Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Centra iecirknī sākta administratīvā lietvedība par veselības ministres Ilzes Viņķeles „epidēmijas fakuču diskotēku”, ārkārtas situācijas laikā neievērojot pašas ierosinātos un valdības apstiprinātos sociālās distancēšanās nosacījumus.

„Vadoties pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 238.1 panta (lietvedības uzsākšana administratīvā pārkāpuma lietā), tika pieņemts lēmums par administratīvās lietvedības uzsākšanu pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 176.2 panta,” informē Rīgas Centra iecirkņa Kārtības policijas nodaļa. Pēc Pietiek rīcībā esošām ziņām, administratīvā lietvedība sākta jau pirms diviem mēnešiem, taču par tās rezultātiem ziņu pagaidām nav.

Viņķeles „epidēmijas fakuču diskotēka” plašu ievērību ieguva gan tāpēc, ka tajā veselības ministre bija fiksēta, pusapkampusies, plecu pie pleca ar dīdžeju, kas nepavisam nebija viņas ģimenes loceklis, gan arī tāpēc, ka politiķe „uzstāšanos” pavadīja ar žestiem, kas daudziem šķita publiskas valsts amatpersonas necienīgi.

Pietiek ir zināms, ka šīs pašas administratīvās lietvedības ietvaros tiek izvērtēta arī valsts prezidenta Egila Levita, ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa un Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces rīcība, tāpat bez vajadzības neievērojot sociālās distancēšanās normas. Tiesa, pēc visa spriežot, lietvedība beigsies bez jebkādas sodu uzlikšanas.

Kā zināms, virkne valdības pārstāvju ir izpelnījušies publisku kritiku, ārpus valsts ievērojot tādus pretvīrusa pasākumus, kādus Latvijā ir noteikuši citiem, bet paši pieķerti, tos neievērojot.

Novērtē šo rakstu:

86
6