Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts (veselības ministrs) un Marija Golubeva (eks-iekšlietu ministre), sāka mērķtiecīgi traucēt koncertam – gan skatuves māksliniekiem, gan skatītājiem: izmantoja cieņu aizskarošu leksiku, gūlās uz skatuves, piesedzoties ar Ukrainas karogu, aizklāja skatuves mākslinieku, lai skatītāji viņu neredzētu un visas savas performances laikā provokatīvi uzvedās.

Sākumā skatuves mākslinieki Jolanta Gulbe-Paškeviča un Deniss Paškevičs aicināja jauniešus dejot, izbaudīt koncertu ar visiem klātesošajiem, uz ko pretī saņēma cieņu aizskarošus izsaucienus.

Kad atbrauca policija, jaunieši nevēlējās pamest „fanu zonu” pie skatuves un pretojās policijas lūgumam pamest šo vietu, kā rezultātā tika ar varu izvesti ārā no koncerta norises vietas. Vēlāk otra patruļa aizveda prom arī meiteni, kas atgriezās atpakaļ pie skatuves un turpināja provocēt skatuves māksliniekus un traucēt koncertam.

Trešais jaunietis paralēli visam notiekošajam nepārtraukti ar kādu sazvanījās, - atstāstot notiekošo vai pildot norādījumus, to mēs varam tikai minēt. Tas viss notika manā acu priekšā.

Arī pie manis bija pienākusi klāt meitene, kuru es sveicināju un pateicu paldies, ka viņa atnāca uz šo koncertu, bet pretī saņēmu cieņu aizskarošu komentāru savā adresē (detaļās neieslīgšu). Tad viņa pagriezās pret Saeimas deputāti Ramonu Petraviču, kas stāvēja man blakus, un veltīja aizskarošus komentārus arī viņas adresē.

Diemžēl normālas komunikācijas mēģinājums no mūsu puses netika uztverts, uz manu aicinājumu pievienoties mums un baudīt koncertu pretim dzirdēju tikai rupjus un cieņu aizskarošus izteikumus. Acīmredzami viņu uzdevums bija provocēt, izjaukt koncertu un “krist uz nerviem”, kā paši to savos sociālajos tīklos bija ierakstījuši, pirms devās uz koncertu.

Tas īsumā par incidentu vakardienas koncerta laikā. Liels paldies koncerta viesiem par silto uzņemšanu, par aplausiem un atbalstu, kuru skatuves mākslinieki sajūt un vienmēr novērtē.

Attēlā – autores pieminētā „meitene” Dita Virga.

Novērtē šo rakstu:

201
39