Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Joņķis

12.08.2019. 17:09

Es personīgi ar viņu strādāju kopā pirms 20 gadiem nekas nav mainījies

Atbildēt

kindzulpimpul

02.08.2019. 14:51

»

Par tekstu atbildi

Ja pienāks Kindzulis un pajautās:"Par tekstu atbildi


nebaidi citus ar atbildību, kamēr pēc tevis paša aizrestota kamera raud !

Atbildēt

Ihors

01.08.2019. 11:22

..." Žēl, ka vismaz pagaidām nav pieminēta viņa labā roka – 3. biroja priekšnieks Igors Tomaševs"...
Tā arī nesapratu, par Tomaševu būs kāds raksts vai nebūs?

Atbildēt

Zinātājs

01.08.2019. 08:18

»

Pasūtījuma raksts,

neviena konkrēta pārbaudīta fakta, tikai minējumi un spriedelējumi


Tāpēc valstī pastāv IDB, kuram tas būtu jāpārbauda, bet iespejams to nedara, jo notikusi "vienošanās"???

Atbildēt

Pasūtījuma raksts,

01.08.2019. 05:42

neviena konkrēta pārbaudīta fakta, tikai minējumi un spriedelējumi.

Kurš ir pasūtītājs?

Atbildēt

Vienkārši

31.07.2019. 23:44

Viss ir vienkārši- visu kontrabandu kūrē Vienotība ar NA. No Vienotības tā ir Solveiga Āboltiņa, Kampars, no NA - vecie nacionāli ar Dzintara atbalstu. Bez šo partiju tieša atbalsta, lai neteiktu - tiešā vadībā, nekas tāds nevarētu notikt un pastāvēt. Un te nu jāsaka: Kariņš ir noziedznieks numur viens. Tieši Kariņš ir kriminālnoziedznieku karalis, kā jau valdības vadītājs. Ir acīmredzama nevēlēšanās izskaust organizēto noziedzību. Ķuzis, Kalnmeijiers, Bičkovičs sen jau būtu jātur būrī uz sausiņiem. Un tā daudzi....Bet nekas nenotiek. Tikai KNAB poriekšnieka vietnieks var braukāt ar dienesta mašīnu uz mājām, nestrādāt, bet saņemt algu. Latvijas represīvā un tiesu sistēma ir bandītu, slepkavu un zagļu sistēma, kas pārvalda valsti kriminālnoziedznieka Kariņa paspārnē.

Atbildēt

Latvis

31.07.2019. 22:18

Ja jau šitā iet pa policiju un to pasūtījumu galdu, kam būtu reāli jānodarbojas ar ekonomiskajiem noziegumiem un ne tā, lai vinnētājs būtu tas, kas labāk maksā, tad jumts šitādiem var būt tikai Na ar ZZS, jo tie visu laiku ir pie varas. Un ilgstoši sadarbojoties ar bandītiem, bandīti pārņem šo partiju praktisko vadību, jeb pareizāk būtu vada LV piespiežot partiju vadītājus,kuri ņēmuši no šiem DĀVANAS. Tā kā bildē varētu būt LV reālais vadītājs-- premjers, prezidents vienā feisā un vor v zakoņe pēc būtības.

Atbildēt

nu

31.07.2019. 19:41

»

Visa šajā stāstā trūkst dažas svarīgas detaļas...


6.Vai tās cigas tika ražotas uz no vid izsoles nopirktajam iekārtām?

Atbildēt

Vot

31.07.2019. 18:58

»

no Jūrmalas

Ģirģens un bezkompromisma tiesiskie gan varēja pieķerties šim Sozinovam nevis vajāt citas amatpersonas, piem, CVK šefu, kas pa ilgu esot bijis amatā


Japrasa IDB priekšniekam Mūrniekam, kāpēc vēl tadi sozinovi- tomaševi ivaščiki u.c. vel pastāv Latvijas Republikas iekšlietu dienestos? Mūrniek kur tu izterē tos 4 miljonus eirikus ko valsts tev dod lai atbrīvotos no tadiem sozinoviem?

Atbildēt

Evita

31.07.2019. 18:47

Papētiet VID datu bāzē, kāda ir vidējā alga Marno J darbiniekiem - pareizā atbilde, minimālā. Uz tad aizejiet uz viņu biroju un apskatiet to - viss vienā zeltā un marmorā ! Sekretārei Gucci, direktoram Bentley, utt.

Atbildēt

Jānis

31.07.2019. 17:56

pēc šiem pasūtījuma rakstiem ir pilnīgi skaidrs,ka Rīgas Kriminālpolicija Sozinova k-ga vadībā uz āķa noķērusi lielu zivi un ir atlicis pavisam nedaudz,lai to izvilktu dienas gaismā. Uz priekšu un lai veicās.

Atbildēt

nu

31.07.2019. 17:48

»

no Jūrmalas

Ģirģens un bezkompromisma tiesiskie gan varēja pieķerties šim Sozinovam nevis vajāt citas amatpersonas, piem, CVK šefu, kas pa ilgu esot bijis amatā


protams, varētu, bet arī CVK šefs varēja pastrādāt kur citur. Nu taču pietiek, 20 gadi, vai vēl vairāk.Nu nevajag ierēdņiem vienā vietā tik ilgi dzīvoties, tas jau rada pamatu koruptīvai augsnei.

Atbildēt

Cits viedoklis

31.07.2019. 17:24

»

Viedoklis

Interesanti būtu saņemt Iekšējās drošības biroja vai IDB komentāru, vai izklāstītie rakstā fakti atbilst patiesībai? Vai veiktas Sazinova ienākumu pārbaude...


IDB vispār nav nekādas reputācijas, tā ir tikai formāla izkārtne, it kā atsevišķa iestāde, bet danco pēc mentu svilpes. To noteikti var apliecināt katrs, kas tur vērsies. Viņi nodarbojas tikai ar tādām muļķībām kā šmaukšanās ar darbastundām vai degvielu, bet kā iesniedz reālu piemēru par dienesta ļaunprātīgu izmantošanu, tā tēlo muļķus, un atrakstās, ka neesot nekas konstatēts. No tās iestādes nav absolūti nekādas jēgas.

Atbildēt

Ruk

31.07.2019. 16:08

Vispār jau Davojana faktiskais jumts ir nevis Sozinovs, bet gan Jurašs un Sparāns, kuri paši no amatiem struktūrās it kā ir prom, bet viņu saliktie cilvēki gan tur vēl ir palikuši. Tas pats ENAP priekšnieks Bauska ir Juraša cilvēks. Un politiskais jumts Aram šobrīd ir JKP (caur to pašu Jurašu).

Atbildēt

VB

31.07.2019. 15:22

Tomēr interesanti, kāds tādam kā fočā aizdotu, teiksim, uz vienu nedēļu 1 EUR?

Atbildēt

Taisnîgais

31.07.2019. 15:21

SAB Sozinovu neaiztiek, jo bûdams amerikà màcîbàs iepazinàs ar FBR un citiem, tagad viñš ir paspàrnà ASV vèsniecîbai!

Atbildēt

31.07.2019. 15:07

Visa šajā stāstā trūkst dažas svarīgas detaļas:
1) Vai rakstā minētās personas ir saistītas ar uzņēmumu, kuram vēl pavisam nesen VID pārtrauca darbību - proti - Rēzeknē strādājošam Latvijas-Armēnijas kopuzņēmumam, kas oficiāli nodarbojās ar tabakas izstrādājumu ražošanu.
2) Vai tā ir arī sakritība, ka daudzdzīvokļu namā, kurā mitinās Elmārs Laizāns, atrodas arī restorāns Aragats?
3) Vai Aram Devojanam faktiski pieder tirdzniecības centri Maskavas ielā, Jelgavas pilsētā, kā arī Jelgavā?
4) Vai Ara devojans 2000-to gadu sākumā saņēma notiesājošu spriedumu Vācijas Federatīvajā Republikā?
5) Vai Ara Devojana un Elmāra Laizāna fizisko apsardzi nodrošina VDD esošie/ bijušie darbinieki?

Atbildēt

no Jūrmalas

31.07.2019. 14:36

Ģirģens un bezkompromisma tiesiskie gan varēja pieķerties šim Sozinovam nevis vajāt citas amatpersonas, piem, CVK šefu, kas pa ilgu esot bijis amatā.

Atbildēt

lauķis

31.07.2019. 14:20

»

eh

Labākais, ka nekur nav minēti NEKĀDI fakti, kas liecinātu, ka Sozis dzīvotu pāri saviem līdzekļiem. Nekādi fakti, kas liecinātu, ka viņš būtu saistīts ar kaut kādiem bandītiem. Starp citu, viņš saņem diezgan labu algu policijā...


Tīrāks par bērna asaru.Tāpēc jau tauta tik labi dzīvo,vidējais pat pāri tūkstotim.
Vai spirts,cigaretes,prostitūcija,kaorupcija,praidi,augļotāji nav pietiekoši fakti?

Atbildēt

Ivo

31.07.2019. 14:12

Vēl šito darboni pilsētā zin kā vienas viesnīcas saimnieku. Ibis laikam šobrīd to sauc, nu Marijas ielas sākumā, pretīm origo.

Atbildēt

Nātre

31.07.2019. 13:13

Samaziniet cigarešu cenu, un kontrabanda izzudīs pati no sevis, ārā, lai ved.

Atbildēt

eh

31.07.2019. 12:46

Labākais, ka nekur nav minēti NEKĀDI fakti, kas liecinātu, ka Sozis dzīvotu pāri saviem līdzekļiem. Nekādi fakti, kas liecinātu, ka viņš būtu saistīts ar kaut kādiem bandītiem. Starp citu, viņš saņem diezgan labu algu policijā.
Vnk tiek piesaukti kaut kādi darboņi, kas iespējams dara kaut ko kriminālu un tiek piesaukts Sozis. Nulle faktu.

Atbildēt

Pag, pag

31.07.2019. 12:45

Salīdzinājumā ar ENAP noziedzniekiem 3. birojs ir pasūtījuma galdiņš, jo ENAP jumto baņķierus un nelegālo naudas plūsmu, kura mērāma milijardos. Tikai bauska sēž uz lauka un ar pirkstu dirsu slauka!

Atbildēt

Blondīne

31.07.2019. 12:19

Vienkārši šausmīgi pat iedomāties, ka tā tās lietas notiek!

Atbildēt

nu

31.07.2019. 11:56

»

Andris

Izklausās pat ļoti ticami, ņemot vērā, ka Sozinovs ilgu laiku ir Pasta bankas priekšnieku SIA Mono maizē - un ko tad Mono loģistiķi vadā


MONO pirmssākumi, šķiet, bija alkohols, par kuru nemaksāja nodokļus, vai nelegālais alkohols,tā pati mīļā kontrabanda tālajos 90.tajos.Pēc tam izpletās daudzās sfērās.

Atbildēt

vispār

31.07.2019. 11:40

»

janis

Vai ir vērts maksāt nodokļus? Pec izlasītā-jāsāk ar kontrbandu nodarbõties,kamēr kaķis guļ,peles dara ko grib.Sveiks S..Ģirģen,nākošo reizi par Tevi nevēlēšu


nav vērts,- jo izlasot šo un vēl padomājot par to pašu patlaban apspriežamo degvielas akcīzes nodokli - VAS Latvijas Autoceļu uzturētājs, kura bijusī vai pārrotētā darbiniece Anastasija samaksāja pusmiljonu drošības naudu par Māri Sprūdu,kura atbildēja par iepirkumiem šai uzņēmumā, iepirka no mātes firmas šķembas, autoceļu kvalitāti pārbauda tikai TV žurnālists, KĻŪST SKAIDRS, KA JEBKURŠ NODOKļA PAAUGSTINĀJUMS, jebkura dotācija Rīgas Satiksmei, piemēram,pielikums policijai, būs tikai bēriens caurā mucā. JO NO TĀ BŪS LABUMS NEVIS LATVIJAS AUTOCEĻIEM, VAI POLICISTU ALGĀM UN IZGLĪTOŠANAI,VAI RĪGAS IEDZĪVOTĀJIEM, BET kādam vēl kāds nekustamais īpašums, KĀDA 5 BMW X7 mašīna, kāda LVuitton somiņa.Tad, kad viss tiks iztīrīts, ir jēga paaugstināt nodokļus, līdz tam tā ir tautas aplaupīšana un kāda luxus ambīciju nodrošināšana.

Atbildēt

Acīgais

31.07.2019. 11:37

Dažreiz gadās braukt gar Čiekurkalna tirgu! Braucot garām uz darbu pievērsu uzmanību, ka no tirgus centrālās ieejas puses, pa labi no aptiekas regulāri stāv cilvēku izveidota rinda. Vienu dienu ziņkāres mocīts arī nolēmu apmeklēt šo tirdziņu un biju šokēts, ka tirgus telpā, gaišās dienas laikā, pie galdiņa stāv vīrietis un, bez nekāda stresa tirgo Krievijā ražotās cigaretes, kuras glabā tur pat palīgtelpā. Teikšu godīgi, bija sāpīgi skatīties, jo muļķim skaidrs, ka šādi var rīkoties tikai ar policijas vadības akceptu. Pāgājuši vairāk, kā 25 gadi, kopš braucu ar māti uz tirgu un nekas nav mainījies, taču policijas priekšnieki viens otru apdāvina un apkarina ar medaļām, interesanti par kādiem nopelniem?

Atbildēt

janis

31.07.2019. 11:09

Vai ir vērts maksāt nodokļus? Pec izlasītā-jāsāk ar kontrbandu nodarbõties,kamēr kaķis guļ,peles dara ko grib.Sveiks S..Ģirģen,nākošo reizi par Tevi nevēlēšu

Atbildēt

Pilsonis

31.07.2019. 11:00

VIDam ir pilnīgi visa informācija par visiem + vēl speciālas programmas, tādas kā RASA. Totālās kontroles likumi arī jau ir pieņemti. Ja VIDs sāktu godprātīgi pildīt savu darbu, tad kārtību varētu ieviest ātri.
Tikai nejau kangaru ielikteņi kodīs kangaru režīmam rokā.
Bauri ievēl lielākos neliešus, tad šie neliešu vadošos amatos saliek amorālus cilvēkus. Un bauri vēl brīnās kā tā

Atbildēt

Andris

31.07.2019. 11:00

Izklausās pat ļoti ticami, ņemot vērā, ka Sozinovs ilgu laiku ir Pasta bankas priekšnieku SIA Mono maizē - un ko tad Mono loģistiķi vadā?

Atbildēt

Es

31.07.2019. 10:30

Kontrabandas preču plūsmas nekādi nepastāvētu ilgstoši, ja tās nepiesegtu t.s. "orgāni" (vārds ļoti patīk, lai arī kalka). Kādēļ piesedz? Nauda. Kam noder nauda? Labākai dzīvei, īpašumiem, mantai. Un to ilgstoši noslēpt gan nevar, gribas taču kaut kā sadzīvoto/iegūto "atprečot", kapā jau nevajadzēs. Nu, un tad ir jautājums, vai tā Sozinova vai viņa ģimenes gadījumā ir šādas laba mantiskā stāvokļa pazīmes? Par algu?

Atbildēt

Viedoklis

31.07.2019. 10:18

Interesanti būtu saņemt Iekšējās drošības biroja vai IDB komentāru, vai izklāstītie rakstā fakti atbilst patiesībai? Vai veiktas Sazinova ienākumu pārbaude?
Ja komentāri nesekos, tad nav šaubu, ka IDB un tās vadība ir cieši saistīti ar Sazinovu un tām personām, kuras minētas rakstā.
Tādējādi tiek grauts Valsts policijas, IDB reputācija. Līdz ar to reputācija tiek grauta iekšlietu ministram Sandim Ģirģenam, jo no viņa solītā ieviest kārtību nekas nenotiek.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: