Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Kas gan varētu būt tas īpaši smagi traumētais "galvas invalīds", kurš aizvadītajā sestdienā savu automašīnu BMW pie tirdzniecības centra Riga Plaza bija novietojis pa veselām divām invalīdu stāvvietām, sava braucamā vējstiklā vēl novietojot Valsts policijas emblēmu? Pietiek izdevies noskaidrot, ka automašīna pieder nevis policistam, bet gan caurkritušam uzņēmējam - kādam 1991. gadā dzimušam Romānam Meļņičenko.

"Lai arī satiksmes noteikumos ir skaidri noteikts, ka invalīdiem domātās auto stāvvietas ir paredzētas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, tās nekautrējas izmantot autovadītāji, kam vienkārši slinkums pameklēt brīvu vietiņu dziļāk stāvlaukumā.

Kāds lasītājs mums iesūtījis foto, kas tapuši aizvadītajā sestdienā pie iepirkšanās centra Riga Plaza ap 18:30. Attēlos redzams sudrabkrāsas BMW bez zīmes, kas atļautu uzturēties invalīdu stāvvietā, vēl jo vairāk - aizņemt divas no tām," - šādi šis gadījums trešdien bija aprakstīts portālā TVNET.

"Lasītājs arīdzan norāda, ka attēlā redzamā BMW vadītājs bijis visai atlētisks un nav izskatījies pēc cilvēka ar īpašām vajadzībām," bija piebilsts portāla publikācijā. Savukārt no publicētajiem fotoattēliem bija redzams, ka invalīdu zīmes vietā automašīnas vējstiklā bija ievietota Valsts policijas emblēma.

Kā noskaidrojis Pietiek, automašīnas BMW ar valsts reģistrācijas numuru HA - 1016 īpašnieks ir 1991. gada 21. septembrī dzimušais Romāns Meļņičenko, kurš dzīvo Rīgā, Ozolciema ielā 40, 3. korpusā.

Ar Valsts policiju gan jauneklim nekāda sakara nav, - kā rāda Lursoft datu bāze, viņš labākajā gadījumā dēvējams par caurkritušu uzņēmēju. 2011. gada rudenī viņš ar kompanjoniem nodibinājis mazkapitāla uzņēmumu - SIA Rometals - un kļuvis arī par tā valdes locekli.

Taču jau 2012. gada beigās Meļņičenko uzņēmums likvidēts, un kopš tā laika ar redzamu uzņēmējdarbību viņš no jauna nemaz nav mēģinājis nodarboties. 

CSDD reģistri rāda, ka pašlaik Meļņičenko nav ne soda uzskaites punktu, ne arī neapmaksātu naudas sodu par satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Novērtē šo rakstu:

0
0