Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

***

01.10.2021. 16:45

Ja man Ziemassvētkos Salavecītis uzdāvinātu arbaletu un daudz daudz bultu, es būtu ļoti pateicīgs ...

Atbildēt

Apvārsnis

30.09.2021. 07:23

...ja paskatās nedaudz plašāk - tad ierobežot cilvēku egoistisko vēlmi dzīvot pēc iespējas labāk, paņemot no dabas vairāk nekā vajag, nevar bez piespiedu mehānismiem. Kad katrs cilvēks sapratīs dabas nozīmi un samazinās savu vēlmi nopirkt jaunāko telefona modeli, jaunu modes lupatu utt., kad iemācīsies savākt aiz sevis atkritumu kaudzes, tad arī nebūs tas, kas notiek tagad...

Atbildēt

Ne velti mūsdienu “pseidozinātne”

24.09.2021. 10:59

»

Labs un aktuāls jautājums

Atbilde...


neatzīst un principā nerunā par “dabisko imunitāti”.

Atbildēt

24.09.2021. 10:21

»

Labs un aktuāls jautājums

Atbilde...


Vīrusa infekcijai, iekļūstot cilvēka organismā, pretojas diva veida šūnas - pirmās uzbrūk, otras uzbrūk un saglabā atmiņu par vīrusu un, saskaroties atkal ar tā celmu, reaģē adekvāti - bez citokīnu vētras, kad hiperaktīva imunitāte iznīcina cilvēku pašu - to sauc par autoimūno atbildes reakciju.

Atbildēt

Labs un aktuāls jautājums

24.09.2021. 10:19

»

Es

Varbūt tas, ka vēl nav veca, izskaidro to, kāpēc viņa ir izlasījusi tik daudz zinātnisko rakstu "Ilustrētajā junioriem...


Atbilde.

Visa šī demagoģija ir maldināšana, liekot sabiedrībai pīties pretrunīgos priekšstatos.

Vīrusa infekcijai, iekļūstot cilvēka organismā, pretojas diva veida šūnas - pirmās uzbrūks, otras uzbrūk un saglabā atmiņu par vīrusu un, saskaroties atkal ar tā celmu, reaģē adekvāti - bez citokīnu vētras, kad hiperaktīva imunitāte iznīcina cilvēku pašu - to sauc par autoimūno atbildes reakciju.

Uzvarot vīrusu, uz laiku izstrādājas antivielas dabiskā ceļā bez vakcinēšanas.

Dabiskā ceļā antivielas saglabājas īslaicīgi - 3-6 mēneši. To nevar precizēt, jo 3 mēn laikā atkal var saskarties ar vīrusu un tad jau 6 mēneši no pirmās inficēšanās...

Ar vakcīnām, mākslīgi eksperimentējot, rada mākslīgi antivielas, apmānot atmiņas dabiskās aizsargšūnas, kādēļ dabisko imunitāti novājina.

Patieso organisma imunitāti nodrošina tikai atmiņas šūnas pēc dabiskas saskares ar vīrusu, pārciešot to, izdzīvojot,un nav svarīgi, vai analīzes pēc kāda laika uzrāda antivielas vai neuzrāda.

Demagoģijas propaganda, ar vakcināciju eksperimentējot ar pūli, attīsta plānu nošpricēt pūli tā, ka jāmēra antivielas, visu laiku vakcinējot cilvēku, lai būtu šīs antivielas. Tā pilnībā sagraus pūļa dabisko imunitāti, bet uzlabos “pūļa mākslīgo imunitāti”, pūļa atsevišķām personām mirstot, nespējot pretoties citām infekcijām un kovida štamiem, kurus, visticamāk, arī izplata mākslīgi, jo nepārtraukta vakcinācija un no ķermeņa ar vakcinēšanu izspiežot antivielas, to totāli novājina. Tā novājinot “pūļa dabisko imunitāti” ar vakcināciju un “pūļa mākslīgo imunitāti”, nemaz nerunājot par grafēna oksīdu vakcīnās, kas likvidē “pūļa intelektuālo pašsaglabāšanās paškontroli”, tam “kļūstot dzīvnieciskam”.

Slepkava K. Kariņš aicina vispār neklausīties PVO norādēs un nekavēties ar papildus vakcināciju. Visticamāk, Zaļo sertifikātu drīzumā nedos tikai par vakcinācijas faktu, bet “pūļa veselības interesēs” prasīs regulāru vakcināciju un antivielu izmeklējumus. Vēlāk nonāks, visticamāk, pie vidējā rādītāja, uzskatot, ka Zaļais sertifikāts ir derīgs 3 mēnešus, vai pusi gada, tad atkal jāvakcinējas, lai nebūtu jāveic laboratoriski izmeklējumi uz antivielām, kas “došit budžeta ietaupījumus”.

Tātad beigās prasība var būt atkārtot vakcināciju ik pa sešiem mēnešiem.

Atbildēt

Es

24.09.2021. 09:36

»

Izlasi visus viņas komentārus

Viņa beidzot pielāgojusies “šī portāla kometētāju tēlam”, peimitīvii izliekoties...


Varbūt tas, ka vēl nav veca, izskaidro to, kāpēc viņa ir izlasījusi tik daudz zinātnisko rakstu "Ilustrētajā junioriem".

Sāk arvien vairāk interesēt, kā visi tie eksperti beigās noairēs pretrunas un acīmredzamo cilvēku šķirošanu antivielu jautājumā. Re, vakar ziņa, ka pētīšot antivielas tiem mediķiem, kas ir savakcinēti pret covid-19 un nav slimojuši pēc vakcinācijas.

Zavadska pavasarī mēģināja diskreditēt Bojāra raidījumu, sakot, ka antivielu mērījumi nesniedz pietiekamus secinājumus par vakcīnas efektivitāti. Tad ko viņa tagad taisās mērīt?

Antivielu tests neko nepasaka priekšā – skaidro infektoloģe Dace Zavadska. Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā (RAKUS) ir sākta aizvadītā gada beigās un šī gada sākumā pret Covid-19 potēto mediķu testēšana, lai pārbaudītu viņu antivielu līmeni.

Bļ*, kā pa celmiem, nekautrējoties no pīšanās savos iepriekšējos izteikumos.

Lietuvā antivielām pieiet citādi. Kāpēc, ar ko tās atšķiras tur un te?

Atbildēt

Ultimāts ebreju nacistam E. Levitam, kurš ignorē Nirnbergas kodeksu

24.09.2021. 07:21

Nirnbergas kodekss (vācu: Nürnberger Kodex) ir ētikas normu kopums, kas regulē pētniecību ar cilvēku iesaisti. Tas tika izveidots 1947. gadā pēc Nirnbergas procesa, kurā tiesāja Otrā Pasaules kara noziedzniekus, tai skaitā ārstus un zinātniekus, kuri bija veikuši eksperimentus ar cilvēkiem.


Latvijas tautas ULTIMĀTS
Valsts prezidentam Egilam Levitam!

Mēs ierosināsim Valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.

MŪSU PRASĪBAS

1. Atteikties no obligātās vakcinācijas, nosakot, ka vakcinācija var būt tikai un vienīgi brīvprātīga. Paskaidrojam Levitam - par nevakcinēšanos nedrīkst atlaist no darba, nedrīkst spiest vakcinēties, liedzot pakalpojumus un elementāras iespējas. Tā nav brīvprātīga vakcinācija.

2. Izbeigt cilvēku šķirošanu. Paskaidrojam Levitam - cilvēku nelaišana sabiedriskās vietās, transportā un pat tualetē. Tā ir cilvēku šķirošana. Nekavējoties to izbeigt!

3. Atsākt normālu mācīšanās procesu. Paskaidrojam Levitam - bez nevajadzīgām maskām, liekiem testiem un audzēkņu dalīšanas vakcinētajos un nevakcinētajos.

4. Pārtraukt uzņēmējdarbības ierobežošanu ar apšaubāmām prasībām. Paskaidrojam Levitam - apšaubāmas ir epidemioloģiskās prasības, ja nav tādas epidēmijas, kas tās pamato.

5. Izteikt neuzticību Kariņa valdībai un izveidot jaunu valdību, kas atbilst valsts interesēm. Paskaidrojam Levitam - sabiedrībai ir vajadzīga valdība, kurā ministri ir amatam atbilstoši profesionāļi.

6. Nodrošināt godīgas nākamās Saeimas vēlēšanas. Paskaidrojam Levitam - vienu partiju finansēšana no valsts budžeta, liedzot finansējumu citām, nav godīga konkurence.

7. Prasības izpildīt divu nedēļu laikā, atceļot likumus un valdības noteikumus, kuri diskriminē, ierobežo un šķiro cilvēkus!
Pretējā gadījumā Jūs, Levita kungs, tiksiet atbrīvots no amata ar īpašu likumu, zaudējot bijušo prezidentu privilēģijas!
Latvijas tauta!" lasāms Lindas Liepiņas profilā.

Ja E. Levits neatkāpsies vai neizpildīs pilnīgi visas ultimāta prasības, tad Tauta Krastmalā izies 2. oktobrī.

Tas ir nopietni un ultimāts E. Levitam trāpījis tieši desmitniekā, lai gan Ultimāta teksts dažās vietās ir nepilnīgs, kādi ir visi teksti, bet tā būtība ir “atdodiet mums mūsu cilvēktiesības”, kas nostiprinātas LR Satversmē. Tās pašas, no kurām E. Levits un Tieslietu ministrija J. Bordāna personā atteicās 13/03/2020, paziņojot ANO.

Ar šo paziņojumu par LV atteikšanos ievērot cilvēktiesības tiek grauta Latvijas ekonomika, ārvalstu tūristi neierodas, jo Latvijā vairs nav droši.

Kovidafēras shēmas politika
ir balstīta uz “ekspertiem” - PVO utt. Tad seko zemākais līmenis kā U. Dumpis un līdzīgie “profesori” - K. Kariņa valdība piešķīra kukuli ap 500 000 par Covid-19 “pētījumiem”, kuri pēc tam nesekoja. Bet sekoja paklausība PVO rekomendācijām un 4. maija varas režīma MK noteikumiem.

PVO “eksperti” K. Kariņam “ieteica” izveidot “pūļa vakcinācijas plānu”, ko K. Kariņš vienpersoniski ar savu rezolūciju uzdeva veselības ministrei I. Viņķelei. Vienpersoniski ar savu rezolūciju! Vienpersoniski!!!!

Kad Viņķele savu melno darbu izdarīja, par veselības ministru iecēla D. Pavļutu. Viņķele un Pavļuts abi bijuši ASV un tikuši apmācīti kā marionetes speciālā cionistu banku augstskolā.

13/03/2020, LV ar E. Levitu un J. Bordānu, atsakoties ievērot Latvijā cilvēktiesības, tautu pārtaisīja par pūli. Tauta to ir pieļāvusi. Pūlis ir personu grupa, kas neapzinās savas tiesības.

“18. septembra ultimāts E. Levitam” un K. Kariņam vērsts uz cilvēktiesību atgūšanu Latvijā. Ja Levits un Kariņš neatkāpsies, sekos 2. oktobra tautas protesti.

18. septembra līdz 2. oktobrim Ultimāts cionistu 4. maija kliķei ir mēģinājums tautu “vest pie prāta” un “aicināt protestēt”, kamēr no “pūļa” tauta kļūst atkal par tautu un atgūst savas cilvēktiesības.

Atbildēt

Izlasi visus viņas komentārus

24.09.2021. 03:26

»

Es

"Mana vāra raksta, tad tās ir tavas problēmas. Es ar tādiem idiotiem kā tavi sūda braļi uz viena lauka kopā nekakatu, bet jūs tur laizat viens otru no visām pusēm...


Viņa beidzot pielāgojusies “šī portāla kometētāju tēlam”, peimitīvii izliekoties.

Turklāt viņa nav salīdzioši veca. Viņa varētu būt Rīgas domes deputāte, žīdene Ieva Brante, feministe, kas prot izlikties par sievieti.

Tipiska žīdene, kas viegli anipulē ar vārdiem. Demagoģe, provokatore, cioniste. .

Šalom!

Atbildēt

Es

23.09.2021. 23:28

"Mana vāra raksta, tad tās ir tavas problēmas. Es ar tādiem idiotiem kā tavi sūda braļi uz viena lauka kopā nekakatu, bet jūs tur laizat viens otru no visām pusēm."

Uzšāvēja trūkums izpaužas seksuāli trubultā. Bet kurš tad gan cirtīs tādu? Kāds gan, ja nekad. Sakaitinājāt liellopu māti...

Atbildēt

Debila Nika

23.09.2021. 21:55

»

Nika

Klausies tu, debiloid! Tu štancē sūdu savārstījumus pilnām mutēm - tie sūdi, kuri tev no mutes birst, te komentāros ari iekrīt un smird. Ja kāds - tu pats vai kāds no taviem tik pat tupajiem kolēgiem antivakceriem - mana vāra raksta, tad tās ir tavas problēmas. Es ar tādiem idiotiem kā tavi sūda braļi...


Ko, nu, nolaidies tik zemu? Tavs psiholoģiskais portrets jau uzzīmēts. Vaino sevi pati.

Tāda idiote! Neaizmirsti sabatā aizvilkties pie ebreju vecajiem uz sinagogu un atrādi savu muskuļoto pāksti.

Drīz pļausim cionistu politiku. Spindzēs lodes. Pērc pamperus, dirsa!

Atbildēt

kļimoviča aita

23.09.2021. 21:27

Šis taču ir viens izcils portāls!
Paldies Lato Lapsam!

Atbildēt

Nika

23.09.2021. 20:04

»

Ko dirs?

Nepiedirs komentārus ne par tēmu


Klausies tu, debiloid! Tu štancē sūdu savārstījumus pilnām mutēm - tie sūdi, kuri tev no mutes birst, te komentāros ari iekrīt un smird. Ja kāds - tu pats vai kāds no taviem tik pat tupajiem kolēgiem antivakceriem - mana vāra raksta, tad tās ir tavas problēmas. Es ar tādiem idiotiem kā tavi sūda braļi uz viena lauka kopā nekakatu, bet jūs tur laizat viens otru no visām pusēm. Tā jūsu problēma. Es rakstīšu kad, kur, cik un ko gribēšu. Un te tu, gnīda, man diktēsi savus noteikumus. Iesaku vakarā paskatīties lielisko kinofilmu "Suņa sirds." Saskatīsi sevi un savus cīņu biedrus Šarikova komandā. Ja uzliksi uz stop kadra, rīt vari spogulī neskatīties - paskaties datora ekrānā un ieraudzīsi sevi. :):):)

Atbildēt

kļimoviča aita

23.09.2021. 20:00

»

Ko dirs?

Nepiedirs komentārus ne par tēmu


Es zinu, ko tu darīji pagājušajā vasarā!

Atbildēt

Ko dirs?

23.09.2021. 19:31

»

Nika

Man, protams, vislabāk būtu piepūst vaigus, bolīt acis un paklusēt - tad paliktu cerība, ka no malas skatoties liktos, ka esmu gudra...


Nepiedirs komentārus ne par tēmu!

Tik aktīvi kā tu, debilā idiote “no iestādes” komentē tikai par naudu.


Ta ka savu smirdīgo pāksti cūka!

Tev te patiesības agresiju neizdosies mīkstināt...

Atpisies!

Atbildēt

Nika

23.09.2021. 18:49

»

Nika

Ak vai, slimo lumpeņu bars atkal šo to savā lumpeņu valoda ieblējies. Ko nu citu sabiedrības atkritumi var pateikt? Nu neko pratīgu, protams. Es jau priekā berzēju rokas par to, ka drīz sēdēsies mājās (ja tadas jums ir), veikali jums liegti (lai gan priekš kam lumpeņiem veikali, ja ir točkas), no darba...


Man, protams, vislabāk būtu piepūst vaigus, bolīt acis un paklusēt - tad paliktu cerība, ka no malas skatoties liktos, ka esmu gudra!

Bet nevaru. Klusēt - tas nav mans līmenis. Mana misija ir nošpricēt savus babuļus, un paziņot par notikušo komentāros... jo es esmu spoža Interneta Personība, vai tad ne?

P.S. Sena gudrība vēstī - neklausies kāda vārdos, skaties tā darbus!

Manā gadījumā - nemēģiniet atrast jēgu manos tekstos, tās tur nav. Pētiet atsevišķus burtus!

Šalom!

Atbildēt

Nika

23.09.2021. 18:05

Ak vai, slimo lumpeņu bars atkal šo to savā lumpeņu valoda ieblējies. Ko nu citu sabiedrības atkritumi var pateikt? Nu neko pratīgu, protams. Es jau priekā berzēju rokas par to, ka drīz sēdēsies mājās (ja tadas jums ir), veikali jums liegti (lai gan priekš kam lumpeņiem veikali, ja ir točkas), no darba pa dirsu un ārā, un normālu cilvēku sabiedrība jums arī nespīd. Čuposieties ar tādiem pašiem tumsoņām līdz pa vienam vien atmirsiet. Gribētu jau par katru nobeigušos atvadu čarku pacelt, bet nevar, jo ta var nodzerties kamēr jūs visi divi metri zem zemes nokļūsiet. Visādi citādi, nāves parādnieki, man iet labi. Tiksimies pie kāda raksteļa, kur jūsu mēslainie prāti ir spējīgi sakombinēt burtus un saveidot vienkāršu, nepaplašinātu teikumu. Jauku vakariņu, dumiņie antivakceri!

Atbildēt

Koala

23.09.2021. 17:24

Iemetiet acis Austrālijas jaunumos. Tur iet vaļā masveidīgas sadursmes ar totalitāristiem lojālajiem spēkiem. Daudz traumu brīvības cīnitāju rindās.Video tikpat kā neredz sagatavotu kaujinieku. Pret gumijas lodēm palidz polistirola bruņas no plastmasas mucām, tādu tikpat nav.Nav ari Molotovu un sprāgstpakešu.Kaujinieku grupu koordinācija slikta- pagaidām īstenībā tikai nikns un apņēmīgs pūlis. Pluss- austrāļiem rokās samerā daudz ieroču un fašistiem urbānā vidē būs daudz zaudējumu.Vērojam un pierakstam zināšanai- ari pie mums būs fašistu ofensīva.

Atbildēt

Šalom! Salamaleikum salam!

23.09.2021. 16:16

»

Nika

Baidījos iepriekš par to ziņot, bet sarkano parūku pazaudēju jau agrāk, kaut kur Sīrijā... vai tiešām to tik ļoti nevar manīt...


Tavu “konditorejas sarkano izstrādājumu”, ko liec uz savas carās galvas, atrada Rīgas sinagogas tualetē pie pudelēm, ar ko peņus mazgā apgraizītie ebreji.

Bet nebēdā, grafēna oksīds ar vakcīniņām tev saražos ne vienu vien plānprātības lēkmi.

Bet tas nav par raksta tēmu. Cionisti rada ekonomikas katastrofu un sāks sirot bandas. Jāaasina bultas. Un metamie cirvji, lai levitveidīgos kariņus pavļutstilā var atrubīt pēc nopelniem. Interesantas solās “Godmaņa medības”.


Atbildēt

Es

23.09.2021. 15:05

»

Cacatorium Telavivis to Nika

Izskatās, ka mūsu špricītes ir iedarbojušās pat labāk, nekā bija cerēts...


Nu, nav prāta darbs vecu sievu uzraut zarā. Labi, nācijai jau vairs nav noderīga, bērnu nav un nebūs, arī varas sagatavotos kovidfarsa tekstus ir nosūkājusi līdz asaciņai kā pakiju kebabnīca pirms gada pirktas augu eļļas pudeli. Pirms rāma panorāma viņai saražo jaunu hitlisti, nākas atgremot jau rakstīto. Īsāk sakot, covid reisa pasažiere ir tuvu sabrukumam, un jūs viņu vēl šitā, pašā cēkumā!

Izpildot "pienākumu pret valsti" :), cilvēciņš ir iedomājies, ka pietiks ar vienu divkāršo poti trīsreiz pēc ceturtās divdesmit piektajā gadā. Uz muļķu mugurām valdības nes visu, ko pašas nespēj pacelt. Pašas Saulcerītes stikla zārks ir teleportējies uz 2099. gadu, bet līdz tam nemirstības mRNS jāsagaida. Latvijā seklu cilvēku (dzīvesveida, izglītības trūkuma, iedzimtības dēļ) absolūti netrūkst.

Atbildēt

Cacatorium Telavivis to Nika

23.09.2021. 14:28

»

Nika

Tev nabadziņam nagi neniez zem mana vārda rakstīt? Lai gan muļķis paliek muļķis, un tikai zārks tevi labos. Tāda zina priecīga vests. Covid nieku tuvojas septiņiem simtiem. Ļoti ceru, ka Tevi arī, mēsls pretīgais, Covid vilnis paķers līdzi. Varēsi savu žulti caur elpojamo trubu laist pa apli. Novēlu...


Izskatās, ka mūsu špricītes ir iedarbojušās pat labāk, nekā bija cerēts!

Tomēr atceries instrukcijas 667. punktu un samazini savu agresivitāti jebkuriem pieejamiem līdzekļiem, kaut vai korāļu dziedāšanu mazmājiņā!

Jo priekšlaicīga Nikas atmaskošana neietilpst Centra plānos, jau tā daži komentētāji pēdējā laikā kļuvuši aizdomīgi... Šalom!

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju deoligarhizāciju

23.09.2021. 14:26

Mjā, murgi patreiz ir cieņā un jo lielāki murgi okupantu sistēmas aizstāvībai, jo vairāk idiotu līdzskrējēju.

Atbildēt

Nika

23.09.2021. 14:07

Tev nabadziņam nagi neniez zem mana vārda rakstīt? Lai gan muļķis paliek muļķis, un tikai zārks tevi labos. Tāda zina priecīga vests. Covid nieku tuvojas septiņiem simtiem. Ļoti ceru, ka Tevi arī, mēsls pretīgais, Covid vilnis paķers līdzi. Varēsi savu žulti caur elpojamo trubu laist pa apli. Novēlu!

Atbildēt

Nika

23.09.2021. 14:06

»

Šalom, Televivi!

Ja tev l, lasot instrukcijas “zem deķa” nepalīdz elektriskais šifrators, tad pamēģini ar savu prkstu...


Baidījos iepriekš par to ziņot, bet sarkano parūku pazaudēju jau agrāk, kaut kur Sīrijā... vai tiešām to tik ļoti nevar manīt?

Citādi problēmas iepriekšējās - jāuzmana abas prātu izkūkojušās omes, lai neizlaiž kādu no nākamajām špricēm.

Jebkurā gadījumā esmu ļoti pateicīga Centram par visu, kas līdz šim darīts manā labā. Šalom!

Atbildēt

Šalom, Televivi!

23.09.2021. 13:03

»

Nika

Jūs atkal sapratu...


Ja tev l, lasot instrukcijas “zem deķa” nepalīdz elektriskais šifrators, tad pamēģini ar savu prkstu.

667. punkts instrukcijā izskaidro, ka komentāri no tavas “pāksts” nebūs tik naidīgi, pietaupīsues zobi, mati, ragi un nagi. Seko instrukcijai, cionistu mauka! Neizplūsti daudzvārdībā. Sabatā dodies uz sinagogu un parādi ebreju vecajiem savu “pāksti”, lai novērtē. Pie reizes zomus. Parūku uzliec sarkano. Lai nepazustu.

Atbildēt

lauķis

23.09.2021. 12:52

»

nekā personīga

komentētājam ar niku Nika ir laikam abonements šajā vietnē


Mazāk pievērs uzmanību tai neradībai.

Atbildēt

nekā personīga

23.09.2021. 12:46

komentētājam ar niku Nika ir laikam abonements šajā vietnē

Atbildēt

Oooo

23.09.2021. 11:48

Bērnībā pārdrāztā lētā mauķele nika turpina sūkāt varas tauri ! Laikam no lēto mauku dzimtas😂

Atbildēt

Nika

23.09.2021. 11:42

»

Šalom, Telavivis!

Vakaros “zem deķa” instrukcijas pārlasiet. Vusmaz divreiz nedēļā, vēlams pielietot mākslīgos eletriskos šifrētājus instrukciju šifrēšanai...


Jūs atkal sapratu.

Ziņoju, ka mākslīgie elektriskie šifrētāji instrukciju šifrēšanai nav tas labākais variants, strāva regulāri sit pa pirkstiem. Tas nav patīkami. Labāk izmantošu no samīcītas maizes pagatavotu tintnīcu un neredzamo tinti komplektā ar toru.

Ar šekeļu apriti Rīgas marketos nav tik traki, vajag vienīgi zināt pareizos it kā cilvēkus.

Bet vairāk par visu tomēr gaidu, kad kādā tumšā rudens naktī Rīgas jūras līcī uzpeldēs zemūdene un savāks mani ar visām pekelēm!

Atbildēt

Šalom, Telavivis!

23.09.2021. 10:44

»

Nika

Jūs sapratu


Vakaros “zem deķa” instrukcijas pārlasiet. Vusmaz divreiz nedēļā, vēlams pielietot mākslīgos eletriskos šifrētājus instrukciju šifrēšanai.

Instrukciju punkts 667. N.dod atšifrējuma kontekstu - samazinssies naida līmenis Jūsu komentāros.

Atcerieties, par šekeļiem neko nedrīkst Rīgas marketos mēģināt nopirkt. Arī elektriskos instrukciju šifrētājus.

Sestdien sinagogā ebreju vecajiem parādiet savus zobus, kuri vēl nav izkrituši. Matu vietā lietojiet sarkanu parūku. Tā Jūs nepazudīsit!

Atbildēt

Es

23.09.2021. 09:58

»

Poxdemokrāts

Kādā veidā tiek radīta pārslodze veselības aprūpes sistēmai? Vai tā skrien ar poti pakaļ veselam/nevakcinētam pilsonim un vēlas viņu nopotēt pret viņa gribu


Pārslodzi veselības aprūpes sistēmai rada mākslīgi un vienkārši.

Kopš 2009. gada Latvijā nav bijis neviena svešā un sliktā, kas nebūtu nemaksājis mediķiem normālu algu, tikai tie savējie, no tiesiskuma koalīcijas, tautiskajām partijām, nacionāli domājošajiem. Vienā vārdā, gaismas džedajiem.

Gaismas džedaju cīņa ar skolotājiem, mediķiem par iestāžu un nozares finansējumu, apstākļiem, izglītošanu ir dokumentēta presē, var izmantot dažādus atslēgas vārdus, bet der arī "streiks, arodbiedrība, nozares problēmas, nepietiekams finansējums, optimizācija, iestāžu slēgšana".

Šai ēkai politiski jau 10 gadus nav bijis neviena cita apsaimniekotāja, kā jau zināmie personāži, kas ne tikai ir badinājuši veselības aprūpes personālu, bet arī paspējuši korumpēties būvnieku karteļos un ceļinieku lipinājumos, OIK shēmās utt.

Lielākais shēmotājs ir nokritis līdz 6% atbalstam vēlēšanās, uz kurām aiziet puse no balsstiesīgajiem. Ko dara vēzis? Izplata metastāzes attīstībai par to pašu tēmu.

Jūtot, ka sūdi smeļas mutē, atkal ir sākts cilāt balto, dzelteno, tumšizilo un melno krievu nākšanas tēmu. Noderīga štelle, tas ārējais ienaidnieks, kad pašu laidarā virca pludo.

Atbildēt

Nika

23.09.2021. 09:50

»

Nikas Centrs

Vadies no instrukcijām. Ja sāk izkrist mati un zobi, uzlabo savus komentārus, tavu komentāru naida līmenis ir jāsamazina...


Jūs sapratu.
Cerams, ka jūs sapratāt arī mani - varat nedot man maizi, dodiet šekeļus!
Šalom, Telavivis!

Atbildēt

Es

23.09.2021. 09:49

»

Nika

Šekeļi nesmird


Neglaimosim tai būtnei. Viņas teksti te ir tipiska, patukša sieviešu burbuļošana (katliņš ierasti vārās par jebko). Tie pētījumi, ko viņa sakās lasot, "Ilustrētajā junioriem" vispār jau tiek publicēti bērniem.

Kā teica pirmais rentgena patentētājs cars Ivars Bargais (ceturtdaļlatvietis) savai sievai, es tev, kuce, cauri redzu.

Atbildēt

Nikas Centrs

23.09.2021. 09:44

»

Nika Centram

Lūdzu palielināt man honorāru sakarā ar atrašanos agresīvā un veselībai kaitīgā vidē.Man no naidīgiem komentāriem ir sākuši izkrist mati un zobi.Ceru, ka apsolītā VDD invaliditātes pensija man tiks izmaksāta norunātajā apmērā


Vadies no instrukcijām. Ja sāk izkrist mati un zobi, uzlabo savus komentārus, tavu komentāru naida līmenis ir jāsamazina.

Naktī zem deķa pārlasi instrukcijas. Drīz, kad atgriezīsies Telavivā, tevi gaida jaunas instrukcijas un cita, mazāk agresīva valsts.

Būs jākārto ieskaite četrdesmit kilometru distancē.

Atbildēt

Nikas centrs

23.09.2021. 09:35

»

Nika Centram

Lūdzu palielināt man honorāru sakarā ar atrašanos agresīvā un veselībai kaitīgā vidē.Man no naidīgiem komentāriem ir sākuši izkrist mati un zobi.Ceru, ka apsolītā VDD invaliditātes pensija man tiks izmaksāta norunātajā apmērā


Pacieties, pašlaik koferos ar mauzeriem no Telavivas Vera Puļimjotcica ved šekeļus.

Kas attiecas uz ragiem un nagiem, zvani pa tiešo Egilam izņēmuma kārtā, vai gaidi sesdienas sinagogā norunātajā vietā un laikā.

Liekos ragus mēģini pārdot.

Atbildēt

Internetu kā korķi ko šamanieša pudeles neizsitīs Saules enerģija

23.09.2021. 09:30

»

Roza Luksemburga

Tapec, ka nevajag meklet logiku tur, kur vinas nav. Covid ir politisks un nevis medicinisks projekts. Projekta merki vel nav sasniegti. Tas ar vakcinaciju ir tikai pirmais etaps, otrais bus kiberuzbrukumi vai piem. Saules elektromagnetiska aktivitate, kas izsitis no ierindas internetu uz menesiem. Sodien...


Bet globālisti, ar vienu peles klikšķi apturēs dažādu valstu, pēc saviem ieskatiem, kritiskās infrastruktūras, kas noris caur internetu.

To izsludinās kā “teroristu uzbrukumus”.

Kad vara nonāks Vatikāna padomes inkluzīvo kapitālistu rokās pēc “teroristu sagrauto valstu lūgumiem”, tā “pēkšņi noķērusi teroristus”, šo to atjaunos pēc saviem ieskatiem.

Atbildēt

Nika Centram

23.09.2021. 09:26

Lūdzu palielināt man honorāru sakarā ar atrašanos agresīvā un veselībai kaitīgā vidē.Man no naidīgiem komentāriem ir sākuši izkrist mati un zobi.Ceru, ka apsolītā VDD invaliditātes pensija man tiks izmaksāta norunātajā apmērā.

Atbildēt

Bandera

23.09.2021. 09:18

»

Roza Luksemburga

Tapec, ka nevajag meklet logiku tur, kur vinas nav. Covid ir politisks un nevis medicinisks projekts. Projekta merki vel nav sasniegti. Tas ar vakcinaciju ir tikai pirmais etaps, otrais bus kiberuzbrukumi vai piem. Saules elektromagnetiska aktivitate, kas izsitis no ierindas internetu uz menesiem. Sodien...


Nu, pasaki, ka ir normāls. Kas tie par argumentiem? Globālais ķirazkcilvēku ļaunais plāns ietver arī Saules elektromagnētiskās vētras radīšana, kas izslēgtu internetu? Tiešām šitāda huiņa ir jāraksta? Vienkārši ārprāts.

Atbildēt

Nikas vienīgais patiesais komentārs

23.09.2021. 08:41

»

Nika

Šekeļi nesmird


saviem kaklakungiem pēc atmaskošanas.

Atbildēt

Nika

23.09.2021. 08:27

Šekeļi nesmird.
Cenšos savu uzdevumu pildīt, cik vien labi iespējams.
Vārdus teikumos spēju virknēt itin veikli,
bet saprotu, ka nevaru uzlēkt augstāk par savu *irsu, ka manos tekstos jūt to BEZDVĒSELISKUMU, kas raksturīgs visai manai slakai.
Šalom!

Atbildēt

Īsāk sakot

23.09.2021. 08:18

»

Nu beidz izlikties par muļķi, Nika!

Te tas neies cauri! Tavus komentārus caurauž specdienestu diversiju informācijas tehnoloģiju satura semantisko konstrukciju manipulācijas...


Nika pieturas pie viņai iemācītās stratēģijas, kā uzvarēt tautu.

Tautu nevar uzvarēt, bet to var izdarīt tikai vienā ceļā - nomainot vērtības, uzpērkot daļu tautas - piem., valsts terora apstākļos muudina: “vakcinējies un dabūsi cilvēktiesības”, kā aicina tautas ienaidnieks E. Levits, varēsi ceļot, mācīties utt. Daļa tautas, tā nekritiski domājošā, pieņem šos noteikumus. Uzvaras būtība pār tautu ir to uzvarēt, tai pašai sevi sagraujot. Nevis ienaidniekam tauta jāuzvar, bet sašķelta tā zaudēs Levitam, Nikai un citiem algotņiem.

Cionisti : Novājināta tauta viegli padodas savai iznīcināšanai.

Nevar tautu uzvarēt, bet nomainot tai vērtības, “tauta uzvarēs pati sevi”.

Maigās varas spcdienestu tehnoloģijas žurnālistikā, medijos, izstrādātas līdz sīkumiem Lielbritānijas M16 augstskolu “laboratorijās”.

Smieklīgie Latvijas mediji mums domāšanu sagrauj ar asarainiem stāstiem par un ap Lielbritānijas karaļnamu..😎😎😎😎😎

Atbildēt

Nu beidz izlikties par muļķi, Nika!

23.09.2021. 07:53

»

Nika

Jums nekad nepieleks elementāra lieta - jūs esat totāli idioti. Nav tikai saprotams, kur tādi muļķi var rasties? Jūs kā kukaiņus interesanti ir pētīt, lai mēginātu izzināt, kur slēpjas jūsu aprobežotības sakne? It kā vienā sabiedrība auguši, vienas izglītības iestādes apmeklējuši, bet kā var domāšana...


Te tas neies cauri! Tavus komentārus caurauž specdienestu diversiju informācijas tehnoloģiju satura semantisko konstrukciju manipulācijas.

Tie, kuri šīs tehnoloģijas atpazīst, nediskutēs ar tevi, bet uzreiz tevi pasūta vienu māju tālāk.

Bez tevi te ar tevi “sadziedas” vēl kāds vai kādi kolēģi.

Tavus tekstus caurauž cionistu ideoloģija - “skaldi un valdi”, lasītāju saturiski novedot strupceļā.

Tā, ka aizver savu smirdīgo pāksti un nesmirdini ar savu sadirsto smadzeņkurvi! Un saviem šekeļu turētājiem to pasaki, stulbā dirsa!

Atbildēt

Nika

23.09.2021. 05:43

»

Ne tikai Nika piedirsusi visus komentārus

bet nu jau tandēmā ar citu VDD kolēģi “s


Jums nekad nepieleks elementāra lieta - jūs esat totāli idioti. Nav tikai saprotams, kur tādi muļķi var rasties? Jūs kā kukaiņus interesanti ir pētīt, lai mēginātu izzināt, kur slēpjas jūsu aprobežotības sakne? It kā vienā sabiedrība auguši, vienas izglītības iestādes apmeklējuši, bet kā var domāšana aizķerties trešās klases līmenī, man tomēr nav saprotams.

Atbildēt

???

23.09.2021. 04:43

»

s

Satversmes 116.pantu


Un kur ir Satversmes dokuments?Kaut kā neviens to nav redzējis.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: