Menu
Pilnā versija
Foto

Kas notiek Rīgas medicīnā?

Pēteris Apinis, ārsts · 16.07.2015. · Komentāri (32)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

egils

29.07.2015. 18:39

Protams, Lavijā ir aizliegts pienemt jēbkādus bēgļus=imigrantus, jo tikai Latvijā Krievijas okupācijas rezultātā no 1939.-1990.g . bēgļu-kolonistu armāda ir pārsniegusi visas starptaut. likumu un veselā saprāta robežas izvēršot GENOCīDU pret latviešu tautu! Tagad , lai realizētu šo civilokupantu likumīgu repartiāciju, mums grib atkal pretlikumīgi uzspiest jaunus bēgļus, absolūts murgs! Tādu kretīnismu var organizēt tikai starptautiska cionistu=humanoīdu mafijas projektā, iznīcinot baltās rases cilvēkus. Lai ir nolādēti šīs pelēkās mafijas pārstāvji! (flag:lv)

Atbildēt

123

27.07.2015. 23:05

Vai Baarzdins driiksteja iecelt savas meitas Elzas krustmaati Andu Caksu par beernu slimniicas Valdes prieksseedeetaaju? Kauns Baarzdinam un vina gimenei,jo tuuliit peec iecelsanas valdee Caksa Baarzdina sievu ielika par anesteziologijas dienesta vadiitaaju. (Caksai protams jeedziens"kauns" ir svess.

Atbildēt

egils

27.07.2015. 18:46

Koopirēsimies ar ungāriem un ausrtriešiem ,1.atbrīvojamies no esošiem bēgļiem=kolonistiem , 2. žogu steidzigi ceļam uz Kriev. robežas, 3.humanoīdu projekta ''Jaunie bēgļi'' novirzīt :a.no Tuvajiem Austrumiem uz Izraellu, b. no Afrikas :1/2 uz ASV, 1/2 uz Krieviju,bet koordinatori: augst.masonu vadītāji A.Piebalgs, V.V Freiberga [email protected]:)) (flag:lv) (sun) ,4.augustā PROTESTS PL17.30 pie LR Ministru Kabineta...

Atbildēt

labrīt, Prezidenta kungs!

24.07.2015. 22:42

Ko nu vairs vaimanāt par izpostītiem Strazdiņiem. Nav ko visā vainot pešku Čašku. Ko nevaimanājāt pirms 5gadiem, kad vadība ar lozungu "aiz vārtiem stāv rinda", atļāva aizbraukt torokāliem ķirurgiem, tagad centra vairs nav utt utjp. Pelēcību un viduvēju vienaldzīgo papīrgraužu valdīšanas laiks. Nav ko meklēt slepenus plānus, papu Karlo vai sazvērestības teorijas. Tiem, kas var ko mainīt(tai skaitā ministram) viss ir pie kājas, pārējie tukši pļurkst.

Atbildēt

Kaspars Silenieks

22.07.2015. 19:17

''..nodarboties ar flotācijas terapiju un sāls istabas terapiju, bet tam nudien nav nekāda sakara ar medicīnu vai veselību.'' Ar ko tad shiim terapijaam ir ''sakars'', vareeji vismaz uzrakstiit :) Tad varbuut arii masaazhas, manuaalaa terapija, refleksoterapija, un tml., ir ''bezsakaros'' ar veseliibu un mediciinu?

Atbildēt

andris

22.07.2015. 18:21

Sveiciens, steidzami iegādājieties žurn. ""Rīgas laiks""lūlijs 2015.g.un izlasiet A.B. rakstu .no 23.lpp...lai labi izprastu , kas arī pašlaik notiek Krievijā un. tās bij. pad. republikās, un vēl noprotestējot PRET BēGļU UZņEMšANU LATVIJā ! 4. aug. pl.17.30 protestā ierodamies pie LR Ministru Kabineta Brīv bulv.,36. Aicinām piedalīties draugus un paziņas...jau pateicos,Ojārs(sun)

Atbildēt

hagruoa

22.07.2015. 00:26

Josifam Aptam, Vadimam Telicam, Andrejam Leibovičam un Aleksandram Livšicam..

koroče pie visa vainīgi žīdi

Atbildēt

zalgša līgava

20.07.2015. 19:19

Apinis kā bulterjers, ieķēries rīklē Rozentālei un Cakšai. Ļaunatminīga niecība. Acīmredzot šobrīd izdevīgi ielīst ... RD. Fui, skurinos, cik pretīgs un neobjektīvs tpis, kaut šur tur viņam taisnība, un rakstnieks neslikts.

Atbildēt

darbinieks

19.07.2015. 18:08

»

oļa

mazliet atbilde Apiņa kungam uz jautājumu, kas notiek Stradiņu slimnnīcā, Anda čakša saņem atalgojumu 8000 meņesi un galīgais ,,medicīnas un pārējā" speciālists Normunds štāls, bijušais, Normunds Aniņš 4000. Slimnīca nolaista lidz griidai, darbinieki, melnā darba dariitaaji saņem 2 eiras stundā, attieksme...


Nesmu ne Čakšas ne Štala radinieks. Man liekas, ka beidzot slimnīca sāk veidoties normaļa vadība. Pretēji iepriekšējam vadītājam Šmitam, Štals tiešām vislaiku strādā. Lai viņiem veicas!

Atbildēt

1.slimn. darbinieku bērni

19.07.2015. 01:52

Cien. Apiņa k-gs! Es lasu Jūsu satraucošos rakstus un zinu, ka komentārus Jūs nelasāt, bet gribu uzrakstīt tiem, kas lasa šo sadaļu. 1.slim. darbinieki anesteziologi un māsas, kuri ir nostrādājuši 40 gadus ar labiem diplomiem (protams ar 50.- 70.g.izdotajiem diplomiem), ar labu pieredzi šīs kategorijas cilvēkus atlaiž un pieņem " jaunus " pilnīgi neprofesionāļus. Un tā ir taisnība, ka pieņem slāvu, ebreju tautības kadrus. Man žēl savu un citu cilvēku bērnus, kad mammas vienmēr strādāja pa naktīm un nebija pat pienācīgu uzmanību, kuri atdevuši savu veselību, negulētās naktis šo 40 gadu laikā vienkārši atlaiž, samazina slodzes, lai varētu no šiem cilvēkiem tikt vaļā pensiju nesagaidot. Lūk kā novērtē šī jaunā slimn.vadība. Pajautājiet vadībai, kāpēc tāda krasa atbrīvošana notiek? Skumpji par savu mammu, kura ir iekritusi milzīgajā depresijā.... Par šiem nostrādatajiem gadiem nav nopelnījuši veselības apdrošināšanu!!!!!!!! Varētu ilgi un dikti runāt, bet nav taisnības nekur - LATVIJĀ...

Atbildēt

Ilze

18.07.2015. 19:29

»

1.slimnīca

1.slimnīcā strādā tikai ebreji,viņi nopotē uzreiz un ir"veseli


Ja nezini,neraksti! No kura laika tādi augsti kvalificēti profesionāļi kā acu ārste Briede,ginekoloģe Broša,ķirurgs Pelēcis,dermatoloģe Ančupāne ir ebreji? Ārsts jāvērtē nevis pēc tautības,bet gan pēc viņa profesionālās darbības,attieksmes pret slimniekiem.Tava pieeja medicīnai un izpratne par to ir virspusēja,zināšanas par medicīnu-nekādas.

Atbildēt

skabarga

17.07.2015. 16:10

»

Praatniex

Nupat apinis ir aizmuldējies bezjēgā...


Lej, lej un atstāj puķītēm!
Taisnība, diemžēl, ir dr.Apinim.
Ja esi viņa nīdējs, tā arī skaidri uzraksti. Bet nemuldi to, kā nav.

Atbildēt

jautajums Pietiek

17.07.2015. 14:18

Vai pirms publicet rakstus,nevajag parbaudit autora garigo veselibu? Ar sadiem murgiem tikai graujat sava portala popularitati un objektivismu.Zel.

Atbildēt

Špuļke

17.07.2015. 12:53

Lasi Pēteri Apini un Tu sapratīsi "KO ĀRSTI TEV NESTĀSTA"...

Atbildēt

bite

17.07.2015. 11:50

»

Praatniex

Nupat apinis ir aizmuldējies bezjēgā...


Prātniek tik rupji uzbrūkat ārstam, par atklātību...ka tik pats nenokļūtu pretējā pozīcijā! Es esmu šīs šausmas pieredzējusi 8 st garumā un redzējusi dažādas negatīvas attieksmes pret veciem un bezspējīgiem pacientiem koridorā, tā kā Nevajag!!!!

Atbildēt

tieši tā

17.07.2015. 11:24

»

...

nez 1. Slimnīca maksā kādu reālu īri vai komunālos pašvaldībai? Jeb ir pelnoša tā iemesla dēļ, ka Rīdzinieki ar saviem nodokļiem subsidē


peļņa ir fiktīva. kā plaukstošš uzņēmums nevar uzturēt savu laboratoriju,kur peļņa ir ap 30 % no apgrozījuma. Tas liecina par izcilu menedžmentu!

Atbildēt

dr. Jampāzijs no Elejas

17.07.2015. 10:05Jūs esat labs Veselības aizsardzības speciālists.

Atbildēt

1.slimnīca

17.07.2015. 09:16

1.slimnīcā strādā tikai ebreji,viņi nopotē uzreiz un ir"veseli"......

Atbildēt

...

17.07.2015. 06:47

nez 1. Slimnīca maksā kādu reālu īri vai komunālos pašvaldībai? Jeb ir pelnoša tā iemesla dēļ, ka Rīdzinieki ar saviem nodokļiem subsidē...?

Atbildēt

vai dieniņ

17.07.2015. 00:00

bomži slimņīcai zelata manta, nauda nāk, atbildības nekādas

Atbildēt

Praatniex

16.07.2015. 19:38

Nupat apinis ir aizmuldējies bezjēgā!
Man Stradiņu Uzņemšanas nodaļā, ar tai sekojošu nonākšanu Kardioloģijas centrā (parasti 11. nodaļā)nācies pabūt reizes sešas. Dažādas diennakts stundās, gan ar "ātrajiem", gan, tā teikt, "uz savu roku". NE REIZI nav gadījies gaidīt uz kušeti ar monitoru ilgāk par 5-10 minūtēm, par gulēšanu koridorā vai nosūtīšanu uz neatbilstoša profila nodaļu nemaz nerunājot. Atzīmēšu, ka nav jau tā, ka esmu bezmaz pie miršanas - elementāra aritmija. Guļot pie monitora un perfuzora tās pāris stundas, kamēr situāciju novērtēt atnāk nodaļas ārsts, uzņemšanas personāla darbu var vērot visā pilnībā, un nav gadījies redzēt vai dzirdēt, ka notiktu kas tāds, par ko še "fleitē" cilvēks, kurš, kā šķiet, pats kā ārsts ir pagalam nederīgs. Ar ar pilnu atbildības sajūtu apgalvoju, ka apinis ir pretīgs un nožēlojams āksts un derglis, kurš viņam vien zināmu iemelu dēļ nekaunīgi apmelo savus Stradiņu kolēģus!

Atbildēt

Jūs ko

16.07.2015. 18:48

»

Paija

Ai, nu, Apiņa kungs, šis raksts jums tāds falšs sanācis, jo jūs jau arī laiku pa laikam šo to lobējat, dziedat slavas dziesmas veselības ministriem...


no mēness nokritusi esat. Pārtikas ražotāji veicina medicīnas biznesu. Jo vairāk slimu cilvēku, jo labāks bizness. Kāpēc ārstiem uztraukties par mūsu veselību, ja tas ir viņu bizness mūs ārstēt.
Veselības aizsardzība pēc būtības rūpējas par slimību aizsardzību. Jūs taču maksājat par slimības ārstēšanu. Nu tad to tirgus arī attīsta. Tad, kad kāds izdomās sistēmu pēc kuras mēs maksāsim par veselību, tad veselība kļūs par biznesu. Šobrīd bizness ir slimības un nekādas mūsu vaimanas te neko nelīdzēs. Bizness ir svēts!

Atbildēt

oļa

16.07.2015. 18:38

mazliet atbilde Apiņa kungam uz jautājumu, kas notiek Stradiņu slimnnīcā, Anda čakša saņem atalgojumu 8000 meņesi un galīgais ,,medicīnas un pārējā" speciālists Normunds štāls, bijušais, Normunds Aniņš 4000. Slimnīca nolaista lidz griidai, darbinieki, melnā darba dariitaaji saņem 2 eiras stundā, attieksme pret Latvijas slimniekiem no dakteru puses...katastrofāla, jo tie saņem lielas algas un braukā ar lepniem auto

Atbildēt

16.07.2015. 17:45

Veselos tas neinteresē.

Atbildēt

Paija-jautājums+ piemērs

16.07.2015. 16:48

Kādēļ aizvien vairāk tās vielas, ko lieto kosmētikā pārtikas ražotāji pievieno pārtikas produktiem? To, ka lēti, tas saprotams... Veselīgi?

Citāts:

"Guāra sveķi kā biezinātājs un kosmētikas stabilizētājs (krēmiem, pieniņiem) ir izmantojams visiem ādas tipiem - gan sausām, jūtīgām, gan taukainām un problemātiskām. To var izmantot gan siltā, gan istabas temperatūras gan vēsā ūdenī, kā arī biezināt ne tikai krēmus, pieniņus, želejas, šampūnus un citus mazgāšanās produktus.

Guāra sveķus izmanto koncentrācijā no 0.1% līdz 5%, iejaucot tos rūpīgi kosmētikas līdzeklī vai ūdeni (ziedūdeni, ūdens un ziedūdens maisījumā) un ļaujot uzbriest 3-5 minūtes.

Guāra sveķus var izmantot līdzīgi kā ksanatāna sveķus - gatavojot pretcelulīta, masāžas, acu, ķermeņa, sejas želejas, kombinēt tos kopā ar citiem biezinātājiem (ksantāna sveķi, akācijas sveķi).

Guāra sveķi ir īpaši labi piemēroti mazgājošo līdzekļu sastāvos kā biezinātājs, jo tie ir izmantojami plašā ph spektrā- no 3 līdz 11, kā arī guāra sveķi matu kosmētikā darbojas kā viegls kondicionētājs, kas atvieglo matu ķemmēšanu."

Atbildēt

Paija

16.07.2015. 16:30

Ai, nu, Apiņa kungs, šis raksts jums tāds falšs sanācis, jo jūs jau arī laiku pa laikam šo to lobējat, dziedat slavas dziesmas veselības ministriem ...

Labāk uzrakstiet , ko domājiet par jauno zīmolu " Piena spēks", kāpēc saldējumos tik daudz emulgatoru un guāra sveķi, citos izstrādājumos -palmu eļļa (ko lieto kosmētikā).

Pats galvenais: kāpēc cilvēkiem iebaro pastiprinātos daudzumos cukuru (iejaukts daudzos jogurtos, pienā; nerunāsim šeit par nekontrolējamo konditorijas izstrādājumu lauku).

Tātad, piemērs: iecienītais EKO jogurts (melleņu, aveņu utt.)- masa 350 grami vienā iepakojumā, kā rakstīts uz iepakojuma, tad katros 100 gramos ir 14.4 grami cukura, tātad kopumā apēdot 350 gramus jogurta cilvēks automātiski uzņem vairāk nekā 50 gramus cukura ! Kas ir ļoti daudz vienam jogurtam -350gr.

Redzēju video (momentā to izņēma no apollo), kur uzturspeciāliste uzskatāmi parāda, ar cik nenormāli augstu cukura procentu , faktiski izšķīdinātu cukuru, ražotāji pārdod piena izstrādājumus.

Pastāstiet lūdzu , Apiņa kungs, kā Ārstu biedrība cīnās pret pārmērīgo daudzumu izšķīdinātā cukura jogurtos ?

Kāpēc tiek lietota pārtikas produktos palmu eļļa un guāra sveķi?

Kādēļ žāvētos augļus pārdod ar pievienotu sēra dioksīdu (kā rakstīts etiķetē), bet žāvēti augļi bez sēra dioksīda ir krietni dārgāki (norāde uz etiķetes, ka nav sēra dioksīda)?

Kādēļ Ārstu biedrība nepieprasa, lai uz produktiem tiktu izcelts kaitīgo vielu sastāvs ?Abi raksti, ko jūs rakstījāt par transtaukskābēm un sāli bija labi - tagad cītīgi lasu sastāvu par tiem uz etiķetēm.

Atbildēt

Es

16.07.2015. 16:10

To ka slimnīcās ir katotstrofāli zems ārstniecības līmenis un kvalitāte,neskatoties uz milzīgo finansējumu, ir apzināta VM politika,kas ļauj plaukt un zelt privātajai un maksas medicīnai,vājonot valsts sektoru. Austrumu slimnīca un Boka,to sekmējis gadu desmitus,kas šobrīd novedis pie Linezera augstas klases klīniku iznīcināšas. Universitāšu klīnikas,ja nav īpaša vienošanās ar ārstu, pacienti nonāk rezidentu rokās un tad tas ir veiksmes jautājums,jo savu ārstu pacients izlasa tikai izrakstā. Un neviens jau nesūdzas,jo tas arī diemžēl ir bezjēdzībi. Apinis ir tikai muca,kas tālu skan. Kauns viņa vietā būtu iztekt jelkādus secinājumus,jo pakļāvīgi klanās kārtējam ministram.

Atbildēt

Saša

16.07.2015. 16:04

nu nezin,ko Apinis tur tā fano. Rīgas 1. slimnīca tiešām ir ieguldīti daudz līdzekļu remontā,ko menedžē Līkops, taču ieguldījums uz 1m un reālā situācija, liek secināt,ka "otkati" bijuši labi. Slimnīca ir pustukša,kur ar varu tika sadzīti apkārtējo prakšu ģimenes ārsti,bērnu zobārtsniecība un likvidēto Rīgas poliklīniku speciālisti. Menedžments un personāla attieksme ir padomju laika līmenī,tāpat kā slimnīcas vadība. neredzu un nezinu,ko tur slavināt.

Atbildēt

Preisa

16.07.2015. 15:55

Atkal tā Anda Čakša. Nelaimīte ar Lexus.

http://www.pietiek.com/raksti/bernu_slimnicas_vaditaja,_parkapjot_likumu,_reklamejusi_sulu_spiedi

http://pietiek.com/raksti/par_bernu_slimnicas_marketingu_rupesies_bez_konkursa_iecelta_dalas_vaditaja_bez_pieredzes_saja_joma/komentari/4?nomob

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: