Menu
Pilnā versija
Foto

Kas mums pieder?

Lauris Galiņš · 20.01.2024. · Komentāri (367)

Pievienot komentāru

Lapas:    8   7   6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

redaktori cepumus neēd

20.01.2024. 17:23

»

nevarēju atturēties

Redaktoram cepums, tematam piemeklēts ģeniāli atbilstošs foto


tikai aizturētos galiņa vdd kabinetā uzcienā cepumu un jaunuzceptu krimprocesu

nu labi ar tēju krievu gaumē no patvāra

Atbildēt

nevarēju atturēties

20.01.2024. 17:11

Redaktoram cepums, tematam piemeklēts ģeniāli atbilstošs foto

Atbildēt

ir gan

20.01.2024. 17:10

»

tā nav karavīra atbildība

Nevienā karā tas nav noticis. Diemžēl


kaaravīra atbildība, jo katrs karavīrs vispirms ir cilvēks.

Atbildēt

padoms

20.01.2024. 17:08

»

Lauris Galiņš

To arī esmu darījis, vien rezultāta no tā nekāda nav, visu motivāciju pamatā ir bailes, slinkums vai mantkārība


..nu-tad taisnā ceļā uz politiskām partijām. LV ir ap 80 politisko partiju-gan jau kādu sev piemērotu var sameklēt.

Atbildēt

Lauris Galiņš

20.01.2024. 17:03

»

padoms

Tad ziņo par to Tiesībsargam un Trauksmes cēlājam


To arī esmu darījis, vien rezultāta no tā nekāda nav, visu motivāciju pamatā ir bailes, slinkums vai mantkārība.

Atbildēt

redz

20.01.2024. 17:00

»

Pirātu partija

Puķina nav, ir puķina vietas aizvietotājs, kurš aizstāv pie siles esošo čekistu un oligarhu intereses. Tā kā tauta ir nozombēta, tā arī savā lielā vairākumā atbalsta puķinu. Impereālisms lien arā pa visiem galiem, pat Nahaļnijs teica, ka Krima nav sviestmaize, lai viņu šurpu turpu dotu...


...Arī ASV ir impērija, bet vairāk vērsta uz cilvēkiem..
____________________________
Te laikam nevajadzētu jaukt nelielas un lielas valstis...Katrai savas iespējas,katra aizstāv savas intereses...

Atbildēt

Lauris Galiņš

20.01.2024. 16:55

»

nu gan!

esi vdd provokators


Pašlaik piemēram vajā par videomateriālu, kura dēļ, viņuprāt, tiek apdraudēta viņu iespējami uzzīmētās lietas virzība, jo uzskatāmi izgaismojās šo iestāžu darba metodes un rezultātā ieinteresēto personu loks. Materiālā es gan neko neapgalvoju, kā parasti, uzdodu vien jautājumus neaizskaramam atslēgas cilvēkam, no kura atbildēm viss secināms pats no sevis, tāpēc tā īsti piesiet man kārtīgas bumbas nesanāk.

Atbildēt

varbūt

20.01.2024. 16:54

»

metode

Ja karavīrs ir ierakumos, viņš pārstāj karot par Putinu tajā momentā, kad iet bojā viņa draugi, brāļi, kaujas biedri. Un tad viņš sāk karot ar pretinieku, lai atriebtos par saviem kritušajiem biedriem. Tas nav nekas jauns, tā notiek visos karos, kur līdzīgais nogalina līdzīgo


tev varbūt taisnība, tikai tādā gadījumā labāk tos ieročus izmantot ne pret tādiem pat cilvēkiem pretējā pusē, kā ir pats, bet pret tiem, kas sūta iekarot svešas tautas...

Atbildēt

esmu vdd provokators:

20.01.2024. 16:52

»

nu gan!

esi vdd provokators


Tagad to zini: Tev no tā labāk palika? Un tu esi FSB provokators????

Atbildēt

galiņš uzdod jautājumus

20.01.2024. 16:44

»

redz Lauri Galiņ

Pamatos tas laikam tā varētu būt, tikai


un tikai

par jautājumiem nevienu nevajā

Atbildēt

metode

20.01.2024. 16:35

»

varbūt

Protams: Nav šaubu, ka šodien vairums Krievijas iedzīvotāju atbalsta Putinu; Pēc centra LEVADA datiem (oficiāls kremļa rupors)atbalsta ap 70% Krievijas iedzīvotāju. Pēc ASV sveciālistu datiem-ap 40...


Ja karavīrs ir ierakumos, viņš pārstāj karot par Putinu tajā momentā, kad iet bojā viņa draugi, brāļi, kaujas biedri. Un tad viņš sāk karot ar pretinieku, lai atriebtos par saviem kritušajiem biedriem. Tas nav nekas jauns, tā notiek visos karos, kur līdzīgais nogalina līdzīgo.

Atbildēt

Pirātu partija

20.01.2024. 16:31

Puķina nav, ir puķina vietas aizvietotājs, kurš aizstāv pie siles esošo čekistu un oligarhu intereses. Tā kā tauta ir nozombēta, tā arī savā lielā vairākumā atbalsta puķinu. Impereālisms lien arā pa visiem galiem, pat Nahaļnijs teica, ka Krima nav sviestmaize, lai viņu šurpu turpu dotu.
Un tādas krievu tautas nav, Krievija sastāv no mazām, okupētam tautām, kuras drīz cīnīsies par savu neatkarību. Sāksies no perifērijas. Pirmie nemieri jau notiek Baškīrijā, vēlāk vairāk.
Jaunā pasaules uzbūves modelī Impērijām nav vietas, tāpēc raška sabruks jebkurā gadījumā, pavilks līdzi režīmus, kas to atbalstīja.
Arī ASV ir impērija, bet vairāk vērsta uz cilvēkiem. Tur arī pārmaiņas, drīz Baidena koma. ASV, sankciju laikā, no raškas visu laiku iepirka naftu. Krievija caur trešām personām to piegādāja ASV militārām bāzēm. Tagad uzreiz pārtrauca, un uzlika sankcijas. Krievija bez naftas naudas ļoti ātri nomirs.
Kāpēc? Tāpēc ka, raškas nafta palika ļoti sliktas kvalitātes. Naftas atradnes izsīkst, jaunas atīstīt nav tehnoloģiju.
Raškai raķetes pietiks divām masīvām apšaudēm, bet resursu uzturēt karu piecām nedēļām, pēc kā redzēsim Krievijas oficiālu kapitulāciju, ar karaspēka izvešanu no visas Ukrainas teritorijas.
Pēc vatņiku terminaloģijas tas sauksies, Принуждение к миру.
Projekts ” puķins” tiks slēgts, nebūs nekādu puķina vēlēšanu, būs smukas bēres. Sāksies pie siles esošo likvidācija.
Arī uzbrukuma Baltijas valstīm nebūs, būs biedēšana un tehnogēna Černobiļas tipa avārija Ļeņingradas apgabalā, bet lielākoties cietīs paši krievi.
P.S. Latvijā parasti notikumi notiek līdzīgi raškai, pat likumus pieņem vienādus. Nomainīsies režīms Krievijā, būs izmaiņas arī Latvijā.
Toties Krievijā drīz vairāki FSB veikti terorakti. Uzspridzinās metro tuneli, Vilcienu ar degvielu palaidīs uz staciju, uzspridzinot pārmiju, kur citu vilcienu gaidīs cilvēki. Visur baisi skati. Uzlaidīs gaisā Kurskas vai Ļeņingradas AES. Abās vietās lielas noplūdes, abas černobiļas tipa, nedrošas. Leiši savu slēdza.

Atbildēt

Lauris Galiņš

20.01.2024. 16:26

»

palasīšu

Ja Jūs uzrakstīsiet un ievietosiet patiesu rakstu, nav šaubu DD Jūs ievietos savā jaunajā mītne, bez logiem. VDK ēkai PSRS laikos Stabu ielā kaut logi bij stiklos.Gadi rit, bet iedzīvotāju apspiešana un kontrole nevis mazinās, bet palielinās. Šaubos vai Lapsas komanda ievietos patiesu rakstu. Paldies...


Līdzīga rakstura iestādes mani ir jau vajājušas, un arī pašlaik vajā, viņiem no manas nopratināšanas nav jēgas, jo viss ko es varu pateikt ir vien tas, ko esmu paudis publiski, un varu vien atkārtot to pašu, ja neesmu mainījis viedokli, vienīgais ko es daru kad mani tur izsauc, es atsakos parakstīt liegumu informācijas neizpaušanai, un pat neskatoties uz to, ka tādā veidā es nekādā ziņā sevi neatbrīvoju no atbildības to izpaužot, esmu gatavs arī saņemt sodu. Cita starpā Jūs par Lapsu sakat nevietā, jo šis ir praktiski vienīgais portāls kurš publicē šādu informāciju.

Atbildēt

palasīšu

20.01.2024. 16:18

»

Lauris Galiņš

Arī Latvieši bija spiesti karot Afganistānā, pie kam, gan PSRS sastāvā, gan NATO. Nācijas pastāvēšana ir atkarīga nevis no emocijām, bet no tās indivīdu veselā saprāta, vien demogrāfijas rādītāji patiesi parāda cik nācija būs dzīvotspējīga un vai tā vispār var kļūt neatkarīga. Der padomāt, kā darbojās...


Ja Jūs uzrakstīsiet un ievietosiet patiesu rakstu, nav šaubu DD Jūs ievietos savā jaunajā mītne, bez logiem. VDK ēkai PSRS laikos Stabu ielā kaut logi bij stiklos.Gadi rit, bet iedzīvotāju apspiešana un kontrole nevis mazinās, bet palielinās. Šaubos vai Lapsas komanda ievietos patiesu rakstu. Paldies par darbu, lai veicas. Ceru ka neesat DD virzītājspēks.

Atbildēt

Lauris Galiņš

20.01.2024. 16:13

»

redz Lauri Galiņ

Pamatos tas laikam tā varētu būt, tikai


Es gan nezinu kas Jūs esat, bet Jūs man likāt aizdomāties, nebūs vienkārši Jums atbildēt, jo pamatā man Jums ir jāpiekrīt, tātad, man ir jāpārskata daļa savu uzskatu, par ko Jums pateicos.

Atbildēt

redz>varbūt

20.01.2024. 16:09

»

varbūt

Protams: Nav šaubu, ka šodien vairums Krievijas iedzīvotāju atbalsta Putinu; Pēc centra LEVADA datiem (oficiāls kremļa rupors)atbalsta ap 70% Krievijas iedzīvotāju. Pēc ASV sveciālistu datiem-ap 40...


Piekrītu Jūsu domai, un te jāteic atklāti-LV vara neko nav izdarījusi, lai osvoboditeliem izskaidrotu,kā viņi te gadījās, kas viņi ir patiesiba, tapāt kā neko nav izdarījusi Krievijas koloniālā statusa leģimitizācijā starptautiskā līmenī.

Atbildēt

redz Lauri Galiņ

20.01.2024. 16:07

»

Lauris Galiņš

Problēma ir tā, ka Izpildvara ir tā, kas realizē politisko varu virzot kandidātus no savējiem, normālā demokrātijā politiskai varai ir jābūt pēc iespējas nodalītākai no izpildvaras, politiķiem ir jādzimst no NVO sektora (pamatā arodbiedrībām) nevis izpildvaras kā tas ir ierasts postPadomju bloka valstīs...


Pamatos tas laikam tā varētu būt, tikai:
1.Ja kāds ko nesaprot-lai pamācās un tad lien tur kur ko saprot (piem.politikā);
2.Ar sapratni te būs par maz: Saprot te daudzi (ja lasiet komentus), bet nav kas dara.
3.Par NVO un arodbiedrībām-tā garāka, atsevišķa saruna..

Atbildēt

Lauris Galiņš

20.01.2024. 16:04

»

redz Lauri Galiņ

Konkrētā situācijā iesaku balsot par mazāko ļaunumu, vai sauciet kā to gribat, tas tikuntā būs prātīgāk nekā boikotēt...


Problēma ir tā, ka Izpildvara ir tā, kas realizē politisko varu virzot kandidātus no savējiem, normālā demokrātijā politiskai varai ir jābūt pēc iespējas nodalītākai no izpildvaras, politiķiem ir jādzimst no NVO sektora (pamatā arodbiedrībām) nevis izpildvaras kā tas ir ierasts postPadomju bloka valstīs, tai skaitā pie mums. lai to mainītu ir jāsaprot, ka pret lauzni nav cita veida cīnīties, kā vien ar citu lauzni, un vien tad, kad šie lauzēji būs vienlīdz stipri, viņi sevi novājinās līdz līmenim, kurā var rasties sprauga aŗi kam jaunam.

Atbildēt

varbūt

20.01.2024. 16:03

»

Nu nu

Jūs taču neapgalvosiet, ka krievijas iedzīvotāji jūtas okupēti kā piemēram Latvijas brīvvalsts vēsturiskie pamatiedzīvotāji. Vai varbūt neatbalstītu Putinu vai Krimas okupāciju, nu bija tur protams viltojumi, bet visā visumā tie putinu atbalsta


Protams: Nav šaubu, ka šodien vairums Krievijas iedzīvotāju atbalsta Putinu; Pēc centra LEVADA datiem (oficiāls kremļa rupors)atbalsta ap 70% Krievijas iedzīvotāju. Pēc ASV sveciālistu datiem-ap 40 %.
Bet ar Hitleru tā iekarošanas karos sākumā atbalstija līdzīgs skaits vāciešu...
Tikai, viena atšķirība:Vāciešiem ātrāk pieleca, kādā avantūra Hitlera vara tos ievilkusi..Krieviem to tik ātri apjegt grūtak-un domāju-ne savas muļķības, bet gan savas imperiskās pagātnes dēļ..

Atbildēt

bet kas ir rašizms

20.01.2024. 16:02

»

bet

es principā iebilstu pret bolseviku un osvoboditeli metodi: Visus vienas tautas iedzīvotājus novienādot


Tā taču nav viena tauta, bet vesels internacionāls, kas sevi dēvē par krieviem un slepkavo ne tikai Ukrainā, bet visā pasaulē.

Atbildēt

Nu nu

20.01.2024. 15:58

»

varbūt

to labāk salīdzināt tā ne Krievijas iedzīvotājus, bet gan Krievijas varu


Jūs taču neapgalvosiet, ka krievijas iedzīvotāji jūtas okupēti kā piemēram Latvijas brīvvalsts vēsturiskie pamatiedzīvotāji. Vai varbūt neatbalstītu Putinu vai Krimas okupāciju, nu bija tur protams viltojumi, bet visā visumā tie putinu atbalsta.

Atbildēt

bet

20.01.2024. 15:58

»

NIKNAIS

Pilnībā pievienojos Jūsu viedoklim. Žēl ka pietiek nav ieviesis plusiņu opciju, nākas pietaisīt jau tā sāuro telpu ar jaunu komentāru


es principā iebilstu pret bolseviku un osvoboditeli metodi: Visus vienas tautas iedzīvotājus novienādot.

Atbildēt

NIKANIS

20.01.2024. 15:57

»

varbūt

to labāk salīdzināt tā ne Krievijas iedzīvotājus, bet gan Krievijas varu


Pilnībā pievienojos Jūsu viedoklim. Žēl ka pietiek nav ieviesis plusiņu opciju, nākas pietaisīt jau tā šauro telpu ar jaunu komentāru.

P.S
Komentārs bija domāts šim komentāram, laiks pie iepriekšējā komentētāji bija kļūda.

Atbildēt

NIKNAIS

20.01.2024. 15:55

»

Šoreiz uzvarētāju nebūs

Nevajadzētu krievijas iedzīvotājus salīdzināt ar ziloni, bet gan mežoņu ordu, jeb mērkaķi ar granātu, kuri aiz slinkuma un iedzimtās tumsonības, jau daudzus gadsimtus terorizē eiropu un nu jau visu pasauli


Pilnībā pievienojos Jūsu viedoklim. Žēl ka pietiek nav ieviesis plusiņu opciju, nākas pietaisīt jau tā sāuro telpu ar jaunu komentāru

Atbildēt

Gustavs

20.01.2024. 15:55

»

Kremliniem izdalītas jaunas metodičkas

Kas tev liek domāt, ka osvoboģiteļi ir manējie


Jūs lasīt mākat? Kur es rakstīju ka tieši Jūsu personiski?

Atbildēt

redz Lauri Galiņ

20.01.2024. 15:54

»

Lauris Galiņš

Tas ka es neesmu partijās , nenozīmē ka es nepiedalos vēlēšanās, es esmu pret boikotu ja tam nav leģimitāte (nozīme) likumdošanas līmenī, un tās diemžēl pagaidām vēl nav, lai gan , ceru ka ar laiku leģimitāte boikotam tiks radīta kautvai nosakot minimālo slieksni, pie kura vēlēšanas tiek atzītas par...


Konkrētā situācijā iesaku balsot par mazāko ļaunumu, vai sauciet kā to gribat, tas tikuntā būs prātīgāk nekā boikotēt.
___________________________________________
Pavisam īsi: Dariet kā pats redziet, kā pašam labāk patīk, tikai paskaidrošu būtību:
1.Balsojot par ļaunumu (lielu vai mazu) katram balsotājam skaidri jāsaprot, ka viņs atbalsta ļaunumu, ne labumu, tapēc pēc tam nav ko te nākt un sūdzēties, ka pie varas ir ļaunums.
2. Ignorējot vēlēšanas varai zūd leģitīms un arī morāls pammats atsaukties ur to ka viņi pārstāv tautu un vēlētājus, un tas nav maz.

Atbildēt

Lauris Galiņš

20.01.2024. 15:49

»

redz Lauri Galiņ

Ja Tev tādas partijas nav-tad piedošanu,kas Tev atliek? Tev atliek tikai turpināt te čīkstēt netā...kā to te dara vairums...


Tas ka es neesmu partijās , nenozīmē ka es nepiedalos vēlēšanās, es esmu pret boikotu ja tam nav leģimitāte (nozīme) likumdošanas līmenī, un tās diemžēl pagaidām vēl nav, lai gan , ceru ka ar laiku leģimitāte boikotam tiks radīta kautvai nosakot minimālo slieksni, pie kura vēlēšanas tiek atzītas par nenotikušām. Konkrētā situācijā iesaku balsot par mazāko ļaunumu, vai sauciet kā to gribat, tas tikuntā būs prātīgāk nekā boikotēt. Cita starpā, vēlētāju problēma ir tā, ka pasīvaie vēlētāji izvēli neizdara, bet atkarīgie, balso par savējiem, kas arī ir atkarīgi, tātad gļēvi pēc būtības. Ar laiku tas neizbēgami mainīsies, un līderisms atgūs savu zaudēto nozīmi.

Atbildēt

Gustavs

20.01.2024. 15:46

»

Šoreiz uzvarētāju nebūs

Nevajadzētu krievijas iedzīvotājus salīdzināt ar ziloni, bet gan mežoņu ordu, jeb mērkaķi ar granātu, kuri aiz slinkuma un iedzimtās tumsonības, jau daudzus gadsimtus terorizē eiropu un nu jau visu pasauli


Es teiktu, protams-ar jūsu atļauju tā: Ne krievijas iedzīvotāji, bet Krievijas vara kopā ar savējiem oligarhiem..Krievijas iedzīvotāji neko daudz neatšķiras no citu tautu iedzīvotājiem, bet jūsu osvoboditeli nu nekādi nav salīdzināmi ar Krievijas iedzīvotājiem...

Atbildēt

Šoreiz uzvarētāju nebūs

20.01.2024. 15:42

»

NIKNAIS

Grūti būs realizēt visu ko nosaucāt , pirmkārt jau tāpēc, ka tāda gūzma uzdevumu un informācijas ir neaptverama pat profesoram kurš tam piekristu, vai ļoti autoritatīvam diktatoram kurš to vēlētos realizēt, tomēr, viss tas ir iespējams, ja zini principu - ka Ziloni ir jāēd pa gabaliņam...


Nevajadzētu krievijas iedzīvotājus salīdzināt ar ziloni, bet gan mežoņu ordu, jeb mērkaķi ar granātu, kuri aiz slinkuma un iedzimtās tumsonības, jau daudzus gadsimtus terorizē eiropu un nu jau visu pasauli.

Atbildēt

Lauris Galiņš

20.01.2024. 15:42

»

redz Lauri Galiņ

Latviešus ar vari neviens nespieda karot Afganistana NATO sastāvā. CCCP gan spieda


Karos ir cilvēki ir vien resurss, tāds pats kā ieroči un bumbas, nauda un algotņi, līdz ar to nav nozīmes ar konkrēti kādu resursu mēs piedalāmies karos, noteicošais ir mūsu attieksme, dalības forma vien retušē atbildības veidu.

Atbildēt

redz Lauri Galiņ

20.01.2024. 15:39

»

Lauris Galiņš

Nav tādas partijas kurai es būtu gatavs pievienoties


Ja Tev tādas partijas nav-tad piedošanu,kas Tev atliek? Tev atliek tikai turpināt te čīkstēt netā...kā to te dara vairums...
Bet-vai tas nav savādi? Tie lielākie čīkstuļi ir tie paši, kas paši no sava brīva prāta skrien vēlēt, un pēc tam te paši raksta un lamā tos, ko paši savēlēja..
Tas ir apmēram kā ar tovariščiem-osvoboditeliem te: Paši pēc sava brīva prāta aizbēga no rodinas uz Latviju, un paši tagad slavē Rodinu, no kuras paši aizbēga...

Atbildēt

Lauris Galiņš

20.01.2024. 15:32

»

otrs kara gads

Putins aizstāv savu krievvalodīgo pasauli. Tāpat kā latvieši, esi krievs un nelojāls, busā iekšā un prom. Vienīgi Lukašenko vēl šajā jomā piebremzē. Iet krievi karot par Putinu, ko tu padarīsi, iet zinot, ka ies bojā, un tādu tur desmitiem miljonu


Arī Latvieši bija spiesti karot Afganistānā, pie kam, gan PSRS sastāvā, gan NATO. Nācijas pastāvēšana ir atkarīga nevis no emocijām, bet no tās indivīdu veselā saprāta, vien demogrāfijas rādītāji patiesi parāda cik nācija būs dzīvotspējīga un vai tā vispār var kļūt neatkarīga. Der padomāt, kā darbojās čigānu lāsts - "Kaut Tu lepns paliktu", līdzīga recepte ir arī Cionas protokolos, kur noteikts, - lai nāciju pakļautu iznīcībai, tai ir jāparāda ar ko lepoties, ar ko tā ir īpaša. Cita starpā, par to gatavoju nākamo rakstu.

Atbildēt

bet

20.01.2024. 15:32

»

otrs kara gads

Putins aizstāv savu krievvalodīgo pasauli. Tāpat kā latvieši, esi krievs un nelojāls, busā iekšā un prom. Vienīgi Lukašenko vēl šajā jomā piebremzē. Iet krievi karot par Putinu, ko tu padarīsi, iet zinot, ka ies bojā, un tādu tur desmitiem miljonu


manuprāt Putins aizstāv ne krievvalodīgo intereses, bet gan Krievijas oligarhu intereses. Krievijas daudzajām tautām tas krievu koloniālisms jau līdz kaklam, tikai nespēj pagaidām no tā atbrīvoties. Arī pašai krievu tautai no iekarošanas kariem nav labuma...Labums ir tikai ar imperialisma ideju slimajiem Kremļa vadītājiem un Krievijas oligarhiem, kas dzīvo no tautu aplaupīšanas un afērām.

Atbildēt

jautājums

20.01.2024. 15:25

»

Tikai tiesiska rīcība var radīt leģitimitāti.

Veikt Ženēvas Konvencijā paredzēto dekolonizāciju un kolaboracionistu lustrāciju, kurā ar tiesas lēmumu tiek repatriēti visi agresorvalsts kolonisti. Nevis kā šodienas leģitīmo varu imitējošā 4.maija kliķes politmafija, trenkā katru okupantu atsevišķi, lai notēlotu Latvijas patriotus...


Patiesībā runa par tikai par Ženēvas konvenciju vien, bet arī par ANO lēmumiem par dekolonizāciju, ko parakstīja arī CCCP.....
Jā: te visi zina kas un kā jādara, bet nav kas dara. Ko nu? Ko iesaki darīt?

Atbildēt

otrs kara gads

20.01.2024. 15:25

»

Lauris Galiņš

Nav nelabojamu lietu, nesagraujamu priekšstatu un negrozāmu likumu, visu vai mainīt ja vien tiek radīts sabiedrības pieprasījums, vai arī otrādāk, sabiedrība tiek pārliecināta , vai maldināta, ka tas viņai nepieciešams. Kā spilgtus piemērus tam var minēt piemēram to, kas notika ar Vācu tautu kad Hitlers...


Putins aizstāv savu krievvalodīgo pasauli. Tāpat kā latvieši, esi krievs un nelojāls, busā iekšā un prom. Vienīgi Lukašenko vēl šajā jomā piebremzē. Iet krievi karot par Putinu, ko tu padarīsi, iet zinot, ka ies bojā, un tādu tur desmitiem miljonu.

Atbildēt

Lapas:    8   7   6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: