Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no svētezera

21.12.2020. 18:35

Ir pienākuši ilgi gaidītie Ziemas saulgrieži. Senču spēks ir sasniedzis savu pilnību. Šajā laikā, kad ir gada garākā nakts un īsākā diena, notiek brīnumi. Tieši Ziemas saulgrieži ir īstais laiks, lai lūgtu Pērkona svētību visam nākamajam gadam. Saulgriežu dienā Pērkons ir īpaši labvēlīgs visiem, kas viņam tic. Pērkons ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas un piepildīs mūsu velmes. Tāpēc lūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu. Iedegsim tumši zilu svecīti skaistā māla svečturī uz galda un lūgsim Pērkonu. Lūgšana Pērkonam: « Visvarenais Pērkon, mēs Tevi pielūdzam un slavējam! Visvarenais Pērkon, mēs Tevi pielūdzam un slavējam! Visvarenais Pērkon, mēs Tevi pielūdzam un slavējam! Pērkoņtēv, uzklausi manu lūgšanu. Zibeņmetēj, uzklausi manu lūgšanu. Tu esi godāts gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Tu esi mīlēts gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Tu esi cienīts gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Tava griba ir tīra un svēta. Palīdzi man, Pērkon, sasniegt dzīvē savus mērķus. Dāvā man spēku sirdī un ķermenī. Izdziedē manas brūces un rētas. Piepildi manu garu ar savu dievišķo spēku. Virzi mani pretī panākumiem un laimei. Atvairi no manis nelaimes un nelabvēļus. Sargā manu dzimtu tāpat kā es godāju Tevi. Visvarenais Pērkon – Debesu Tēv – es pieņemu Tevi savā sirdī. Es pieņemu savu senču spēku. Kļūsti par manu aizstāvi, visvareno Pērkon! Dari mani spēcīgu un neuzvaramu. Lai godāts tiek Pērkons kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir.». Novēlu mums visiem sasniegt iecerēto un turpināt iesākto! Lai Pērkons ir ar mums! Visa slava Pērkonam!!!
Ar Pērkona viedumu, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Lūgšanu vēlams atkārtot divpadsmit reizes. Pēc lūgšanas ir jāpateicas Pērkonam. Piemēram, ziedojot sauju monētu un paciņu sviesta ugunskurā vai arī atstājot cienastu uz jebkura akmeņa (svētakmeņa).
#ZiemasSaulgrieži #rituāli #tradīcijas #pagāni #LatvjuDievi #Pēkons #Pēkoņtēvs #Zibeņmetējs #ugunszīme #LatvjuDievuSvētība #latviskums #latvietība #sentēvi

Atbildēt

www.govlawyer.lv

18.12.2020. 00:15

21.12. par vakcīnu lems
Eiropas Zāļu padome,

lv ir jau piem. agrāk norādījusi, ka
vadās pēc
Eiropas Slimību profilakses centra vadlīnijām.

Atbildēt

motorhead 1916

17.12.2020. 19:48

Jautaajumiem nav jeegas. Kaadi secinaajumi var buut DAARZENIM? Kas attiecas uz vakciinaam - nepiekriitiet nekaados apstaakljos. NEKAADOS.

Atbildēt

Pieteikt pieteica

17.12.2020. 19:29

»

ROFLMAO

Kamēr netiek labotas Satversmes kļūdas un partiju saeima atlaista uz visiem laikiem, tikmēr visas akcijas ir cīņa ar sekām


Bet atļauju liegs. K. Kariņš jau paziņoja, ka 20.12.2020. ir pēdējā izdotā atļauja.

Ko no tā var secināt? Tikai to, ka LV ir atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas, par to informējot ANO. Pulcēšanās brīvība ir cilvēktiesības.

Cilvēktiesības

22:42 11.04.2020
(atjaunots 15:01 11.04.2020)

Cīņā ar koronavīrusa izplatīšanos Latvija daļēji atteikusies no saistībām cilvēktiesību jomā – valsts iedzīvotāji konstatējuši informāciju par to Vikipēdijā.

RĪGA, 2020. g. 11. aprīlis — Sputnik. Interesantu informāciju par Latviju Vikipēdijā atradusi Sarmīte Vanaga. Nodaļā "Cilvēktiesības Latvijā" teikts, ka cīņā ar koronavīrusa pandēmiju Latvija atteikusies no dažām saistībām, ko uzņēmusies  Eiropas Cilvēktiesību konvencijas ietvaros.
"2020. g. martā, atsaucoties uz COVID-19 pandēmiju, Latvija paziņoja par pagaidu atkāpšanos no daļas no cilvēktiesību saistībām pēc Eiropas Cilvēktiesību konvencijas un Starptautiskā pakta par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām" teikts elektroniskās enciklopēdijas rakstā. 
Šo tekstu Vikipēdijā ieraudzīja Vanaga un publicēja savā lapā Facebook fragmentu no tā līdz ar jautājumu:
"Mani šodien nodarbina viens jautājums. Kad, kur, kas un ko ir lēmis, lai Vikipēdijā pie cilvēka pamattiesībām Latvijā parādītos šāds ieraksts?"


Sarmite Vanaga:
Mani šodien nodarbina viens jautājums. Kad, kur, kas un ko ir lēmis, lai Vikipēdijā pie cilvēka pamattiesībām Latvijā parādītos šāds ieraksts?
2020. g. martā, atsaucoties uz COVID-19 pandēmiju, Latvija paziņoja par pagaidu atkāpšanos no daļas no cilvēktiesību saistībām pēc Eiropas Cilvēktiesību konvencijas[3] un Starptautiskā pakta par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām.[4]


Ieraksts pilnībā publicēts elektroniskās enciklopēdijas rakstā Cilvēktiesības Latvijā.
Tajā publicēta arī norāde uz ANO oficiālo dokumentu un teikts, ka 2020. gada 16. martā Latvija pagaidām atteikusies no saistībām ievērot starptautisko paktu par civilajām un politiskajām tiesībām savā teritorijā pēc tam, kad 11. martā PVO atzina – pasaulē sākusies Covid-19 pandēmija.

© SPUTNIK / SERGEY MELKONOV
Cilvēktiesības Latvijā: ko domā Latvijas iedzīvotāji

Dokumentā skaidrots, ka drošības apsvērumu dēļ Latvijā no 13. marta izsludināts ārkārtas stāvoklis – apturētas mācības skolā, ierobežota piekļuve veselības aprūpes iestādēs, sociālās aprūpes iestādēs un penitenciārajās iestādēs. Tāpat aizliegtas sapulces un ieviesti cilvēku pārvietošanās ierobežojumi.
Šie soļi spieda Latviju atkāpties no saistībām, ko paredz Starptautiskā pilsonisko un politisko tiesību pakta 12., 17. un 21. pants.
Ziņots, ka pēc ārkārtas situācijas režīma beigām visas Latvijas pilsoņu tiesības tiks atjaunotas pilnā apjoma.
Kāpēc Latvija atteicās?
Iepriekš jau vēstīts, ka pēc ārkārtas situācijas režīma ieviešanas valsts ĀM gandrīz nekavējoties ziņoja, ka Latvija atsakās no vairākām saistībām cilvēktiesību jomā.
Atšķirībā no Francijas, Vācijas, Itālijas un Spānijas valsts īpaši paziņoja, ka ārkārtas situācijas apstākļos atteiksies nodrošināt iedzīvotājiem virkni tiesību un brīvību. Par to, kāpēc tāds paziņojums ir pārlieks un kādu risku var slēpt, stāstīja Tatjana Ždanoka.
4 7 74

The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Atbildēt

ROFLMAO

17.12.2020. 19:08

»

Ejam ciemos

Šodien Centra partija pieteica uz 13. janvāri protesta akciju pie nama Tērbatas ielā 13, ko nesen par 3,3 miljoniem eiro nopirka premjerministra Kariņa sieva


Kamēr netiek labotas Satversmes kļūdas un partiju saeima atlaista uz visiem laikiem, tikmēr visas akcijas ir cīņa ar sekām.

Atbildēt

ROFLMAO

17.12.2020. 19:06

☮🕊🏳 KARIŅ MET MIERU! 🏳🕊☮

Vakcīnas pret 🇨🇳☣ ir neefektīvas un kaitīgas.
Kā paši uzbrucēji - ķīnieši tiek galā ar savu selekcionēto sērgu bez visiem pfizeriem?

LEVIATĀN BRAUC MĀJĀS!

Atbildēt

opā

17.12.2020. 19:03

ja kājas patsāvīgi jātur krustā- neko citu jau neizblēs... kā tradicionālo Tā arī nepielec, ka nekādu lēmumu nepieņemšana nozīm;e katru dienu xx mirušie un zzzz slimnīvcās Par to populisms topā
Paši jau nesaprot, ak laiks demisionēt

Atbildēt

Ejam ciemos

17.12.2020. 19:01

Šodien Centra partija pieteica uz 13. janvāri protesta akciju pie nama Tērbatas ielā 13, ko nesen par 3,3 miljoniem eiro nopirka premjerministra Kariņa sieva.
Akcijā tiks prasīta Kariņa valdības demisija, profesionālas valdības izveide, vēl vairākas prasības par ko vēl informēsim.

Atbildēt

Izveidota Pasaules valdība

17.12.2020. 18:51

»

...

Meitenei Emanuēlai piemetās mēnešreizes,būs arī kariņam,laika jautājums


Valsti ved uz globālo elektronisko koncentrācijas nometni, iedzīvotājus padarot par biorobotiem 16.12.2020. 16:26
https://aftershock.news/?q node%2F929462

12/dec/20

Vatikāns noslēdz "Globālo aliansi" ar Rotšildu, Rokfellera fondu un lielākajām bankām, lai izveidotu Lielo aliansi.

Pāvests Francisks paziņoja, ka Vatikāns noslēgs "globālu aliansi" ar pasaules lielākajām bankām, starptautiskajām korporācijām un globālistu fondiem, lai izveidotu ekonomikas padomi, kuras mērķis ir bagātības pārdale visā pasaulē.
“Globalist Initiative”, “Iekļaujošā kapitālisma padome” sevi dēvē par pro-kapitālistisku organizāciju, kuras mērķis ir izveidot "spēcīgāku, taisnīgāku un uz sadarbību balstītu ekonomiku un sabiedrību".
Elites grupa, kas sevi dēvē par aizbildņiem, sevi dēvē par "vēsturisku vadītāju un pasaules līderu sadarbību, kas strādā ar Franciska morālo vadību, lai uz visiem laikiem izmantotu uzņēmējdarbības iespējas".
"Mēs reaģējam uz pāvesta Franciska izaicinājumu izveidot iekļaujošāku ekonomiku, kas taisnīgāk izplata kapitālisma priekšrocības un ļauj cilvēkiem pilnībā izmantot savu potenciālu," videoklipā saka bankas mantiniece Linna Forestere de Rotšilda.
Papildus pāvestam Franciskam Guardians sarakstā ir Visa, Mastercard, Bank of America un BP (British Petrolium) vadītāji, kā arī Lynn Forester de Rothschild, Ford fonda prezidents Darens Volkers, Rokfellera fonda prezidents Radživs Šahs un ANO īpašais klimata sūtnis Marks Kernijs.
"Sargi", kā dēvēti valdes locekļi, ir pasaules lielāko korporāciju augstākie vadītāji, kuri ir apņēmušies spert drosmīgus soļus iekļaujošā kapitālisma radīšanā, "trešdien sacīja Forbes.
Aizbildņi uzņemsies atbildību, apņemoties izveidot plānoto darbību sarakstu, kas attiecas uz vides, sociālajiem un pārvaldības jautājumiem.
Tas notiek pēc tam, kad Pasaules ekonomikas forums, Apvienoto Nāciju Organizācija un citas institūcijas nesen aicināja veikt "lielisku atjaunošanu", lai pasaules kapitālistisko sistēmu reorganizētu par transhumānistisku sociālistisku pasaules kārtību, kas iznīcinās privātīpašumu un valūtu.

Autors:
Autora darbs / tulkojums
Izmantotie avoti:
Il Vaticano entra filmā “Alleanza globale” Rothschild, Fondazione Rockefeller e grandi banche per c

Il Vaticano entra “Alleanza globale”, kas atrodas Rotšildā, Fondazione Rockefeller un grand banche per creare and Great Reset
MB. Bergoglio aderisce al progetto del Forum dei Miliardari di Davos che - per usare un termine lui caro - ritengono “scarto” almeno un terzo dell'umanità, i superflui ...
Autora komentārs:
Saite uz pašu vietni https://www.inclusivecapitalism.com/

Atbildēt

anna

17.12.2020. 18:31

Diēta ir pagājušais gadsimts! Lai zaudētu svaru, jums vairs nav nepieciešams sevi izsmelt ar diētām! Es šeit lasīju par jaunu un veselīgu metodi - bit.do/ketolv es izmēģināju tik daudz lietu, visas diētas, fitnesu, labi, es varētu zaudēt 2 kg un ar šo rīku mēneša laikā zaudēju 15 kg, un es jūtos lieliski! Es iesaku visiem!
q

Atbildēt

ha ,ha ,ha

17.12.2020. 18:12

»

pietiek lasītājs

Lapsa,būtu pats savā portāla ieviesis kārtību,lai neglābjami vājnieki netērē palagus velti.Tikai komentāri uztur šo samazgu bedri pie dzīvības,vai ne tā


Labāk brien prom uz "kas jauns", tur tevi mīļi sagaidīs trīs regulāri rejoši parazītu čivavas ! :)))Ej korītī !

Atbildēt

pietiek lasītājs

17.12.2020. 17:34

Lapsa,būtu pats savā portāla ieviesis kārtību,lai neglābjami vājnieki netērē palagus velti.Tikai komentāri uztur šo samazgu bedri pie dzīvības,vai ne tā?

Atbildēt

Vakcinācijas nāves ēnā. Atbilde uz pietiek.com jautājumiem

17.12.2020. 16:31

Jautājumi, ko pietiek.com adresē amatpersonām- politiķiem, ir cilvēcīgi, bet diemžēl nepārdomāti un naivi, jo politiskās amatpersonas nav ne mediķi, ne ķīmiķi. Viņu atbildes būs, ka viņi savos lēmumos un rīkojumos sabiedrībai vadās pēc starptautiskiem nolīgumiem un konvencijām, valsts spēkā esošo likumdošanu, viņu eksperti ir augstskolu un medicīnas iestāžu profesori, nepasakot, ka šie eksperti sen ir globālo medikantu un vakcīnu ražotāju kompāniju korumpēti, maksājot augstskolām visādus grantus, kas ir ievērojamas dotācijas naudas izteiksmē, un citādi pabalstot.

Masveida testēšanas uz Covid-19 mērķis ir ar “biedējošu statistiku par inficētiem un mirušiem” ir radīt jaunus un stingrus ierobežojumus, pilnībā morāli sagraujot pretošanos, bet fiziski ekonomiku dažu mēnešu un gadu laikā. Atkarībā no tā, “cik labi virzīsies process”, atkārtos 3., 4., 5. utt. inficēšanās vilni ar ierobežojumiem ekonomikā, izglītībā, medicīnā un ieslodzījumiem dzīvesvietās, kā tas jau notiek Itālijā. Stāstīs, ka nebūs obligātās vakcinācijas, lai gan spēkā esošā likumdošana tādu pandēmijas gadījumā paredz un pielietojama pēc Veselības ministra izvēles jebkurā laikā un nekavējoties. Bijušais SAB vad. J.Kažočiņš intervijā kasjauns.lv saka to pašu, ka nav paredzama obligāta vakcinācija, bet jau terorizē visu sabiedrību- piebilstot, ka “visu laiku vakcīnas nebūšot bez maksas”, kaut likumdošana to paredz epidēmiju un pandēmiju gadījumā.

Daudzi paliks bez darba un ienākumiem, “labprātīgu”vakcinēšanos un naudu, ko 4. maija finanšu korporācija piesolīs un ieskaitīs katra bankas kontā “rūpējoties par proletariātu”, pieņems kā vienīgo “atpestīšanu” no maskām, bezdarba un mājas ieslodzījuma Latvijas valsts elektroniskajā koncentrācijas nometnē, kā to jau pirms dažām dienām, sākot ar naudas ieskaitījumiem, praktizē Itālijas valdība. Cilvēki, ieslodzīti mājas apstākļos mēnesi, metās tērēt šo naudu Ziemassvētku dāvanām, lai atkal atgrieztos ieslodzījumā.

Globālā finanšu korporokrātija plāno atsavināt valsts lielākos uzņēmumus un caur privātbankām, kas faktiski ir centrālo banku filiāles, atsavinās privātpersonu ieķīlātos NĪ, bet citiem atsavinās, padarot nesamaksājamus NĪ nodokļus. Tas notiks ātri ar jaunajām Levita un Bordāna tiesām - “izmantojot ebreju tiesas saimnieciskos strīdos”(ebreju impērijas Otrais standarts).

Bet tautas novārdzinās ar vakcināciju. Ķīmiski kastrējot. Suņus ķīmiski kastrē, ievadot čipu, kurš pa laikam izdala ķīmiskas vielas, kas sagrauj suņa imunitāti un dzīvotspēju. Dzīvespriecīgs suns pārvēršas slimojošā dzīvniekā ar dažādām kaitēm. Bet Covid-19 vakcinācijas regularitātes mērķis ir tāds pats. Runā, ka ne visas vakcīnas radot pietiekami izteiktu daudzumu antivielu, tādēļ vakcināciju atkārtos, lai uzrastos šīs vielas Globālās veselības pases prasībām, bet sterilizācija izpaudīsies, sterilizējot cilvēka zarnu trakta bakteriālo vidi, kas ir galvenais imunitātes avots, pilnīgi sagraujot imunitāti.

Atbildēt

sejas maska

17.12.2020. 16:29

Nu tak nopērciet Ivermectin (Bimectin) vet aptiekā un būs jums vakcīna. Pāris stundās to covidu izārstē.

Atbildēt

...

17.12.2020. 15:49

»

Žanna

Parīzē tiek aizmūrēts parlaments . Nūdelei kovids piemeties un višs notinies! :D Kariņ , kā tev tas patīk? Koē


Meitenei Emanuēlai piemetās mēnešreizes,būs arī kariņam,laika jautājums.

Atbildēt

Žanna

17.12.2020. 15:40

Parīzē tiek aizmūrēts parlaments . Nūdelei kovids piemeties un višs notinies! :D Kariņ , kā tev tas patīk? Koē?

Atbildēt

Pilsone

17.12.2020. 15:26

»

Anna

Protams, ka jāatbild Viņķelei. Tāpēc jau mums ir nozaru vadības. Cits stāsts, ka ja netiek galā tad jātriec ar sū....koku un tam šis dubultpilsonis ir par mīkstu


Ja nozaru valdības ir nožēlojami profāni, tad jāpatriec visi, arī Kariņš, ja neuzņemas nekādu atbildību.

Atbildēt

Skaidrs

17.12.2020. 14:40

No pieņēmumiem un dažiem steigā sniegtiem viedokļiem nevar izdarīt nekādus objektīvus secinājumus, ne Kariņš, ne PVO, ne vakcīnu ražotāji,ne vakcīnu pretinieki, ne Pietiek. Tam vienkārši ir par maz laika, par maz pētījumu un par maz informācijas. Pasaule steidzas kaut kā glābt situāciju. Tikai laiks rādīs, kas no tā visa iznāks.

Atbildēt

nu taču

17.12.2020. 14:31

Kāda tur nogrūšana?! Tā ir parasta uzdevuma izpildes nodošana atbildīgajam resoram, savukārt atbildīgajā resorā to nodod izpildei atbildīgajai struktūrvienībai, kur atbildi sagatavos amatpersonas, kuru kompetencē ir šādi jautājumi. Tā ir normāla prakse vienmēr un visur. Nekad neesmu redzējis, ka pats mp gatavotu atbildes uz iesniegumiem.

Atbildēt

Kariņam jāatkāpjas

17.12.2020. 14:27

»

west

Mīļo Dieviņ


Saakašvilli bija psihiski nelīdzsvarots pamuļķis. Viņš savu valsti gatavoja karam, pats uzsāka karu un karu smagi ar kaunu zaudēja. Putins viņu kā politiķis apspēlēja un kad Putinam jautāja- ko darīsiet ar kara uzsācēju Saakašvilli, Putins atbildēja- viņa likteni izlems gruzīnu tauta. Rezultātā Saakašvilli slēpjas ārzemēs un Gruzijā parādīties baidās, jo tur viņu uzreiz ieliks cietumā. Nevajag mums tādus idiotus kā Saakašvilli.

Atbildēt

Slimais mikrpisans

17.12.2020. 14:14

»

pietiek lasītājs

Pareiz darīja.Šķidro lapsas sūdu d.rsēju jau gana


atkal pa saviem sūdiem ņemas.

Atbildēt

west

17.12.2020. 14:09

Mīļo Dieviņ!
Vai Tu nevari mūsu iznīkstošai tautai atsūtīt vienu Saakašvili, kas "iztīrītu Augeja staļļus"Latvijā, kā viņš to izdarīja Gruzijā? Tika padzīta vecā korumpētā policija, tieslietas utt, kā rezultātā šodien Gruzijā nav organizētās noziedzības!!!

Atbildēt

pietiek lasītājs

17.12.2020. 13:05

Pareiz darīja.Šķidro lapsas sūdu d.rsēju jau gana.

Atbildēt

sena pieredze

17.12.2020. 12:43

»

fakts

Tomēr rezolūciju tam ierēdņa garadarbam uzliek tieši kariņš,tā kā nav ko pārbīdīt pārmijas.Kariņš ir noziedznieks


pie tam kopā ar rezolūciju reizē atnāk arī nepārprotamas norādes, nekādas inciatīvas, viss ir smalki atstŗādāts un atbildes kopija nonāk attiecīgajā lietā..... jas kas

Atbildēt

Jokohama

17.12.2020. 12:40

Visiem būs jāatbild bērnu priekšā!

Atbildēt

Nevis ministrs, bet

17.12.2020. 12:32

apmīztais pediņš klusē 😀

Atbildēt

Kariņam jāatkāpjas

17.12.2020. 12:16

Vairāku valstu premjeri tūlīt pēc vakcīnas saņemšanas ir publiski vakcinējušies un aicinājuši iedzīvotājus nebaidīties no vakcīnas, bet šis plānprātiņš līdz tādai PR akcijai pat nav spējīgs aizdomāties.

Atbildēt

Elementāri

17.12.2020. 12:14

Kariņš nav vienīgais kurš nobijies. Nav daudz tādu, kuri gribētu pārbaudīt vakcīnu uz savas ādas. Nīderlandē trešā daļa medicīnas darbinieku aptaujā ir pateikuši, ka brīvprātīogi nepotēsies. trešā daļa nav izlēmuši, trešā daļa ar mieru potēties. Mediķiem nepārmetīsi nekompetenci. Un kā tad piespiest nopotēties vismaz lielāko daļu vienkāršo mirstīgo? Vēl neesmu sastapis nevienu, kurš būtu teicis, ka ir gatavs potēties. Lielāka daļa saka, ka pagaidīšot pēc iespējas ilgāk vai vispār nepotēšoties.

Un tad vēl dejas ap Covid testiem. Un ko lai cilvēki domā, ja visapkārt puspatiesības un draudi.

Atbildēt

!

17.12.2020. 11:49

»

Juris

Ja nepārsūtītu ministrijai, tad PIETIEK būtu ziņa, ka Kariņš nekonsultējas ar speciālistiem


Un speciālists būs meitene no VM meitas uzņēmuma, kura divi gadi atpakaļ beigusi med-institūtu.

Atbildēt

Juris

17.12.2020. 11:42

Ja nepārsūtītu ministrijai, tad PIETIEK būtu ziņa, ka Kariņš nekonsultējas ar speciālistiem.

Atbildēt

andreiko

17.12.2020. 11:20

Parādnieks ir Kankariņa padomnieks demogrāfijas jautājumos. Māca, kā taisīt kinderus. Un neko citu, jo citu jau arī neko neprot, ja nu vienīgi iegrābt piķi no tabakas torgašiem.

Atbildēt

PIETIEK jautājumus K. Kariņš pāradresējis Veselības ministrijai

17.12.2020. 11:18

Un tas ir loģisks risinājums, jo PIETIEK nav leģitīma pamata pierasīt tai tīkamu K. Kariņa rīcību.

Kā zināms, K. Kariņš pēc sarunas ar PVO pārstāvjiem pats personīgi izlēma, ka nu gan un nekad citreiz ir laiks uzdot ar savu rezolūciju, tādas ir viņa tiesības, Veselības ministrijai izstrādāt “pūļa vakcinācijas plānu”. PVO atzīst, ka pietiktu, ja vakcinētu 60-70 procentu no valsts iedzīvotāju skaita.

Lai PIETIEK saņemtu atbildi no paša K. Kariņa par K. Kariņa atbildību, jautājums K. Kariņam nav uzdots pareizi.

PIEtIEK bija pareizi K. Kariņam jāuzdod trīs jautājumi.

1. Lūdzu publiski izskaidrot- kāpēc un no kādām saistībām ANO Cilvēktiesību deklarācijā LV uz laiku, pagaidām Covid-19 pandēmijas laikā, ir atteikusies.

2. Lūdzu izskaidrot savu amatpersonas pārliecību, kuras rezultātā personīgi kā MP pēc sarunas ar PVO nekavējoties uzdevāt Veselības ministrijai izstrādāt pret Covid-19 valsts iedzīvotāju vakcinācijas plānu.

3.Vai Jums bija tiesības atteikties no PVO ieteikuma ar savu rezolūciju uzdot tieši nekavējoties ar savu rezolūciju Veselības ministrijai izstrādāt iedzīvotāju vakcinācijas plānu?

Atbildēt

Blondīne

17.12.2020. 11:12

Skaidrs, ka Kariņš un pārējie ne ar ko nav iepazinušies un atbildēt nespēj. Cik tālu pa etapu nokļūs tā vēstule nevaru spriest. Vai zemā līmeņa ierēdnis, kuram liks gatavot šo vēstuli, vispār arī būs kaut cik zinošs uzdotajos jautājumos ir tāds pats jautājums. Taču uzskatu, ka vēstulei ir nozīme, kaut vai tāpēc, ka šiem cilvēkiem vajadzēs kaut mazliet aizdomāties.

Atbildēt

Niknais

17.12.2020. 11:07

»

Nacionālais Atkritums

Kapēc jautājums netika nogrūsts idiotam Parādniekam? Tas tak tam Antiņam padomnieks


Pietiek varētu painteresēties, cik reižu, un kādus padomus feldšera kungs sniedzis Antiņam, kā arī, cik lielu algu mēnesī feldšera kungs saņem

Atbildēt

Gy

17.12.2020. 10:39

Suuda amerikanis saki no formula beidzot lacu ledus , piekritu Runat maak pienesums tautssimnieciba nulle

Atbildēt

sena pieredze

17.12.2020. 10:29

Tas jau bija sagaidāms, jo tāda ir mūsu valstī valdoša sistēma, proti, jebkurai augstāk stāvošai personai adresēta vēstule nonāk pa vīzējumu etapu kādam ierēdnītim uz galda. Ļoti bieži tās visas ir par vienu un to pašu jautājumu un nāk no dažādām instancēm, kurās tauta ir mēģina sameklēt taisnību.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

17.12.2020. 10:16

Diez vai ierēdņi tik daudzus datus vienā iesniegumā jebkad redzējuši! Kas tur ko brīnīties, ka nespēj 2 nedēļās atbildēt?

Atbildēt

Zinošais

17.12.2020. 10:16

»

Anna

Protams, ka jāatbild Viņķelei. Tāpēc jau mums ir nozaru vadības. Cits stāsts, ka ja netiek galā tad jātriec ar sū....koku un tam šis dubultpilsonis ir par mīkstu


Un Vinķele to nogrūdīs ierēdņiem, jo nozares vadība redz esot politiska ne profesionāla !
Bet tas jau ir klasisks "futbols" - Perevoščikovs saka ka vajagot kaut ko "slāpēt", bet to ko un kā nogrūž uz citiem un tad sabiedrība brīnās kāpēc veidojas tāds haoss - tāpēc ka katrs pats pieņem lēmumu atbilstoši savai sapratnei un profesionāliem vienkārši ir logiski un konsekventi ir jāpalīdz indivīdam tos pieņemt !
Bet tieši tas jau pietrūkst - ikviens var atrast ko par tām pašām maskām tie paši cilvēki stāstīja pavasarī un kāda ir jau zināmo vakcīnu darbības efektivitāte !

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: