Menu
Pilnā versija
Foto

Kas mums pieder?

Lauris Galiņš · 20.01.2024. · Komentāri (367)

Pievienot komentāru

Lapas:    8   7   6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

MazpisĀNAM

21.01.2024. 18:42

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Cita starpā - ja tev būtu smadzenes, tu vismaz varētu pacensties saprast, ka - NAV iespējams vinnēt cilvēkus, par kuriem tu, max. objektīvi vērtējot, nebūt neesi pārāks (jebkādā izpratnē / izpausmē), lai neteiktu tieši pretējo. Jo tādā gadījumā - tev būtu jāspēj vinnēt pašam sevi (vismaz). Kas, kā zināms, šajā Dieva pasaulē ir izrādījies pa spēkam (un arī tad - tikai daļēji / nosacīti) vien dažiem atsevišķiem Ģēnijiem. Kāds tu, savukārt, tomēr nekad neesi bijis un nekad arī (vairs) nebūsi (lai arī cik auKstu tu sevi atļaujies vērtēt, pat publiski). T.i. - tieši tāpat, kā tavi iedomātie (līdzšinējie / pašreizējie) pretinieki vai pat šķietamie "ienaidnieki". ;)

Līdz ar to - kāda jēga tam VISAM, ar ko tu (nu jau faktiski nepārtrauktā 'onlainā 24/7') PATS SEVI acīmredzami nežēlīgi nomoki (un, protams, ar savu bezjēdzīgo mazohismu centies +/- apgrūtināt līdzcilvēkus) nu jau dažus gadus "ilgtspējīgi" un totāli bezrezultatīvi? Varētu padomāt, ka tev nemaz nav žēl sava (vēl atlikušā) laika, savas veselības un taml. resursu, ko tu joprojām turpini izšķērdēt faktiski BEZ jebkāda iemesla un BEZ jebkāda profīta, tikai savu (aroganto un taml. neveselo) iedomu dēļ? Tu ko, "P.K." - nopietni?? Tādā gadījumā - padziļināta līdzjūtība, protams, un pamēģini sameklēt atbilstoši kvalificētus profesionāļus, kas riskētu uzņemties palīdzēt šādā (tavā) kognitīvajā (paš)krīzē. Un lai Radītājs dod, ka nebūtu jau neatgriezeniski nokavēts...

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

21.01.2024. 18:34

»

OntuĀNAM MazpisĀNAM relaxam....;)

https://youtu.be/05-QtAtEydI"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet gan tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

-----------

Mediju ziņa (2014.): “Mūsdienās valsts drošības pats lielākais drauds ir mentālais terorisms – cilvēku masveida zombēšana, jo drošība visvairāk ir atkarīga no sabiedriskās apziņas, cilvēciskā kapitāla apziņas. Ja cilvēciskā kapitāla apziņa ir izkropļota, nestabila, pakļāvīga, nepatstāvīga un balstās uz deģeneratīviem stereotipiem, tad par drošu drošību ir naivi sapņot. Mentālā terorisma taktikas un stratēģijas nolūks ir iemiesot cilvēkos destruktīvus tēlus – egoisma, sociāldarvinisma, cinisma, vardarbības, cietsirdības, alkatības, etniskā naida, reliģiskā naida, patērēšanas, dzīves baudīšanas tēlus. Mentālā terorisma organizators ir ASV, kura pakļautībā ir planētas masu komunikācijas līdzekļi, kā arī speciālo dienestu darbināts moderns zombēšanas tehnoloģiskais komplekss. Tas strādā, izmantojot zinātnes visjaunākos sasniegumus. Saprotams, strādā arī Latvijā.” … (apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, publikācija “Drošība mentālā terorisma laikmetā.” )
-------
Mediju ziņa (2014.): “Diemžēl, šīs pašreizējās “vērtību un tiesiskuma valsts” valdošās kliķes visbezjēdzīgākajās aprindās (proti, neonaciķu aprindās) ir uzvārījusies jauna šarlatāniskā un pseidozinātniskā putra. Parlamenta un valdības naciķu caurspīdīgajos pauros ir uzšķiebis šķiebenis ar nosaukumu „Dzīvesziņa”. Tā ir nosaukts perspektīvā paredzēts jauns mācību kvazipriekšmets Latvijas vispārējā izglītībā. Jaunā mācību kvazipriekšmeta „Dzīvesziņa” mērķis esot iedomāta “latviskuma” (t.i. kategoŗiski un pat histēŗiski ortodoksāla nacionālisma jeb tipiska lumpen.nacisma) uzpotēšana (jeb "mentālā korekcija" vai "mentalitātes optimizācija") katrā skolēnā. „Dzīvesziņa” katram skolēnam iemācīs “latvisku (nacionālpatŗiotisko, nacistisko) dzīvesziņu” (?!). Turklāt – pat netiek slēpts sapnis par LR izglītības augstāko vērtību oficiāli pasludināt šo kvazi “latviskumu”. Tātad – šajā valstī izglītības vērtības vairs nebūs ne zināšanas un prasmes, ne brīvība un atbildība, ne apgaismība un patŗiotisms, ne demokrātija un humānisms. Būs tikai viena vērtība – “latviskums atbilstoši latviskai dzīvesziņai”.” … (apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, publikācija “Etīdes par kultūras monarhiju. Likumsakarību gudrība.”)
—–

ZOMBĒJUMS (lojālpat.REJ.otiskais) uz “mentalitāti”?…
( aktuālais prātuļojums -- iz “O.M.© aŗChīva”, ‘ANNO’ ~ 2012. )

“Mentalitāte” šajā “valstī”,
Noder tad, kad SILES balsti,
Citās “virsvērtībās” viļas
(‘Iebraukuši auzās, dziļās’):
“MU.ĻĶU Zemes “pūļa masas”,
Periodiski ZOMBĒT ‘prasās’ ~
Lai ŠIE dzīvo “latv(ĀN)iski”,
“Lojāli” un “pilsoniski”:

Pazemība – “zelta tikums”,
Pacietība – “jumta likums”,
Pakļāvība – “pamatstāja”,
Pieticība – “sargātāja”,
Padevība – “universāla”,
“Personība” – knapi bāla,
Klusēšana – “dziļa doma”,
Kautrīgums – “bez teksta loma”,
Lēnprātība – “vieda forma”,
Pieklājība – “dzīves norma”.
Taktiskums – “priekš jūtām korķis”,
Respekts – “tuvu grīdai slorķis”,
Iztapība – “gēnu kodā”,
Pielīšana – “cieņā & godā”,
Glaimošana – “saldu mēli”,
Verdziskums – “par desas šķēli”,
Sulainiskums – “garantēti”,
Melošana – vienmēr & “svēti”,
Lišķēšana – “raisa prieku”,
Fanojums – “par štrunta nieku”,
Rakstītprasme – traucējoša,
Lasītprasme – “traumējoša”,
Skauģošana – asinskāra,
Nodevība – “prioritāra”,
“Stučīšana” – obligāti,
“Upurēt” – kaut Tēvu & Māti,
“Noēst” līdzcilvēkus – “topā”,
“Linčot” – barā & tŗuli lopā,
Varmācībai – “trenda” vieta,
Vienaldzība – akmenscieta,
“Tolerance” – klusēt “mīžot”,
“Plurālisms” – klausīt “vīžot”,
“Viedoklis” – kā “kvōrums lēma”
“Korektums” – kā “pamatshēma “,
“Latv(ĀN)iskums” – SILES “godā”,
“Dzīves(d)ziņa” – plunkšķis podā…

PATIESĪBA – “nekotējas”!
GODPRĀTĪBA – “nerentējas”!
SIRDSAPZIŅA -“raisa bažas”!
DOMĀŠANA – “fiškai važas”!
PAŠAPZIŅA – “neder, CIETI”!
PATSTĀVĪBA – “ķers pa bieti”!
PĀRLIECĪBA – “nenāk krastā”!
CILVĒCĪBA – “blefs” un BASTA!!!…”

M.U.Ļ.Ķ.U zemes “viedie prāti”,
ZOMBĒ (SAVU) “mentalitāti” ~
Lai ar to “bez naža kautu”,
Dievzemītes “glupo” Tautu?…

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Pār muļķuzemi - klāra debess

21.01.2024. 18:17

Cilvēkiem ir taisnība, ja viņi runā Patiesību. Muļķi to neaprot, jo tam nepieciešams veselais saprāts, kas muļķiem nepiemīt. Muļķi savas muļķības dēļ dažkārt atļaujas publiski ap*irst cilvēkus, kuri saka patiesību, ko muļķi nesaprot.

Muļķi savā muļķībā vienmēr vaino tos, kuri zina un pasaka patiesību, ko muļķi nezina un nesaprot. Muļķu bļaustīšanās ir skaļāka par visu un visiem, jo muļķu ir šķietams vairākums un kļūst arvien vairāk. Tikmēr salīdzinoši nedaudzie normālie cilvēki, kuru kļūs arvien mazāk, biežāk tomēr izvēlas iespēju nereaģēt uz muļķu bļaurību, jo muļķus pārbļaut nav jēgas un muļķi patiesību tāpat nesaprot.

Tāpēc muļķuzemē nekas nemainās uz labo pusi, paliek tikai sliktāk. Un ņemot vērā to, ka muļķu ir šķietami pārliecinošs vairākums un kļūst arvien vairāk, muļķuzemē nekas nemainīsies un kļūs vēl sliktāk. Vismaz - kamēr "vadzis lūzīs".

Pār muļķuzemi - klāra debess...

Atbildēt

> Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs"

21.01.2024. 18:13

»

Mūsu mazpisāns ir šizofrēniķis

ar personas dalīšanās pazīmēm. Viens ārsts jau to secināja


Два дебила - это сила‼ ;))

tu atkal ar spoguli sarunājies, truli defektīvais analfabēt ar stukača palamu "noplukušais paviāns (ekskrementu golferis) Atejs Caurejs"?

tavas personīgās mentālās / organiskās kroplības izpausmes, tostarp šizofrēnijas un taml. ģenētiskas izcelsmes / hroniskas saslimšanas diagnozes, ko tu regulāri publiski(!) atgremo un apsiekalo, ir tikai un vienīgi tavas privātās problēmas, kas normāliem cilvēkiem neinteresē, absolūti.

Interesanti, ko par šādu tavu hroniskās šizofrēnijas simptomu saka tavs iecirkņa psihoterapeits-vetrerinārfeldšeris? Visticamāk, precizēja tavu diagnozi no "totāli stulbs pastaldaunis analfabēts" uz "neārstējami stulbs ģenētiski patoloģisks deģenerāts"... ;)

P.S. Atkārtošana esot zināšanu māte: ja tu esi mazs un dumjš Atejs, tad tev vēl ir iespēja augt lielam un kļūt gudrākam, BET - ja tu esi jau liels un vēl tik stulbs Atejs Caurejs, tad tā ir viselementārākā ģenētika, loģiski un likumsakarīgi.

P.P.S. Interesanti, patiešām - tev ir arī kāda cita nodarbošanās bez ikdienišķas plānprātīgi intensīvas melnas skaudības žults atvemšanas publiskajā telpā, vai arī - šis ir tavs vienīgais "maizes darbs", izpildoties kā debilības centra zombijtrollim "par samērīgu atlīdzību" t.i. necili sīkiem jūdasgrašiem?

Atbildēt

> Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs"

21.01.2024. 18:11

»

Mūsu mazpisāns ir šizofrēniķis

ar personas dalīšanās pazīmēm. Viens ārsts jau to secināja


Два дебила - это сила‼ ;))

Iepriekš šķita, ka tik debils kretīns ir tikai viens pats – pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds klimaksa pļutka caurejas pavēlnieks bidla Peška Karļiks (Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки)💩💩, bet - izrādās, ka ar to pašu galvas kaiti ir savārdzis vēl viens būra primāts – bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns ekskrementu golferis imperila slapinātājs negatīvi NLProgrammētais deŗmoliberastu propagandonu totāli nozombētais vatņiks no zdohļiem (u.t.t., u.t.j.pr.un taml.) Atejs Caurejs.

Visticamāk, muļķuzemē ir ievazāta debīlisma infekcija, labi vismaz ka pagaidām vēl bez epidēmijas pazīmēm. Vai arī, vienkārši - stulbumā ir iemests raugs, divas porcijas. Два дебила - это сила‼ ;))

Atbildēt

> Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs"

21.01.2024. 18:10

»

Ārsts

Tavs teksts ir piebāzts ar svešvārdiem un lamām, tas nozīmē, ka tajā ir daudz vārdu, kas nav raksturīgi dzimtajai valodai, bet ir aizgūti no citām valodām, un arī daudz rupju vai aizskarošu izteicienu. Svešvārdi var bagātināt valodas leksiku, bet to pārmērīga lietošana var mazināt teksta saprotamību...


Два дебила - это сила‼ ;))

Visticamāk, muļķuzemē ir ievazāta debilisma infekcija, labi vismaz ka pagaidām vēl bez epidēmijas pazīmēm. Vai arī, vienkārši - stulbumā ir iemests raugs, divas porcijas.

Atkārtošana esot zināšanu māte: ja tu esi mazs un dumjš Atejs, tad tev vēl ir iespēja augt lielam un kļūt gudrākam, BET - ja tu esi jau liels un vēl tik stulbs Atejs Caurejs, tad tā ir viselementārākā ģenētika, visticamāk. ;)

P.S. Tencinājums par reklāmas kampaņu, bezsmadzeņu analfabēt Atej! Vismaz kaut kādas labums no tevis + kaut vai niecīga jēga tavai tipiska eurolatvānijas "titulnācijas" deģenerāta Ateja Caureja citādi pilnībā bezjēdzīgajai dzīvei. ;)

P.P.S. Interesanti, patiešām - tev ir arī kāda cita nodarbošanās bez ikdienišķas plānprātīgi intensīvas melnas skaudības žults atvemšanas publiskajā telpā, vai arī - šis ir tavs vienīgais "maizes darbs", izpildoties kā debilības centra zombijtrollim "par samērīgu atlīdzību" t.i. necili sīkiem jūdasgrašiem?

Atbildēt

Ārsts

21.01.2024. 17:25

»

> Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs"

Два дебила - это сила...


Tavs teksts ir piebāzts ar svešvārdiem un lamām, tas nozīmē, ka tajā ir daudz vārdu, kas nav raksturīgi dzimtajai valodai, bet ir aizgūti no citām valodām, un arī daudz rupju vai aizskarošu izteicienu. Svešvārdi var bagātināt valodas leksiku, bet to pārmērīga lietošana var mazināt teksta saprotamību un stilistisko kvalitāti. Lamām ir negatīva ietekme uz teksta ētisko un estētisko vērtību, un tās liecina par Mazpisāna zemo kultūras līmeni un emocionālo nestabilitāti.

Atbildēt

> Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs"

21.01.2024. 17:23

»

aiziet dirka

pa šķidro vien papa karlo


Два дебила - это сила‼ ;))

Turpiniet izēst ateju, muļķuzemes eurolatvānijas klīniskie deģenerāti - Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis) Atejs Caurejs.

P.S. Tencinājums par reklāmas kampaņu, bezsmadzeņu analfabēt Atej Caurej! Vismaz kaut kādas labums no tevis + kaut vai niecīga jēga tavai tipiska eurolatvānijas "titulnācijas" deģenerāta Ateja citādi pilnībā bezjēdzīgajai dzīvei. ;)

Atbildēt

> Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs"

21.01.2024. 17:21

»

Psihoneiroloģiskā dispansera pacientam

tu un taml. bioizstrādājumu atkritumi NAV spējīgi kontrolēt savus dzīvnieciskos refleksus, neizbēgami nonākot / atrodoties smagā psihotoksiskā atkarībā no minētajiem mentālajiem / kognitīvajiem "izaicinājumiem", t.i. mokoši smagā atkarībā no Normālu Cilvēku publiskotu viedokļu deģeneratīvi lopiskas ...


Два дебила - это сила‼ ;))

Viss ir vienkārši - ja tu nebūtu atkarīgs no tiem, kas ar tevi turpina manipulēt, vienkārši publiskojot savus viedokļus, kas uz tevi iedarbojas kā supernarkotika / kā sarkana lupata uz satrakojušos ragulopiņu - tu spētu savaldīt savas pūstošās iekšas un neatļautos publiski izgāzties kā tipisks deģenerāts ar saviem regulārajiem bezsmadzeņu analfabēta vēmieniem, ķēzījieniem un smilkstieniem, atbilstoši zināmā "Pavlova suņa refleksa" pazīmēm.

Savukārt - ja tu patiešām neskatītos/neklausītos/nelasītu un taml. pat maniakāli neinteresētos par Normālu Cilvēku viedokļiem, ko tu atļaujies dēvēt par "pļutkām" (un taml. "īsprātīgi") - tev nebūtu nekāda iemesla monotoni truli kretīniski reaģēt, ikdienišķi regulāri izkārnoties ar savām totāli glupajām un pat konģeniāli analfabētiskajām "pārgudrībām" uz tevi un taml. galēji trulus deģenerātus "kritiski kacinošiem" / reflektīvi kairinošiem / patoloģiski smagu atkarību izraisošiem CITU radītiem / publiskotiem viedokļiem, ko tu (IT KĀ) "neskaties/neklausies/nelasi".

tu rāpo pareizā virzienā, defektīvais - turpini vien rakņāties / ošņāties / degustēt un taml. "alternatīvi orientēties" CITU radītos viedokļos, ko tu atļaujies dēvēt par "pļutkām" (un taml. "īsprātīgi"). Jo - NEKO SAVU tu neesi spējīgs "izspiest" no savas tipiska latvĀNijas deģenerāta "vienrievu domātavas". Samierinies ar šādu realitāti, nepsiho totāli bezjēgā un turpini nožēlojami agonēt. Vai arī iekāp podā, norauj ūdeni un nesmirdi.

P.S. Interesanti, patiešām - tev ir arī kāda cita nodarbošanās bez ikdienišķas plānprātīgi intensīvas melnas skaudības žults atvemšanas publiskajā telpā, vai arī - šis ir tavs vienīgais "maizes darbs", izpildoties kā debilības centra zombijtrollim "par samērīgu atlīdzību" t.i. necili sīkiem jūdasgrašiem?

P.P.S. Tencinājums par kārtējo reklāmas kampaņu, bezsmadzeņu plānprātiņ! Vismaz kaut kādas labums no tevis, "šizofrēniska puskrieva kroplīša" + kaut vai niecīga jēga tavai tipiska eurolatvānijas "titulnācijas" deģenerāta citādi pilnībā bezjēdzīgajai dzīvei. ;)

Atbildēt

Psihoneiroloģiskā dispansera pacientam

21.01.2024. 17:16

»

> Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs"

Два дебила - это сила...


tu un taml. bioizstrādājumu atkritumi NAV spējīgi kontrolēt savus dzīvnieciskos refleksus, neizbēgami nonākot / atrodoties smagā psihotoksiskā atkarībā no minētajiem mentālajiem / kognitīvajiem "izaicinājumiem", t.i. mokoši smagā atkarībā no Normālu Cilvēku publiskotu viedokļu deģeneratīvi lopiskas apķēzīšanas "obligāta pienākuma".

Acīmredzami un nenoliedzami – tu esi reāli nekontrolējami un bezspēcīgi nepārvarami atkarīgs, tomēr, un neko tur nevari padarīt, jo (t.sk.) neesi nekad bijis un nekad arī nebūsi spējīgs tikt jēgā ar sevi. Samierinies ar šādu realitāti, nepsiho totāli bezjēgā un turpini nožēlojami agonēt. Vai arī iekāp podā, norauj ūdeni un nesmirdi.

P.S. Kāpēc tev tik ļoti patīk būt publiski nospārdītam idiotam, pie tam trulam analfabētam? :D

Atbildēt

> Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs"

21.01.2024. 17:08

»

Tev nav smadzeņu!

Naids cilvēku izgrauž no iekšas - domā pozitīvi (bet - priekš tam ir nepieciešamas smadzenes...


Два дебила - это сила‼ ;))

tu rāpo pareizā virzienā, defektīvais - turpini vien rakņāties / ošņāties / degustēt un taml. "alternatīvi orientēties" CITU radītos viedokļos, ko tu atļaujies dēvēt par "pļutkām" (un taml. "īsprātīgi"). Jo - NEKO SAVU tu neesi spējīgs "izspiest" no savas tipiska latvĀNijas deģenerāta "vienrievu domātavas". Samierinies ar šādu realitāti, nepsiho totāli bezjēgā un turpini nožēlojami agonēt. Vai arī iekāp podā, norauj ūdeni un nesmirdi.

P.S. Tencinājums par reklāmas kampaņu, bezsmadzeņu analfabēt! Vismaz kaut kādas labums no tevis + kaut vai niecīga jēga tavai tipiska eurolatvānijas "titulnācijas" deģenerāta citādi pilnībā bezjēdzīgajai dzīvei. ;)

P.P.S. Interesanti, patiešām - tev ir arī kāda cita nodarbošanās bez ikdienišķas plānprātīgi intensīvas melnas skaudības žults atvemšanas publiskajā telpā, vai arī - šis ir tavs vienīgais "maizes darbs", izpildoties kā debilības centra zombijtrollim "par samērīgu atlīdzību" t.i. necili sīkiem jūdasgrašiem?

Atbildēt

Tev nav smadzeņu!

21.01.2024. 17:03

»

Varētu padomāt, ka

tavi u.c. taml. jēgā tizlu turbopatREJota agonijas murgi interesētu normālus cilvēkus


Naids cilvēku izgrauž no iekšas - domā pozitīvi (bet - priekš tam ir nepieciešamas smadzenes)! ;)

Nav jēgas ienīst sevi par nespēju lidot, ja tu esi radīts tikai rāpošanai.
Tāpat kā nav jēgas apskaust tos, kuri nav radīti rāpošanai, atšķirībā no tevis.

Veseļojies, plānprātiņ, un uzdāvini sev smadzenes, BEIDZOT!

Atbildēt

6. palātas pacientu debilizācijas hronika

21.01.2024. 17:03

»

Vai esi normāls,

Dirka


Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis) Atejs Caurejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - atkal izēduši viens otra naktspodus.

Два дебила - это сила‼ ;))

Atbildēt

Pliks tu esi,noskūtais ezīt, un izpinčots visās atverēs.:)))

21.01.2024. 16:55

»

MazpisĀN,

Kas tevi izpinčoja?Vai Karls


Tas tāpēc ,ka spried par citiem,balstoties uz savu pieredzi ..
Ko gan par tavu ,ģenētiski iedzimto idiotismu ,var piebilst?Neko !.
Tāpēc,ka tu visu par sevi ,deģenerātu analfabētu ,jau esi atvēmis ..

Atbildēt

jaajaa

21.01.2024. 16:46

»

jaajaa

...baigi daudz komentāru...nu nevar nekādi rimties tie, kam sen jau "pieder" tikai lieli parādi


tev arī sen jau "pieder" tikai lieli parādi...tāpēc tu arī nevari nekādi rimties...:)

Atbildēt

jaajaa

21.01.2024. 16:10

...baigi daudz komentāru...nu nevar nekādi rimties tie, kam sen jau "pieder" tikai lieli parādi...:)

Atbildēt

Lauris Galiņš

21.01.2024. 15:21

»

lasītāju interese ir autors arī

jo lētticīgie politiķu blefa atēdušies


Nau lai jau komentētāji paspēlējas :) Vismaz prieks ka kādam garstāvoklis uzlabojās, arī tas ir labi :) Bet ja nopietni, pa tēmu tā īsti gandrīz neviens (ar dažiem izņēmumiem) no komentētājiem neko neraksta, kas savukārt raksturo publiku kas šeit apgrozās.

Atbildēt

par tēmu te daudz nopietnu komentāru

21.01.2024. 15:18

»

Lauris Galiņš

Raksta tēmas jautājumi ir visai nopietni, būtu vien loģiski ja komentētāji pie tiem pieturētos


tiem pārbrauci pāri betmeņa stilā

jo neesi kompetents

neinteresējies par tēmu dziļāk

pirms raksti rakstu

Atbildēt

lasītāju interese ir autors arī

21.01.2024. 15:16

»

Lauris Galiņš

Raksta tēmas jautājumi ir visai nopietni, būtu vien loģiski ja komentētāji pie tiem pieturētos


jo lētticīgie politiķu blefa atēdušies

autors interesē un viņa potenciāls

vai maz vērts komentēt

Atbildēt

Lauris Galiņš

21.01.2024. 15:12

»

no vdd

ne tev to lemt


Raksta tēmas jautājumi ir visai nopietni, būtu vien loģiski ja komentētāji pie tiem pieturētos.

Atbildēt

Lauris Galiņš

21.01.2024. 14:55

»

redz

, komentāros šeit savu īsto vārdu var rakstīt vien tāds, kas ir idiots, vai ar biezu ādu, man piemīt abu šo īpašību pazīmes...


:) Ko te kāds cepjas par partijām vai manu reputāciju :) Man tas ir pie lampiņas, cita starpā, komentētājam kas norādīja uz to ka es vien mācos un neesmu gana gudrs, ir pilnīga taisnība, es tiešām mācos jo nejūtos pietiekami pārliecināts par to ko paužu, tāpēc arī atzīstu ko nezinu un uzdodu jautājumus nekautrējoties. Attiecībā uz identitāti, ir tā kā jau minēju, tās atklātībai ir citi mērķi, kādi, to atklāšu kad pienāks laiks.

Atbildēt

redz

21.01.2024. 14:48

»

Lauris Galiņš

Kā jau iepriekš minēju, komentāros šeit savu īsto vārdu var rakstīt vien tāds, kas ir idiots, vai ar biezu ādu, man piemīt abu šo īpašību pazīmes. Attiecībā uz VDD un mafiju nenoliegšu, man ir zināms kā tās darbojās, tomēr Tev par sarūgtinājumu vai prieku varu atklāt, ka visdrīzāk ne tādam VDD (no kura...


, komentāros šeit savu īsto vārdu var rakstīt vien tāds, kas ir idiots, vai ar biezu ādu, man piemīt abu šo īpašību pazīmes...
____________________________
Redz Lauri: Es ne par velti rakstīju ka šis -tas tevis rakstītā ir gudrs.
Tomēr-ja patiess tev piemīt viss tas pats kas esošajiem deputātiem, tad patiess tev nav jēgas iet uz partijām, jo tur tādu kā tu ar bez tevis pilns.

Atbildēt

Lauris Galiņš

21.01.2024. 14:38

»

redz

ja esi kopā ar Grūtupu, tad esi kopā ar LV mafiju


Kā jau iepriekš minēju, komentāros šeit savu īsto vārdu var rakstīt vien tāds, kas ir idiots, vai ar biezu ādu, man piemīt abu šo īpašību pazīmes. Attiecībā uz VDD un mafiju nenoliegšu, man ir zināms kā tās darbojās, tomēr Tev par sarūgtinājumu vai prieku varu atklāt, ka visdrīzāk ne tādam VDD (no kura es nevienu nepazīstu) ne mafijai nav interešu par manām aktivitātēm, jo tās gluži vienkārši nekaitē viņu štellītēm, cita lieta būs tad, ja viņiem būtu jāspriež par manu lojalitāti viņiem, bet ņemot vērā to, ka no tādiem idiotiem kā es viņi izvairās, pieļauju ka man nebūs iespēja iepazīt VDD vai SAB darbus no iekšpuses.

Atbildēt

bet Lauri

21.01.2024. 14:37

»

sorry

Galiņa gatavība politikai ir ļoti, ļoti zema. Arī šeit, komentējot, viņš izklaidējas un mācās, kā viens te komentētājs izteicās. Un te tiešām ir daudz gudru komentētāju


Patiess nezinu: Man Galiņa rakstītais neliekas pats muļķīgākais starp šeit rakstītajiem. Ja cilvēks ir tik gudrs-tad kapēc aģite te citus, bet nedarbojās pats tajā lietā, ko zina?
Un ja te patiešām ir daudz gudru rakstītāju-kapēc tad tie neko nedara lai lietas mainītu uz labo pusi?

Atbildēt

sorry

21.01.2024. 14:33

»

bet Lauri

Patiesībā tādi kā Jūs esat lielā mērā līdzvainīgi, ka publikos tīklos nodarbojatie ar politisko aģitāciju un propogandu bet no reālas politiskās darbības izvairaties


Galiņa gatavība politikai ir ļoti, ļoti zema. Arī šeit, komentējot, viņš izklaidējas un mācās, kā viens te komentētājs izteicās. Un te tiešām ir daudz gudru komentētāju.

Atbildēt

sorry!

21.01.2024. 14:30

»

Lauris Galiņš

:) Cita starpā, NTAC biedrs bija arī Andris Grūtups un citi juristi, NTAC izmanto netikai juristi, bet arī citu profesiju pārstāvji


Neko tīru tur neredzu.

Juristu lietas prasa ārkārtīgi stipru loģiku un precizitāti, izvēloties vārdus un terminus. Tas nav tavs lauciņš. Ja tev ir labi nodomi, tavs vājums ir vdd stiprā puse.

Atbildēt

piekrītu

21.01.2024. 14:29

»

Gustavs

es neredzu nevienu partiju kurā stāties, politika vispār ir vircas dīķis, pēc kura atmazgāties nav iespējams...


un tādi ''visgudrie'' aģitatori kā Gāliņs tur ir līdzvainīgi...

Atbildēt

Lauris Galiņš

21.01.2024. 14:27

»

šausmas šausmas šausmas

ko izlasīju par heniņa lietu


:) Cita starpā, NTAC biedrs bija arī Andris Grūtups un citi juristi, NTAC izmanto netikai juristi, bet arī citu profesiju pārstāvji.

Atbildēt

sorry!

21.01.2024. 14:26

»

Lauris Galiņš

Manuprāt jebkuras gudras valsts drošībās interesēs ir ekonomiku veidot tā, lai pēc iespējas plašāks būtu to valstu skaits, kas ir investējušas ekonomikā, pie kam, vēl labāk, ja ir investīciju balanss, it īpaši starp pretēji noskaņotām valstīm. Nu piemēram, vai Latvijas bumbošanu atbalstīs Ķīna Krievija...


Piedod, tavas domas no madonas tālāk par investīcijām nesniedzas”?

Varbūt paliec pie kābeļiem un telšu vietām? Pujenēm, ko sieva audzē? Juridiskais nav tavs lauciņš unpolitika ne tik!

Piedod, no savas pieredzes. Nekā personīga.

Atbildēt

šausmas šausmas šausmas

21.01.2024. 14:23

»

bet

kas bija Visvaldis Heniņš


ko izlasīju par heniņa lietu

prasts un brutāls krāpnieks

bet kā ar Lauri?

par personu spriež pēc viņa draugiem biedriem utt.

Atbildēt

Lauris Galiņš

21.01.2024. 14:20

»

Tāpēc ir vietā jautājumi

Kas mums pieder? Brīvība? Cilvēktiesības? Tiešām...


Manuprāt jebkuras gudras valsts drošībās interesēs ir ekonomiku veidot tā, lai pēc iespējas plašāks būtu to valstu skaits, kas ir investējušas ekonomikā, pie kam, vēl labāk, ja ir investīciju balanss, it īpaši starp pretēji noskaņotām valstīm. Nu piemēram, vai Latvijas bumbošanu atbalstīs Ķīna Krievija ASV vai Anglija, ja te būs nozīmīga viņu investīciju infrastruktūra? Cita starpā, pie kā noved investīciju koncentrēšana vienas valsts rokās, mēs labi redzam Zviedru banku monopolā vai lielveikalu karteļu piemērā

Atbildēt

Gāliņ

21.01.2024. 14:19

»

Lauris Galiņš

NTAC nav patstāvīga sabiedrība, bet juridisks instruments palīdzības sniegšanai. Nu piemēram, lai JŪs pārstāvētu tiesā jūs izdodiet pilnvaru vienam konkrētam juristam, vai varat izdot pilnvaru organizācijai, tādai kā NTAC piemēram, organizācijai jūsu pakalpojumu būs daudz vienkāršāk un lētāk veikt jo...


Neviena pilnvarota persona nevienu citu personu pilnvarot nedrīkst bez pilnvaras devēja piekrišanas. To jau gan zināt vajadzēja. Skatos, ka tu labāk te nodarbojies ar propogandu, kā ar zināšanu apgūšanu.

Atbildēt

Lauris Galiņš

21.01.2024. 14:17

»

bet

kas bija Visvaldis Heniņš


kā jau iepriekš minēju, NTAC nav pastāvīga biedrība, tai pat konta nav, NTAC ir juridisks instruments juristu darba atvieglošanai, it īpaši, ja jautājumi jārisina starptautiski, Heniņš šo instrumentu radīja, cits jautājums ir par viņu kā personību, tomēr, par cik NATC ir vien instruments kuram nav naudas līdzekļu apgrozījuma, izgudrotāja personībai konkrētā situācijā nebija un nav nekādas nozīmes, cita starpā , cik zināms viņš ir miris.

Atbildēt

bet

21.01.2024. 14:11

»

totāli lētticīgais

Lauris Galiņš pārstāvot “NTAC”. Tā pats to atklāj...


kas bija Visvaldis Heniņš?
Prasts afērists:

https://www.liepajniekiem.lv/zinas/kriminalzinas-negadijumi/kurzemes-apgabaltiesa-turpina-skatit-henina-lietu/

Atbildēt

Gustavs

21.01.2024. 14:09

»

Lauris Galiņš

Kā jau iepriekš minēju, es neredzu nevienu partiju kurā stāties, politika vispār ir vircas dīķis, pēc kura atmazgāties nav iespējams, bez tam iepriekšminētais SAB kas pilda Pāvesta lomu (dod svētību, vai nedod) ir filtrs, kurš pie teikšanas pielaiž vien viņu biznesam lojālos, vai potenciāli lojālos, ...


es neredzu nevienu partiju kurā stāties, politika vispār ir vircas dīķis, pēc kura atmazgāties nav iespējams,
_____________________________
Politika ir vircas dīķis? Nu-ja tas ir tā, tad tikai arī Jūsu vainas dēļ, ka atļaujat partijās sastāties vircai, bet paši izvairaties ko darīt. Vienīgais ko jūs varat-te turpināt aģitēt...un tā jau 30 gadus maļat vienu un to pašu, un nekas nemainās...

Atbildēt

totāli lētticīgais

21.01.2024. 14:07

»

Lauris Galiņš

NTAC nav patstāvīga sabiedrība, bet juridisks instruments palīdzības sniegšanai. Nu piemēram, lai JŪs pārstāvētu tiesā jūs izdodiet pilnvaru vienam konkrētam juristam, vai varat izdot pilnvaru organizācijai, tādai kā NTAC piemēram, organizācijai jūsu pakalpojumu būs daudz vienkāršāk un lētāk veikt jo...


Lauris Galiņš pārstāvot “NTAC”. Tā pats to atklāj.

Biedrības „NTAC (Neatkarīgais tiesiskās aizsardzības centrs)” Valdes locekļu saraksts.
 
 

1) valdes loceklis Lauris Galiņs mob.tālr. +37126996664
2) valdes loceklis Visvaldis Heniņs mob. tālr. +37127179667


Biedrību un nodibinājumu likums

2.pants. Biedrības un nodibinājuma jēdziens
(1) Biedrība ir brīvprātīga personu apvienība, kas nodibināta, lai sasniegtu statūtos noteikto mērķi, kam nav pelņas gūšanas rakstura.
(2) Nodibinājums, arī fonds, ir mantas kopums, kurš nodalīts dibinātāja noteiktā mērķa sasniegšanai, kam nav peļņas gūšanas rakstura.

Aiz šādām biedrībām viegli paslēpjami VDD aģenti, pie biedrības “pēc juridiskās palīdzības” aizskrienot valsts apsūdzību celtajiem un izstāstot visu “patiesību”, patiesībai nonākot tieši VDD ziņā.

Biedrībai nav savu ienākumu saskaņā ar likumu. Tad, kas gan varētu uzturēt šo biedrību, ja ne “vdd ziņotāja alga”, kas VID nav jādeklarē.

Jā, un vēl palīdzība, ko sniedz anonīmie “NRAC” ziedotāji.

Kas tu īsti esi, Lauri Galiņ?

Atbildēt

Lauris Galiņš

21.01.2024. 13:57

»

to L. Galiņš

Pagaidām viss, ko te rakstāt un tukši muldat, atgādina vdd aģentu ar noteiktu leģendu - cilvēktiesību aktīvista aizsegā. Ne visi esam tik lētticīgi


NTAC nav patstāvīga sabiedrība, bet juridisks instruments palīdzības sniegšanai. Nu piemēram, lai JŪs pārstāvētu tiesā jūs izdodiet pilnvaru vienam konkrētam juristam, vai varat izdot pilnvaru organizācijai, tādai kā NTAC piemēram, organizācijai jūsu pakalpojumu būs daudz vienkāršāk un lētāk veikt jo tā var pilnvarot citu personu kādā konkrētā valstī piemēram arhīva dokumentu sagatavošanā vai Jūsu interešu pārstāvniecībai uz vietas.

Atbildēt

to L. Galiņš

21.01.2024. 13:42

»

G6

SAB strādā tikai cilvēki, ar savām labajām un sliktajām īpašībām, tas apliecina viņu pērkamību. Tā nav patstāvīga organizācija, bet gan angļu karalienes MI6 filiāle, kura Latvijas iedzīvotājam ierāda vajadzīgo Vietu


Pagaidām viss, ko te rakstāt un tukši muldat, atgādina vdd aģentu ar noteiktu leģendu - cilvēktiesību aktīvista aizsegā. Ne visi esam tik lētticīgi!

Atšifrē, kas ir NTAC, ko sakāties pārstāvat!

Atbildēt

Lauris Galiņš

21.01.2024. 13:41

»

to Lauri Galiņ!

Atšifrējot, ko nozīmē Jūsu minētais “esmu NTAC pārstāvis”. Neizlocieties un nemelojiet


NTAC (Neatkarīgais tiesiskās aizsardzības centrs).

Atbildēt

to Lauri Galiņ!

21.01.2024. 13:39

»

Lauris Galiņš

Mācītāju lietas ir pie mācītāju rakstiem


Atšifrējot, ko nozīmē Jūsu minētais “esmu NTAC pārstāvis”. Neizlocieties un nemelojiet.

Raktos Pietiek un komentāros neesat atšifrējis, kas ir NTAC. Pārstājiet melot!

Atbildēt

G6

21.01.2024. 13:23

»

Lauris Galiņš

Kā jau iepriekš minēju, es neredzu nevienu partiju kurā stāties, politika vispār ir vircas dīķis, pēc kura atmazgāties nav iespējams, bez tam iepriekšminētais SAB kas pilda Pāvesta lomu (dod svētību, vai nedod) ir filtrs, kurš pie teikšanas pielaiž vien viņu biznesam lojālos, vai potenciāli lojālos, ...


SAB strādā tikai cilvēki, ar savām labajām un sliktajām īpašībām, tas apliecina viņu pērkamību. Tā nav patstāvīga organizācija, bet gan angļu karalienes MI6 filiāle, kura Latvijas iedzīvotājam ierāda vajadzīgo Vietu.

Atbildēt

Lapas:    8   7   6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: