Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gints

26.05.2021. 15:23

Uzjautrinošs raksts. Tāds jocīgs. Autors cenšas tā ļoti gudri izteikties, tik ļoti, ka tas sāk traucēt domas pavedienam. Bet nu kaut kā līdz beigām nomocīju. Vai nu nepamanīju, vai kaukā arī noslinkoju lasot, a kur tad iederās, vai palikās pedofils muhameds?
Es saprotu, ka autoram pašam patīk viņa atklāsmes un tas ir labi. Nu vismaz viņam pašam.
Bet ja nopietni runājam, esmu lielākas sazvērestības teorijas (lasīt - murgojumus) dzirdējis.

Atbildēt

bidok75121

25.05.2021. 12:57

Change Your Life Right Now! Work From Comfort Of Your Home And Receive Your First Paycheck Within A Week. No Experience Needed, No Boss Over Your Shoulder... Say Goodbye To Your Old Job! Limited Number Of Spots Open... Find out how HERE......... https://www.Cash.Works68.com

Atbildēt

Skolnieciņš pagāns tāds

13.05.2021. 09:39

На прошлой неделе состоялся кощунственный праздник – День Победы. 9. май, а точнее, 8. май — это день скорби и памяти. К великому сожалению, нынешняя Российская власть, которою монополизировал диктатор Владимир Путин и его партия “Единая Россия”, превратила этот день в кощунственный праздник Великой Победы. Этот праздник кощунственный по нескольким причинам. Во-первых, Советская власть образовалась благодаря ожесточённый гражданской войне, то есть, кровавой революции. Только за счёт больших человеческих жертв, коммунистическая партия смогла прийти к власти. Цена коммунизма — это множественные человеческие жертвы. Во-вторых, в период до Великой Отечественной войны (Второй мировой войны) народы, жившие на территории Советского Союза, подвергались различным репрессиям: раскулачиванию, вольным ссылкам, расстрелам и поселению в ГУЛАГах. По кровожадности коммунистическая диктатура не уступала нацисткой диктатуре. Многие евреи полегли в ГУЛАГах. В-третьих, Советский Союз был страной агрессором, который нападал на соседние страны до того, как на Советский Союз напал Третий Рейх. Например, Советско-финская война по итогам который Советский Союз украл у Финляндии часть территории – Карелию. К несчастью, современная Россия не сделала выводы над своей историей. Российская Федерация как преемница Советского Союза не извилась за свои преступления не своим жителям, не жителям соседних стран. Вместо этого в современный России процветаем великорусский шовинизм – культ православной церкви и культ милитаризма. Современная Россия катиться в пучину тоталитаризма. Остаётся только молиться своим пращурам и Славянским Богам, чтобы в современной России оставался хоть лучик надежды на демократию и счастливое будущее. Может быть, великий громовержец Бог Перун и Богиня лета Лада помогут российскому народу…
С уважением, Skolnieciņš (Сколниециньш) из языческого храма
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Хвала Славянским Богам!
#скорбь #печаль# 9.май #ДеньПобеды #ВеликаяОтечественнаяВойна #ВоенныеПреступления #тоталитаризм #диктатура #СССР #язычество #свобода #язычники #СлавянскиеБоги #Белобог #Чернобог #Мара #Велес #Перун #Лада #Леля #Жива #Skolnieciņš #PadomjuSavienībasNoziegumi #9.maijs

Atbildēt

zālītis

12.05.2021. 09:40

»

Raksta paradigma virzīta par cionisma tēmu

stilistiski filosofiski nokonkrētā uz vispārinājumu, beigās ieslīgstot detaļās un haosā...


Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

/Māra Zālīte/

Atbildēt

:)))

12.05.2021. 09:05

https://youtu.be/lKLNolz9O7M

Atbildēt

Fēlis

12.05.2021. 06:13

Atceros kaut kur jutūbā redzētu versiju, ka vikingi īstenībā esot VI Karaļi. Tas nekas, ka angļu valodas tad vēl nebija? Kaut kas līdzīgs parādījās ar Izīdu. Tālāk nelasīju.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

11.05.2021. 21:56

Pēc kuras no Covid-19 vakcīnām šis viss notiek galvā? Vai ir audio pavadījums arī, vai tikai domas un atklāsmes?

Atbildēt

Raksta paradigma virzīta par cionisma tēmu

11.05.2021. 19:33

stilistiski filosofiski nokonkrētā uz vispārinājumu, beigās ieslīgstot detaļās un haosā.

Tādēļ būtiska ie žīda Levita vizītes pieminēšana nule Vatikānā u tas, o sabiedriebības iliminātiskai “apmiglošanai” par vizīti vēsta oficiālie mediji.

Vizītes Saturs faktiski ir globālais inkluzīvais kapitālisms, kura doktrīnu slepeni Levitam “zem četrām acīm” pauda Vatikāns. Koncepcija - “ebreju impērijas digitālā koncentrācijas nometne”
.

Pēc 200€ pabalsta piešķiršanas katram pensionāram LV valdība plāno gūt papildus peļņu uz šo opciju -pensionāri attapsies, kad katrs noteiktam datumā saņms Kariņa un Pavļuta, Levita personisku uzaicināumu ierasties uz “vakcināciju”, lasi - pašnāvības iniciatīvu - Pasaules Bankas plāns līdz 2025. gadam neizdevīgo cilvēkkapitālu LV likvidēt uz pusi.

Atbildēt

11.05.2021. 18:32

https://youtu.be/HFMX6V8w3eY

Atbildēt

Partijas ziepēs! :)))

11.05.2021. 18:20

https://www.kadafi.lv/zala-gramata/

Atbildēt

jautājums Linardam Hartmanim

11.05.2021. 18:15

»

Linards Hartmanis

Izglītības līmenis: Vidējā izglītība...


Kādēļ tu un tava partija vispār vajadzīgi?!Kaut vienu būtisku iemeslu.

Atbildēt

Linards Hartmanis

11.05.2021. 18:08

Izglītības līmenis: Vidējā izglītība
Pilsonības valsts: Latvija
Tautība: Nav norādīta
Dzīvesvieta: Saldus novads
Darba vieta: SIA “Daiļrade koks”, Montētājs

1)Kādēļ esmu šajā politiskajā spēkā?

Partija ir pievilcīga ar to, ka atsakās no lieliem sponsoriem, katra biedra teiktais ir svarīgs un partijas kurss ir ienākumu nevienlīdzības mazināšana, īpašs ir uzsvars uz sieviešu tiesībām.

2)Kādēļ es būšu labs/-a Saeimas deputāts/-e?

Stingri turos pie principa, ka darbs parlamentā notiek tikai valsts interesēs un tiekšanās pēc personiska labuma valsts pārvaldē ir lieta, kuru kā nezāli ir jācenšas izraut no jebkura politiskā spēka, zinu, ka ar savu raksturu to lieliski panāktu.

3) Kādai jomai Saeimā es pievērsīšos īpaši un ko konkrētu gribu paveikt?

Sociālie jautājumi, strādnieku tiesības, gribu satuvināt parlamentu ar tautu, jo, no komunikācijas viedokļa, skaidrs, ka savā sfērā dzīvojot, parlamenta darbinieku spēja izjust empātiju pret mazāk aizsargātām grupām gadu gaitā ievērojami kritusies.

Atbildēt

Domāju

11.05.2021. 17:48

, ka viss notiks dabīgāk , planēta paaugstina vibrācijas (Šūmana frekvence)pārejot uz 5D un to varēs izturēt tie ,kuri atbildīs tām vibrācijam . Parējie pametīs šo planētu un reinkarnēsies citur 3D.

Atbildēt

Turpinājums

11.05.2021. 17:38

Viss būs savādāk. Cilvēki pēkšņi Svētajos Rakstos sāks atrast to, kam visu laiku bija pagājuši garām. Un šis jaunais redzējums arī visu pamazām sakārtos. Visa problēma ir dogmās. Kaut kad ļoti sen tās tika radītas un gadu tūkstošiem cilvēki nespēja saprast, ka patiesībā ir domāts kaut kas pavisam cits. Lai veicās!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: