Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Cītīgāks Latvijas politikas vērotājs jau labu laiku varētu būt neizpratnē – kur gan palicis no partijas KPV LV ievēlētais Saeimas deputāts Aldis Blumbergs, kurš 2020. gada sākumā reizē ar Artusu Kaimiņu tika izslēgts no partijas frakcijas, kļuva par neatkarīgo deputātu un tad pievienojās partijas Jaunā Vienotība Saeimas frakcijai?

Kā tiek apgalvots Saeimas aizkulisēs, zaļais pūķis tautas kalpu varētu būt piemeklējis vēl krietni pamatīgāk nekā izbijušo aktieri A. Kaimiņu, kurš, lai gan mīlēja ne tikai iedzert, bet arī kārtīgi padzerties, nedēļām ilgstošos dzerstiņos, šķiet, tomēr nebija specializējies.

Cita lieta – deputāts A. Blumbergs, kurš, kā mēļo viņa paša frakcijas biedri, pirms kāda laiciņa pēc ilgas un pamatīgas organisma intoksicēšanas esot nolēmis doties nelielā izbraucienā uz Carnikavu un tur noskaidrot patiesību spīvā un principiālā disputā ar kādu senu oponentu.

No labā nodoma gan nekas īsti labs neesot sanācis, - vien apciemotā vai ar viņu saistītu personu iesniegums Valsts policijai. Tā rezultātā kārtības sargi bijuši spiesti ne tikai ierasties pie tautas kalpa un sabiedriskās drošības apsvērumu dēļ izņemt viņa oficiāli glabāto šaujamieroci, bet, novērtējot kunga stāvokli, arī nogādāt viņu uz kādu specifiskāku gara gaismas atjaunošanas iestādi.

Tur deputāta kungs pavadījis pāris nedēļas, kaut cik atguvies, taču ne tik daudz, lai būtu atrādāms plašām tautas masām. Arī viņa atvadas no ārstniecības iestādes bijušas nedaudz patvarīgas.

Rezultātā, kā stāsta, situācija pašlaik esot šāda: tautas kalps sēdot mājās un gaidot apskaidrību vai varbūt atskaidrību, savukārt Jaunās Vienotības pārstāvji spiesti izmantot savu ietekmi un kontaktus, lai savām vajadzībām svarīgo kungu un viņa vājības piesegtu iespējami ilgāk.

Nekas cits jau arī neatliek, jo, ja A. Blumbergam nāktos pamest Saeimu, vietā nāktu kāds pavisam nepatīkams un neprognizējams personāžs no KPV saraksta, kuru Jaunajai Vienotībai noteikti neizdotos "piejaucēt". Un tas nozīmē, ka, pašreizējai valdošajai koalīcijai faktiski esot mazākumā, Krišjāņa Kariņa valdības liktenis ir atkarīgs no viena žūpas, skandalētāja un delīrija upura.

Novērtē šo rakstu:

238
14