Menu
Pilnā versija
Foto

Kas mums pieder?

Lauris Galiņš · 20.01.2024. · Komentāri (367)

Pievienot komentāru

Lapas:    8   7   6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hutina huntas izdotās pases lv dubultpilsoņiem

20.01.2024. 11:45

»

paklau, vai tu traks?

Var uzdot jautājumu citādi. Kas pieder mums katram? Tad uzreiz jāteic, ka ir diskriminācija. Jo dubultpilsoņiem kā ASV pilsonim K. Kariņam ir cilvēktiesības sasaņā ar ASV konstitūciju Tālāk spriediet paši...


dubultvergu pases

runa bija par ASV vai Vācijas pilsoņu pasēm un cilvēktiesībām

ainot Satversi ar testu pret tirāniju paralēli pārskatot visus uz ārh vērstos valsts līgumus atceļama dubultpilsonība automātiski

jo patieso latviešu pilsoņu tiesības un pilsoņu cilvēktiesības noteiks pagaidu uzturēšanos citiem iedzīvotājiem Latvijā

dažas rindiņa Satversmē šos svešzemniekus novedīs pie deportācijas

Atbildēt

Smaidi muļķi, laime nāk.

20.01.2024. 11:42

Komunisti domā: mēs taču pasludinājām neatkarību 90tajos, tātad viss šeit pieder mums.
Okupanti domā: mēs taču jūs "atbrīvojām", tāpēc viss šeit pieder mums.
Latvietītis iedomājas: ja jau ir pasludināta neatkarība un esmu atbrīvots, tad varu kopā ar sarkanajiem izdzimteņiem izlaupīt mežus, varu kopā ar krievu okupantiem tirgot ķīnas preces un krievu gāzi, varu vispār aizbraukt uz angliju un nelikties ne zinis, jo esmu taču atbrīvots un neatkarīgs.

Atbildēt

paklau, vai tu traks?

20.01.2024. 11:39

»

autors apmaldījies trijās priedēs vien

JAUTĀJUMI...


Var uzdot jautājumu citādi. Kas pieder mums katram? Tad uzreiz jāteic, ka ir diskriminācija. Jo dubultpilsoņiem kā ASV pilsonim K. Kariņam ir cilvēktiesības sasaņā ar ASV konstitūciju Tālāk spriediet paši.
________________________________
Ko tad teiks Putins? Lielai daļai no Krievijas ir LV un Krievijas pases.

Atbildēt

autors apmaldījies trijās priedēs vien

20.01.2024. 11:35

JAUTĀJUMI:
- Kas mums patiešām pieder?
- Kas būtu jādara, lai mēs paši labāk varētu kontrolēt savus grūti aptveramos īpašumus?


Mums? Kādiem mums? Pilsoņu kopumam, kas ar savām starptaustiski novērtētām pasēm esam valsts kapitāls? Valsts cilvēkkapitāls, ko finanšu huntas korporācija ieķīlā ar visām valsts infrastruktūrām. Šī vergu pases forma neatbilst cilvēktiesībām. Ja neskaita cilvēktiesības samierināties ar verga stāvokli.

Var uzdot jautājumu citādi. Kas pieder mums katram? Tad uzreiz jāteic, ka ir diskriminācija. Jo dubultpilsoņiem kā ASV pilsonim K. Kariņam ir cilvēktiesības sasaņā ar ASV konstitūciju Tālāk spriediet paši.

Otrs jautājums.

Lai mēs varētu kontrolēt savu valstiskumu un savas cilvēktiesības, ir jāmaina Satversme un jāpārskata visi valsts uz āru vērstie līgumi.

Satversmē ierakstāms teksts, kāds ir ASV konstitūcijā - pilsoņu kopumam ir tiesības ar ieročiem rokās sacelties pret valsts iekšējiem un ārējiem ienaidniekiem, pret tirāniju. Šodienas Latvijas finanšu korporācija - politiskā specdienestu kontrolētā elite ir hunta, kas realizē pret latviešu tautu genocīdu un tirāniju.

Kad tas tiks izdarīts, vergu pases jānomaina pret pasēm, kāda ir ASV pilsonim K. Kariņam parauga, ar visām cilvēktiesībām, kas jāgarantē valstij.

Atbildēt

jautājums

20.01.2024. 10:17

... kuru kontroli mēs pārāk vieglprātīgi uzticam politiskiem diletantiem vai superpersonām, ...
________________________________--
Bet ja nu vaina diletantos bet interesēs , ko tad?

Atbildēt

kā tad

20.01.2024. 10:13

»

hm

Īpašuma jautājums ir varas jautājums. Var nepiederēt nekas, bet ja ir vara un noteikšana pār pasauli, tev tā pieder...


Vispirms jau tā plukata Krievija kā PSRS mantiniece lai apmaksā zaudējumus tām valstīm, kuras bija okupējusi un kuras atsvieda atpakaļ savā attīstībā vismaz par pusgadsimtu. Nemaz nerunājot par padomju funkcionāru mantojumu mūsu politikāņu galviņās.

Atbildēt

Rīdzenes sarunas

20.01.2024. 10:06

»

Celms

Tā laikam tagad tāda mode, ja valsts iestādes piežmiedz, sākt kritizēt iestādes, valsti, iekārtu, sabiedrību, visu pēc kārtas un tēlot tādu 'gudreli - opozicionāru'. Taču pat Lembergam tas neizdevās un lielo 'opozicionāru' notiesāja veselas divas instances. Kāpēc tādam mazpazīstamam Galiņam lai būtu...


Lembergs ir pavisam cits stāsts!Kāpēc lai valsts nozadzēju sauktu par opozicionāru? Tāds pats valsts nozadzējs kā Šlesers un Šķēle. Tas, ka kaut kāda Parlamentārās izmeklēšanas komisija neko nepierādīja, apliecina ne jau viņu nevainīgumu, bet gan to, cik labi bija nozaguši. Arī nenotiesājošie spriedumi Digitālgeitā apliecina tieši to pašu.

Atbildēt

Mums vispirms

20.01.2024. 09:51

skaidri jāapzinās, ka šī valsts ir nozagta, un jādara tas, ko savā intervijā teica Alvis Hermanis.

Atbildēt

Celms

20.01.2024. 09:47

Tā laikam tagad tāda mode, ja valsts iestādes piežmiedz, sākt kritizēt iestādes, valsti, iekārtu, sabiedrību, visu pēc kārtas un tēlot tādu 'gudreli - opozicionāru'. Taču pat Lembergam tas neizdevās un lielo 'opozicionāru' notiesāja veselas divas instances. Kāpēc tādam mazpazīstamam Galiņam lai būtu citādi?

Atbildēt

hm

20.01.2024. 09:17

Īpašuma jautājums ir varas jautājums. Var nepiederēt nekas, bet ja ir vara un noteikšana pār pasauli, tev tā pieder.
Nupat Putins parakstīja rīkojumu par Krievijas un PSRS īpašumu apzināšanu ārzemēs. Laikam taču molūkā tos atjaunot savā īpašumā. Te jāatgādina, ka Krievija savulaik no Zviedrijas nopirka , maksājot zelta naudā, lielu daļu Latvijas teritorijas. Latvija par šo darījumu Krievijai neko nav atmaksājusi. Ja Krievija nostiprināsies, kļūs spēcīga un ietekmīga, var gadīties, ka zemes nodokļus latviešiem nāksies maksāt nevis pašvaldībai, bet Krievijai. Tāpat jautājums par prestižajām mājām Vāgnera ielā un citiem nekustamajiem vai pat demontētajiem īpašumiem. Īpašums un vara ir nedalāms jautājums, Lauri!

Atbildēt

bebrs

20.01.2024. 09:06

Mums pieder plika dzīvībā un to arī cenšas atņemt ar kara kurināšanu, neba nu valdošie sēdēs ierakumos, tie trekni uzdzīvos no ieroču ražošanas!

Atbildēt

Visaptverošai valsts aizsardzībai

20.01.2024. 08:33

pieder Lauris Galiņš ar jautājumiem.

Atbildēt

Lapas:    8   7   6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: