Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Lai gan visasākās domstarpības saistībā ar Krišjāņa Kariņa veidotās valdības sastāvu ir par iekšlietu ministra amatam partijas KPVLV izvirzīto Aldi Gobzemu, daudz nopietnākas šaubas rada cita šīs partijas izvirzīta kandidatūra – uz labklājības ministra amatu tiek virzīta pašvaldības policijas lietvede, kurai „bagāžā” ir divi pirmsskolas izglītības skolotājas diplomi un nesen iziets maksātnespējas process.

Kā rāda KPVLV izvirzītās labklājības ministra amata kandidātes Ievas Krapānes amatpersonas deklarācija un pirms vēlēšanām sniegtā informācija, viņas pamata darbavieta ir Reģionālā pašvaldības policija Ķekavā, kur viņa pilda lietvedes pienākumus. Papildus tam viņa tiek piesaistīta arī kā Ikšķiles novada domes administratīvās komisijas locekle, taču šajā amatā gada laikā nopelnījusi tikai 42 eiro (salīdzinājumam – pašvaldības policijā vairāk nekā 11 tūkstošus eiro).

Savukārt partijas iecerētās labklājības ministres izglītības bagāžā ir tagad jau likvidētajā Rīgas pedagoģijas un izglītības vadības augstskolā 2005. gadā iegūtais diploms „Sākumskolas skolotājs ar tiesībām mācīt sociālās zinības” un trīs gadus vēlāk saņemtais diploms „Pirmsskolas izglītības skolotājs”.

Kā parādsaistību summu Krapāne norādījusi 54 573 eiro, taču oficiālajās deklarācijās nav atrodams fakts, ka tagadējā labklājības ministra amata kandidāte ir nesen izgājusi personiskās maksātnespējas procesu. Pietiek šodien publicē divus tiesas nolēmumus no Lursoft datu bāzes, kas pietiekami skaidri ataino iespējamās ministres personiskās finansiālās stabilitātes situāciju.

Dokumenti

FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

83
13