03.2021. 13:38

Lai Sprūde pasaka konkŗēti - kādi vēlētāji bija
Šveicē. Uzvārdus, lai var pārbaudīt. Šitā nekaunīgā mele ir nekavējoties jāaptrenc no Saeimas un Latvijas, lai brauc pie papuasu vēlētājiem un tur paliek.

Atbildēt

Kuce ir kuce un slims ir slims

02.03.2021. 13:31

Viens prasta kuce + šizofrēniķis Moloitova kokteilis. Gribam, lai mūs uzrauj gaisā - balsojam par kucēm un šizofrēniķiem. Jācer, ka advokatūrai pietiks prāta garīgi slimam cilvēkam neatjaunot advokāta sertifikātu. Bet psihiatriskā slimnīca lai gaida ar atvērtām durvīm un uzklātu gultu - ilgi jau šis slimais āksts ar progresējošu dinamiku galvā brīvībā nebūs, jo ir bīstams sabiedrībai.

Atbildēt

nevajag lasīt

02.03.2021. 11:59

»

var nelasīt

El.Veidemane katru dienu izvemjas NRA (nra.lv).Al.Gobzems vemj šeit


defekācija ir raksturīga tikai jenotiem vai neattīstītajiem līdzskrējējiem no par un citiem,galvā drātētajiem ,pie kuriem piederi pats

Atbildēt

Žulis

02.03.2021. 11:58

Te nu bija tas likums un kārtība! Neko sliktu negribu teikt par Sprūdi, jo neesmu sekojis viņas politiskajai darbībai un viņu nepazīstu. Taču fakts paliek fakts - viņa to pulksteni nedeklarēja un līdz ar to izdarīja pārkāpumu. Pieņemsim pat ka tas pāŗkāpums bija aiz neuzmanības vai nezināšanas. Nu katram var gadīties. Arī braucot ar auto var gadīties pārsniegt ātrumu. Taču tas nenozīmē, ka piederība kādai šķirai, aprindām vai politiskam spēkam automātiski atbrīvo no atbildības. Un te nu Gobzems ir izgāzies ar to Sprūdes aizstāvēšanu, parādot ka īstenībā ne ar ko neatšķiras no valdošajām aprindām, kas visus šos gadus ir piesegušas un attaisnojušas savējos.

Atbildēt

Stāsts

02.03.2021. 11:30

vēl ir par to, ka uz autora muguras pakāpjoties, pie lemšanas par visas valsts labklājību, nokļūst cilvēki, kuriem tur nekādā veidā nevajadzētu būt, ne elementāru prāta spēju, ne kur nu vēl tādas neesošas kategorijas, kā godaprāta un patriotisma neesamības dēļ.Es pat teiktu, ka apbrīnoju autora izturību, pārliecību un nepārvaramo vēlmi kaut ko mainīt:):):).

Atbildēt

tūrists

02.03.2021. 11:22

Gobzems laikam domā, ka neviens no kotlešēdājiem nav izmantojis aviokompāniju pakalpojumus t.sk. arī ar pārssēšanos, jeb neizejot muitas kontroli un nepārkāpjot tranzītvalsts robežu, ko pie vēlēšanās var arī darīt, ja starp reisiem ir liels laika nogrieznis un var paspēt apskatīt tranzītvalsts pilsētu. Un Gozems melo, ka tas notika tranzīta koridorā, jo Sprūdes apgalvotajā izriet: "mani iemānija nepareizajā koridorā", ar ko liek saprast, ka izgājusi pa "zaļo koridori" muitas kontroli un pārkāpusi Polijas robežu. nedeklarējot atmuitojamās preces. Tālāk jau pasakas par skaidro naudu, kuru it kā gribējuši sev iebāzt kabatā..... smiekli nāk, neviens muitnieks lidostā NEKAD tā NEDARA, kur nu vēl Polijā.

Atbildēt

var nelasīt

02.03.2021. 11:20

El.Veidemane katru dienu izvemjas NRA (nra.lv).Al.Gobzems vemj šeit.

Atbildēt

vai aizmuldējies?

02.03.2021. 11:17

"Nevienam nekas nav nozagts, neviens nav noslepkavots vai izvarots. Ja būtu, būtu cita runa. Bet nav. Un tad ir jāaizstāv. Es esmu politikā, lai mēs visi kādu dienu varētu."Ko varētu?Nozagt,noslepkavot,izvarot? Dzīvot nama Baltezera?Balsot ar paceltu Rolex?

Atbildēt

miesnieks

02.03.2021. 11:00

»

Aboliņam

Un par ko tad balso tie nestulbie latvieši


Kāpēc ir jāuzbaro partijas par mūsu naudu ? Viņi ,mūsu kalpi, jau ahujeļi lidz stratosfērai !!!
Pēdējais laiks veikt sistēmiskas izmaiņas !Par kadriem runājot , tur jāveic kailcirte!

Atbildēt

jibiorio

02.03.2021. 10:49

Gobzems nesaprot - dziesma jau nav par kaut kādu pulksteni, bet gan par Latvijas diplomātisko pasi...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: