Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kur skatāsprokuratūra

14.12.2020. 00:09

Kāpēc par Ē.Ivanova sabotāžu nepildot tiesas lēmumu nav ierosināts kriminālprocess?

Atbildēt

Ha

13.12.2020. 01:31

Tad tāpēc Irīna tā sacepusies, ka pret Lembergu draud izjukt visa lieta, jo nav nofiksēts, cik lielas summas iespējams viņam piekarināt krimināllietā. Bet par patiesā labuma tiesību tiesībām ar nulles vērtību lietu grūti piešūt. Un ļoti aizdomīgi, ka Jansone dzen bāleliņus parakstīt Meroni papīrus par katru cenu, turklāt veidā, kā to grib viņš, nevis atbilstoši LR likumdošanai. Izskatās, šī varētu arī būt meroni stipendiāte, kurai noteikti Lembergs jāiesēdina, lai , pat teorētiski, nevarētu pretendēt uz īpašumiem, kuri nonākuši Meroni un Co pārziņā.

Atbildēt

zinātāja

12.12.2020. 09:00

»

Zeze

Pinieties vien tālāk savās likumu pakulās, juristi. Par gudriem spriedelējumiem tur neviens tālāk netiek, nemaz nerunājot, ka labā roka parasti nezin, ko dara kreisā. Vienkāršāk šo sajukušo pasauli būtu noslaucīt kā ar slotu un sākt visu no jauna


Mūsu pārgudrie pajoliņi valsts birokratiskā aparātā ir joprojām bērnu prātā, jo nezina ko dara. Daudz sūdus ir sataisījuši aiz glupības,stulbības un nezināšanas tie pajoliņi,juristi, tāpēc mēs esam kur mēs esam, visiem pakaļā.

Atbildēt

Zeze

12.12.2020. 01:43

Pinieties vien tālāk savās likumu pakulās, juristi. Par gudriem spriedelējumiem tur neviens tālāk netiek, nemaz nerunājot, ka labā roka parasti nezin, ko dara kreisā. Vienkāršāk šo sajukušo pasauli būtu noslaucīt kā ar slotu un sākt visu no jauna.

Atbildēt

pundurs

11.12.2020. 23:37

»


Mūsdienās ir populāri izmantot analoģijas, kad grib slēpt svarīgas detaļas un radīt maldīgu priekšstatu. To izmanto krājbankas izputinātājs bondars un daudzi citi.
Lemberga aktīvi un naudas maks nav salīdzināmi. Cik saprotu, prokuroram nebija uz galda paka ar lembergam piederošām akcijām, kuras atdeva meroni. Un pat ja tā būtu, un akcijas tomēr atdotu valstij, tā padirstu visu, jo meroni visus apjātu tāpat.

Atbildēt

Aģents 007

11.12.2020. 14:48

»

Jā, bet

Izskatās, ka tev nav sajēgas par to kārtību, kādā manta nododama glabāšanā 1)tiek sastādīts mantas saraksts, kur tiek fiksēta ne tikai mantas kopējā vērtība, bet arī atsevišķu mantas satāvdaļu vērtība un veiktas piezīmes par mantas stāvokli. 2) Tiek sastādīts akts par mantas nodošanu glabāšanā. Šim ...


Atkal prokuratūra aptaisījusies. Par maz ar Maximas lietu. Vienreiz tie staļļi tā kā būtu jāizmēž. Jāsāk būtu ar virsprokuroru biedru Armīnu Meisteru. Kuļ tikai tukšus salmus. Prot sēdināt tikai vistu zagļus, kur lielu gudrību nevajag.

Atbildēt

muahaha

11.12.2020. 13:22

»

Skumjais Bruņinieks

Mīļā Latvijas tauta...


Žetons par komentāru!

Atbildēt

lapsa

11.12.2020. 11:43

»

Hihi

Meroni neviens neliek sankcijas! Padomajiet, kapec


Tāpēc, ka bordons nav uz ASV aizbraucis un palūdzis, lai viņam arī uzliek.

Atbildēt

Hihi

11.12.2020. 11:21

Meroni neviens neliek sankcijas! Padomajiet, kapec;)

Atbildēt

Yes

11.12.2020. 11:03

»


Viedais Minets

Atbildēt

pundurs

11.12.2020. 07:03

»


Gluži pretēji. Kamēr tādi viedie maneļi atbalstīs noziedzīgu iedzīvošanos kā mazāku ļaunumu, Latvijai nekļūt pārtikušai. Jo var taču zagt. Un maneļi priecāsies, ka tak tak savējais, vietējais, nevis kaut kāds ieklīdenis.

Atbildēt

pundurs

11.12.2020. 02:45

Latvija nekad vēl iepriekš nav saskārusies ar nepieciešamību arestēt kaut ko tik netveramu kā PLG tiesības, vai akcijas/sertifikāti, kas varbūt pat vēl bija uzrādītāja, un glabājās jau laikam ne pie lietas. Jo citādi jau varētu no Meroni tās akcijas atņemt un atdot aģentūrai. Lai vai kā, domāju, ir labi, ka to sazagto mantību Lembergam atņēma. Pat ja tā netiek arī Latvijai.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

10.12.2020. 23:50

»

Jā, bet

Starp citu, nevajag ironizēt un apzināti "pārprast" manu sacīto. Es runāju par to, ka pie atbildības saucami ģenerālprokuratūras pārstāvji, nevis ANO ģenerālsekretārs, vai Meroni. Starp citu, mantas glabātājam katru gadu ir jādod atskaite par mantas stāvokli un izmaiņām mantas vērtībā. Vai Meroni to...


Un starp citu nekāda atskaite nevienam glabātājam kriminālprocesā nekādā tādā laikā kā tu te pļūtī nav jādod. Tu prokuratūru un tiesu nejauc ar kapitālsabiedrību. Ļoti jau Lembergam gribētos izčakarēt prokuratūru un tiesu, bet nesanāks. Džekam riktīgi sakāpis galvā, bija iedomājies, ka viņš ir pats gudrākais :))

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

10.12.2020. 23:43

»

Oki

Tu pievaldi muti pliutiitaaj noderiigais


Bet tu nekam nederīgais čurātāj, aiztaisi bikses.

Atbildēt

Jā, bet

10.12.2020. 23:22

»

ASV protektorāts Latvija

Un pret ANO ģenerālsekretāru krimināllieta nav pie reizes jāierosina? Lai kaut ko ierosinātu, vispirms jākonstatē, kas pazudis un vai ir kas pazudis? NVA laiž muļķi un negrib neko darīt. Tas redzams kā saka ar neapbruņotu aci. Ja viņiem ir iedots tiesas lēmums un protokols, ar kuru manta tika nodota...


Starp citu, nevajag ironizēt un apzināti "pārprast" manu sacīto. Es runāju par to, ka pie atbildības saucami ģenerālprokuratūras pārstāvji, nevis ANO ģenerālsekretārs, vai Meroni. Starp citu, mantas glabātājam katru gadu ir jādod atskaite par mantas stāvokli un izmaiņām mantas vērtībā. Vai Meroni to ir darījis? Ja nav, tad arī šeit ģenerālprokuratūra ir vainīga, jo tai bija nekavējoties jāreaģē, ja atskaites netika iesniegtas laikā.

Atbildēt

Jā, bet

10.12.2020. 23:14

»

ASV protektorāts Latvija

Un pret ANO ģenerālsekretāru krimināllieta nav pie reizes jāierosina? Lai kaut ko ierosinātu, vispirms jākonstatē, kas pazudis un vai ir kas pazudis? NVA laiž muļķi un negrib neko darīt. Tas redzams kā saka ar neapbruņotu aci. Ja viņiem ir iedots tiesas lēmums un protokols, ar kuru manta tika nodota...


Izskatās, ka tev nav sajēgas par to kārtību, kādā manta nododama glabāšanā 1)tiek sastādīts mantas saraksts, kur tiek fiksēta ne tikai mantas kopējā vērtība, bet arī atsevišķu mantas satāvdaļu vērtība un veiktas piezīmes par mantas stāvokli. 2) Tiek sastādīts akts par mantas nodošanu glabāšanā. Šim aktam kā neatņemama sastāvdaļa pielikumā ir mantas saraksts. Aktā tiek norādīta persona, kam un kad manta tiek nodota glabāšanā. Šī persona ar savu parakstu apliecina, ka ir iepazinusies ar mantas sarakstu un mantas reālo stāvokli dabā, piekrīt mantas novērtējumam un uzņemas likumā noteiktās saistības, kas attiecas uz'šīs matas glabāšanu. Tie ir pamattdokumenti, kam būtu jābūt. Papildus vēl var būt virkne citu dokumentu. Taču, ja nav kā pienākas noformēti šie pamattdokumenti, tad pie atbildības ir jāsauk ģenerālprokuratūras pārstāvji. Un ar Lembergu šeit nav nekāda sakara.

Atbildēt

ha-ha

10.12.2020. 23:12

»

🐸

Izbeidz. Ja ir ko ņemt tad Ivanovs paņems. Un jāpaņem no procesa virzītāja nevis "aizej tur um paņem kaut ko". Procesa virzītājam pašam ir jāiedod Ivanovam rokās akcijas, kapitāldaļas, labumus patiesus un nepatiesus


Ivanovs aizies godīgi pelnītā pensijā,kuru jau viņš jau saņem un pie lietas varēs ķerties nākošais pensionārs,kuriem nav ko zaudēt,jo pensiju jau neatņems,bet ziepes var vārīt bezgalīgas un ilgstoši.

Atbildēt

MURIS

10.12.2020. 22:21

»

ASV protektorāts Latvija

Un murim arī ādu nodīrāt un mēteļa apkakli no mura ādas pie reizes uztaisīt


Jāāā, tik vien tā prieciņa vecam vīram palicis kā iesmiet par dumjiem un slinkiem miličiem.
Pirmā instance tuvojās finišam, varēja jau kaut ko būtiskāku izdarīt, kamēr tā teikt uz brīvām kājām. Bet kā saki, kamēr vēl pats kungs un saimnieks, tikmēr dara ko gribās.

Atbildēt

12.12.2020 Pret komrumpētās tieslietu sistēmas nejēgām

10.12.2020. 22:15

Problēmas sakne ir apstāklī, ka tieslietu nejēgas vispirs kaut ko izdara, bet pēc tam domā kā attaisnot savu rīcību. Ar kuru vietu šīs kuņas domā ?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

10.12.2020. 21:34

»

Oki

Tu rakstu izlasiiji? Ja jaa, tad lasi kameer saproti


Tu esi no tiem, kas piecas reizes izlasa, bet tāpat neko nesaprot. Nevajag pļūtīt- arestēt, iesēdināt, konfiscēt, pakārt, nošaut un t.t., un t.t. Jebkurš var nokļūt uz apsūdzēto sola, ne tikai Lembergs. Raksts vispār nav par Lembergu, bet par padomju miliču izdarībām, pareizāk nevēlēšanos strādāt un uzņemties jebkādu atbildību. Es šajā jautājumā esmu tiesas pusē.

Atbildēt

tā naudiņa

10.12.2020. 21:01

no pirmās dienas plānota tu tū...

Atbildēt

Oki

10.12.2020. 20:22

»

Skumjais Bruņinieks

Mīļā Latvijas tauta...


Par naakotni nezinu, bet sitik taalu manupraat sakriit . Skaisti , harmonijas ir no augstajiem laukiem.

Atbildēt

Pilsonis

10.12.2020. 20:14

Nesaprotu, kāpēc prokuratūra un tiesa taisa te cirku visu acu priekšā. Jāpieņem tiesas lēmums par Ivanova iecelšanu Meroni un viņa Urzulas vietā visos Ventspils uzņēmumos, un ar tiesas izpildrakstu rokā Ivanovs var vienā mierā iet uz Uzņēmumu reģistru, kas, izpildot tiesas lēmumu, reģistrēs Ivanovu visos Meroni un viņa miļākās ex amatos un kā akciju turētāju un patieso labumu guvēju teju 1 miljardu kopā vērtajos Meroni uzņēmumos. Bet Meroni vajag aizsūtīt tikpat izsmejošu viņa vēstulei līdzīgu Uzņēmumu reģistra lēmumu, lai sūdz Latvijas tiesu tiesā, un dara to vispirms pēc Latvijas likumiem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

10.12.2020. 20:12

»

MURIS

Visus aiz restēm, mantas konfiskācija, zaudējumu piedziņa...


Un murim arī ādu nodīrāt un mēteļa apkakli no mura ādas pie reizes uztaisīt!
Lembergam nav tajā procesā vispār jāpiedalās. Lembergs tikai no malas iesmej par slinkiem un dumjiem Latvijas miličiem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

10.12.2020. 20:08

»

Jā, bet

Kas jādara? Jāierosina krimināllieta pret tiem Generālprokuratūras pārstāvjiem, kas lēma par mantas nodošanu Meroni un kas jridiski noformēja šīs mantas nodošanu. Viņi ir valstij nodarījuši sevišķi lielus zaudējumus, tādēļ liekami aiz restēm ar mantas konfiskāciju. Iespējams, ka šīs krimināllietas izmeklēšanas...


Un pret ANO ģenerālsekretāru krimināllieta nav pie reizes jāierosina? Lai kaut ko ierosinātu, vispirms jākonstatē, kas pazudis un vai ir kas pazudis? NVA laiž muļķi un negrib neko darīt. Tas redzams kā saka ar neapbruņotu aci. Ja viņiem ir iedots tiesas lēmums un protokols, ar kuru manta tika nodota glabāšanā, tad viņu uzdevums ir pēc šī protokola pārņemt to, ko ir iespējams pārņemt. Ne jau tiesas tas jāda, bet NVA. Tas ir viņu darbs, kas ar likumu viņiem uzdots. Bet miļiči, izlasījuši svešus viņiem vārdus par kaut kādām viņiem nepazīstamām lietām, melo un kratās nost no šī uzdevuma ar vissmieklīgākajiem ieganstiem.

Atbildēt

MURIS

10.12.2020. 19:55

»

Jā, bet

Kas jādara? Jāierosina krimināllieta pret tiem Generālprokuratūras pārstāvjiem, kas lēma par mantas nodošanu Meroni un kas jridiski noformēja šīs mantas nodošanu. Viņi ir valstij nodarījuši sevišķi lielus zaudējumus, tādēļ liekami aiz restēm ar mantas konfiskāciju. Iespējams, ka šīs krimināllietas izmeklēšanas...


Visus aiz restēm, mantas konfiskācija, zaudējumu piedziņa.
Lembergsn kaut kā pats aiz tām restēm nemaz nesteidzās. Turās pretīm un velk garumā kā vien var. Ko tad citus grib lai liek aiz restēm?
Te jau runa iet par mantas pārņemšanu. Nav ko te tukši runāt, lai uzdod kādam parādīt kur tā manta ir, ko var un vajag paņemt un pārņemt. Lembergs taču arī tur ir kaut kāds dalībnieks. Lai uzdod tam pašam godājamajam konsulam Grudulim vai kā nu viņu tur pareizi sauc, lai iet un tiesai, aģentūrai, prokuratūrtai rāda kur kas atrodas. Viņš jau mīl; izlikkties dikti gudrs. Vismaz NRA tekstos tā tiek pasniegts. Lai tad parāda klasi.
Bet tu tika krimināllietu tādu, krimināllietu šitādu. Ar tām pašām kas ir jātiek galā.

Atbildēt

tu

10.12.2020. 19:36

»

Aģents 007

Prokuratūrai ziepes. Ko nu


zābaks007 lien bez ziepēm???

Atbildēt

Bet

10.12.2020. 18:58

Starp citu, ja jau to mantu Meroni glabāšanā nodeva tikai ar akta parakstīšanu, tad jau arī no Lemberga tā manta ir pieņemta ar tādu pašu aktu parakstīšanu. Atliek tikai atgriezt Lembergam to mantu atpakaļ un lai viņš brauc pie tā Meroni papīrus parakstīt.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

10.12.2020. 18:41

Mīļā Latvijas tauta!
Brāļi un māsas..draugi!
Visi, visi apstāsimies uz brīdi un noņemsim cepures ļoti smagos kriminālnoziegumos apsūdzētā Lemberga priekšā!
Arī Tu, vientuļais mētelīša virinātāj Biķernieku mežā..aizmirsti par savām kaislībām kaut mazliet. Visi nolieksim galvas un izrādīsim godu Aivaram no Puzes.
TĀ ZAGT IR JĀMĀK!
Nav grūti nozagt Miljardu kopā ar visu valsti, ja Tev kabatā ir lielākā daļa vietējie bāleliņi - stipendiāti.
Nav grūti izdarīt to, ja no Tavas rokas barojās visas lielākās sistēmas partijas.
Nav grūti to paveikt, ja Tu pats esi izveidojis šo KP un VDK valsts nozagšanas sistēmu.
Nav grūti nozagt Miljardu un valsti, ja tev kabatā ir visa latviešu inteliģence- Krievijas noslepenotie, īstie ziņotāji.
Nav grūti to visu izdarīt, ja Tev ir tāds sabiedrotais, kā Krievija.
BET ĻOTI, ĻOTI GRŪTI IR OTREIZ NOZAGT, TEV JAU ATŅEMTU UN APRAKSTĪTU MANTU.
Dāmas un kungi! Mums ir darīšana ar izcilu zagli!
Visa sāls un rozīnīte, ja gribat, ir tajā apstāklī, ka Lembergam palīdzēja otrreiz nozagt jau fenderēto mantu paši viņa APSŪDZĒTĀJI UN TIESĀTĀJI.
Teikšu vēl vairāk - Lembergs vispār šajā afērā ir ārpus katrām aizdomām.
Tā ir augstākā pilotāža.
Tikai ar prātu apdalīti apsūdzības uzturētāji varēja izdomāt, ka vienam zaglim atņemtu mantu visdrošāk ir uzticēt otram, tādam pašam zaglim.
Patiesībā Lembergs filigrāni savus apsūdzētājus ir padarījis par zagļa Meroni līdzinātājiem.
Un tāpēc visi klusē un nezin, ko darīt.
Interesanti, kurš bija tas pirmais, kas Puzes ideju, ka aprakstītā manta ir jānodod Meroni uzraudzībā, palaida tautiņā?
Salīgt slepus mieru ar savu galveno apsūdzētāju Meroni un ar svešām rokām nodot mantu sava "podeļņika" Meroni apgādībā, lai mierīgā garā vēlreiz zagtu jau nozagto - tas ir skaisti!
Tā ir simfonija..es pat dzirdu harmoniju.
Zagt un kliegt reizē, ka zog!
Slikti ir, ja valsti vada gudri zagļi.
Tik pat slikti ir, ja pie vadības stūres ir godīgi muļķi.
Mūsu gadījums ir vēl traģiskāks - valsti visus 30 gadus vadījuši ir gudri zagļi kopā ar godīgiem muļķiem.
Un rezultāts ir ne tikai redzams, bet arī taustāms.
Es teikšu diezgan pārsteidzošus vārdus...kad valsti vadīja gudrais zaglis Šķēle, tad viņš, starplaikos starp zādzībām un afērām, vēl kaut ko bubināja par bezdeficīta budžetu. Pats bagātinājās un mēģināja, lai valsts pelna..
Bet mūsu "godīgie" tagad..vai esat kaut ko dzirdējuši, ka jātiek no pārādiem vaļā, jāsak pelnīt?
Idiots Kariņš bazunē, ka naudas esot čuma..!
Viņš, kretīns, lielās ar svešu naudu, kuru var smelt un smelt, jo esam par laimi nokļuvuši bagāto pulciņā.
Bet kaut kad jau tas būs jāatdod..kā atdosim, ja slīkstam parādos un aizņemamies tik?
Vienvārdsakot, esam pakaļā un ar to visus arī apsveicu.
Tādi, kā Lembergs un Šķēle ir uzvarējuši.
Man vairs ilūziju nav. Gaismu tuneļa galā vairs neredzu.
Padomju laikos kratījāmies vecā "rafiņā" un ar izteiksmi un pietāti dziedājām slavas dziesmu prastam laupītājam,zaglim un slepkavam Kaupēnam.
Pienāks diena, kad mūsu mazbērni dziedās dziesmas par brašiem vīriem no Puzes un Mākoņiem..kā tur bija - "..kas viens otru nenodod..".

Atbildēt

Jā, bet

10.12.2020. 18:36

»

MURIS

Ja te sākusi pogot Lemberga lakstīgala Liepiņš, tad skaidrs kurš visvairāk par situāciju ir satraucies. Tad kāpēc Lembergam neuzdot kādam savam algotnim pastāstīt visiem un arī mums, kas un kā pareizi jādara. Citādi apdirst visus laikam daudz prāta nevajag.Bet tas jau arī nenes nekādu rezultātu...


Kas jādara? Jāierosina krimināllieta pret tiem Generālprokuratūras pārstāvjiem, kas lēma par mantas nodošanu Meroni un kas jridiski noformēja šīs mantas nodošanu. Viņi ir valstij nodarījuši sevišķi lielus zaudējumus, tādēļ liekami aiz restēm ar mantas konfiskāciju. Iespējams, ka šīs krimināllietas izmeklēšanas gaitā kļūs zināmi fakti, kas ļaus celt apzsūdzību arī pret Meroni. Ja tas neizdodas, tad no Meroni jāatņem viss, ko vēl var atņemt. Un, ņemot vērā, ka Meroni gan kā mantas pārvaldītājs gan kā pašiecelta amatpersona uzņēmumos nav pildījis savus pienākumus, arī šeit var atrast par ko viņam celt apsūdzību un piedzīt pamatīgas kompensācijias, protams, ja vien kāds to vēlas darīt.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

10.12.2020. 18:26

»

🐸

Izbeidz. Ja ir ko ņemt tad Ivanovs paņems. Un jāpaņem no procesa virzītāja nevis "aizej tur um paņem kaut ko". Procesa virzītājam pašam ir jāiedod Ivanovam rokās akcijas, kapitāldaļas, labumus patiesus un nepatiesus


Ja nav ko paņemt, tad lai par to ziņo tiesai, bet nevis mēģina tiesai karināt makaronus uz ausīm. Tipiska padomju miliča rīcība. Ka tikai pašam nepalikt par krajniju, bet vainīgos, lai meklē citi.

Atbildēt

🐸

10.12.2020. 18:22

»

Vairāk

gan liekas, ka Ivanovam ziepes, pēc loģikas, ja viņš pieņems tās tiesības - ātrāk vai vēlāk viņam paprasīs “a kur ir?” - un tad būs jāsēž


Izbeidz. Ja ir ko ņemt tad Ivanovs paņems. Un jāpaņem no procesa virzītāja nevis "aizej tur um paņem kaut ko". Procesa virzītājam pašam ir jāiedod Ivanovam rokās akcijas, kapitāldaļas, labumus patiesus un nepatiesus.

Atbildēt

Vairāk

10.12.2020. 18:08

»

Aģents 007

Prokuratūrai ziepes. Ko nu


gan liekas, ka Ivanovam ziepes, pēc loģikas, ja viņš pieņems tās tiesības - ātrāk vai vēlāk viņam paprasīs “a kur ir?” - un tad būs jāsēž,
džeks (Ivanovs) konkrēti iedzīts stūrī, kaut maini darbu😁

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

10.12.2020. 18:08

No ko var gribēt no padomju milicijas zampoļitiem! Viņi nekad nav strādājuši un strādāt nemāk. Toties demagoģijā un melošanā viņi var pārspēt jebkuru. Sen bija laiks viņus aizlustrēt uz rodinu.

Atbildēt

Nezinājāt, ka

10.12.2020. 18:01

Meroni un Levits ir bijuši labi čomaki?

Atbildēt

MURIS

10.12.2020. 18:00

Ja te sākusi pogot Lemberga lakstīgala Liepiņš, tad skaidrs kurš visvairāk par situāciju ir satraucies. Tad kāpēc Lembergam neuzdot kādam savam algotnim pastāstīt visiem un arī mums, kas un kā pareizi jādara. Citādi apdirst visus laikam daudz prāta nevajag.Bet tas jau arī nenes nekādu rezultātu.

Atbildēt

Aģents 007

10.12.2020. 17:42

Prokuratūrai ziepes. Ko nu???

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: